صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

موضوع: دانلود بازي great kung lao

1. دانلود بازي great kung lao

thomas آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 318 بار در 195 ارسال
    حالت من
    Ghati
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا
    داستان اينه كه كونگ لاو ميخواد انتقام اجدادش رو از گورو بگيره اما گورو ه از هميشه قوي تر شده تاركاتان ها رو ميفرسته تا جلوي اونو بگيرن اما كونگ لاو دست بر نميداره و.....
    كليد ها:
    D:راست
    A:چپ
    S:نشستن
    H:چرخش/ضربه
    I:ري استارت در صورت وجود باگ و گير كردن
    يكم شبيه كرش بنديكوته ولي كوتاهه و باس آخر هم خيلي جوجه هستش.واسه ساختنش خيلي زحمت كشيدم.
    اميدوارم لذت ببريد.
    لينك دانلود:
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

بازی کلا 6 مگه یه نفرم چرا دانلود نکرده؟ من زحمت کشیدم شما بازی کنید نظر بدید.

حداقل بگید بازی افتضاحه بدونم یه نفر بازی کرده
    .................................

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

alifat (01-09-2019),DFSHINNOK7 (01-10-2019),I.MJP (01-09-2019),mk-jh (01-10-2019),White Night (01-09-2019)

White Night آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    shujinko
    تشکر شده 889 بار در 312 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    65
    حالت من
    Sarbezir
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام.
    به احترام شما من بازی کردم و باید بگم اگر که هنوز احساس میکنید توی این کار مبتدی هستید باید بگم برای شروع خوب بود.
    زدن تاپیک برای یک بازی Fan-Made به صورت مکرر ممکنه به ادامه روند کار افراد فعال انجمن لطمه بزنه مخصوصا وقتی کامبت، اینجاستیس و تـکن جدیدی تو راهه...
    شخصا از زحمت شما تشکر میکنم و پیشنهاد میدم حتما حتما تمرین رو از خودتون دور نکنید بیشتر و بیشتر تلاش کنید و بعد از انتشار MK11 دوباره اینجور تاپیک ها و بازی ها رو ارائه بدید...
    تا اون موقع اینقدری وقت دارید که از وضعیت مبتدی به حرفه ای خودتونو برسونید...

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید White Night از ایشان تشکر کرده است:

DARK GAIA (01-10-2019)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,429 بار در 2,622 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    حداقل یه چنتا عکس از بازی میزاشتی که ملت بدونن چیو قراره دانلود کنن

! You Provoke My Rage

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Ghati
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    كلا 6 مگه عكس نميخواد كه.

نوشته اصلی توسط White Night [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام.
    به احترام شما من بازی کردم و باید بگم اگر که هنوز احساس میکنید توی این کار مبتدی هستید باید بگم برای شروع خوب بود.
    زدن تاپیک برای یک بازی Fan-Made به صورت مکرر ممکنه به ادامه روند کار افراد فعال انجمن لطمه بزنه مخصوصا وقتی کامبت، اینجاستیس و تـکن جدیدی تو راهه...
    شخصا از زحمت شما تشکر میکنم و پیشنهاد میدم حتما حتما تمرین رو از خودتون دور نکنید بیشتر و بیشتر تلاش کنید و بعد از انتشار MK11 دوباره اینجور تاپیک ها و بازی ها رو ارائه بدید...
    تا اون موقع اینقدری وقت دارید که از وضعیت مبتدی به حرفه ای خودتونو برسونید...
    سلام من تو كارم خوب هستم و واسه اين شما فكر ميكنيد من مبتدي ام چون اين يه موتور ضعيف و قديمي هست و اين نهايت چيزيه كه ميشه ساخت و با نسخه 2 كه هيچ با نسخه استاندارد همين موتور هم ميتونم چيز هاي بهتر بسازم (مثلا بازي هاي ساده سه بعدي)من اين تاپيك رو تو قسمت صحيح زدم وجايي گفته نشده وقتي كه اطلاعات جديد از مورتال 11 مياد تاپيك تو اين بخش نزنيد

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

mk-jh (01-10-2019),White Night (01-10-2019)

DARK GAIA آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    tanya
    تشکر شده 1,091 بار در 368 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط thomas [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

سلام من تو كارم خوب هستم و واسه اين شما فكر ميكنيد من مبتدي ام چون اين يه موتور ضعيف و قديمي هست و اين نهايت چيزيه كه ميشه ساخت و با نسخه 2 كه هيچ با نسخه استاندارد همين موتور هم ميتونم چيز هاي بهتر بسازم (مثلا بازي هاي ساده سه بعدي)من اين تاپيك رو تو قسمت صحيح زدم وجايي گفته نشده وقتي كه اطلاعات جديد از مورتال 11 مياد تاپيك تو اين بخش نزنيد
    خب همین نوع پرزنت کردن شما بازخورد پرور نیست. این نکته اول.

نکته دوم این هست که شما نباید از خودتون تعریف کنین یا غر به موتور قدیمی بزنید. بسیاری سازنده نرم افزار داشتیم که روی پلتفرم ها و کامپیوتر های محدود و قدیمی مثل Commodore 64 در همین عصر مدرن محتوا تولید کردند و کارشون شاهکار بوده.

من تلاش شما برای ساخت یک بازی رو تحسین می*کنم و به نظرم برای شروع کار شما خوب هست. باز امیدوارم که پیشرفت داشته باشید و علاوه بر اون راه های توزیع و توسعه کار رو به خوبی یاد بگیرید. ما هم از شما حمایت میکنیم.

نوشته اصلی توسط thomas [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نکته دوم این هست که شما نباید از خودتون تعریف کنین یا غر به موتور قدیمی بزنید. بسیاری سازنده نرم افزار داشتیم که روی پلتفرم ها و کامپیوتر های محدود و قدیمی مثل Commodore 64 در همین عصر مدرن محتوا تولید کردند و کارشون شاهکار بوده.

من تلاش شما برای ساخت یک بازی رو تحسین می*کنم و به نظرم برای شروع کار شما خوب هست. باز امیدوارم که پیشرفت داشته باشید و علاوه بر اون راه های توزیع و توسعه کار رو به خوبی یاد بگیرید. ما هم از شما حمایت میکنیم.
    fr-041_debris - Farbausch

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید DARK GAIA از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (01-10-2019),White Night (01-10-2019)

علاقه مند به
    smoke
    حالت من
    Ghati
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DARK GAIA [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

سلام من اسم اينكار رو نميذارم تعريف ا خودم اين اولين كارم نيست و از اينجور بازي زياد ساختم. اينطور كه شما انتقاد كرديد من تا آخر عمر ديگه با گيم ميكر بازي نميسازم. به عنوان بازي كه با يه موتور بتا و روي يه سيستم 12 سال پيش بازي خوبيه.انقدر گفتيد بازي سادست خودم هم از بازيم بدم اومد.

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده است:

mk-jh (01-10-2019)

AS-SCORPION آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    kano
    تشکر شده 3,262 بار در 937 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

سلام من اسم اينكار رو نميذارم تعريف ا خودم اين اولين كارم نيست و از اينجور بازي زياد ساختم. اينطور كه شما انتقاد كرديد من تا آخر عمر ديگه با گيم ميكر بازي نميسازم. به عنوان بازي كه با يه موتور بتا و روي يه سيستم 12 سال پيش بازي خوبيه.انقدر گفتيد بازي سادست خودم هم از بازيم بدم اومد.
    اگه به این کار علاقه داری و میخای پیشرفت کنی نزار نظر بقیه روحیتو خراب کنه.
    و وقتی یه چیزو کامل بلدی به خودت جرات برداشتن قدم بعدی رو بده.
    با یونیتی شروع کن.
    امیداوارم موفق باشی

There Should Always be an
    AS

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید AS-SCORPION از ایشان تشکر کرده اند:

thomas (01-10-2019),White Night (01-10-2019)

DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,433 بار در 1,459 ارسال
    تگ شده
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نه آقا چی با یونیتی شروع کن؟!

همین گیم میکر نسخه Studio 2 رو دانلود کن به کارت ادامه بده.

15. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

Smasher (01-10-2019),thomas (01-10-2019),White Night (01-10-2019)

Smasher آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 683 بار در 289 ارسال
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط DARK GAIA [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

تعریف از خود هیچ ایرادی نداره چرا نباید از خودش تعریف کنه ؟ خودخواهی و غرور به پیشرفت ادم کمک میکنه

ایشونم غر نزد ... گفت چون موتور قدیمی بود کارم بد شده پس فکر نکنین کارم بده تقصیر موتور بوده

DARK GAIA آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    tanya
    تشکر شده 1,091 بار در 368 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Konjkav
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من مقصودم این نبود شما رو رنجیده کنم. خودم روی گیم میکر بازی زیاد ساخته ام و محدودیت هاش رو درک می کنم. اما با همین موتور بازی شاهکاری مثل Hotline Miami ساخته شده. اتفاقا آموزش ها و منابعی وجود داره که با استفاده از اون ها می تونید کار خودتون رو روی همین موتور ارتقا بدید. پیشنهاد من کار با سیستم اسکریپت و کدنویسی GMK هست. به نظرم حتما با GameMaker Studio کار کنید.

نوشته اصلی توسط Smasher [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    تعریف از خود هیچ ایرادی نداره چرا نباید از خودش تعریف کنه ؟ خودخواهی و غرور به پیشرفت ادم کمک میکنه

ایشونم غر نزد ... گفت چون موتور قدیمی بود کارم بد شده پس فکر نکنین کارم بده تقصیر موتور بوده
    تعریف از خود به موقعیت هم ربط داره. گاهی اوقات این نوع تعریف ها می تونه یک عمل نارسیستی تلقی بشه. همین فرد اگر کاری بهتر از این بازی نداشته باشه، ممکنه تقصیر رو گردن موتور انداختن از طرف سازنده تنها یک دلیل برای فرار باشه. موتور GMK 7-8.1 بسیار ظرفیت های عالی داره و حتی اگر هم کار ابتدایی به نظر برسه در مقابل بسیاری بازی ها، باز می تونه کار کاملی باشه و افراد ازش لذت ببرند.
    fr-041_debris - Farbausch

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین