مکالمه بین You s و I.MJP

165 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرینآخرین
  1. بعله طبق پیشبینیم پیش می*ره و فرانسه برنده جام جهانی فوتبال میشه اکسلنت
    بای
  2. اصلا اینا هرچی خرابی داشتن بیشترشون بخاطر مربی بود آرژانتین که نگو میاد از مسی اجازه میگیره.آلمان اصلا نمی دونم چی بگم هلند و ایتالیا که کلا نبودن این مربی اسپانیا قبل جام محروم میشه مربی جدید میارن مطمئنا یکی از دلایلش همین بود
    کلا این جام افتضاح بود خودتو ناراحت نکن
  3. نه دادا دقیقا هرچی گفتی درسته❤❤❤ اسپانیا باید خیلی بهتر بود و بازی میکرد، افتصاح بودن جلوی روسیه، شاید هوادار و انگیزه بازیکنای روسیه باعث شد ببازن، المان راحت میتونست قهرمان این جام بشه ولی لوو احمق گند زد، لوو خیلی حماقت داشته تو این دو سه سال
    ایتالیا با اون مربی پیرخرش نتونست بیاد یا هلند، لاله های نارنجی... مطمءنم تیم ۲۰۱۴ هلند که سوم شد این جام بود واسه اولین بار هلند دو قهرمان میکردن، در کل من خودم از ۲۰ به این جام نمره ۱۴ میدم
  4. بهتره بیخیال شیم فرانسه یه یه مدعی از همون اول بود فینالیست و قهرمان قبلی هم که به ا.....ف رفتن قهرمان اروپا هم گند زد قهرمان جهان هم که نگو از چه تیمی باخت روسیه !!!هه
    آلمان نمی*دونم چش شده بود برنده جام قبلی حتی از مرحله گروهی هم بالا نیومد آبروی برنده جام رو برد اگه بدونی چقدر ازشون انتقاد شده
    آرژانتین درمورپش حرف نزنم بهتره همون بهتر که حذف شدن وقتی فقط به یه نفر تکیه می*کنند و با اون مربیشون از هواداری مردمشون هم که بدتر
    پرتغال هم تیمیاشون خوبن مربی خوبی هم تقریبا دارن نمی دونم اینا چون بود کریس فقط داخل یه بازی خوب بود کاوانی بهتر انتظار من ظاهر شد عالی بود
    اسپانیا حذفش واقعا برام عجیب بود این تیم از یکی از پایین ترین رنک دارا شکست خورد اون موقع اینا رنک اول بودن هنوز باور نمی کنم
    نظری داشتی بگو❤
  5. اره ولی حیف شد حتی میتونستن برن فینال
  6. بلژیک سوم شد ایوللللل حال انگلیسی هارو خوب گرفت
    بای❤❤❤❤
  7. من داخل سایت بارسا هستم
    سایت نسبتا خوبی دارن سایت رئال مسخرس
    البته بعضی مواقع سر میزنم ولی رابطه بهتری با سایت بارسا دارم
    اوکی الان فکر کنیم دفعه بعدی درمورد چی حرف بزنیم
    بای❤❤❤❤❤
  8. نه میگم بارسا و رئالی نیستم کلا من خیلی جاها فعال نیستم
    بر عکس سابق
  9. میگم داخل سایت رئال یا بارسا عضو هستی؟
  10. خب حالا که از نزدیک دیدم فهمیدم نیست
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 165
صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرینآخرین