مکالمه بین I.MJP و *SHAO KAHN*

13 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. سلام. ممنونم لطف داشتید
    الحق که دارک نوب لایقترین بود
  2. سلام، رنک جدید مبارک باشه
    من شما و دارک نوب رو پیشنهاد دادم که انصافه هر دو لایق بودید
  3. سلام
    شما هميشه به بنده لطف داشتيد
    شما و هولي جان تو اين مدت خيلي زحمت كشيديد براي سايت و واقعا كارهايي كه كرديد قابل تقديره.
    ادامه اون مطلب هم ٩٠ درصد تصاويرش تكميله، فقط توي نوت گوشيم ذخيرش كردم كه ال سي ديش يه مدته شكسته دادم درست كنن. انشالله فردا پس فردا ادامه مطلب رو قرار ميدم.
    مزاحمت چيه هميشه از صحبت كردن با شما خوشحال ميشم
  4. سلام مجدد
    مطلبتون با ذکر اسمتون روی سایت اصلی قرار گرفت، وقتی نکمیل شد ادامش هم قرار میگیره ،ممنون
    در ضمن ببخشید انقده مزاحم میشم
  5. ممنون......
  6. بله الدرگاد ها فنا ناپذیرن و نمیمیرن مثل شیناک که حتی امیولتش هم نابود نمیشه( ته ایکس مشخص نیست چه داستانی داره)
    از طرف دیگه به نظر میرسه خدایان قابل کشتن باشن، مانند خدای آب، خاک و آتش
  7. قربانت. مچکرم. فقط یه سوالی داشتم از شما. فقط خدایان ارشد نامیرا هستن یا خدایان دیگه هم فناناپذیرن؟
  8. نه مطلبتون جامع و کامل بود و صرفا منتظر ادامشم
    اگه کمکی خواستین، در حد توانم در خدمتم، شاید بتونم کمکی بکنم

فرمول یک هم فقط سباستین فتل
  9. سلام
    نوشته های پست آمادست منتهی دنبال تصاویرش میگردم. باورتون نمیشه، به خاطر پیدا کردن تصاویر و مطالب مورد نیازم به اجبار مورتال کامبت آنچیند رو دانلود کردم! به خاطر مشغله های روزانه و ناتمام هم یکم وقتم کمه. شما اگه نکته ای مطلبی دارید حتما قرار بدید.
    راستش فورمول 1 نه، ولی همیلتون رو میشناسم. چند بار هم مسابقاتش رو دیدم ولی علاقه ای به مسابقات ماشینی ندارم.
  10. سلام آقا من چند روز منتظر ادامه مطلبتون هستم ولی انگار خبری نیست، میخواستم روی سایت اصلی هم با نام خودتون بزارم
    بعد یه نکته علاوه بر موتوجی پی، فرمول یک هم دنبال میکنید؟ اگه آره طرفدار کدوم تیم و راننده هستید
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 13
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین