صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: رونمایی از شخصیت ستریون (cetrion) برای مورتال کمبت ۱۱

1. رونمایی از شخصیت ستریون (cetrion) برای مورتال کمبت ۱۱

I.MJP آواتار ها مدیر پورتال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 958 بار در 220 ارسال
    حالت من
    Pakar
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ساعتی پیش از جدیدترین شخصیت مورتال کمبت برای اولین بار رونمایی شد. شخصیت ستریون توسط وبسایت gameinformer برای مورتال کمبت ۱۱ معرفی شد. طبق شایعات این شخصیت یکی از خدایان ارشد، خدای زندگی و در عین حال دختر کرونیکا اولین باس زن تاریخ مورتال کمبت می باشد. همچنین به نظر می رسد این شخصیت مخالف اعمال و کارهای مادر خود می باشد. طبق تریلر معرفی، این شخصیت توانایی استفاده از عناصر چهارگانه به عنوان سلاح خود دارد.

تریلر رسمی شخصیت ستریون

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    انتشار دو تصویر از استیج های جدید
    استیج مقر کرونیکا
    استیج مقر کیتین ها ( نژاد دی وورا)
    ستریون در مقابل ریدن
    تصویری از ارون بلک در مقابل باراکا در مقر تارکاتان ها

like mother like daughter

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید I.MJP از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (04-03-2019),Dark Noob (04-03-2019),DFSHINNOK7 (04-03-2019),Holy Ninja (04-03-2019),KOMBATENT (04-05-2019),Nafas.zare (04-03-2019),raiden ermac kenshi (04-03-2019),Spectre Blaze (04-12-2019)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,573 بار در 1,491 ارسال
    تگ شده
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

من نمیتونم به Cetrion نگاه کنم و یاد Poison Ivy نیفتم. یعنی نمیتونستید یه مقدار متفاوت تر بسازید؟ حتما باید تو سه بازی (اینجاستیس 1 و 2 و ام کی 11) سه تا شخصیت خیلی خیلی شبیه هم داشته باشیم؟

این حس به آدم دست میده که انگار نمیدونن دارن چه غلطی میکنن. تاثیری که باید ام کی رو اینجاستیس داشته باشه داره برعکس اتفاق میفته.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

AS-SCORPION (04-03-2019),Dark Noob (04-03-2019),ERROR (04-17-2019),Holy Ninja (04-03-2019),Mary Cage (04-03-2019)

thomas آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 627 بار در 296 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط I.MJP [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

استیج مقر کرونیکا

واقعا استيج مزخرفيه. زيادي شبيه سفينه برينيك هست. مقر كرونيكا خيلي ميتونست جالب تر باشه.
    .................................

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

Mary Cage (04-03-2019),Nafas.zare (04-03-2019)

ProphetRyn آواتار ها Grandmaster
    علاقه مند به
    liu-kang
    تشکر شده 1,051 بار در 391 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سلام سترین الدرگاده و طرف ریدن هم هست
    توی این عکس کاملا از موهای برگیش و اون سنگ های معلق مشخصه.
    در ضمن اون راه شکست دادن کرونیکا رو به ریدن نشون میده

اسپویل

بعد از اینکه قلمروها همه به آشوب درومدن ریدن پیش الدرگادها میره و سترین به ریدن میگه که
    ریدن باید به The Keep یا همون مقر کرونیکا بره و ساعت شنی کرونیکا رو تحت کنترل دراره ولی هیچکس نمیدونه The Keep کجاست ب جز گرس و خود کرونیکا

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,104 بار در 404 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

سلام دوستان و خسته نباشید
    نکته بسیار جالبی تو اینجا بود
    اونم اینکه تو ایترو جید و ستریون
    جید میگه که عشقش به کوتال تمام نخواهد شد(جید عاشق کوتال شده)

Dark Noob آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    erronblack
    تشکر شده 2,734 بار در 934 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    آقا بیَین رو راست باشیم.
    این شخصیت به بیشتر طرفدارا ضد حال زد و اکثرا ازش خوشمون نیومد.
    گیمپلی اش ترکیبی از ترمور و رین و پویزن ایوی بود.
    اگه قرار به خلاقیت داشتن توی ساخت شخصیته،این شخصیت هیچ خلاقیتی نداره بلکه مخلوطی از چند تا شخصیت ذکر شدست.
    بخوان با همین روال پیش برن همین شخصیتا جایگزین رین و ترمور میشن و دیگه اونا رو نمی*بینیم.
    استایل و همه چیزش بیشتر به اینجاستیس می*خورد تا مورتال کامبت.
    صدبار بیشتر توی چت باکس تکرار کردم اینجا هم میگم
    واقعا نمیدونم چه اصراریه که سعی دارن شخصیتای جدید رو با قدرتای خداگونه و کمیک مانند بیارن.
    کلا جو و فضای مورتال هر نسخه داره به فیلمای کمیک بوکی نزدیک تر میشه.
    فتال بلو اش بیشتر به شخصیت ترمور می*خورد تا خودش.
    فیتالیتی که زد خیلی خیلی شبیه به التیمیت های اینجاستیس بود تا فیتالیتی.
    فیتالیتی ها بسیار بچگانه و مسخره شدن،خونریزی بازی به جز در فیتالیتی ها و فتال بلو ها کاهش داشته،زخم و پارگی های لباس که کلا محو شده.دقیقا داره به اینجاستیس شبیه و شبیه تر میشه.
    مطمئنم همون فیتالیتی هم به خاطر طرفدارا نگه داشتن وگرنه حذفش میکردن تا قشنگ درجه ی سنی بازی بیاد پایین و بچه ها هم بتونن بازی کنن و فروششون بیشتر بشه.
    امیدوارم راه خودشو پیدا کنه و مثل قدیم بشه،چون واقعا حیفه اون مورتال کامبتی که باهاش بزرگ شدیم با این شخصیتای مسخره و بی مزه به فنا بره.

".blindfold me and i'll still shoot straight"

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

*goro* (04-05-2019),AS-SCORPION (04-03-2019),ERROR (04-17-2019),Holy Ninja (04-03-2019),Nafas.zare (04-03-2019),Spectre Blaze (04-12-2019)

ProphetRyn آواتار ها Grandmaster
    علاقه مند به
    liu-kang
    تشکر شده 1,051 بار در 391 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اتفاقن خیلیم کرکتر خوبی بود با گیم پلی عالی و فیتل بلو و فیتلیتی قابل قبول

راجب قدرتاش هم که از یه الدرگاد چه انتظاری دارید باید خدا باشه دیگه :/

فقط روی طراحیش یکم کم کاری کردن و اسکی رفتن میتونستن از هر 4 عنصر آتش و آّب و ... استفاده کنن که فقط از سنگ و گیاه استفاده کردن ( حالا میتونیم در نظر بگیریم گیاه، آب هم داره ولی آتشو کلا بیخیال شدن :/ )

بنظر من کلید استوری مود کمبت 11 همین کرکتره که میاد و قدرت اینو داره که ریدنو نجات بده ( البته اگه اد بون نیاد کسی کیج یا جکی رو بزاره جلوی کرونیکا )

راجب درجه سنی بازی هم. کل سایتا و گیمرا میگن که از همه نسخه ها خشن تر ساخته شده و از فیتلیتی های سایر کرکترا ( کسی کیج، نوب، اسکورپین، کابال، جانی، گرس، باراکا ... ) هم معلومه.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ProphetRyn از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (04-04-2019),alifat (04-03-2019)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    kitana
    تشکر شده 47 بار در 25 ارسال
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=Dark Noob;110352]آقا بیَین رو راست باشیم.
    این شخصیت به بیشتر طرفدارا ضد حال زد و اکثرا ازش خوشمون نیومد.
    گیمپلی اش ترکیبی از ترمور و رین و پویزن ایوی بود.
    اگه قرار به خلاقیت داشتن توی ساخت شخصیته،این شخصیت هیچ خلاقیتی نداره بلکه مخلوطی از چند تا شخصیت ذکر شدست.
    بخوان با همین روال پیش برن همین شخصیتا جایگزین رین و ترمور میشن و دیگه اونا رو نمی*بینیم.
    استایل و همه چیزش بیشتر به اینجاستیس می*خورد تا مورتال کامبت.
    صدبار بیشتر توی چت باکس تکرار کردم اینجا هم میگم
    واقعا نمیدونم چه اصراریه که سعی دارن شخصیتای جدید رو با قدرتای خداگونه و کمیک مانند بیارن.
    کلا جو و فضای مورتال هر نسخه داره به فیلمای کمیک بوکی نزدیک تر میشه.
    فتال بلو اش بیشتر به شخصیت ترمور می*خورد تا خودش.
    فیتالیتی که زد خیلی خیلی شبیه به التیمیت های اینجاستیس بود تا فیتالیتی.
    فیتالیتی ها بسیار بچگانه و مسخره شدن،خونریزی بازی به جز در فیتالیتی ها و فتال بلو ها کاهش داشته،زخم و پارگی های لباس که کلا محو شده.دقیقا داره به اینجاستیس شبیه و شبیه تر میشه.
    مطمئنم همون فیتالیتی هم به خاطر طرفدارا نگه داشتن وگرنه حذفش میکردن تا قشنگ درجه ی سنی بازی بیاد پایین و بچه ها هم بتونن بازی کنن و فروششون بیشتر بشه.
    امیدوارم راه خودشو پیدا کنه و مثل قدیم بشه،چون واقعا حیفه اون مورتال کامبتی که باهاش بزرگ شدیم با این شخصیتای مسخره و بی مزه به فنا بره.[/QUOTE
    همه ی چیزهایی که شما گفتین کاملا درسته
    خونریزی ها و جای زخم که تقریبا محو شده
    فتال بلو وایکسری ها توی mk11به نظرم خیلی بهتر از سری های قبلن اما فیتالتی ها به غیراز چندتاشون خیلی ضیف و بی حوصله کارشدن و به قول شما اگر به خاطر طرفدارها نبود اینم حذف میکردن واسه پایین اومدن درجه سنی و فروش بیشتر علت کاهش خونریزی ها وجای زخم ها و خشونت هم به نظرم به خاطر همین بود
    ولی خداییش ستریون خیلی هم بد نیست و فکرنمیکنم جای کسیو بگیره
    چون مثلا خیلیا از اتیش استفاده میکنن یا باد حتی
    ولی باعث حذف همدیگه نشدن
    اگر بیشتر روش کار میشد با گیم پلی خوبی که داره به نظرم اونقدرها هم بد نیست من توی شخصیت های جدید فقط با کسی کیج .جکی بریگز و گراس نتونستم ارتباط برقرار کنم وگرنه بقیه جای پیشرفت دارن
    beautiful
    but
    DEADLY

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Nafas.zare از ایشان تشکر کرده است:

Dark Noob (04-03-2019)

raiden ermac kenshi آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 157 بار در 91 ارسال
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ببینید ناراحتی هرکسی از اینکه شخصیت مورد علاقش تو بازی نیست کاملا عادیه و کسی مشکلی باهاش نداره
    ولی بیاین اینطوری به قضیه نگاه کنین
    ترمور که یه عضو بلک دراگون بود خیلی به چشم نمیومد و کلا تو 2،3 تا بازی تونستن بذارنش (اینا هم یه زمانی اومدن 5،6 نفر برا بلک دراگون معرفی کردن بعد کلا بیخیالش شدن)
    یا رین که خودشون مونده بودن این طرف کیه با کی دشمنه با کی دوسته
    من خودم به شخصه حضور رین و ترمور بجای ستریون را ترجیح میدم
    ولی اینم در نظر بگیرین که با استفاده از آب و سنگ میشه کلی حرکات قشنگ ساخت و به گیمپلی کمک کرد
    پس بهتره که این حرکاتو تو یه شخصیت دیگه بذارن که هم به چشم بیاد (طرف الدرگاده دیگه) و هم بتونن تو نسخه های بعدیم خیلی راحت ازش استقاده کنن
    این کارشون عجیبم نیست چون با این شرایط اگه رین با ترمور میومدن هم به احتمال زیاد تو DLC میومدن و نقش خاصی تو داستان نداشتن
    با این شرایط بازم میگم من مخالف ترمور و رین نیستم و اگه با قابلیت هایی بیان توی بازی که مثل ستریون نباشن خوشحالم میشم
    Thunder God
    Blind Swordman
    Error Macro

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید raiden ermac kenshi از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (04-04-2019),ERROR (04-17-2019),Nafas.zare (04-03-2019),ProphetRyn (04-03-2019)

thomas آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 627 بار در 296 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Dark Noob [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    نه بابا. بنظرمن هرفيتاليتي كه خشن باشه دليل نميشه خوب هم هست. فيتاليتيا مزخرفن ولي انصافا از نسخه هاي قبل خشن تر شده.(نميدونم چه گيري دادن كه حتما بايد تو همه فيتاليتيا چش طرف در بياد).اما درمورد زخم ها فرق داره. نميدونم دقت كرديد يا نه ولي اين نشون دادن ايكس ري و اسكلت كركتر ها به نوعي منطقي نبودن ضربات رو پنهان كنه.يعني وقتي كه كنشي تو ايكس ري شمشيرش رو فرو ميكنه تو سر طرف اگه جمجمه طرف رو نشون ندن خيلي عجيب غريب ميشه.نميدونم فهميدين يا نه ولي تو مورتال 11 اينطوري نيست وقتي مثلا يه تيغه ميره تو سر جيد و بعدش يه خراش هم بر نميداره( يا بقيه كركتر ها) انگار شخصيتا زامبين.(حداقل تو ايكس بدنشون زخم ميشد)
    .................................

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (04-04-2019),ERROR (04-17-2019)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین