مکالمه بین mythology و Shirai Ryu Warrior

4 پیغام بازدید کنندگان

1. ممنون که به حرفام گوش دادی دوست عزیز....فایلهای اپلودي هم برای سایت ما هست....
  2. راستش اون بیو هارو اگه کپی کردن شما به مدیران گزارش حتما بدید بلافاصله آخه بعضی ها هستند که دنبال درد سر هستن. و میخوان دعوا و.. بندازن خودت هم میدونی این افراد چج.رین! پس حتما به مدیری گزارش بدی تو تاپیک سعی کن نگی. تاپیک بلافاصله بسته میشه!

بابت لینک های آپلود هم اگه پسورد و لینک شما بود حتما بسته میشه! ولی ممکنه اگه همون بوده خودش دوباره اپ کرده باشه. در کل بعضی های اینجورین دیگه.
    منم زود قضاوت نکردم بعضی هاشونو دیده بودم و خودم گزارش دادم.
    با تشکر
  3. با سلام و خسته نباشید خدمت دوست عزیزم.....
    باید به عرضتون برسونم که بیوگرافی Monstrous Ogre رو در همین انجمن سرچ کنید و با مال ما مقایسه کنید.........
    بازم در اینجا سرچ کنید ساند ترکهای Resident Evil و با سایت ما مقایسه کنید........
    بازم در اینجا سرچ کنید که دانلود بازی Virtual Hiryu No Ken برای PS1 و با مال سایت ما مقایسه کنید........
    و ........
    اون بیوگرافی کروم هم آقا MORTAL KOMBAT ORIGINAL از من کپی کرده بود چون اومد در چت خصوصی بهم اعلام کرد که از من کپی کرده و بقیش رو چرت و پرت نوشته تا کسی شک نکنه , بخشیدمش و گفتم عیبی نداره ........
    لطفا زود قضاوت نکن دوست عزیزم
  4. سلام میخواستم بگم یه نف رکه عضو سایت خودتون هم هست و داره عین همین کارهارو اونجا میکنه رو خواهشا نگین که ما اینجوریم. اگه دقت کنی فقط همین یکی بود که تاپیک ترکونده شد.
    اون یکی هم همین دوست خودت زده بد که منابع رو واست گفت .
    پس دیگه خواهشا نگین ماداریم کپی میکنیم
    باتشکر
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 4 تا 4