مکالمه بین Noob__Smoke و You s

8 پیغام بازدید کنندگان

1. يو اس جان اگه راجع به بازي راهنمايي خواستي بگو حتما.
    اگرم بازي كردي خواهشيوا تو تاپيكش يه كامنت بگذار
  2. Of course
  3. شدیدا امیدوارم خوشت بیاد...
    قسمت اولش رو هم حتما بازی کن
  4. عزیز آره دانلودش کردم ولی هنوز دانلود نشده .)))وض وضعیت اینترنت رو توضیح دادم))
    الان تازه به زور اومدم
    هر موقع دانلود شد بهت مین .فوقشتا پس فردا دانلوده
    بازم بخاطر زحمات ممنون
  5. یو اس جان بازی رو دانلود کردی؟
  6. سلام دوباره
    خوشحالم که میبینم که یکی از کاربرای قدیمی به اینجا اهمیت میده ** بازم سر میزنه
    این اسپم از اسمش معلومه معنی نرخ گزاف گویی داخل الکسا رو میده رنک الکسا درسته زیاد مهم نیست ولی در کل این سایت اگه اسپم زیاد داخلش نداشته باشه رنک بیشتری از گوگل میگیره
    این دیگه عجیبه سیستم رنک دهی اینجا زیاد خوب نیست میگن کاربر ها باید برای دوستاشون و فروم فعالیت کنن نه رنک بیشتر همون معنی رو میده که سرکارگر به کارگراش میگه بخاطر دوستات فعالیت کن ولی حقوق گیرت نمیاد ولی سخت گیری هم خوبه چون باعث شده که این سایت به اینجا برسه اما دیگه خیلی دارن زیاده روی می کنن
    منم به شما احترام میگذارم .همه کاربرای اینجا قابل احترامن .
    موفق باشی
  7. آاااااااااووو... عجب...به کارت ادامه بده
    حقیقتا خیلی خیلی خوشحالم که کاربر جدیدیو میبینم که به اسپم و پست مفید اهمیت میده. واقعا جای تقدیر داره.
    من حقیقتش از کاربرای خیلی قدیمی انجمنم. پنج ساله عضو هستم اما به مقام خاصی نرسیدم و همین کاربر ساده ام (cruel life)
    و کلا خواستم بگم که....خیلی به من احترام میزارناره دیگه... همینطوری پیش برو (thumbs up)
  8. سلام
    اول خواستم بگم خوشحالم که با شما آشنا میشم
    در مورد تاپیک منم خوشحال میشم به شما کمک کنم ولی یه تناقضی وجود داره
    اگه بخوام داخل تاپیک شما همکاری کنم باید بیخیال تاپیک خودم بشم و اینطور یه تاپیک به تاپیک های خاک خورده یا تقریبا اسپم اضافه میشه که نویسنده ادامش نداده .درسته تاپیک اسپم نیست ولی ولی وقتی ادامش ندی دیگه اسپم خالصه
    اگه حذفش کنم کلی از پستام و تشکرام (والا کسی حمایت نکرد ولی من برای خود اینجا تاپیک رو زدم )پاک میشه
    راستش پست اول به شما اشاره کردم
    گفتم این تاپیک داخل فروم هست
    موفق باشی
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 8 تا 8