مکالمه بین scorpionxl و haghy

170 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرینآخرین
  1. سیو بازی ها معمولا تو پوشه App data سیو میشه.تو اون پوشه یه پوشه به اسم بازی هست.اگه اونجا نبود تو پوشه documents برو.پوشه هدف یا به اسم خود بازیه یا به اسم شرکتش.
  2. اگه توی اینترنت«رفیقی مفیقی چیزی داری»که سیو 50 یا 40 درصد بازیو داره میشه واسم بفرستی پدرم در اومد راستی من بازیو دانلود کردم نسخه corepack کجا باید سیوو کپی کنم؟؟؟
  3. یعنی این پشت کارت منو کشته*.من فقط ینفر رو میشناختم که ۳ رو داشت.اونم دو سالی هست ندیدمش و تازه رو ایکس باکس داشتش.
    منم یبار خریده بودمش اجرا نشد.دیگه پی گیرش نشدم.اگه فهمیدی چطوری اجرا میشه به منم بگو
  4. سلام داداش کسیو میشناسی تو سایت یا هرجایی اساسین 3 رو داشته باشه؟؟؟ تورو خدا ازش بپرس از کجا دانلود کرده اگه خریده هم چیو خریده چه نسخه ای پرنیان یا گردو؟؟؟ یا هر کوفت دیگه ای فقط بپرس این نسخه سومش منو روانی کرد
  5. چه مسخره خدایا خفه کن این بی همه چیز را توی داستان من قراره شیرای ریو یه قانون داشته باشه کسی بخواد مثل زعوس با خودت که میدونی کسی جز همسر خودش چیزه خودت بازم میدونی استخوان های کمرش را باید بیخیال شود چون قانونه که کمرشو بشکنن اما روش همسر رد سان یکمی خشن تر و بی رحمانه تره یه بلایی سر ترف میاره بار اخرش باشه که فرزندی داشته باشه«میزنه به وحشت ناک ترین شکل موجود بی چاررو فاقد فرزند میکنه»
  6. آره زئوس واقعا همچین موجودیه.فک کردی هرکول چجوری بدنیا اومد؟هرکول حاصل تجاوز زئوس به یه ملکه شوهردار بود.الان نمیدونم چه فرقی بین زئوس و ترایگانه؟
  7. سلام حقی مقاله جدید اسپایدی رو خوندی ده چیزی که درباره واسپ باید دونست در مورد رعوس واقعا درست بوده زری که زدن واقعا زعوس انقدر منحرفه؟؟؟ اگه هست باشه من میدونم باهاش تو داستانم چیکار کنم دارم براش
  8. هی هی عجب شانسی اشکالی نداره امتحان می کنم ببینم کار می کنه یا نه با خاموشی انتی ویروس و اینترنت
  9. این فایل یا خود بازیه یا کرکشه.یا باید کرکشو دوباره بریزی تو پوشه یا بازی رو دوباره نصب کنی(اگه فایل setup رو هنوز داریش)یکی از دلایلی که بازی اجرا نمیشه هم میتونه بخاطر این باشه که اینترنت و آنتی ویروس تو خاموش نمیکنی.
    این تنها چیزی که از سگدو زدن تو اینترنت فهمیدم.همیچین فایلی که گفتی رو پیدا نکردم.
  10. اسم کامل فایل رو بگو شاید بشه یکاری کرد
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 170
صفحه 1 از 17 1234511 ... آخرینآخرین