مکالمه بین haghy و You s

11 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. آقا ممنون گفتی ولی داخل سایته نوشته بود 1999
    این بهر حال درستش کردم
  2. یعنی فعالیت این چند روزه در حد .......
    خبری هم از مورتال منتشر نمیشه یچی بگیم نروژ سرچ می کنم ویدیو جدید اومده اما همش تکراریه
    لامصب دیشب یه ویدیو دیدم نمی دونم فازم چی بود نگاش می کردم زبونش یه زبونه ناشناخته بود
    خلاصه خواستم بگم فقط چون خودت تا ابد هستی بحث آزاد یچی بگو
    این دارک نوب همین الان یه پست ازش دیده شد ولی نمی دونم دیگه چرا جوابم رو نمی*دهاگه تو بگی منم میگم
    خلاصه اینکه موفق باشی
  3. حقی کامل شد برو بخون
    موفق باشی!!!
  4. مرسی بخاطر آرزوی موفقیتت
    بشدن منتظر داستانتم
    هرجور میخوای انتقاد کن فقط عادلانه باشه
    گیم پلی؟فکر بدی نیست اگه منظورت اینجاستیس ۲ باشه.مردم دیگه یه قسمت اولش علاقه نشون نمیدن
    موفق باشی
  5. Haghy امروز سیستم رو بهم میدن فردا بی بهونه میذارمش
    شاید هم امشب گذاشتم شب تحویل میگیرم
    موفق باشی !!!!!
    امشب هم یک انتقادی از بازیگرات بکنم تا حالشو ببریo_0
    بازم موفق باشیo_0
    راستی جدیدا می*خوام بزنم داخل کار گذاشتن گیم پلی اینجاستیس خوبه بنظرت؟
    الان میگه این یارو چقدر آرزوی موفقیت می*کنه برا همه ولی به هر حال بازم موفق باشی!!o_0
  6. سلام
    ببخشید ولی نمی تونم امروز داستانم رو بذارم سیستم خراب شده و تایپ با گوشی سخته الان هم با گوشی اومدم ولی قول میدم هر موقع درست شد داستان رو بذارم
    موفق باشی!!!!
  7. آره حق شماست.آخه چیزی ندارم که بگم.واسه جواب سوال سوال ندارم بپرسم.واسه این دوتا تاپیک جدید نمیدونم چی بنویسم.ولی وقتی حسش بیاد میزنم میترکونم.(البته نمیشه بهش گفت ترکوندن)
  8. حقی جان می*دونی زیادی آنلاین میشی ولی چرا فعالیت ازت نمی بینم تاپیک جواب سوال و آواتار و اون دوتا تاپیک جدید انتظار داشتم زود فعالیت کنی البته فعال هستی ولی داخل آخرین ارسالی ها یه پستی بده امید وار باشم به آینده اینجا
    لیونل میگه فعالیت کن لطفاً
    موفق باشی!!!!!!!!!!!
  9. سلام.ممنون.منم همینطور.شما هم موفق باشی
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 11
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین