مکالمه بین You s و I.MJP

186 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 19 1234511 ... آخرینآخرین
  1. خوب میخواستم کسی نفهمه ولی بهت میگم ولی شما هم باید بگی
    برای مثال کارکتری مثل سونیا چقدر ارزش داره ؟
    از ارزش می*تونه اینجوری باشه .داخل چه تاپ تن هایی قرار گرفته و گیمر ها یا افراد مربوط به بازی سازی درموردش چی گفتن و ...خلاصه چه افتخاراتی داشته.همین کسی کیج هست حتی اونم افتخارات خودش رو داره .کافیه بری داخل بیوگرافی خارجی بگردی پیداش می*کنی .
    یکی دیگه هم داخل ذهنم هست اونو دیگه لو نمی دم خخخ البته این دومی احتمال این که انجامش بدم کمه .البته بازم اینجا پیدا نمیشه
    منم حالم زیاد خوش نی گود آف وار خریدیم باگ داره .
    ماجرای پول ناراحت نباش بلاخره جور میشه البته چجوریش رو نمی دونم
    بلاخره یروز باید از این کشور بریم .ایران کارش تمومه .تنگه هرمز هم بستن احتمال جنگ بالا می*ره .همین الان هم یه انقلاب درست شده.مردم اینجا هیچ مقامی ندارن .کاش دوباره انقلابی میشد که ایران رو تغییر بده ...
  2. هنوز تصمیم نگرفتم، اول میگردم ببینم تو فروم هست یا نه
    از شما چیه❤❤❤
    خداکنه سیستمم درست شه، بدبختی اینه پول نیست، اینم بدجور داغون شده
  3. منم می*خوام ادامه بدم .نمیذارم خاک بخوره .ولی متاسفانه اینترنت نمی*ذاره برم داخل یوتیوب.سایت های خارجی هم که به همت دولت خوبمون فیلترن .نمیشه دیگه . فقط باید یه اینترنت سریع داشته باشم .اگه کمک بخوای من تاجایی که بتونم و اگه خودت بخوای بهت میکنم بستگی داره چی باشه
    خوب داخل کمیک هم دیدیم اعصابش جوری خورد شد که دوباره کلش آتیشی شد.ولی هیچ کاری نتونست بکنه .نوب بیاد با بروبچ روننت دشمن بشه باحاله ولی فکر نکنم بشه چون اون بیهان بود و تازه نوب هم با بروبچ خوبا دشمنه و اون هم با کوان چی متحد بود با اینکه دیگه کوان چی نیست ولی فکر نمی کنم دشمن باشه
    زدی تو خال منم از نژاد پرستی بدم میاد ولی بنظرم دیگه بسشه .جکی هم سیاهپوسته دیگه
    حالا تاپیکت چیه ؟منم یه تاپیک می*خوام بزنم .داخل هیچ انجمنی پیدا نمیشه
    بای
  4. آره البته بازگشت جید خیلی جالب میشه
    دوست دارم تو ندرلم با سارینا و نوب یه تیم خوب تشکیل بدن البته نوب ادم بشه و علیه بروبچ لیوکنگ باشن
    جکس هم به نظر من نباید تو ایکس میومد ولی میدونی حدس میزنم جکس تو کمبت یازده هم برگرده، میدونی دلیل این حضورش چیه
    به نظرم چون جکس نماد کشور امریکاس و همچنین نماد یه سیاهپوست افریقایی تباره، هم به خاطر آمریکایی بودنش هم به خاطر اینکه بگن ضد نژادپرستی هستیم بازم جکس میاد
    در مورد قسمت حمله شیرای رایو هم بگم خشم اسکورپین خیلی بده و وقتی هدفش براش مهم باشه همه رو میزنه لت و پار میکنه
    بعد میگم تاپ تن رو ادامه بده
    ایشالله میخوام برم اگه شد سیستمم رو درست کنم، اگه درست شد، هم اگه دوست داشتی تو تاپ تن کمکت میکنم، هم میخوام یه تاپیک خیلی جالب و خوب بزنم، با اینکه میدونم کسی اینجا نیست
  5. اگه بخوایم حساب کنیم داخل کمیک دیدیم یه نفر به اسم فاکس شیرای ریو رو نابود کرد .بعد توسط تاکیدا شکست خورد .اسکور هم از اون شکست خورد.نمی دونم سونیا جانی کنشی و اون همه آدم در حد تاکیدا هم نبودن ؟حتی اگه بخوایم ماجرای تاکیدا رو حساب نکنیم با اون همه تجهیزات پیشرفته ای که اونا دارن فقط دونفر برا منقرض کردن نسل شیرای ریو کافیه .اونا آدمن تیر که دیگه ازشون رد نمی شه..فوجین هم نمی*دونم .حداقل کاش موقع شکست دادن شیناک اونجا بود .لی می هم واقعا عجیب بود.
    بای ❤
  6. جکس قدیما عالی بود اما حالا گندیدن داخلش
    جید ؟من واقعا نمی دونم چی بگم .این شخصیت عالیه شخصیت باحالی هم داره .اینم خودش تناقض خیلی عجیبیه پول نداشتن یه دوبلور براش بیارن ؟پول نداشتن وقت بذارن رو طراحی اون ؟یا به دنبال طرفدار جدیدی هستن؟خداییش کی از فراتور خوشش میاد که حتی طرفدارش هم بشه؟یا زورشون میومد وقت و سرمایه ای که برای فراتور یا حتی یکی از شخصیتهای مهمان گذاشتن رو بذارن؟ولی واقعا اندینگ جیسون و لدرفیس رو دیدم نمی دونستم بخندم یا حسرت بخورم ؟در مورد جید حتی نمی*دونم چرا با این که بین شخصیت های روننت ام کی نه بود حتی داخل استوری ام کی ایکس نشون نداده شد عجیبه .همین شکست خوردن اس اف از شیرای ریو عجیب بود .چرا اینا یهویی افراد ضعیف رو قوی می کنن؟
  7. جالبه، من ولی ازش خوشم میاد، یه روزی تو گیم نت و کلوپ ها خیلی طرفدار داشت، بازوهای مکانیکیش عالی بودن توی کمبت نه هم خوب بود ولی تو ایکس خیلی خرابش کردن، اصلا از کمبت کناره گیری کرده بود خیلی بهتر بود و تو این قسمت حضور نداشت مثل کمیک که تو داستان نقش مهمی نداشت، به جاش قسمتش رو میدادن کنشی عالی بود،
    اره تو تاریخ کمبت تناقضات خیلی زیادی هست، مثل همینایی که اشاره کردی، تواستوری هم کارهای مسخره ای میکنن، مثلا فوجین اخر بازی کجا بود، اونموقعی که اسکورپین به اس اف حمله کرد واسه گرفتن کوانچی لی می کجا رفته بود مگه اونجا پناهنده نشده بود، جید چی شده، البته اگه بخوای میتونم به یکی از دوتاش پاسخ بدم، مثلا ضربه سونیا شاید فقط رو اونایی که اونجا بودن تاثیر داشت و طلسم بقیه که نبودن رو خراب نکرد
    بای❤❤❤
  8. جکس خوب .. چطور بگم بنظرم با مورتال زیاد جور نیست .زیادی هم قوی و گنده نشونش دادن داخل داستان .چیز خاصی هم نداره.داخل استوری هم چهار تا از قوی ترین ها رو شکست داد بنظرم جکی زیاد اضافه نبود داخل استوری ولی جکس واقعا اضافه بود بنظرم کنشی بهتر بود جای جکس باشه.
    منم دوست دارم داستان رو ببینم .امیدوارم مثل مورتال ایکس و نه دیگه تناقضی وجود نداشته باشه.تنها چیزی که برام ابهام داره اینه که اگه ضربه ای که سونیا به کوان چی زد باعث شد آزاد بشن پس چرا بقیشون آزاد نشدن ؟هنوز برام عجیبه.یا چرا داخل ام کی نه کیتانا تنهایی از اسموک شکست خورد ولی بعد جانی و اسموک رو باهم شکست داد؟یا جکس جانی رو داخل ام کی نه شکست داد ولی داخل ایکس شکست خورد؟اینا عجیب نی؟
    آره راست میگی .بازی های باحالی بودن .اینا خاطره ساز شدن و تا ابد داخل ذهن کسایی که بازی شون کردن میمونن .عجیب نیست که هنوز دوستشون داری
    بای❤
  9. نکات جالبی گفتی واقعا حیف کونگ لائو
    فقط چرا انقده از جکس بدت میاد؟
    اره باید دید سرنوشت شخصیت ها چی میشه،کلا خیلی منتظر استوری کمبت یازده هستم واقعا ادم هایپ میشه فکر بهش میکنه و از طرفی ترس گند زدن خیلی بده

هعی با اون گرافیک هاشون چه بازیهای بودن...
    من هنوز عاشقشونم
    ❤❤❤
  10. ماجرای بازی خاطر انگیز جنگ های صلیبی رو خیلی خوب بود .خیلی از نسخه هاشون رو داشتیم .جدیدا یه بازی دانلود کردیم به اسم عصر اسطوره ها .در سبک استراتژیک هست .قبلا یه بازی رو گفته بودم به اسم جنرال واقعا بازی عالی بود هنوز داریمش
    سونیک و کراش و اون خرگوشه وماریو (اسمش رو یادم نمیادخخخ)بچگی داداشام و من رو می ساختن
    خدای جنگ قدیمی*ه از بچگی بازی می کردم
    یه بازی هم بود اسمشو یادم نماد مال پی ای دو بود اسمش رو یادم نمیاد ولی عالی بود .مورتال کمبت شائولین مانکس کلا بحثش جداست از بس عالیه
    بای
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 186
صفحه 1 از 19 1234511 ... آخرینآخرین