نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: آموزش انواع مودینگ MKX (تصویری و فیلم)

1. آموزش انواع مودینگ MKX (تصویری و فیلم)

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,047 بار در 383 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بسم الله الرحمن الرحیم

خب رسید وقتی که تمامی آموزش های مدینگ ترجمه و براتون با فیلم و تصویر ساختم

آموزش تغییر رنگ لباس (Textures)

تو میان برنامه های مورد نیاز یه فایل mkx.atn که برای نصب به پوشه action موجود در محل نصب فتوشاپ و پوشه presets انتقال بدید و روش دابل کلیک کنید تا نصب بشه .
    دانلود برنامه های مورد نیاز[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    دانلود فیلم آموزشی توسط خودم
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    آموزش تصویری توسط amir 120

آموزش تعویض مدل 3بعدی شخصیت ها

دانلود برنامه ها

اول پوشه بالایی رو دانلود کنید
    (یه کوپی از فایل هایی که ویرایش میکنید همیشه داشته باشید)

اول دو فایل که میخواید یکی تبدیل یکی بشه رو از پوشه asset موجود در پوشه نصب بازیتونو بندازید (من میخوام لباس
    char_johhnycage_c را جایگزین لباس char_scorpion_n کنم)
    اینجا پس من کافیه فقط فایل جانی کیج رو decompress کنم

و بعد پوشه ای ایجاد میشه به نام unpacked که توش فایل جدید جانی هست که قفلش شکسته که ما با اون کار داریم(فایل جدید تو پوشه رو جایگزین فایل قدیمی کنید)

حالا فایل جدید جانی و فایل اسکورپیون رو میندازیم پوشه renamer و برنامه اجرا کرده و مراحل زیر رو طی میکنیم(نکته:هیچ تیکی رو نزنید فقط بعد نوشتن دکمه رو بزنید)

حالا برنامه رو ببندید و فایل اسکورپیون رو حذف و اسم فایل جانی رو مال اسکورپیون میکنم

حالا فایل رو بندازید تو پوشه asset بازی

اگه مراحل رو درت رفته باشید مثل من نتیجه میگیرید

آموزش افزودن لباس جدید به شخصیت ها

دانلود برنامه های مورد نیاز
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]سه فایل زیر رو از پوشه بازیتون کپی و تو پوشه files برنامه بندازید

از پوشه asset بازی یه لباسی رو search کنید و تمامی فایل هاشو کپی و تو پوشه content برنامه بندازید(ممکنه اونی که شما انتخاب و سرچ کردید چند فایلی کم یا زیاد تر از مال من داشته باشه که مشکل نداره شما اونا رو کپی کنید)(decompress لازم نیست)

حالا از پوشه MKScript بازتون فایل با فرمت mko مربوط به لباسی رو که انتخاب کردید رو کپی و اون رو هم تو پوشه content بندازید

خوب اینم نمایشی از پوشه content من

حالا برنامه رو اجرا کنید که مینویشه (به انگلیسی) برای شروع کار دکمه ایرو بزنید)(شاید ننویسه هم) و میبینید تو عکس زیر گفتم چی کنید - بعد زدن ایندو که بعد اینتر رو میزنید یه خط سوم میاد که باید 0 بنویسید و اینتر رو بزنید تا کارشو بکنه

بعد یه مدتی صفحه پایینی ضاحر میشه که اونو هم توضیح دادم و بعد اینتر رو زدن اگه باز خطی دوباره اونمد 0 رو بنویسید و اینتر رو بزنید
    بعد یه 10 الا 20 ثانیه برنامه کار میکنه و بعد صفحه ای تازی باز میشه که تو خط اخرش نوشته
    press any key to continou
    خب یکی از دکمه هارو بزنید

بعد اتمام کار پوشه ای به نام output ایجاد میشه که فایل های زیر تو هست که باید کپی و تو پوشه بازیتون بریزید

اگه درست رفته باشید مرا حل رو نتیجه میگیرید

نتیجه من

یاد اوری
    همیشه کپی از فایل هایی که ویرایش میکنید داشته باشید
    بعد کار پوشه های برنامه رو تمیز کنید

کپی برداری از این مطلب به هر گونه ای بدون نام بردن forum.mkcenter.ir و ralas+++ غیر قانونی میباشد و از نظر دینی نیز حرام است

اگر پس از مدینگ وقتی بازی رو اجرا کردید اروری مثل زیر اومد کرک زیر رو بندازید
    verfy mkx game change

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*goro* (12-30-2017),Dark Noob (07-21-2017),Hadi ESP (08-18-2017),haghy (07-20-2017),Holy Ninja (02-26-2018),MKXsubzero (07-20-2017),Noob__Smoke (07-20-2017),Sean Paul (07-21-2017),Shirai Ryu Warrior (07-20-2017),staibod (07-21-2017),TB.C.Cage (07-20-2017),thomas (07-20-2017)

haghy آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raven
    تشکر شده 510 بار در 239 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام داداش/آبجی یه سوال داشتم.این تغییرات روی mkxl هم جواب میدن؟

با قدرت زیاد ، مسئولیت زیاد هم به همراهش میاد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید haghy از ایشان تشکر کرده اند:

SILENT ASSASSIN (07-25-2017),staibod (07-21-2017),TB.C.Cage (07-20-2017)

TB.C.Cage آواتار ها ʳᵉᶤᶰᵃ ᵈᵉ ˡᵃ ˡᵘᶜʰᵃ
    علاقه مند به
    johnny-cage
    تشکر شده 1,686 بار در 754 ارسال
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    وای من عشق این تایپیکم.... داداشی اول مال جانیمو بزارین. تو سایتای دیگه اصلا چیزی جالبی پیدا نمیکنم... خواهش.. خواهش

یعنی عکسا که دیگه شاهکار قرنه... مخصوصا جانی دارهاش

داداشی شما خیلی معرکه هستی... من آرزومه اینارو یادبگیرم

The Old Mary is dead

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید TB.C.Cage از ایشان تشکر کرده اند:

Shirai Ryu Warrior (07-20-2017),staibod (07-21-2017)

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,047 بار در 383 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بله کلا تو mkx و mkxl جکاب میده

خودم همشو تست و عکس هارو و فیلمو خودم گرفتم

نوشته اصلی توسط haghy [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام داداش/آبجی یه سوال داشتم.این تغییرات روی mkxl هم جواب میدن؟
    بله رو هم mkx و هم رو mkxl جواب میده همشو خودم تست و عکس و فیلم هارو خودم گرفتم

نوشته اصلی توسط Mary Cage [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    وای من عشق این تایپیکم.... داداشی اول مال جانیمو بزارین. تو سایتای دیگه اصلا چیزی جالبی پیدا نمیکنم... خواهش.. خواهش

یعنی عکسا که دیگه شاهکار قرنه... مخصوصا جانی دارهاش

داداشی شما خیلی معرکه هستی... من آرزومه اینارو یادبگیرم
    ابجی فکر کنم رو فایل ها. پلی استیشن که شما دارین هم اجرا شه ولی شایدنتونین انلاین بازی کنید یا شاید گیر کنه نمیدونم امتحان نکردم شما امتحان کردین؟

اگه میخواین یکی از فایل های جانی رو از ps تون بفرستین تا مد کنم و بفرستم(البته از اون فایل کپی داشته باشین که اگه ارور داد و نشد حل کرد با جایگزینی فایل اصلی بازی درست شه)

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده اند:

Hadi ESP (08-18-2017),haghy (07-20-2017),scorpionxl (10-28-2017),staibod (07-21-2017)

hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 273 بار در 151 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یه نکته فقط بگم دوستان برای اینکه دی ال سی کاستوم قبلیتون پاک نشه(مثلا الان یه دی ال سی کاستوم ساختین دوباره یکی دیگه میخاین بسازین) این 3 فایل توی عکسو

هردفه از تو بازیتون بریزه تا فایلاش اپدیت باشه و مال قدیم نباشه اگه هردفه نریزین دی ال سی قبلیتون پاک میشه(البته فایلاش میمونه ولی تو بازی کاستومش نیس
    نکته دوم:
    اگه دیدین تو مرحله مد سازی مدتون کار نمیکنه یا ارورای مربوط به گرافیک میده سعی کنید تو یه لپ تاپ یا PC دیگه امتحان کنید
    نکته سوم:پیشنهاد میکنم حتما حتما قبل از عوض کردن مدل کرکترا بکاپ بگیرین اخه رینیمر انگار با بعضی کامپیوترا مث من مشکل داره وفایلو خراب میکنه مثلا من الان رپتایلم خراب شده

Lin Kuei

لطفا به داستان من سر بزنید!!
    http://forum.mkcenter.ir/showthread....027#post107027

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hzdmc از ایشان تشکر کرده است:

ralas+++ (08-24-2017)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    حالت من
    Khoonsard
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام
    من ام کی ایکس ال دارم و همه کپی هارو انجام میدم ولی برنامه تو یه ثانیه برای خودش باز و بسته میشه و هیچ پوشه ای هم نمیاد.ممکنه به خاطر این باشه که آخر همه فایل هم xxx رو نداره؟فایلهام اینجوریه:CHAR_SubZero_V
    لطفا جواب بدید.خیلی برام مهمه.

*goro* آواتار ها کاربر تازه
    علاقه مند به
    goro
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام کارت عالیه دستت درد نکنه فقط من یه مشکل دارم اونم این که برای عوض کردن رنگ لباس هر کاری میکنم فایل unpacked درست نمیشه کمک کنید......نا گفته نماند یهبار شد لباسمو ساختم ولی بار دوم نشد

*goro* آواتار ها کاربر تازه
    علاقه مند به
    goro
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چرا برا ساخت لباس جدید برنامه رو باز نمیکنههمه کاری هم کردم ولی باز نمیکنه