مکالمه بین scorpionxl و Noob__Smoke

21 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. نوب اسموک علو الو الو عالو مشنوی صدو ده داره باهات حرف میزنه به جرم قتل پدر بزرگ شنگ سونگ«ریشو»بازداشتی اقا این بابا شنگ سونگ کی میاد سوالای مارو جواب بده برای بار دوسمه که دارم میپرسم
  2. اینو بخاطر داشته باش: I-WILL-NEVER-LEAVE
  3. چه عجب برگشتی پدر بزرگ شنگ سونگ سلام رسوند «کی اون پیر پاتال عصر حجری میاد سوالای مارو جواب بده؟؟؟»
  4. دوپس ضاهرا عکسه زیادی بزرگه نه؟خرس بود
  5. به به مام که کشکیم میای تو سایت اولین فکری که به سرت میزنه اینه که بری با wsو مری کیج چاق سلامتی کنی؟
    دوپس شکلکو اشتب گذاشتم
    کجایی چرا انقدر کم میای تو سایت باورم نمیشه 8 دقیقه زود تر میرسیدم میدیدمت چرا این پدر بزرگ شنگ نمیاد جواب سوالای منو بده؟یعنی انقدر سرت شلوقه؟میدم این بخوردتا
  6. پر فسفر نوب اسموک کجایی؟ببخشیدا من کنکور دارم سال بعد هر روز میام سایت شما چی کار میکنی به سایت نگاه نمیکنی نا مرد کلی تاپیک زیر دستت داره خاک میخوره من جات بودم حت اقل یکی رو میزاشتم بالاسره این تاپیکا بهشون برسه پسر عموت کجاست حالا از اول تا الان هیچ فعالیتی نکرده سایت داره میشه یه اش زهره ماره خوش مزه عشقم بیا دیگه حوصلم سر رفتسیبیلامو میبینی؟ریشم در اوردم یعنی میزنم....................................ری شمو ده کجایی دیگه برگرد
  7. نه هری ازبورن خوب بیشتر از هری پاتر اسمشو یادم رفته بود فیلماشو اثلا نمیبینم فقت میگن شبیهشم هه رفیقمو ندیدن پسرشه والا خوب بای نای
  8. دعا مبکنم بتونی
  9. من یه روزی زبانتو کشف میکنم
  10. هوف اخیش خیالم راحت شد کجا بودی نبودی؟چیکار میکردی حوصلم سر رفته بود والا هیف راستی یه سوال داشتم سریال فلشو دیدی؟یا ارو؟اگه دیدی بگو اگه نه هم که وایسدا چند سالته؟اگه 17 یا 18 سالته دانلود کن ببین قشنگه واسه این پرسیدم چند سالته چون والا معدبانه ترین هرفشون .................. میباشد
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 21
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین