مکالمه بین haghy و scorpionxl

128 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین
  1. شد«22 سالم»دیروز بود البطه من 5 شنبه جشنشو میگیرم 9 سالی میشه که دارم این کارو می کنم فقط وقتایی همون روز میگیرم که روز تعطیل باشه
  2. ولی خداییش سازنده ها سوتی دادن همه هیکل فلش این چی جزقاله میشه ولی خوب میشه اون وقت ساویتار جان بابا خوب نشد؟؟؟واقعا عجیبه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. باشه ممنون ولی دیگه بهم هرچه زود تر بگن "دوسنن دارم" کاش توی تین تایتانز 2016 اینو میشنیدیم
    ولی یه سوال شمام دقت کردین توی 2017 رابتشون یکمی بد تر شده بود ولی ریون اخر سر یه سگو اسش اورد«که خیلیم نار بود ولی من گربه هارو بیشتر دوست دارم»یعنی تو اون یک سال چی شده همین قاسله یک سال میتونه خیلی تو داستانایی که مردم واسه اینا می گن تاثیز داشته باشه بای نای بای نای ممنون
  4. فعلا که واسه خواستگاریشون زوده.اینا هنوز بیس سالشونم نیس.ولی یکاریش میکنم
  5. میشه تو فصل دوم شاهد خاستگاری باشیم؟؟؟«نمیدونم چرا انقدر دوست دارم دیمین و ریون همدیگرو دوست داشته باشن»
  6. قابلی نداشت
  7. عالی بوود.همون قسمتو ادیت میکنم این دیالوگ جدیدارو روش میذارم.مرسی
  8. اها او کی من به ریون 2016 و 2017 که از نظر خودم از دیمین خوشش میاد میگم ریون التیمیت چون تو 2003 یکمی ترسناک و خشن بود ولی بازم بامزه بود متمعنم مامان خوبی میشه چون یه قسمتش دیدم مجبور بود بچه نگه داره خیلی خوب ازشون موازبت میکرد
    قسمت 7 فصل 5 بود اگه دوست داشتی ببینی توی اپاراتم هست
  9. سلام.
    http://forum.mkcenter.ir/showthread....060#post107060
    پست ۴۷ رو بخون منظورمو میفهمی.
  10. نمیدونم والا یعنی چی منضورتو نمیفهمم
    نظرت چیه تو داستانت یکی بیاد رابینو بدزده شکنجش کنه بعدش ریون نجاتش بده بفهمن همدیگرو دوست دارن چطوره؟؟؟
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 128
صفحه 1 از 13 1234511 ... آخرینآخرین