مشاهده RSS Feed

تمام مطالب وبلاگ

1. نرم افزار ویرایش کمبت 4

سلام بچه ها یه نرم افزار پیدا کردم که با اون میشه بازی کمبت 4 رو ادیت کرد یعنی فایل های صدا وشکل و قیافه و غیره رو نشون میده
    الان چون نت ندارم نمیتونم اون رو آپ کنم البته ازش لینک دارم ولی ماله یه سایت دیگست اگه مدیران اجازه میدن که بزارم وگرنه باید صبر کنید
    تا آخر هفته که نت وصل شه
    دسته بندی ها
    دسته بندی نشده
  2. گروه بازی سازی ساب اسکور دو نفره

سلام بچه ها خیلی وقت بود که اینترنت نداشتم که حالا وصل شد و من دوباره اومدم حالا گروه کارش رو شروع کرده و من بزودی نسخه ازمایشی و بعد از اون نسخه کامل رو قرار میدم شما هم کارکتار هایی که دوست دارید رو بگید تا به بازی اضافه شه بگین تا اضافه کنم فعلا سابزیرو-اسکورپین
  3. ورود Scorpion به دنیای بی عدالتی + کلیپها

با ورود غیرمنتظره ونامعقول اسکورپین به دنیای بی عدالتی به لطف تبعیض های خاص جناب ادبون (اد نوب)

کلیپهای معرفی شخصیت ، تاریخچه و کومبوهاش +(!) رو توی این مطلب قرار میدم تاکسانیکه مثل خودم کنسول ندارن بی نصیب نمونن

...
    دسته بندی ها
    خبری
  4. اسکورپیون در اینجاستیس! ::تایید شد::

نوشته اصلی توسط DFGH
    Warner Bros تایید کرد که DLC بعدی اینجاستیس اسکورپیون خواهد بود.

این DLC بزودی برای دانلود عرضه خواهد شد.

تریلر تا دقایقی دیگر...

با تشکر از dfgh عزیز
  5. اهریمن مقیم: تباهی (دوبله فارسی) +آموزش قراردادن صدا روی فیلم

همزمان با بالاگرفتن تب بازی اهریمن مقیم ( Resident Evil) نکته جالبی ازسایت مینی تونز دیدم گفتم شاید بکار دوستان بیاد.

باآموزشهای گفته شده براحتی میشه فایلهای (MKV) زبان اصلی رو فقط با دراختیارداشتن فایل صوتی دوبله (مثل کاری که امکان داره بچه های همین سایت انجامش بدن) میکس کرد.

اول از همه ایـــــن فایل صوتی که دوبله فارسی این انیمیشن هست رو دانلود کنید.

آموزش میکس

نرمافزار
    ...
    دسته بندی ها
    خبری
صفحه 51 از 52 نخستنخست ... 41474849505152 آخرینآخرین