• آواتار roozbeh.rahmani
  03-12-2019, 09:30 PM
  داسازی معانی واژه*ها: یکی از مهمترین خصوصیات یک دیکشنری استاندارد، جداسازی معانی متفاوت واژه*هاست که البته در بیشتر دیکشنری*های فارسی رعایت نمی*شود....
 • آواتار roozbeh.rahmani
  03-12-2019, 09:29 PM
  دیکشنری انگلیسی: دیکشنری انگلیسی بیاموز در حال حاضر شامل ده*ها هزار واژه انگلیسی است که آن را از مرز یک دیکشنری صرفا آموزشی فراتر می*برد. مجموعه از...
No More Results

2 پیغام بازدید کنندگان

 1. داسازی معانی واژه*ها:
  یکی از مهمترین خصوصیات یک دیکشنری استاندارد، جداسازی معانی متفاوت واژه*هاست که البته در بیشتر دیکشنری*های فارسی رعایت نمی*شود. در دیکشنری بیاموز، معانی واژه*ها بسته به نقش گرامری، نحوه استفاده، کاربرد رسمی و غیررسمی از هم جدا می*شوند. این موضوع به زبان*آموز کمک می*کند دید بهتری از نحوه استفاده درست از واژه در هر کاربرد پیدا کند. این موضوع به ویژه برای واژه*هایی که از نظر گرامری پرکاربرد هستند مانند افعال اصلی هر زبان، حروف اضافه و صفات پرکاربرد بسیار با اهمیت است. اطلاع از چنین جزئیاتی در نهایت به زبان*آموز کمک می*کند تا تسلط بالایی به زبان مورد نظرش پیدا کند.
 2. دیکشنری انگلیسی: دیکشنری انگلیسی بیاموز در حال حاضر شامل ده*ها هزار واژه انگلیسی است که آن را از مرز یک دیکشنری صرفا آموزشی فراتر می*برد. مجموعه از واژگان تخصصی، ضرب المثل*ها و اصطلاحات هم در این دیکشنری قابل دسترس هستند.
  دیکشنری آلمانی: دیکشنری آلمانی بیاموز در حال حاضر بزرگترین و دیکشنری آلمانی به فارسی آنلاین قابل استفاده برای زبان*آموزان به شمار می*رود. این دیکشنری دارای ده*ها هزار واژه آلمانی است که به صورت تخصصی ترجمه شده اند.
  دیکشنری فرانسه: دیکشنری فرانسه بیاموز نیز در حال حاضر تنها دیکشنری آنلاین موجود برای زبان*آموزان این زبان به شمار می*رود. این دیکشنری دارای مجموعه*ای از چند ده هزار واژه فرانسوی و اصطلاحات و ضرب*المثل*های این زبان است.
  دیکشنری ترکی:
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 2 تا 2
درباره roozbeh.rahmani

اطلاعات عمومی

درباره roozbeh.rahmani
FavoriteCharacter:
None
کنسول بازی:
Ps2
نام واقعی:
تایین نشده

آمار


مجموع پست ها
مجموع پست ها
0
میانگین پستها در طول روز
0
پیغام بازدید کنندگان
مجموع پیغام ها
2
جدید ترین پیام
03-12-2019 09:30 PM
مجموع تشکرها
مجموع تشکرها
43
 • تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
اطلاعات عمومی
تاریخ و زمان آخرین فعالیت درسایت
03-12-2019 09:35 PM
تاریخ عضویت
03-12-2019
هیچ نتیجه ای برای نمایش وجود ندارد ...
هیچ نتیجه ای برای نمایش وجود ندارد ...
هیچ نتیجه ای برای نمایش وجود ندارد ...