مکالمه بین scorpionxl و haghy

166 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرینآخرین
  1. چه مسخره خدایا خفه کن این بی همه چیز را توی داستان من قراره شیرای ریو یه قانون داشته باشه کسی بخواد مثل زعوس با خودت که میدونی کسی جز همسر خودش چیزه خودت بازم میدونی استخوان های کمرش را باید بیخیال شود چون قانونه که کمرشو بشکنن اما روش همسر رد سان یکمی خشن تر و بی رحمانه تره یه بلایی سر ترف میاره بار اخرش باشه که فرزندی داشته باشه«میزنه به وحشت ناک ترین شکل موجود بی چاررو فاقد فرزند میکنه»
  2. آره زئوس واقعا همچین موجودیه.فک کردی هرکول چجوری بدنیا اومد؟هرکول حاصل تجاوز زئوس به یه ملکه شوهردار بود.الان نمیدونم چه فرقی بین زئوس و ترایگانه؟
  3. سلام حقی مقاله جدید اسپایدی رو خوندی ده چیزی که درباره واسپ باید دونست در مورد رعوس واقعا درست بوده زری که زدن واقعا زعوس انقدر منحرفه؟؟؟ اگه هست باشه من میدونم باهاش تو داستانم چیکار کنم دارم براش
  4. هی هی عجب شانسی اشکالی نداره امتحان می کنم ببینم کار می کنه یا نه با خاموشی انتی ویروس و اینترنت
  5. این فایل یا خود بازیه یا کرکشه.یا باید کرکشو دوباره بریزی تو پوشه یا بازی رو دوباره نصب کنی(اگه فایل setup رو هنوز داریش)یکی از دلایلی که بازی اجرا نمیشه هم میتونه بخاطر این باشه که اینترنت و آنتی ویروس تو خاموش نمیکنی.
    این تنها چیزی که از سگدو زدن تو اینترنت فهمیدم.همیچین فایلی که گفتی رو پیدا نکردم.
  6. اسم کامل فایل رو بگو شاید بشه یکاری کرد
  7. سلام حقی جان این ویدعو رو دیدم ولی گفته بود که فایل رار اساسین کرید 3 رو میخواد منم همه جارو گشتم تو اینترنت پیدا نکردم لینک سایتی که میتونم دانلود کنم ازش رار رو میتونی پیدا کنی بازم شرمنده بهت زحمت دادم خیلی ببخشید
  8. اینم از این.کمک دیگه ای هم خواستی من هستم.

http://s8.picofile.com/file/83311094...ll_HD.mp4.html
  9. شرمنده داداش از دستم ولو شد داشتم ویندوز لپ تابمو عوض می کردم خودتم که میدونی درایور پک مطمعن نیست واسه لپ تاب مجبور شدم دونه دونه با پدرم نسب کنم ولی لینکشو بزار برم بخونم والا فعالیت تو این روزا که نبودم زیاد بوده نشد و یه خواهشم داشتم داداش روم سیاه شرمنده اگه میشه بری توی این لینک https://www.youtube.com/watch?v=FgEKiuHRIpo و واسم ویدعو هرو دانلود کنی اخه شیلتر شکن ندارم اگه میشه بعدش اپلودش کنی دانلودش کنم حجمش زیاد نیست خداییش اموزش برترف کردن اون ارور بی ساحب مردست توی اساسین کرید سه اگه میشه دانلود کن بهم بده ممنون
  10. سلام xl.قسمت جدید داستان رو گذاشتم نخوندیش؟آخه هرجور حساب میکنم میبینم امکان نداره واسه این قسمت نظر ننویسی چون مهمترین خواستت رو تو داستان گذاشتم.به هرحال اگه نخوندی بخونش.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 166
صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرینآخرین