مکالمه بین scorpionxl و haghy

136 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین
  1. راستشو بخوای دیگ اینجوریم نیستم که انیمه ندیده باشم.یه قسمتایی از ناروتو رو دیدم(تلوزیون)یا انیمه هایی که اصلا اسمشونم نمیدونم.اصولا انیمه ها منو جذب نمیکنن.حتی اگه بخوام تصمیم بگیرم برای یبار ببینمشون همون ده دقیقه اول بیخیال میشم.
  2. راستشو بخوای باید بگم قراره رکورد هولی نینجارو توی داستان نویسی بزنم اگه سایت زنده باشه چون این داستان تا الان 3 قسمتش فیکس فیکسه«منظورم فصله»یعنی دقیقا میدونم قراره چی بشه و راستش من موندم چرا انیمه نمیبینی اگه واسه شروع انیمه خوب میخوای من بهت ناروتورو پیشنهاد می کنم اما خودم از توکیو شروع کردم هنوزم که هنوزه انیمه موردعلاقمه والا تو اثلا برو یه قسمت انیمه«از اون انیمه هایی که قسمت اولش ادمو جذب می کنه ببینه قراره چی بشه که فکر کنم بهترین مورد توی این مورد دفترچه مرگ باشه توکیو رو یادم نمیاد چون خیلی وقت پیش دیدمش پایان جهانم خوبه حیف که من فعلا نتونستم ببینمش فقط یکمشو دیدم به هر حال شروع نما به دیدن انیمه البطه با سانسور بهتره بری از فیلیمو ببینی حتی اتک ان تایتانو دوبله کرده دوبلشونم مثل ماه ناروتوعم دوبلست برو ببین زرر نمی کنی
  3. اها یادم اومد حالا اونارو بیخیال الان میخوام قسمتای جدید داستانو بزارم داداش بمون و ببین و نر بده
  4. درباره اون سوالت
    Grid نسخه کاملا رباتی از سایبورگه
    Scarecrowهمون مترسکه.
  5. والا منم گیج شدم
  6. یعنی چی بابا پس چطور کیتانا پسر جراده؟؟؟ یعنی مادرانشان یکیست؟؟؟اه اوه ده اه اوف ارماگدون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    اه ادبون مردشور تو و خوانوادتو با هم ببرن چطوری ممکنه یعنی تیون و دیگان با ترمور نسبتی دارن؟؟؟شوخی میکنی برادر اندر برادر شد کیتانا شاید نباشه ولی تیون و دیگان که برادرای رینن ترمورم که هولی گفت یعنی چهار تایی برادرن؟؟؟
  7. فکر نمیکنم درست باشه.رین رو که مطمئنم پسر آرگوسه.کیتانا هم کسی رو نداشت.
  8. هولی گفت واقعا نمیدونستی؟؟؟هستن خداییش من کاملا مطمعنم کیتانارو یکمی شک دارم ولی ترمور و رینو مطمعنم
  9. شد«22 سالم»دیروز بود البطه من 5 شنبه جشنشو میگیرم 9 سالی میشه که دارم این کارو می کنم فقط وقتایی همون روز میگیرم که روز تعطیل باشه
  10. ولی خداییش سازنده ها سوتی دادن همه هیکل فلش این چی جزقاله میشه ولی خوب میشه اون وقت ساویتار جان بابا خوب نشد؟؟؟واقعا عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 136
صفحه 1 از 14 1234511 ... آخرینآخرین