مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. دانلود بازی Mortal Kombat Trilogy

توسط در تاریخ 09-08-2013 در ساعت 06:16 PM (دانلود بازی های Mortal Kombat و ...)
    با سلام.

بازی مورتال کومبات ( Mortal Kombat Trilogy ) یک بازی هیجانی و بسیار زیبا و جذاب دو نفره و یک نفره میباشد که شما با کارکتری که انتخاب میکنید باید جنگهای تن به تن را پیروز شوید. در این بازی میتوانید با استفاده از رمزها حرکات غیر عادی نیز انجام دهید تا موفق به شکست حریف شوید.

برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید...

هر کارکتر قدرت و حرکات منحصر به فرد خود را دارد. فرق این نسخه با نسخه های ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. دانلود بازی Mortal Kombat Ultimate HD برای کامپیوتر

توسط در تاریخ 09-08-2013 در ساعت 06:11 PM (دانلود بازی های Mortal Kombat و ...)
    سلام.
    یه مورتال کامبت پروجکتی هست که اسمش Mortal Kombat Ultimate هست.
    از اهنگ های باحال و حرکت های باحال و فن های جدیدی که تو این بازی هست بگم براتون که واقعا هیجان انگیز هست.
    خیلی خوب طراحی شده.
    به نظر من خیلی باحاله.

Try It!

برای دانلود به ادامه مطلب بروید...
    ویژگی های بازی Mortal Kombat Ultimate HD:
    - بازی ...
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  3. نرم افزار ویرایش کمبت 4

سلام بچه ها یه نرم افزار پیدا کردم که با اون میشه بازی کمبت 4 رو ادیت کرد یعنی فایل های صدا وشکل و قیافه و غیره رو نشون میده
    الان چون نت ندارم نمیتونم اون رو آپ کنم البته ازش لینک دارم ولی ماله یه سایت دیگست اگه مدیران اجازه میدن که بزارم وگرنه باید صبر کنید
    تا آخر هفته که نت وصل شه
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  4. گروه بازی سازی ساب اسکور دو نفره

سلام بچه ها خیلی وقت بود که اینترنت نداشتم که حالا وصل شد و من دوباره اومدم حالا گروه کارش رو شروع کرده و من بزودی نسخه ازمایشی و بعد از اون نسخه کامل رو قرار میدم شما هم کارکتار هایی که دوست دارید رو بگید تا به بازی اضافه شه بگین تا اضافه کنم فعلا سابزیرو-اسکورپین
  5. ورود Scorpion به دنیای بی عدالتی + کلیپها

با ورود غیرمنتظره ونامعقول اسکورپین به دنیای بی عدالتی به لطف تبعیض های خاص جناب ادبون (اد نوب)

کلیپهای معرفی شخصیت ، تاریخچه و کومبوهاش +(!) رو توی این مطلب قرار میدم تاکسانیکه مثل خودم کنسول ندارن بی نصیب نمونن

...
    دسته بندی ها
    خبری
صفحه 51 از 52 نخستنخست ... 41474849505152 آخرینآخرین