نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: آموزش نصب دی ال سی به صورت دستی (بدون DLC Man)

1. آموزش نصب دی ال سی به صورت دستی (بدون DLC Man)

General KOMBATENT آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    frost
    تشکر شده 1,880 بار در 538 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نام خدا

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران فهیم ام کی سنتر
    همونطور که در جریانید مُد های دی ال سی MK9 توسط برنامه ای به نام دی ال سی منیجر (DLC Man Howardc) نصب میشن اما بعضی دوستان به خاطر ویندوزاشون نمیتونن از این برنامه استفاده کنن .
    پس روش دستی نصب دی ال سی ها رو براتون میذارم این روش قبل از به وجود اومدن DLC Man استفاده میشد و بیشتر مختص کسایی بود که خودشون مُد میساختن الان هم اگه DLC Man بهتون کار میده کلاً از این روش بکشید بیرون

خُب شما وقتی یک دی ال سی رو میگیرد شامل یک یا چند فایل با فرمت .xxـx یک فایل با فرمت ini و برخی اوقات یک فایل با فرمت JPG هست
    ابتدا شما فایل هایی که فرمتشون .xxـx هست رو یه راس کپی کنید داخل پوشه Asset و فایل فرمت JPG رو کلاً بیخیال شید
    فقط یک فایل میمونه با فرمت .ini که این یکم کار رو سخت میکنه
    فایل ini شامل چهار بخشه
    1. [Description] که توضیحات مربوط به مُد هست (کاریش نداریم)
    2. [Files] که فایلی هایی هست که باید وارد پوشه Asset شود (انجام شد)
    3. [ini] چیزی که باید وارد فایل config شود (به زودی ....)
    4. [eng] چیزی که باید وارد فایل Localization شود (به زودی ....)

نکته : ممکن بخش های دیگه ای هم باشه که مخصوص زبان های دیگه (غیر انگلیسی) هست و ما کاری بهشون نداریم
    برای مثال محتوای فایل ما اینه :
    ما باید کارای زیر رو انجام بدیم (عکس هایی که در زیر گذاشته میشه صرفاً مراحل ایجاد یک دی ال سی خاص است پَس شما بری یادگیری بهتر است قاعده انتقال کُد ها را نیز به طور کامل مطالعه کنید)
    قاعده انتقال کُد ها

برای مثال کُد داریم :
    کد:
    line1=Mk9Game.ini|Player|IsDLC|oskol|0
    شما باید داخل فایل Mk9Game.ini سربرگ Player را پیدا کنید (سربرگ در فایل ini داخل []نوشته میشود به صورت : [Player.DownloadContentUnlocked]) و کُد زیر را انتهای آن وارد کنید (انتها جاییست که سربرگ بعدی گذاشته شده و دسته بعدی شروع میشود)
    کد:
    IsDLC=oskol
    یا در مثال دیگری :
    کد:
    line2=MK9Game.ini|Player.DownloadContentUnlocked|oskol|TRUE|1
    شما باید داخل فایل Mk9Game.ini سربرگ Player.DownloadContentUnlocked را پیدا کنید (سربرگ در فایل ini داخل []نوشته میشود به صورت : [Player]) و کُد زیر را انتهای آن وارد کنید (انتها جاییست که سربرگ بعدی گذاشته شده و دسته بعدی شروع میشود)
    کد:
    oskol=TRUE
    و در نهایت نتیجه میگیریم :
    فایل مربوطه | سربرگ مربوطه |نوشته قبل از مساوی|نوشته بعد از مساوی|1
    نکته : شما در آموزش زیر میبینید که گفته شده آی دی اضافه کنید ولی تو فایل ini نیست !
    لازم به ذکر است فایل ini هم گفته شده آی دی اضافه شود ولی چون آی دی ها متغیر اند طور دیگه ای نوشته شده اند AddID=oskol

متاسفانه درحال حاضر بازی را ندارم برای همین مجبورم شما را دایورت کنم به صفحه 7 الی 13 آموزش ساخت دی ال سی به نوشته خودم (برای یادگیری روش ادیت مطالعه اش کنید (نه صرفاً برای اضافه کردن همین کُد ها) و به خاطر مشکلاتی که داره بنده را ببخشید چون این آموزش یکم قدیمیه و با توجه به حال و هوای بنده و فضایی که اونموقع انجمن داشت نوشته شده ! شاید یکم الان مسخره به نظر بیاد و فونت هاش هم به دلیل آشنایی کم بنده با قواعد تایپ مقاله خوب انتخاب نشدن)

برای راحت کردن کار شما من صفحات مربوطه را این زیر قرار میدم

(7)

(8)

(9)

(10)

(11)

(12)

(13)

نکته : برای دیدن عکس ها در سایز اصلی راست کلیک کرده و اوپن این نیوتب را بزنید
    امیدوارم در تمامی مراحل آموزش و زندگیتون موفق و موید باشید
    خدانگهدار
    http://up.vbiran.ir/uploads/41223149...uq%20Tatil.jpg

ادی !! تو حرفی نداری ؟؟
    اهل دلاش میگیرن چی میگم !

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید General KOMBATENT از ایشان تشکر کرده اند:

AmiR 120 (10-13-2016),DFSHINNOK7 (10-13-2016),haghy (07-24-2017),javadali2626 (10-15-2016),MKXsubzero (06-28-2017),Nima79h (10-13-2016),ralas+++ (10-13-2016),Winchester (10-15-2016)

AmiR 120 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 896 بار در 337 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خیلی کامل و عالی
    منم قبلا یه آموزش گذاشتم اما ساده تر بود نمیدونم چی شد فک کنم سایت بکاپشو برگردوند
    اگه شد دوباره میذارم
    دوستانی که با دی ال سی منیجر مشکل دارن نهایت استفاده رو ببرن
    سلام

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiR 120 از ایشان تشکر کرده اند:

General KOMBATENT (10-13-2016),ralas+++ (10-13-2016)

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,047 بار در 383 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط AmiR 120 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    خیلی کامل و عالی
    منم قبلا یه آموزش گذاشتم اما ساده تر بود نمیدونم چی شد فک کنم سایت بکاپشو برگردوند
    اگه شد دوباره میذارم
    دوستانی که با دی ال سی منیجر مشکل دارن نهایت استفاده رو ببرن
    اره منم دیدم نیست

استاد خواهش اموزش استفاده از swap رو تو mk9 و کلر پیکر رو تو mkx به سایت بزارید مرسی
    منتظر اموزشاتون هستیم (هولی فرمود: ما نمیگیم خودش میزاره)پس خواهش زود تر بزارید

اینم اموزش ساخت فایل xxx برای دی ال سی
    (مال استاد کامبو مستر کمی گمراه کننده بود)
    خدمت دوستان
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    لینک ها مشکلی داشت بهم بگید

خوش حایم که شمارو دوباره تو زمینه مد سازی میبینیم (مخصوصا برای اینکه بیشتمرومت کامپیوترش mkxرو باز نمیکنه و هنوز mk9 بازی و مد میکنیم)
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]@

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده است:

General KOMBATENT (10-13-2016)

hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 279 بار در 153 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام من کلا تقریبا بیخیال دی ال سی شدم هرکاری کردمو نشد دقیقا همه جارو درست رفتم اما بازم وقتی وارد فایت میشم میپره بیرون.و یه چیز دیگه من وقتی بازی رو اجرا میکنم همیشه باید اولین بار بشه ولی همیشه گرافیکمو دوباره تنظیم میکنه.یکی میشه بکاپ اصلی اصلی بدون ادیت ini و eng رو بده

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,047 بار در 383 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط hzdmc [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام من کلا تقریبا بیخیال دی ال سی شدم هرکاری کردمو نشد دقیقا همه جارو درست رفتم اما بازم وقتی وارد فایت میشم میپره بیرون.و یه چیز دیگه من وقتی بازی رو اجرا میکنم همیشه باید اولین بار بشه ولی همیشه گرافیکمو دوباره تنظیم میکنه.یکی میشه بکاپ اصلی اصلی بدون ادیت ini و eng رو بده
    اونی که بازیت تو اول از اول شروع میشه (دلیل اجتمال:دیفریز یا ویروس کش جدید(سیو ها رو حذف مکنه اینجور برنامه ها))
    داداش بزار بازی گیرم بیاد اموزشو تو سایت به صورت کامل میزارم

علاقه مند به
    sub-zero
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    باشه ممنون.و ببین اینم میتونه ربط داشته باشه من وقتی میخام بازی رو بیارم نمیاد یه لحظه موقعی که میخاد بازی بیاد میره و میادو هیچی نمیشه یاعالم امتحان میکنم تا بیاد و بلاخره میادو تنظیم گرافیک.
    بعد ارور bug me رو بلدی حل کنی؟

علاقه مند به
    frost
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط hzdmc [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    باشه ممنون.و ببین اینم میتونه ربط داشته باشه من وقتی میخام بازی رو بیارم نمیاد یه لحظه موقعی که میخاد بازی بیاد میره و میادو هیچی نمیشه یاعالم امتحان میکنم تا بیاد و بلاخره میادو تنظیم گرافیک.
    بعد ارور bug me رو بلدی حل کنی؟
    همونطور که قبلاً هم ذکر کردم
    آخرین نسخه از درایور گرافیک سیسمتون رو باید نصب داشته باشید (در رابطه با بالا نیومدن بازی بدون ارور دادن)
    مشکل باگ می با برگردوند بک آپ Localization هیچ مشکل دیگه ای نمیتونه داشته باشه
    برای تنظیمات بازی هم تالا برا من پیش نیومده (تو اینجاستیس این مشکل رو داشتم که هیچی سیو نمیشد اون هم مال مواقعی بود که با تسک منیجر ، Alt+F4 و یا خاموش کردن سیستم بازی رو میبستم ولی وقتی درست بازی رو از داخل منو میبستم مشکلی نبود همه اتفاقات سیو میشد اگه اینطوری حل نشد بگید تا یکی از دوستان بخوایم تنظیمات بازیشون در اختیارتون بذارند شاید حل شد )

پ.ن : ببخشید بابت اینکه دیر جواب دادم فکر کردم جواب گرفتید تو پست های بالایی

موفق و موید باشید بدرود

ادی !! تو حرفی نداری ؟؟

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید General KOMBATENT از ایشان تشکر کرده است:

RedDragon (10-15-2016)

علاقه مند به
    sub-zero
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میخای یکاری بکنم از روش ساخت مد خودم از اول ادیت تا ساخت دی ال سی بگیرم ببینی دقیقا کجا رو اشتباه رفتم؟البته این مشکل لود موس فقط برای دی ال سی منجیره وقتی دستی کار میکنم این مشکل پیش نمیاد

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hzdmc از ایشان تشکر کرده است:

General KOMBATENT (10-15-2016)

علاقه مند به
    frost
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میخای یکاری بکنم از روش ساخت مد خودم از اول ادیت تا ساخت دی ال سی بگیرم ببینی دقیقا کجا رو اشتباه رفتم؟البته این مشکل لود موس فقط برای دی ال سی منجیره وقتی دستی کار میکنم این مشکل پیش نمیاد
    دارید میگید مشکل از دی ال سی منیجره
    دیگه مسئله ای نمیمونه ! مشکل از ویندوزه تا اونجا که یادمه مُدر عزیزمون Amir 120 هم با DLC Man مشکل داره
    حل شدنی نیست باید ببخشید

ادی !! تو حرفی نداری ؟؟