مشاهده RSS Feed

GLAMBERT

miami heat

به این مطلب امتیاز بدهید
خوب بالاخره انجمن درست شد و منم میتونم اخبار جدید از میامی رو بزارم هرچند فکر نمیکنم کسی طرفدار بسکتبال باشه توی سایت ولی بازم میزارم شاید برای یه سری ها جالب باشه ...

خوب توی مدتی که سایت تعطیل بود خیلی اتفاق ها برای میامی افتاد! اول اینکه به خاطر کرونا ان بی ای تمام بازی هاشو برد توی یه ورزشگاه از اورلاندو انجام بده ... برای همین تیم ها برای انجام بازی میرن اورلاندو و همینطور به خاطر حمایت از سیاه پوست ها خیلی از بازیکن ها پشت لباسشون جملااتی راجع به عدالت اجتماعی نوشتن و یه نوار مشکی گوشه ی لباسشون چسبوندن ... البته تعجب داره خیلی بازیکن ها هم اینکارو نکردن مثلا لبران جیمز که خودشم یه سیاه پوسته خیلی شیک و مجلسی گفت از هیچ جمله ای راجع به عدالت اجتماعی پشت لباسش استفاده نمیکنه!!!! خلاصه اینکه الان بازی ها داره با تماشاگر مجازی انجام میشه به این صورت که مانیتور های خیلی بزرگ روی دیوار های سالن وصل کردن و تماشاگر ها از توی اونا معلومه .... حتی سلبریتی ها هم جزء اون تماشاگرا هستن مثلا توی یک بازی از لیکرز لیل وین که از اساطیر رپ به حساب میاد بین تماشاگر ها بود و داشت ماریجوانا میکشید

خوب اینا مقدمه بود حالا بریم سراغ میامی .... به خاطر کرونا سران ان بی ای تصمیم گرفتن به جای اینکه تیم ها دوباره کلی بازی انجام بدن تا فصل تموم بشه فقط هشت بازی انجام بدن و تیم نهم هم بهشون اضافه بشه و بعد اون هشت تا تیمو بفرستن پلی اف .... الان توی پلی اف میامی که تیم پنجمه کنفرانسه با تیم چهارم یعنی ایندیانا داره مسابقه میده و اینم بگم که من به شدت از ایندیانا و ستارش یعنی تی جی وارن متنفرممممممممممم

قبل پلی اف هم یه جنگی بین تی جی وارن و جیمی باتلر که ستاره ی میامی هست پیش اومد و توی اون این دوتا دعواشون شد و جیمی باتلر به تی جی وارن گفت : you are fucking trash

من که خیلی با جملش حال کردم اما بعد گفتن این جمله تی جی وارن توی همه بازی هاش امتیاز گیری و عملکردش پیشرفت زیادی کرد و یه سری ها گفتن برنده جنگ بین این دوتا تی جی وارنه ... اما این درگیری تا راند اول پلی اف کشیده شد و تی جی وارن خیلی شیک و مجلسی به جیمی باتلر باخت و منم خفن حال کردم

فعلا ما توی راند اول پلی اف هستیم و باید هفت بازی بین هر دو تیم انجام بشه که تا الان سه تا بازی انجام شده و میامی هر سه تاشو برده و این یعنی تی جی وارن فقط ادعا داره و نمیتونه به میامی ببره . در حال حاضر ستاره های میامی اینا هستن : جیمی باتلر ، اندرو ایگودالا ، تایلر هیرو ، بم ادبایو ، کلی اولینیک ، گوران دراگیچ .... البته میامی همه بازیکن هاش امتیاز میارن اما اینا از همه بهتره عملکردشون کاشکی حسن وایتساید هنوز هم توی میامی بود چون الان بهترین سنتر ان بی ای حسن وایتسایده که پورتلند بازی میکنه و همه حسرت میخورن کاشکی حسن هنوزم میامی بود من یکی که وقتی فهمیدم رفته پورتلند گریم گرفت

فعلا چهارتا بازی دیگه مونده که اگه میامی یه بازی دیگه ببره و پیروزی هاش چهارتا بشه ایندیانا حذف میشه و وارد راند دوم پلی اف میشه ... توی راند دوم چهارتا برنده راند اول باهم مسابقه میدن ... اگه الان میلواکی باکس به اورلاندو مجیک ببره که صد درصد این اتفاق میفته باید با میامی بازی کنه و الان خبر همه جا پیچیده که میلواکی شدیدا نگرانه که با میامی بازی کنه چون میامی الان خیلی قویه و ستاره هاش از میلواکی بیشتره اما با این حال بازم میلواکی رتبه اول کنفرانسو داره ...

حالا یه خبر دیگه که مال خیلی وقت پیشه .... وقتی که ال استار 2020 برگزار شد میامی دوتا بازیکن برای ال استار فرستاد که هر دوشونم برنده شدن ... اولیش دریک جونز جی ار بود برای چالش دانک ال استار دومیش بم ادبایو برای چالش مهارتی .... اینجا بازم من خفن حال کردممممممممممم

خوب اینم از اخبار میامی تا به اینجا ... اگه بتونم میخوام آمار بازی های پورتلند روهم بزارم ولی فقط به خاطر حسن وایتساید چون من طرفدار اونم
برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته بندی ها
دسته بندی نشده

نظرات

1. GLAMBERT آواتار ها
    راستی اینم بگم اگه کسی از وبلاگ بازدید کنه و نظر نده بدجوری ناراحت میشم تا الان هم سه نفر بازدید کردن نظر ندادن ( الان با خودتون میگین به جهنم که ناراحت میشی ما چه کار کنیم؟)

نظر بدین دیگه به خدا هیچی نمیشه