مکالمه بین scorsub و scorpionxl

80 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین
  1. سلام من برگشتم حتی حدسشم نمیتونی بزنی با دیدن فصل چهارم توکیو غول دوست دارم چیکار کنم
    1 تاکیزاوارو بکشم
    2 دکتر کانو رو بکشم
    3 سویی ایشیدارو بکشم
    اخه چرا تاتارا مرد؟؟؟
  2. خخخخ دیگه سایت چیزی نداشت، بحث هم داشت به حاشیه کشیده میشد، گفتم برم بهتره. امروز اومدم ببینم سایت چه خبره
    زدی تو خال! آفرین دقیقا منم منتظر این صحنه بودم. خیلی نزدیک بود لامصب حیف شد. همه ی هوادارای شیپ ارمیکا رو خشمگین کرد این صحنه. یه عکس در این رابطه درست کردن که بعدا برات می فرستم خیلی جالبه خخخ
    اصلا شال میکاسا در فولکلور نماد ریسمان سرخ سرنوشت هست. نشانگر رابطه ی عشقی خیلی محکم میان دو دلداده هست. برای همین، همه انتظار این پیوند خجسته رو داشتن خخخ سریال کلا تو فاز اکشن و و رخداد های پیچیده هست. برای همین گمون نکنم حالا حالا ها شاهد این سکانس زیبا باشیم...
  3. د چیچیو خدا نگه دار یعنی چی روز اخره؟؟؟ میزنم میکشمتا
    بلی اتک ان تایتانو دنبال میکنم ولی دیگه دارم دیوونه میشم من کلی منتزر یه ماچ کوچولو از ارنو میکاسا بودم بی ماچ حتی تو قسمت اخر فصل 2 هم بی ماچ بهترین موقعیت بود
  4. حمله به تایتان هم فصل سومش با 24 اپیزود در راهه. اگر دنبال می کنی که خوش به حالت. اگر نه حتما انیمشو ببین. بهترین انیمس.
    امروز هم روز آخری بود که اومدم انجمن. موفق باشی و خدانگهدار
    خوش بگذره
  5. شاید فیزیکش مردونه باشه. به هر حال افتاد مرد دیگه فرقی نمی کنه خخخ
    قسمت دوازده جالب بود. گمون نمی کردم اینجوری شه...
  6. گفتم یه بار. کانائه زن هست. جنسیتش رو مطمئنم زنه. با مدرک هم میگم. اگر چیزیو ندونم نمیگم. ولی از نظر بیولوژیکی نمی دونم. شناختن دختر و پسر تو انیمه سخته.
  7. اخر سر تو منو می کشی یعنی چی که که خوب از اون نظر که تو نمیدونی میگم اه روانیم کردی از چه نظر اه اثلا وللش خب از اون نظر که نمیدونی مرده دیگه من که نمیفهمم اه ایشیدا بمیری«بعد تموم کردن مانگا و انیمه»
  8. بله. جدی می گم. زن هست. ولی اینو بگم که گمون کنم جنسیتش زن باشه. نه جنسش.( از نظر بیولوژیکی و داشتن اندام زنانه یا مردانه منظورمه) شاید جنسش مرد باشه.
    کدوم حرف زشت؟ این یکیو دیگه یادم نمیاد واقعا خخخ
  9. یعنی واقعا؟؟؟ شوخی نمی کنی؟؟؟ پس منظور اتو از اون حرف بسیار بسیار بدش چی بود؟؟؟
  10. چی گفتی خداوکیل؟ به خدا هیچی از حرفات نفهمیدم
    تو رو خدا درست بنویس خخخ
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 80
صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین