مکالمه بین scorpionxl و scorsub

22 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. چه از دید نوشتاری و چه از دید گفتاری چینی سخت ترین هست. ادبیات چون تک المانی نیست نمیشه نظر داد ولی به طور کلی به دلیل اهمیت خاص لحن و تن صدا در چینی و آوای خاص هر واژه، سخت ترین به شمار میره. ژاپنی معانی با توجه به جایگاه واژه زیاد هست ولی مثل چینی زیر و بم صدا و هجابندی ها اهمیت نداره. این ویژگی چینی رو از لحاظ گفتاری هم سخت تر می کنه.
  2. من صحبتیرو گفتم نه نوشتاری پسر عمویه 13 ساله منم میدونه چینی از لحاض نوشتاری سخت ترینه تلفزیرو گفتم چینی که همش میگی
    چین چانگ چونگ اینو بچه 2 سالم یاد میگیره من صحبتی میگم
  3. گل گفتی. سریال و فیلم سینمایی مورتال کامبت اصلا حرفی برای گفتن نداشتن چه بسا اشتباه های داستانی هم توش دیده میشد منبع داستانی همون بازیه و بس. بی هان که کرکتر بیخودی بود. همون بهتر که مرد ولی سرنوشت بدی داشت. اسکورپیون هم ریوننت بود و از خودش اختیار نداشت. تازه نمی خواست بی هان رو بکشه. اینا همش زیر سر کوان چی نیرنگ باز بود که کلکش کنده شد. ای کاش بی هان از اول در داستان نمی بود. ولی کوای لیانگ کرکتر خوبی هست و بر خلاف برادرش اخلاق و انسانیت داره.
    امیدوارم در mk بعدی اتحاد ساب زیرو و اسکورپیون رو ببینیم.
  4. دقیقا ولی کلا دنیای سینمایی و سریالی کمبت مزخرفه و بهتره ولش کنیم چون سابزیرو هام اوز شدن کوای خله«زبونم لال»بی هان ادم با منتقیه کلا بهتره تو دنیای بازی سیر کنیم فعلا که کرور کرور ری...استارت زدن به دنیای سینما و فیلم
  5. قسمت یک داستان رو خونده بودم قبلا. ولی متاسفانه خیلی یادم نیست اتفاق های مهم رو. وقت خوندن فیکشن ندارم کلا ،ولی زمانی که داستان رو بیشتر خوندم نظرمو می گم.
    موفق باشی
  6. این که زمان به عقب برگشته و یا ریدن آینده نگری کرده هیچ فرقی با هم ندارن چرا که برایند جفتشون یکی هست:هیچ اتفاقی نیفتاده! اتفاق هنگامی معنی داره که در گرو زمان باشه. وقتی برای اتفاقی زمان وجود نداره اون اصلا اتفاق نیست! تجسم هست. ریدن یک گاد هست و تجسمش قطعا با انسان فرق داره. تجسم گاد واقعی هست. پس بر فرض اگر یک اتفاقی الان بیوفته و به گذشته بریم و جلوی علت اون اتفاق رو بگیریم دیگه اتفاقی که ازش نام میبریم معنی اتفاق نداره. خاطره ها هم پاک میشه. مگر ریدن که می تونه در آینده خاطره داشته باشه!
  7. خب تو سایت اگر نوشته برای زمانی هست که همه گمون کردن مورتال دیگه تموم شده. با اومدن ریبوت مورتال فهمیدیم که این آینده نگری ریدن بوده. اصلا ممکن نیست که همه کرکترا یه جا بمیرن و بدون هیچ دلیلی دوباره بازی ادامه پیدا کنه. همه اتفاق های آینده رو ریدن دید. حتی در ریبوت mk ریدن اجازه نداد اسموک ،سایبورگ بشه در حالی که در گذشته سایبورگ شده بود.ریدن نتونست جلوی مرگ بی هان رو بگیره. کلا سلکشن دوم داستان در mk9 کلید خورد. بعضی مسائل تغییر کردن. پس در آرماگدون مورتال کامبت ظاهرا به پایان رسید و وقتی همه پایان بازی رو ببینن میگن بازی تمومه!ولی در ریبوت: ریدن خواست جلوی آشوب آینده رو بگیره. اینبار پیش از این که آرماگدون رخ بده جلوی شائوکان ایستاد و با کمک الدرگاد ها شکستش داد. درسته ادبون خیلی کاراش منطق خنده داری داره ولی حتما یک منطق داره. هر چند منطق ضعیفی باشه.
  8. ساب زیرو داشت با دست خالی باهاش مبارزه می کرد. اون یا تلپورت می کرد یا از سلاحش استفاده می کرد که پای ساب زیرو هم زخمی شد. به هر حال نامردی کشتش بالاخره باید رو در رو شکستش می داد. تو گیم پلی تلپورت قضیش فرق داره. هر کرکتر کاملا از نیروهاش استفاده می کنه. هر کدوم چیزی دارن که کرکتر مقابل نداره. (هر چند کرکتر مفت خور هم تو بازی داریم) تو مورتال کامبت ایکس و کمیک کلا اتفاقای عجیبی افتاد یدفعه یه کرکتر ضعیف کرکتری قوی رو شکست می داد و اسکورپیون قوی از یه بیگینر ضعیف شکست می خورد اصلا منطق تو پیروزی ها و شکست ها نبود. بله تو کامیک این صحنه بود اون قسمتی که هانزو با اسکورپیون می جنگه یه جورایی مبارزه ذهنی بود. این که اهریمن درونش رو شکست بده و آزاد بشه.
  9. مثل همیشه درست ولی لگاسی نامردی نبود«تو مدرسم فیلمشو بردم سر نامردی بودنش ملی کل کل کردیم»وقتی بی هان پاش زخمیه فرقی نمیکنه اسکور بخواد از جولو کتکش بزنه یا از پشت اگه اینجوریه خب هرکی تو کمبت تلپورت میشه نامرده دیگه ولی والا راست میگی جون سخت دیگه کمشه همون جوریم که گفتم میره تو مذاب هیچیش نمیشه در واقع شاعولین هم داستان کمبت قبل 2 است یعنی وستای 1 و 2 کلا ولش کن بابا من فردا امتحان شیمی دارم نمیخوام کم بیارم فردا شاید ادامش بای«ولی نگفتی بابا جان چندمی به داستانم سر میزنی؟ وا یخدا خونم به جوش میاد وقتی میبینم نوشته هام نسفه نیمه خونده میشه راستی تو کمیک همون طور که گفتی موافق ولی منم یه عمس دیدم که اسکور و هانزو تو کمیک دارن میجنگن یعنی چه؟معلوم بود فوتو شاپم نبود از عکسه تازه تو داستانمم استفاده کردم میشه گفت اسکورپیون رو میتونیم به عنوان نماد شخم بشناسیم نه هانزو هاساشی تو کمیک کمبتم گفتن که هانزو اسکورپیون رو شکست داد و در مورتال نه واقعا زمان به عقب بر میگرده خیال نبود همه اون اتفاقا افتاده بود تو سایتم نوشته
  10. خب آرماگدون آینده ای بود که ریدن دیده بود. در ریبوت مورتال کامبت (در واقع همون mk9) داستان به صورتی روایت میشه که انگار با دو سلکشن رو به رو بودیم. ریدن دید که در صورت زنده موندن شائوکان،آرماگدون چجوری پیش میاد و چه بلایی به سر ریدن و یاراش خواهد اومد. یعنی همش سرکاری بود! داستان خواست نشون بده اگر شائوکان زنده میموند این اتفاق می افتاد. در صورتی که شائوکان فاتح آرماگدون می شد واقعا شکست ناپذیر می شد. در حالت عادی هم به سختی می شد شکستش داد.
    در این عکسی که دیدم کوری بلید در سینه اسکورپیون فرو رفته بود. و دوستم گفت که اسکوپیون بعد از اون بازم زنده می مونه و واقعا مرز های تعریف جان سخت بودن رو جا به جا می کنه!
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 22
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین