مکالمه بین amirskarlet و GLAMBERT

26 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. سلام.
    آره سایت نابود شده
  2. سلام.
    دقت کردی سایت به فنا رفته؟
  3. hello my dear
    معلومه که خوشحال شدم.خوب دلم برای دوستم تنگ شده بود دیگه....
    اره فکرکنم حل بشه
    چرا آخه؟؟نکنه توهم فوبیا گرفتی؟ شاید ذهنت به ذهن من راه داره توهم درگیر افکار من میشی.میدونی چرا ناخودآگاه میاد به ذهنت؟
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    منم نمیدونم مشکل خودته
    راستی امیررضا من دیروز رفتم بیرون ولی ماسک و دستکش نزدم گفتم با ماسک نمیتونم نفس بکشم با دستکش هم که اذیت میشم.حالا هی فکر میکنم کرونا گرفتم میخوام بمیرم . البته هیچکدوم از علاعمشو ندارم ولی ذهنم درگیره. حالا یه سوالی....فکر کن من الان چندروزه به پیغام هات جواب نمیدم بعد خبر میرسه که نازنین مرده. تو اولین کاری که میکنی چیه؟حتما جواب بدیااااااااااااااا.اینو دارم از همه دوستام میپرسم.اوناهم که دیوونه ان یکیشون میگه جشن میگیرم یکی میگه منم میمیرم .از این چرت و پرتا.
    goodbye
  4. سلام. چه عجب!!!بالاخزه افتخار دادی ملحق شدی
    الان انقدر خوشحال شدم دیدم اومدی که نمیدونم چجوری توصیف کنم
    آخه مشکلم اینه اجرا نمیشه. کلا نمیدونم چرا پاور پوینت ها توی ویندوزم اجرا نمیشه. بابام تو کارای کامپیوتری یه پا استاده باید ازش بپرسم ببینم چرا اجرا نمیشه. خودم الان خیلی ناراحتم نتونستم اجراش کنم.
    پیام هارو ویرایش کردم واسه اینکه از بس نیومدی هی اومدم تو سایت حوصلم سر رفت آخرش گفتم وایسا این پیام* هارو که واسه امیررضا فرستادم ویرایش کنم سرم گرم بشه.
    چند سالشه داداشت؟ نهال(همون خواهرم) با اینکه شیش سالشه واقعا منو بیچاره میکنه از دست خودش.
    خوش به حالت من از فامیل مادری نوه ی سوم از فامیل پدری خیلی عقبم نمیدونم چندمیم تازه خیلی هم از من کوچیک تر هست. حالا درسته من بزرگترینشون نیستم ولی یه جوری که منو دوست دارن و به حرف من گوش میدن واسه بزرگا این کارو نمیکنن!!
    من اگه خواب تورو دیده بودم اونم واسه دوروز الان داشتی فاتحمو میخوندی.
    ببین من انقدر الان عجله دارم باید برم نتونستم شکلک هارو بزارم بعدا پیامو ویرایش میزنم. بای.
  5. نکنه غیب شدی؟
  6. الان دوباره اکسترکت هیر گرفتم وسطش ارور میده.توروخدا راهنمایی کننننننننننننننن
  7. امیررضا من نت گرفتم دانلود کردم .یه پاورپوینت استخراج کردم از فایل rar که اجرا نمیشه . یه قسمتی هم توش هست پسورد میخواد. پسوردش چیه؟کلا یه راهنمایی بکن چه جوری اجراش کنم
  8. اخ امیررضا من الان رفتم اعترافت رو خوندم اقا نتونستم جلو خودمو بگیرم هر هر زدم زیر خندههههههههههههههه.عاشق این اعترافات شدم خیلی خووووووووووووب بود.حالا تو جرعت داشتی بستنی داداشتو انداختی زمین خوش به حالت من ابجیم انقدر جیغ جیغوصه جرعت ندارم نگاش کنم
    ولی خیلی حال کردم با اون که سنگ زدی تو سر یه نفر.اخخخخ خیلی حال کردم با این یکی.
  9. اوووخخخخخخخخخ امیررضا من نتم خیلی سرعت دانلودش پایینه اینم که 200 و خورده ای مگ حجم داره
    الان نمیتونم ولی حتما حتما این ماه نتمو شارژ کنم دانلودش میکنم
  10. واااااااااااااااااااااااا اااااااای اصلا اسم ماهی بشنوم تنم مورمور میشه.خیلی ازش بدم میااااااااااااد. البته میدونی من فوبیا نداشتم به ماهی فقط خیلی چندشم میشد اما همین پارسال یه شب خواب دیدم کل خونمون پر ماهی زنده شده از خواب که پا شدم چنان ترسیده بودم که فکر میکردم زیر پتوم پر ماهیه.منم از چربی گوشت بدم میاد خیلی بده شاید فکر کنم نفرتم نسبت بهش از توهم بیشتر باشه.من اگه موقع اشپزی کردن چربی تو تو گوشت یا مرغ ببینم خونرو میزارم رو سرم که این گوشت یا مرغه چرا چربی داره من درستش نمیکنم اخرشم مامان بیچارم میاد خودش درست میکنه
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 26
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین