مکالمه بین haghy و Noob__Smoke

82 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین
  1. خودت پيام دادي بهم مردك
  2. سلام من نتونستم پیدات کنم این آیدی تلگرام من
    @Zartosht_2001
  3. @NoobSmoke
    ولی زودتر این قسمتای بعدیو بده بیاد دیگه و طی یک بیانیه هم عضویتت در نچرت رلو رو اعلام کن
  4. سبام توبی.میشه لطفا ای دی تلگرامتو بدی؟اگه قرار باشه همکاری کنیم تو تلگرام راحت میتونیم صحبت کنیم
  5. اشکال نداره.
    نگاه کن، اون صفحه اول ام کی چیند 2 رو میبینی که لوگوی نچرت رلم با یه اهنگی میاد؟ میتونی از اون تصویر استفاده کنی، و همینطور میتونی مثل همون با یه فونتی چیز باحال همون اسمو بنویسی.
  6. و یه چیزی که فراموش کردم بگم.تا قسمت هفتم نمیتونم لوگوی نچرت رلم رو بذارم.چون فایل اصلی داستان رو حذف کردم و دیگه نمی تونم کاریش کنم.
  7. دمت گرم.فقط اگه یه عکس با کیفیت از لوگوی نچرت رلم بدی ممنون میشم.
  8. ١. تورنومنت بر اساس همون تصوير اوليه ي تورنومنته ديگه! مگه نديديش؟ همون بالاي صفحه و نسخه اپديت شدش تو صفحه سيزدهم. شايد اين دوتا شخصيت رو تو تورنومنت بعدي بزارم
    ٢ اره. فقط تو اون تاپيكت اطلاعيه ش رو بده. ازين به بعد تو لايسنس كوچه كمبتي ها و برنامه پدر بزرگ و مورتال كمبت چيند رو داري ولي خواهشا راجبشون كاري انجام نده. هر كمكي خواستي ميتونيم برات انجام بديم. هر كمكي كلا.
    و مهمترين چيز: اول هر قسمت ازون داستان ماجراهاي ام كي سنتري ها لوگوي نچرت رلم رو قراربده يا مثل من يه اينترو بساز.
  9. سلام یه درخواستی ازت داشتم درباره تاپیک deadly fournament.میشه تو مرحله بعدی یا خیلی بعدی rayne vs blade رو بذاری؟فکر کنم هدوتاشونو میشناسی.خوناشامای معروف.
    و یه چیز دیگه.الان من عضو نچرترلم شدم؟
  10. خوشحال میشم بهتون ملحق شم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 82
صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین