مکالمه بین scorpionxl و You s

46 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
  1. از کی پرسیدن کنم؟؟؟ من بدبخت فقط پنج شنبه جمعه ها میام تو سایت«حالا چهار شنبه هم اومدم چون تعطیلی بود هفته های اولم بیشتر میومدم چون اولای سال بود الان دیگه دانش گاهو اینجور چیزا داداشم » حالا کسی هست ازش بپرسم یا باید برم منتزر بمونم تا تموم شه این فصلم؟؟؟
  2. سلام برادر .خوش برگشتی
    شرمنده ولی من دیگه انیمه ای رو دنبال نمی کنم
    شرمنده دیر جوابت رو دادم
    موفق باشی
  3. یو سی هی با توعم میای تو سایتو به مام سر نمیزنی؟؟؟ سلام داداش یه سوال داشتم یه جایی خوندم بچه های کنکی توی توکیو غول دوتا پسرن یکی با موی سفید و یکی دیگه سیاه درسته؟؟؟
  4. الو یوسی کوشی کوشی؟؟؟
  5. و یکی دیگه این که قسمت 4 توکیو غول فصل 4 اومده یا نه؟؟؟
  6. سلام یوسی جان زاهرا کع اثلا نفهمیدی من برگشتم انگار بدون من انقدرام بهتون بد نگزشته؟؟؟ بگزریم یه سوال داشتم توی انیمه اتک ان تایتان میکاسا و لیوای برادرن؟؟؟ چرا فامیلیشون یکیه؟؟؟
  7. ممنون راستش میخواستم زود تر جواب بدی بای نای بای نای شب بخیر ا الان که روزه روز بخیر
  8. برات میگردم ببینم می تونم پیداش کنم یا نه اگه پیداش کردم بهت میگم
    بای
  9. سلام
    اگه ناراحت شدی ببخشید
    منم گفتم نظر شخصیه.به نظر شما حسابی احترام میذارم
    موفق باشی
  10. به سلیقست داداشم بعضیا به داستانو پیش رفت اینا چی اهمیت نمیدن و فقط چند تا چیز مهمه بازی جالب باشه این ارنوی بی همه چیز توی یونیتیم با دیوار رو بوسی نکنه«یونیتی اعصابمو بهم ریخت اخه اون سیستم مخفی کاریه میشینه نمیبیننش؟؟؟!!!«اما فانوسا گیم پلی خیلی خوب و داستان پویایی داشت»»یعنی باگ نداشته باشه که واقعا اساسین کرید زورش میاد این مشکلای باگو رفع کنه مثلا من از دسپشن اون مینی گیم شترنج خیلی خوشم امد اما کانگوعیتسش اثلا خوب نبود البطه منظورم رفتن به فلان جا و اینا بودا داستانش قشنگ بود اما حوصله نداشتم اون همه راه برم تا اخرش چی برسم به مقسد حالا بای بای
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 46
صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین