مکالمه بین White Night و I.MJP

18 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. اون تصاویر میلان توی وبلاگ رو یه بار دیگه دیدم
    یهنفر برام جالب بود، فقط اون کالاچ
    مردک فقط قد دراز کرده بود، یادمه یه بار با این قدش زاویه بسته گل خورد
  2. آهان درست، به شخصه منتظرم یونایتد سولشر یه محک جدی بخوره ببینم چه جور پیش میره اوضاع
  3. سولسشئر یه خوبی بی نظیری که داره اینه همه رو جوری آماده میکنه که به یه دردی بخورن هیچ کس تو تیم بی مصرف نیست!
    من عملکرد تهاجمی تیمو میبینم یاد منچستر دوره خود سولسشئر میفتم که با کانتونا واقعا غوغا میکرد...
    گلوری گلوری من یونایتد، از د رد مارچینگ آن آن آن... ایشالا تیم جفت و جور شه زیر بال و پر پسر دوست داشتنی سر الکس
    بلده چه جور افکار و رفتارشو کنترل کنه...برای همین نه فشاری از رسانه ها روش هوار میشه نه بازیکنا ازش ابراز نارضایتی میکنن نه خودش به اوضاع مغرور میشه...
    یه چیزی کاملا متضاد مورینیو و سیستم اتوبوسیش... بازی امشب هم که تا ثانیه آخر داشتن حمله میکردن و اصلا توپو وسط زمین تیکی تاکا نکردن و همش پاس رو به جلو بود... این سیستم همون سیستم اصیل یونایتده... داره برمیگرده خدااااااااااااااااااااا!!!! !!!!
  4. منچستر... همیشه احساس میکردم بعد از فرگی یونایتد یتیم میشه و ناتوان و درست شدنش سالها طول میکشه، تا الان که اشتباه فک نکردم
    اخه چه جور با رافائل اسمالینگ اندرسون گیبسون جان اوشی وس براون نتیجه میگرفت...
  5. وااااای دقیقا به نکته دقیق و خیلی خوبی اشاره کردید
    من این مورد رو تو تیم خودمم احساس میکنم...
    روحیه شکست، عادت کردن به باخت، تن دادن به شکست یه تیم همیشه قدرتمند پرافتخار جلوی یه تیم ضعیف
    روسونری برمیگرده... منم به تیمم خیلی ایمان دارم واسه بازگشت...
    رینو رو منم یادمه با سیدورف کاکا پیرلو چه میکردن...
    دوست ندارم اساطیر یه تیم منفور بشن میلان راه درستی رو در قبال سیدورف، اینزاگی و گتوزو در پیش نگرفت هرچند دوست دارم گتوزو موفق باشه و دیگه باخت و مساوی الکی نده
  6. ضمن اینکه بابت تبریک بسیار سپاسگذارم
    منچستر داره ترمیم میشه و اگر شانسکی از پاریس رد کنه شانس قهرمانیش تو یو سی ال هم هست
  7. درمورد رینو...
    والا خیلی دوران بازیش دوستش داشتم ولی ظاهرا موندنش و سیستم بی ثباتش به تیم ضربه میزنه...
    بره بهتره ظاهرا ولی مشکل بیشتر مال این روحیه داغون میلانی هست روسنری روحشو باخته انگار
  8. تبریک بابت بردهای میلان و یونایتد
    نظرتون در مورد رینو چیه؟ بمونه یا بره
  9. آهان درست، ممنون
    نمیدونم شما هرچی دوست داری صدا کن
  10. ضمن اینکه یادم رفت اینو بگم... آی ام جی پی بسیار بسیار برای گفتن مخصوصا واسه من سخته .
    چی صدا کنم بهتره؟ مثلا جیپی هم خوبه ولی فکر نکنم یادم بمونه یه چیزی بگین من بتونم دیگه اگه میخوام خطاب قرار بدم بدونم جمله رو با چی شروع کنم.(بگم آی ام خوب نیست چون یاد انگلیسی حرف زدنای یه کسی میفته بعد اشتباه میگیرم جمله ها رو)
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 18
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین