مکالمه بین I.MJP و You s

452 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 46 1234511 ... آخرینآخرین
  1. والا قبول دارم ادی رفته تیریپ رازداری برداشته
  2. یه نکته بود گفتم در مورد اد بونه تو گروه باشه بهتره
  3. میگم اون پیام حذف شده چی بود
  4. کاستا عوضی بازیکن خوبی هم هست
    بد اومدن؟ نمیدونم نظر درستی هست یا نه ولی وقتی هوادار یه تیمی هستی باید از همه بدت بیاد، به شخصه طرفدار هامبورگم، از تموم تیمای آلمانی متنفرم ازشون و از شکستشون تو اروپا لذت میبرم چون رقیب تیمم هستن
    حالا بازیکنای همون تیما میان المان و من هوادار شش آتیشه المانم و از اونور از همه حریفا( البته به جز ایران) بدم میاد چه آرژانتین چه برزیل یا ایتالیا و اسپانیا
  5. فلینی ولش فقط داخل پلی استیشن خوب بود خخخخ (,یعنی در حدی که منم لرد میدونمش )
    مثل اینکه از آرژانتین هم بدت میاد
    کاستا یادمه داخل رنکینگ منفور ها سوم بود ولی بازیکن خیلی خوبیه اگه درخشش اون نبود الان رئال سوپر جام رو برده بود
    نه حس کردم
  6. لرد زیاد داریم لرد بنتنر دیگه خداش بود، و تو تیم های معروف فلینی
    ینی من موندم این چه جور وارد فوتبال شده، اخه فرشید باقری استقلال بهتر از فلینیه
    نیمار؟ ولش کن ازش بدم میاد
    حالا راموس خوبه ولی کاستا ویییی چقد این بشر شخمیه
    یووه به خاطر بازیش با کیه وو؟
  7. آره خودمم به عنوان یکی از بهترین دفاع های جهان کنار راموس و پیکه دارم .ولی قبلا گفتم زیاد از این شوخیا میکنم .همیشه فکر میکنن باشگاه های بزرگ باعث موفقیت بیشتر میشه ولی گاهی هم بر عکس میشه .برای مثال آندره گومز خوب بود اما همین که وارد بارسا شد رسماً نابود شد جوری که حتی طرفداراش هم لرد صداش میزنن .
    قبول داری داخل جام لرد ترین تیم آرژانتین بود ؟: )))
    نظرت راجع به ماجرای نیمار که برات گفتم چیه؟
    در مورد اونم نگران نباش رسما عوضی زیاد داریم .عوضی هایی که دایو میزنن و عوضی هایی خطا میکنن.
    قبلا گفتم که چقدر از راموس بدم میاد که گفتم ببینمش با مشت میزنمش البته از طرف دیگه اینو می*دونم اگه واقعا ببینمش با پشتک میرم استقبالش و ازش امضا میگیرم⁦:-\⁩
    راستی از طرف دیگه از یوونتوس ما امید شدم ⁦:-\⁩
    آره داداش اینجوریه....
  8. راموس په په بی اعصاب بود ولی دیگه خدایی لرد نبود
    آخ بعضی مواقع دلم میخواد راموس دیگو کاستا و سرخیو بوسکتس رو بزنم له کنم
  9. دقیقا منم به همین فکر می کردم ولی طبق مشاهدات و اخباری که به دستم رسیده اینه که عمو پرز سیصد میلیون برا نیمار جدا گذاشته ⁦:-\⁩.حداقل هم میخوان با 270 میلیون بخرنش⁦:-\⁩
    آه لُـٕـــــرد په په با این که عوضی بودی ولی جات داخل رئال خالیه .⁦:-\⁩
    عیبی نداره هنوز یه یکی دیگه دارن که دست عوضیا رو از پشت بسته : ))))می*دونی کیو میگم : )))))
    استاد خطا و آقای کارت قرمز جهان لُـــــــرد سرخیو راموس
    بای موفق باشی!!!!
  10. ان چیز که عیان است چه حاجت به بیان است
    مشخصه
    رئال نمیدونم چرا اصلا به فکر تقویت خودش نیست
    الان سالهاس مدافع وسط و مهاجم ذخیره درست حسابی نمیخرن و ندارن
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 452
صفحه 1 از 46 1234511 ... آخرینآخرین