صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: تحلیل و بررسی کاربران Mkcenter راجع به بازی Mk X

1. Post تحلیل و بررسی کاربران Mkcenter راجع به بازی Mk X

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,225 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

سلام و درود بر همه ی دوستان

با گذشت زمان و بیشتر آشنا شدن دوستان با بازی Mortal Kombat X الان وقت نقد بازی فرا رسیده.چه بهتر که این نقد از Mkcenter باشد.
    همه ی کاربران و مدیرانی که دوست دارند میتوانند برداشت خودشونو رو از این بازی محبوب در همین جا ذکر کنند.و با دوستانشون به اشتراک بذارن.

تقسیم بندی و نمره بندی بر اساس زیر است:

گیم پلی بازی 8 نمره
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    داستان و استوری مود بازی 5 نمره
    گرافیک و تصویر پردازی 4 نمره
    صداگذاری و موزیک 3 نمره

از همه دوستان دعوت میشه که شرکت کنند تا نقد mkcenter یی ها راجع به Mkx معلوم شه!

با تشکر

نقد خودم:
    گیم پلی:
    بابت گیم پلی میشه در یک نگاه اجمالی گفت بسیار خوب پی ریزی شد.واقعا کمبو های مرگبار, فن های بسیاری که برای هر کاراکتر در نظر گرفته شد و مدیریت و طراحی آنها واقعا کار بزرگ و سختی بود که ندررلم آنرا به عمل رساند.گیم پلی بازی با تمام کننده ه(finisher) بسیار جذاب تر و بهتر شد.فتالتی ها خیلی خشن تر و جذاب تر شده اند.
    بروتالتی ها که اولین بار در Mk3 به صورت 24 ضرب (40 ضرب هم میگن) و درنهایت استخوان شدن حریف منجر میشدند در این جا کاملا متحول شدند و برای هر کاراکتر بروتالتی های مجزا و تازه ای خلق شدو از حالت قبلی خودش هم بیرون آمد.X-ray ها فوق العاده جذاب و خشن تر از نسخه قبل شدند ولی اگر هر کاراکتر بیش از یک ایکس ری میداشت خیلی بهتر میبود.Victory poses خیلی قشنگ شدند. کاراکترهای بازی از لحاظ رفتاری خیلی طبیعی تر شدند.یکی دیگر از نقاط متمایز کننده این بازی از سایر بازی های fighting بودن 3 حالت یا دگرگونی متفاوت یا همون Variation ها بود که نشون میده چقدر برای این بازی کار شده و چه تنوع های زیادی به وجود آمد.چقدر میتواند این بازی را با سایر بازی ها متفاوت کند.وریشن ها واقعا بر هیجان و ماجراجویی بازی افزود و کاری کرد که تجربه بازی با هر کاراکتری زمان زیادی بخواهد چرا که مسلط شدن و حتی معمولی بازی کردن با 3 حالت مبارزه میتواند زمان زیادی ببرد.و همچنین این ویژگی در هیچ بازی مبارزه ای دیگر تاکنون وجود نداشت که با آمدن mkx این خصوصیت جدید خلق شد.
    به طور کلی امکانات بازی بسیار زیاد شده که در اینجا نمیشه همشونو ذکر کرد.امکانات و بخش های بازی آنلاین و Faction ها , برج های جدید و پیشرفته و هیجانی بخش Krypt و ماجرا جویی هاش و Test your might و Test your luck که واقعا به زیبایی بازی افزوده و کاری میکند تا بازیکن تا مدت ها نتواند تمام این بخش ها را تمام کنند یا حتی بازی کند.
    فقط مشکل خیلی کوچیک اینه که هنوزم بعضی از فن ها و تمام کننده ها یکم هندی طراحی شدن و خیلی از واقعیت دورن که انتظار میرفت با آمدن نسخه دهم مورتال کمبات مشکل نسخه های قبلی حل شه که البته شاید این خیلی مورد منفی نباشد.
    من از نمره 8 نمره 7/5 رو به این قسمت اختصاص میدم.

داستان و استوری مود:
    برخلاف گیم پلی عالی, بازی خط داستانی قوی نداشت و نتوانست طرفداران خود را حد اقل در بخش استوری و داستان جلب کند.همونطور که قبلا هم راجع به داستان در تاپیکی بحث کرده بودیم معلوم شد که بر اساس رای اکثریت داستان خیلی جذابیتی ندارد. بازم چندتا از عواملشو میدم:
    حضور نداشتن برخی قهرمان و شخصیات پر طرفدار و نداشتن نقشی دل لچسب آنان در داستان
    یکنواخت و معمول بودن داستان و تمرکز زیاد بر روی کاراکتر های جوان و تازه وارد بازی و کشته شدن cruppted shinok قدرتمند به دست کاراکتر جدید به نام Cassie و مرگ کاراکتر های محبوب همیشگی توسط شخصیتی جدید و.........
    ولی بخش Ending ها هم مانند Mk9 خیلی خوب درست شده بود و داستان سرانجام کاراکتر ها رو خیلی خوب به تصویر کشیدند.
    نمره ای که من به بخش داستان میدم 3 از 5

گرافیک و تصویر پردازی:
    همونطور که همه میدونین گرافیک واقعا بالا رفته ,کیفیت Arenas یه همون Stages و شخصیت ها واقعا بالاست و فضا سازی یک مکان واقعی رو به آدم میده. چهره های شخصیت ها به واقعیت نزدیک تر شده ولی میتونست بهتر باشه .
    به طور کلی کیفیت بازی نسبت به موتور سازنده ش عالی بود به جز باگ هایی که به ندرت بعضی وقتا پیش میاد دیگر نقطه ضعفی در گرافیک نمیبینیم.
    نمره ی من بابت گرافیک و تصویر پردازی 4 از 4 !

صدا گذاری و موزیک:
    درمورد موزیک بگم که میتونست بهتر باشه و طوری آنرا بسازند و در بازی قرار بدهند تا خوف و ترس بازی بیشتر شود.من فکر میکنم در این نسخه تمرکز ندررلم بیشتر روی سایر قسمت ها به خصوص گیم پلی بوده تا موزیک و استوری.
    راجع به صدا گذاری این بخش بهتر از موزیک ها و آهنگ مرحله ها بود. برای مثال صدایی که به هنگام ایکس ری رفتن ,شکستن استخوان,کمبوها ,استفاده سلاح ها در میاد خیلی طبیعی و جذاب ساخته شده بود.
    اینترو ها هم که معلومه زحمت بسیاری براشون کشیده شده چراکه هر شخصیت با شخصیات دیگر بیش از یک مکالمه یا Battle cry دارد و این یکی از بهتری ویژگی های Mkx است.
    نمره من برای این قسمت 2/5 از 3 نمره است.
    نمره کل 17 از 20

نتیجه : همونطور که بازی نشون میده ضعیف ترین بخش استوری ست و بهترین هم زحمات به کار رفته برای گرافیک و گیم پلی فوق العاده بازی ست.

*در اینجا هم جا داره از تمامی سازندگان زحمت کش این بازی فوق العاده به خصوص ادبون پایه گذار سری بازی های Mortal Kombat نهایت تشکر و سپاس را به جا آوریم.*

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Ahmadreza (06-15-2015),alifat (06-15-2015),♦♦♦viper♦♦♦ (09-15-2015),Bi-Han (06-19-2015),Dark Noob (06-15-2015),Kiyarad81 (06-15-2015),Lord Quan chi (06-15-2015),Messi10 (06-24-2015),night wolf1 (11-25-2015),Princess Kitana (06-15-2015),The JokeR (06-15-2015)

علاقه مند به
    scorpion
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان گلم تنبلی نکنیدزود باشید بلند شید دیگه دو سه بند بازی رو نقد کنید تاپیک تار عنکبوت بسته بنویسید دیگه!!!
    انگشتانتان درد نکنه. Ahmadreza @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]@ به شما هم بد جوری امیدوارم. بیاین دیگه!
    منتظرم

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

Kiyarad81 (06-19-2015),Lord Quan chi (06-19-2015),RedDragon (06-19-2015)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,057 بار در 2,530 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gameplay

قبل از اینکه در مورد گیم پلی توضیح بدم لازمه که این مطلبو قبلش بخونید......

مورتال کامبت ایکس یک نوآوری جدید در دنیای مورتال کامبته که نسل جدیدی از این بازی رو نشون میده ، نسل جدید همراه با بازیکنان جدید ، بازیکنان جدیدی که بعضی هاشون با قدرت ظاهر شدن و بعضی هاشون از نظر من هنوز کلی راه دارن که باید این مسیر رو طی کنن.
    نوآوری در بازی مورتال کامبت ایکس خوب بود اما بهتر از این هم میشد که با همون شکل و شمایل نسخه نهم و با گرافیک بهتر بازی پیش بره.
    در این نسخه جدید از بازی شاهد سبک بازی به همان روش بازی اینجاستیسه که دنیای این دو بازی رو به هم نزدیک تر کرده و چه بسا با موفقیتی که اینجاستیس 1 بدست آورده و ام کی ایکس هم تا حدودی توسنسته خودشو مطرح کنه بعید نیست که نسخه بعدی مورتال کامبت ترکیبی از این دو بازی باشه (Mortal Kombat VS Injustice) ، اما ممکنه که این اتفاق هم نیفته چرا که پس از ساخت نا امیدانه بازی MK VS DC و انتقاداتی که بر این بازی وارد شد ممکنه که این بازی ساخته نشه ، اما ادبونه دیگه هیچ چیزی ازش بعید نیست ، شاید بخواد به خاطر طرفداران زیادی که بازی اینجاستیس پیدا کرده نسخه بعدی بازی رو به این شکل درست کنه.
    ادامه بحث : و حالا میرسیم سر وقت گیم پلی این بازی :
    گیم پلی این بازی بسیار عالی ساخته شده و سوای اینکه این بازی شبیه به بازی اینجاستیس شده ، صدا گذاری عالی ای نیز در این بازی صورت گرفته که نمیشه اونو نادیده گرفت (چه در کل بازی چه در صدای فینیشر ها و ....) گرافیک این بازی به نسبت به قبل بسیار بهتر شده و علاقه مندان زیادی رو این بخش از بازی به خودش جلب کرده.

Story

بر خلاف ظاهر بسیار عالی این بازی ، داستان ضعیفی داشت که کل بازی رو زیر سئوال برد. بخش عظیمی از این بازی رو گروه نیروهای ویژه (Spacial Forces) گرفته که همین امر باعث شده تا ما کمتر از اطلاعات بازیکنان جدید باخبر نشویم ، سئوالات زیادی در مورد بازیکنان جدید به وجود میاد که این ها کین ! از کجا اومدن ! تاریخچشون چیه !

کوتال کان

به عنوان مثال به مهمترین فرد تازه وارد این بازی که خودشو در همین اولین حضورش جا کرد کوتال کانه که سئوالات زیادی رو به خودش معطوف کرده که این کوتال کان کیه؟چطوری وارد دنیای کامبت شد؟چطوری به قدرت اول دنیای خارج رسید؟برای سایر بازیکنان تازه وارد هم همین طور. ما باید حداقل بخش مهم داستانی حضورشون رو در بازی ببینیم نه اینکه بریم از توی تاریخچه ای که میسازن یا تو کمیک ها و بیوگرافی هاشون ببینیم ! نکته بعدی در مورد بخش داستانی بازی کشته شدن شیناک توسط کساندرا بود که هنوزم برای من جای تعجبه که کساندرا چطور تونست شیناک قدرتمندو نابود کنه ، برای معرفی بازیکنان تازه وارد اون هم در بخش استوری بازی رو میشد هضم کرد اما کشته شدن خدای قدرتمند 6 قلمرو به دست یه بچه که هنوز دست راستو چپشو نمیدونه برام جای تعجب داشت ، با این کار قدرت های شیناک که هیچ کس توانایی کشتنشو نداشت زیر سئوال میره ، حتی ریدنی که شیناکو به بند کشید و به دنیای زیرین (ندررلم) برد با کمک خدایان این کار رو کرد وگرنه کسی مگه میتونه جلوی شیناکو بگیره !
    نکات این بازی در مورد بخش داستانی بازی زیاده ، یه نکته دیگه از این بازی میگمو و بحثو جمش میکنم.
    یادمه یکی از کاربران گفته بود که چرا یه بار هم که شده افراد بد نباید بازی رو بدست بگیرن ، راستش اون موقع زیاد به این حرفش توجه نکردم و اهمیت ندادم اما حالا که فکرشو میکنم بهتر بود داستان بازی رو برای یه بارم که شده افراد بد بازی برنده بشن. ( مثلا داستان بازی میتونست اینطور بشه که شیناک و دار و دسته اش قلمروی زمینو فتح میکردن تا حداقل اینطوری شیناک دیگه عقده ای نشه !!!!!) پس از فتح قلمروی زمین توسط شیناک ، حالا این بار داستان بازی برعکس میشد و افراد زمین می بایست برای پس گرفتن قلمروی خودشون زحمت بکشن تا حداقل داستان بازی رو از یه روی دیگه ببینیم.
    نظرتون در این بازی چیه؟
    زمین های بازی
    Stages

زمین های بازی مورتال کامبت ایکس بخش مهمی از بازی رو به ما نشون داد و با اینکه ما خاطرات زیادی از زمین های قبلی این بازی داشتیم اما برای تحولی جدید در این بخشبعضی از زمین ها به خوبی با بازی سازگاری داشتند. پرت کردن پیر زن در بازار دنیای خارج ، کوبیدن میله ی روی زمین افتاده در زمینی که هواپیما سقوط کرده بود ، کوبیدن شاخه درخت در زمین لیوینگ فورست و ... از بخش های جالب این زمین ها بودند.
    فینیشر های بازی :
    Fatality

مهمترین و یکی از زیباترین ارکان بازی بخش جذاب فتالتی این بازی بود که به نسبت نسخه های قبلی خشونت بسیار بالایی داشت ، فتالتی هایی که هر کدومشون بسیار زیبا و جذاب بوند . شما هم اکنون میتونید 10 فتالتی برتر مورتال کامبت ایکس رو از نظر ICe And Fire در تاپیک زیر مشاهده کنید.

Brutality

فینیشر بروتالتی یک نوآوری جدید در بازی های مورتال کامبت بود ، هممون با بروتالتی های مورتال کامبت 3 و آلتیمیتش خاطرات زیادی داریم و مطمئنا اکثر قریب به یقینتون مثل من فکر می کردید که ما پس از سال ها دوباره شاهد بروتالتی هایی از جنس همون دوران کودکی که داشتیم بود ! اما ادبون یهو زد تو ذوق ههمونو بروتالتی ای رو کرد که اصلا قابل قیاس با نسل سوم این بازی نبود ، بروتالتی جدید شاید یه نوع تحول در این بخش باشه اما به هیچ وجه جذابیت های نسخه سومو نداره ، بازی ای که اینطور خشونت درش موج میزنه باید بروتالتیشو هم یه جورایی مثل همون نسخه سوم درست میکردند که اینطور نشد !

Qiutality

یک فینیشر جدید در دنیای مورتال کامبت که هنوزم نفهمیدم فرقش با بروتالتی نسل جدید چیه !

Faction Kill

بخش جدیدی از بازی که به نوعی یک فتالتی محسوب میشه ! فتالتی هایی از جنس گروه های مختلف در بازی

فتالتی های این بخش از هر گروه بسیار عالی طراحی شده بود اما به نظر میومد یه فتالتی هایی این بخش کم داره. یکی از بهترین فتالتی ها فتالتی اسموک بود که انجام میده تا حداقل اینطوری اونو در بازی ببینیم
    X-Ray

ایکس ری این بازی هم بسیار خوب طراحی شده بود خصوصا برای افرادی همچون : شیناک،ساب زیرو ، اسکورپیون و چند نفر دیگه که بر جذابیت این بازی افزوده بود.

فینیشر های به جا مونده :

مطمئنا شاید شما هم جای خالی فینیشر جالب و جذاب Animality رو در بازی حس کردید ! فینیشری که میتونست جذابیت و خشونت و هیجان این بازی رو چندین برابر کنه و همین طور فینیشر زمین های بازی که به Stage Fatality معروفه (اینطوری ادبون باید رنج سنی بازی رو به 500+ سال افزایش میداد !)

سخن پایانی :

بازیکنان جا مونده در این بازی زیاد بودند که میتونستند این بازی رو جذاب تر کنن اما هیچ گاه در لیست اصلی بازی قرار نگرفتند افرادی همچون :

Fujin ، Smoke،Kai،Reiko ، Noob Saibot ، Shang Tsung ، Sektor ، Cyraxو ...

که واقعا حضورشون در این بازی بسیار حس میشه خصوصا نوب سایبات که اصلا معلوم نشد پس از لگد نایت ولف به کجا رفت و سئوالات زیادی رو برای بازی باز ها به جا گذاشت.

این هم یک تحلیل آماری جامع و کامل از زبان Holy Ninja تقدیم به شما ، هر جا از نظرات من رو باهاش مخالف بودید اعلام کنید تا در موردش بحث کنیم . هر چند با این دلایلی که برای هر بخش گفتم جای هیچ بحثی نمیمونه !!!

! You Provoke My Rage

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (06-19-2015),assassinsubzero (06-21-2015),javadali2626 (06-19-2015),Lord Quan chi (06-19-2015),night wolf1 (11-25-2015),RedDragon (06-19-2015),scorsub (02-21-2016),Shirai Ryu Warrior (06-20-2015),The JokeR (09-14-2015)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلووووووووووووم یه سوال دارم این کویتالیتی رو چطور میشه انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppp
    نظرات خودتون رو در مورد mkx اعلام کنید

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

scorsub (02-21-2016),Shirai Ryu Warrior (06-22-2015)

Dark Kombatent آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 44 بار در 26 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چطوری کو ایکتالاتی می زنن؟

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,211 بار در 515 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یه نظر در مورد پست هولی نینجا بدم من

کارکترایی رو که گفتین خیلی هاشون جالب نبودن

مثل ریکو و شینگ سونگ و کاای و فوجین

بقیه ی کارکتر های که گفتین واقعا باید در بازی می بودن

کارکترایی مثل شینگ سونگ و ریکو تو کامبت ندرخشیدن و حضورشون مهم نیست چون قطعا طرفداران بسیار کمی دارن

اما با بقیشون موافقم که حضورشون باید

این ویرایش پست رو بزارین لطفااااا

اصلاح میکنم

خط آخر باید مینوشتم

واقعا حضور نداشتن آنها در بازی احساس میشه
    Telegram ID / Instagram : @mahyar_ach

علاقه مند به
    scorpion
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    عزیزان لطف کنن نظرات و تحلیلشون رو راجع به بازی Mkx اعلام کنن و موضوعات دیگر را در بخش درخواست ها بیان کنند.
    این اسپم حساب میشه!!!! رعایت کنین.

چطوری کو ایکتالاتی می زنن؟

یه سلام و یه درود

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط leon scott kennedy [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    یه نظر در مورد پست هولی نینجا بدم من

کارکترایی رو که گفتین خیلی هاشون جالب نبودن

مثل ریکو و شینگ سونگ و کاای و فوجین

بقیه ی کارکتر های که گفتین واقعا باید در بازی می بودن

کارکترایی مثل شینگ سونگ و ریکو تو کامبت ندرخشیدن و حضورشون مهم نیست چون قطعا طرفداران بسیار کمی دارن

اما با بقیشون موافقم که حضورشون باید

این ویرایش پست رو بزارین لطفااااا

اصلاح میکنم

خط آخر باید مینوشتم

واقعا حضور نداشتن آنها در بازی احساس میشه
    اگه تاریخچه فوجین،ریکو و کای رو میخوندی این حرفو نمیزدی!
    علت اینکه این بازیکنان حضور کمی داشتن دلیل بر طرفدار داشتن یا نداشتنشون نیست،
    فوجین یک خدا محسوب میشه همانند ریدن و شیناک
    ریدن محافظ زمینه و معمولا در تمامی بازیها حضور داشته، شیناک هم تنها 3 بار حضور رسمی داشته اما می بینی که چقدر قدرتمنده و اگه ادبون داستان های مضخرف سرهم نکنه که کساندرا بخواد بیاد مثلا اونو شکست بده ، کسی جلودار شیناک نیست.
    و حالا فوجین : فوجین هم یک خدا محسوب میشه، اما حضور کمی داشته و اصلا فرصت درست و حسابی ای بهش داده نشده که بخواد خودشو نشون بده، فوجین تنها در کامبت های 4،MKA بوده اما در این بازی فقط در استوری حضور کمی داشته، مطمئنا اگه ادبون بهش فرصت بده و در بازی حضور داشته باشه ، قطعا نظر خیلی ها رو به خودش جلب میکنه از این جهت که حرکات منحصر به فردی داره که در هیچ بازیکنی یافت نمیشه.
    و حالا کای : کای هم همچون فوجین بهش فرصت مناسبی بهش داده نشده که بخواد عرضه اندام کنه، هر موقع کامبتی رلیز شد سر و کله لیوکنگ و کونگ لائو هم پیدا شده، حالا خوبه لیوکنگ 10 بار مرده، اما با هزارتا داستان های عجق وجق دوباره زنده شده و به بازی برگشته و همین امر باعث شده کای نتونه خودشو در بازیها نشون بده.
    و حالا ریکو : این بازیکن هم ایضا.............
    ریکو ژنرال ارتش دنیای خارج و یکی از قدرتمند ترین افراد شائوکانه پس چرا نباید این بازیکن در بازیها حضور داشته باشه و در کامبت 9 شیوا و در کامبت ایکس جاکلین بخواد جاشو پر کنه!
    از ریکو اطلاعات زیادی در دسترس نیست و یکی از مهمترین اطلاعات ریکو اینه که به نظر میاد ارتباطی بین اون و شائوکان هست ، (اگه حرکاتشو در آرماگدون دیده باشی متوجه منظورم میشی)
    قبلا گفتم بازم میگم اگه ریکو میومد تو بازی اتحاد ملینا و ریکو جالب میشد و اینطوری میتونستند انتقام امپراطورشونو بگیرن.
    ملینا هم اگه استوری بازی رو دیده باشید نتونست کاری از پیش ببره و در نهایت با حرکت بوووووووووووووق مانند دی وو راه مرد.
    و سخن آخر شنگ سونگ : شنگ سونگ در تمامی بازیهایی که حضور داشته ، شائوکان هم بوده، نماینده و جادوگر امپراطور پس از اینکه روحش توسط شائوکان گرفتار شد دیگه خبری ازش نشد ، اما پس از شکست شائوکان در برابر ریدن در کامبت 9 تمامی ارواح آزاد شدند و شنگ سونگ میتونست مجددا زنده بشه و برای شیناک یا امپراطور جدیدش کوتال کان خدمت کنه.
    حالا این احتمال وجود داره که با کشته شدن کوان چی بدست اسکورپیون شنگ سونگ در کامبت بعدی حضور داشته باشه
    پست قبلی ای که دادم همشون با دلیل و مدرک بود و حرفی رو بی مورد نزدم، نبودن این بازیکنان در MKX کاملا حس میشه.

--------------------
    زدن فینیشر Quitality رمز میخواد که در لیست هر بازیکن نوشته شده اگه نبود باسد رمزهاشونو از اسنترنت یا اگه همین جا بود پیدا کنید و اون حرکتو اجرا کنید.

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Shirai Ryu Warrior (06-23-2015),The JokeR (09-14-2015)

mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,211 بار در 515 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اگه تاریخچه فوجین،ریکو و کای رو میخوندی این حرفو نمیزدی!
    علت اینکه این بازیکنان حضور کمی داشتن دلیل بر طرفدار داشتن یا نداشتنشون نیست،
    فوجین یک خدا محسوب میشه همانند ریدن و شیناک
    ریدن محافظ زمینه و معمولا در تمامی بازیها حضور داشتکاملا قانع شدم

، شیناک هم تنها 3 بار حضور رسمی داشته اما می بینی که چقدر قدرتمنده و اگه ادبون داستان های مضخرف سرهم نکنه که کساندرا بخواد بیاد مثلا اونو شکست بده ، کسی جلودار شیناک نیست.
    و حالا فوجین : فوجین هم یک خدا محسوب میشه، اما حضور کمی داشته و اصلا فرصت درست و حسابی ای بهش داده نشده که بخواد خودشو نشون بده، فوجین تنها در کامبت های 4،MKA بوده اما در این بازی فقط در استوری حضور کمی داشته، مطمئنا اگه ادبون بهش فرصت بده و در بازی حضور داشته باشه ، قطعا نظر خیلی ها رو به خودش جلب میکنه از این جهت که حرکات منحصر به فردی داره که در هیچ بازیکنی یافت نمیشه.
    و حالا کای : کای هم همچون فوجین بهش فرصت مناسبی بهش داده نشده که بخواد عرضه اندام کنه، هر موقع کامبتی رلیز شد سر و کله لیوکنگ و کونگ لائو هم پیدا شده، حالا خوبه لیوکنگ 10 بار مرده، اما با هزارتا داستان های عجق وجق دوباره زنده شده و به بازی برگشته و همین امر باعث شده کای نتونه خودشو در بازیها نشون بده.
    و حالا ریکو : این بازیکن هم ایضا.............
    ریکو ژنرال ارتش دنیای خارج و یکی از قدرتمند ترین افراد شائوکانه پس چرا نباید این بازیکن در بازیها حضور داشته باشه و در کامبت 9 شیوا و در کامبت ایکس جاکلین بخواد جاشو پر کنه!
    از ریکو اطلاعات زیادی در دسترس نیست و یکی از مهمترین اطلاعات ریکو اینه که به نظر میاد ارتباطی بین اون و شائوکان هست ، (اگه حرکاتشو در آرماگدون دیده باشی متوجه منظورم میشی)
    قبلا گفتم بازم میگم اگه ریکو میومد تو بازی اتحاد ملینا و ریکو جالب میشد و اینطوری میتونستند انتقام امپراطورشونو بگیرن.
    ملینا هم اگه استوری بازی رو دیده باشید نتونست کاری از پیش ببره و در نهایت با حرکت بوووووووووووووق مانند دی وو راه مرد.
    و سخن آخر شنگ سونگ : شنگ سونگ در تمامی بازیهایی که حضور داشته ، شائوکان هم بوده، نماینده و جادوگر امپراطور پس از اینکه روحش توسط شائوکان گرفتار شد دیگه خبری ازش نشد ، اما پس از شکست شائوکان در برابر ریدن در کامبت 9 تمامی ارواح آزاد شدند و شنگ سونگ میتونست مجددا زنده بشه و برای شیناک یا امپراطور جدیدش کوتال کان خدمت کنه.
    حالا این احتمال وجود داره که با کشته شدن کوان چی بدست اسکورپیون شنگ سونگ در کامبت بعدی حضور داشته باشه
    پست قبلی ای که دادم همشون با دلیل و مدرک بود و حرفی رو بی مورد نزدم، نبودن این بازیکنان در MKX کاملا حس میشه.

--------------------
    زدن فینیشر Quitality رمز میخواد که در لیست هر بازیکن نوشته شده اگه نبود باسد رمزهاشونو از اسنترنت یا اگه همین جا بود پیدا کنید و اون حرکتو اجرا کنید.
    اما کارکتر هایی مثل ترمور هم فرصتی بهشون داده نشد اما تو ام کی ایکس میتونه بدرخشهه

قانع شدم واقعا
    Telegram ID / Instagram : @mahyar_ach

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده است:

Holy Ninja (06-23-2015)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع