نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: کرونیکا و شما

1. کرونیکا و شما

m.kitana آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 245 بار در 110 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    .........
    سلام بچه ها بازگشتمو اعلام میکنم با ی تاپیک جدید و متفاوت

خب همتون قطعا مورتال کمبت یازده رو دیدین (کف کردین مگه نه!!!؟؟) خب همه سوال پیش اومده کرونیکا کیه (استغفرالله روانی میکنه چشاش ادمو)
    خب اد بون گفته که کرونیکا داشته تمام مدت اینارو کنترل میکرده یعنی تمام سری مورتال زیر نظر کرونیکا بوده حتی الدرگادها هم همینطور شاید واسه همینه که تا حالا دلیا درموردش حتی حرف نزده چون اون چیزیو میدیده که اون میخواسته.
    خب ولی نظریه هایی میاد که چرا اومده که گفته شده به خاطر اینه که ریدن گند زده به تایم لاین و واقعا از کنترل خارجه البته ریدن دارک آدم بدی نیستا فقط خشن شده و دیگه نمیخواد حتی ارثرلم در معرض خطر قرار بگیره.
    خب حالا میریم سر بحث اصلی همونطور که بخش دوم تاپیک معلومه ما نظریه های شمارو میخوایم
    چطور ادبون میخواد کرونیکارو به وارد بازی کنه اوریجین اون چیه
    میخوام تمام نظراتو بدونم شما هرچی نظریه دارین نسبت به اون رو بیان کنین خودم اول شروع میکنم

نظریه ۱: کرونیکا از کوانچی خواسته تا شیناک رو اداره کنه میدونین کوانچی واقعا مخه همه رو میزنه جوری که شوکان ازش گول خورد کس دیگه ای نخورد جوری که باعث شد سیندل به شوکان وفادار شه واو قابل تحسین بود (همون صحنه زنده کردن سیندل او واو شت)

نظریه ۲:اون طلسم که شیناک داره کرونیکا بهش رسونده چون شیناک با اون طلسم مثل اینکه قدرتی داشت و چیزی رور میدید که برای هرکسی درکش سخت بود.

نظریه۳: تمام کامیدوگو هارو کرونیکا ساخته تا نشانی باشه برای هر قلمرو تا اونو به جادو ،شیاطین، نوع مبارزه، حال و هواشون، طبیعتشون و فرمانرواییشون بشناسن.

خب نوبتیم باشه نوبت شماست میتونین از نظریه های من ایراد بگیرید
    میتونید نظریه جدید بدید و مال همدیگرو باز کنید و در موردش بحث کنید دیگه خلاصه اگه خواستید هم میتونید گراس هم واردش کنین

"Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the God that blessed us with this cryptic puzzle, and wonder if we’ll ever have the chance to kill him." - 2B

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید m.kitana از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (01-23-2019),Noob__Smoke (01-24-2019),s3000 (01-24-2019),The Lin Kuei Grandmaster (01-24-2019)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    bo-rai-cho
    تشکر شده 99 بار در 50 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تنها چیزی که من فکر میکنم همون چیز تکراریه مه همه ممکنه تا الان بهش رسیده باشن
    کی وقایع آرماگدون رو پیش بینی کرده ؟ چرا کرونیکا از سیر زمانی جدیدی که ریدن باعث بوده خوشش نمیاد ؟
    من میگم که کرونیکا از به وقوع پیوستن آرماگون سود میبرده ولی بخاطر ریدن و به عقب افتادن 25 سال از اون عصبیه و میخواد زودتر زمان سیر قبلیش طی کنه تا به هدفش برسه

نوشته اصلی توسط s3000 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    چه کسی وقایع آرماگدون رو پیش بینی کرده ؟ چرا کرونیکا از سیر زمانی جدیدی که ریدن باعث بوده خوشش نمیاد ؟
    من میگم که کرونیکا از به وقوع پیوستن آرماگون سود میبرده ولی بخاطر ریدن و به عقب افتادن 25 سال از اون عصبیه و میخواد زودتر زمان سیر قبلیش طی کنه تا به هدفش برسه
    آیا اون ارتباطی با تیون یا خونوادش داره ؟ یا نسبت خونی داره ؟ چون تیون توی کانکوئست مود آماگدون میتونست زمان رو متوقف کنه

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید s3000 از ایشان تشکر کرده اند:

Noob__Smoke (01-24-2019),The Lin Kuei Grandmaster (01-24-2019)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,853 بار در 1,259 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوب اسموک وارد میشود

خب اول همه اینکه وای چه تاپیک خوبی این دقیقا چیزیه که نیاز داریم!
    دوم اینکه من تقریبا با هرچیزی که @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]@ گفت موافقم. اینکه کرونیکا فامیل مامیل تیون باشه و از آرماگدون سود ببره و اون قضیه ی کوان شی واقعا باشه و... خیلی خب خفنه

منتهی من این قضیه کوانشی رو تکذیب میکنم . کوآن شی واقعا شیناک براش خیلی عزیز و مهم بوده. چون جونشو برای شیناک فدا کرد.

اُریجین کرونیکا از نظر من اینه : الدرگادی با منافع و اهداف خودش و کسی که شیناک رو برای مقابله با الدرگاد های دیگه ترقیب کرد. از آرماگرون آره سود های زیادی میبره و بنظر من نقطه پایانی داستان همون تیکه ایه که شائوکان و ریدن بالای هرم هستن... منتهی ایندفعه همه نمردن... همه با هم مبارزه میکنن و کرونیکا به هدفش میرسه و بازی تموم میشه. (با بردن ویلن که جذاب میکنه بازیو.) (شما آخر بازی نقش ریدنو دارید که دهن شائوکان رو سرویس میکنه ولی خب کرونیکا به هدفش رسیده) بازی بعدی هم مورتال کمبت آرماگدون خواهد بود

چه نظریات چرتی راجع به کرونبکا دادم... شط...

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

s3000 (01-24-2019),The Lin Kuei Grandmaster (01-24-2019)

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mileena
    تشکر شده 1,105 بار در 404 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    راستش من نظر خواسی ندارم راجب کرونیکا ولی طی یه محاسبه دیدم که ادبون میگفت خیلی هیجان زدس واس اولین باس که زن هست

(ندررلرم انگار دوست نداره غولپیکر هار باس کن؟؟)

احتمال میدم شیناک با
    کرونیکا همکاری کنه ولی یه چیز منو به شک میندازه که اینو تکذیب میکنه اونم وجود سر بریده شیناک تو یکی از استیج ها (شاید هم شیناک مثل یک مغز واحد تعدادی چیزو تو اون اشعه ای که سرش تو اون قرار گرفته کنترل میکنه؟؟)

نتیجه کلی : بد شده که ایکس ری هار حذف کردن واقعا حیف شده ! مورتال کامبت داره تبدیل میشه به اینجاستیس

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (01-24-2019)

علاقه مند به
    mileena
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط s3000 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    کی وقایع آرماگدون رو پیش بینی کرده ؟ چرا کرونیکا از سیر زمانی جدیدی که ریدن باعث بوده خوشش نمیاد ؟

آیا اون ارتباطی با تیون یا خونوادش داره ؟ یا نسبت خونی داره ؟ چون تیون توی کانکوئست مود آماگدون میتونست زمان رو متوقف کنه

قبول دارم بنظرم ی ارتباطی با تیون باید داشته باشه شاید خواهر دلیا باشه چون دلیا هم میتونست زمانو پیش بینی کنه یا اینکه تیون بچه کرونیکا باشه نه دلیا ولی آرگوس مطمئنن پدرشه اینم نظریه جدید
    "Everything that lives is designed to end. We are perpetually trapped in a never-ending spiral of life and death. Is this a curse? Or some kind of punishment? I often think about the God that blessed us with this cryptic puzzle, and wonder if we’ll ever have the chance to kill him." - 2B

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید m.kitana از ایشان تشکر کرده اند:

Noob__Smoke (01-28-2019),s3000 (01-29-2019)

Spectre Blaze آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    blaze
    تشکر شده 64 بار در 41 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من فقط یه سوال برام پیش اومده رابطه این کرونیکا با اوناگا یا one being چیه آخه وقتی درباره اونا مطالعه میکنیم یه
    چیزی فراتر از کرونیکا بودند حتی تو ماجرا آرماگدون اوناگا توجه ای به مبارزه با بلیز نداشت شائوکان با خودش برد ما هم نفهمیدیم شائوخان چطور فرار کرد اصلا کلا داستان بازی مشکل داره بخیال اوناگا دارای قدرت های مافوق بشری بوده و هیچ گونه جادویی بر وی اثر نداره به عبارتی رویین تن هست و همچنین قدرت زنده کردن مردگان رو تحت اختیار داره، یه علاوه افسانه ای وجود داشت مبنی بر اینکه قدرت وی با قدرت "موجود یکتا" (One Being) برابری می کنه. موجود یکتا، موجودی بود که مدت ها قبل با خدایان ارشد می جنگید، قبل از اینکه قلمرو های مختلف خلق بشه.

علاقه مند به
    mileena
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Spectre Blaze [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    من فقط یه سوال برام پیش اومده رابطه این کرونیکا با اوناگا یا one being چیه آخه وقتی درباره اونا مطالعه میکنیم یه
    چیزی فراتر از کرونیکا بودند حتی تو ماجرا آرماگدون اوناگا توجه ای به مبارزه با بلیز نداشت شائوکان با خودش برد ما هم نفهمیدیم شائوخان چطور فرار کرد اصلا کلا داستان بازی مشکل داره بخیال اوناگا دارای قدرت های مافوق بشری بوده و هیچ گونه جادویی بر وی اثر نداره به عبارتی رویین تن هست و همچنین قدرت زنده کردن مردگان رو تحت اختیار داره، یه علاوه افسانه ای وجود داشت مبنی بر اینکه قدرت وی با قدرت "موجود یکتا" (One Being) برابری می کنه. موجود یکتا، موجودی بود که مدت ها قبل با خدایان ارشد می جنگید، قبل از اینکه قلمرو های مختلف خلق بشه.
    یک مشکلی که هست اینه اوناگا از خودش جسم نداره و باید با یکی القاح بشه یچیزی تو مایه های دکتر فیت هستش یعنی یکی اونو کنترل میکنه شاید قدرتاش قوی باشه ولی تمام شخصیتای مورتال کمبت ی ضعفی دارن برای مثل خود اوناگا کامیدوگو ها رو قدرش تاثیر میزاره و با ضربه زدن کامیدوگوها به بدنش قدرتش کم میشه البته نکته دوم اینه بیشتر قدرش زو از امیولت شیناک میگیره ولی اونگا نسبت بقیه قوی نیست اصلا لاجیک مورتال کمبت میگه نیروی خیر برنده میشه

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید m.kitana از ایشان تشکر کرده اند:

I.MJP (01-31-2019),s3000 (01-31-2019),Spectre Blaze (01-31-2019)

Spectre Blaze آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    blaze
    تشکر شده 64 بار در 41 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    قطعا با کامل شدن بازی با کرونیکا و ضعف های اون هم آشنا میشیم

کاربر تازه
    علاقه مند به
    shao-kahn