نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: صفر تا صد نسخه موبایلی مورتال کمبت

1. Lightbulb صفر تا صد نسخه موبایلی مورتال کمبت

TheBenedict آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 220 بار در 119 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالت من
    Khejalati
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    |به نام خدا|

درود.در این تاپیک بنده قصد دارم به شما صفر تا صد نسخه موبایلی رو بگم.امیدوارم این تاپیک جواب سوال هاتون رو بده.

اول از همه وقتی بازی رو دانلود و نصب میکنین براتون tutorial بازی میاد.(که فایتی بین اسکورپین و ساب زیرو هستش)
    در این قسمت بازی سعی میکنه که به شما آموزش های اولیه رو بده.
    وقتی مبارزه تموم شد و فیتالیتی رو به روی سابزیرو (نویسنده:من فک میکنم که سابزیرو خانواده ادبونو کشته و گرنه این حجم از تنفر از ی کرکتر خیلی عجیبه.پلشت هم تو تریلر ام کا ایکس و هم تو ام کا9 و هم تو ام کا موبایل سابزیرو رو قربانی کرد:دی)
    زدید,به بخش بعدی آموزش وارد میشید. در این بخش شما 3 تا کاراکتر برنز به صورت رندوم داده میشه و باید توسط اونا به حرفتون (که بازم 3 تا کرکتر برنز هست) غلبه کنید.بعد به شما یک پاداش داده میشه که یک equipment هست. در ادامه در مورد ایکوپمنت و انواعش صحبت خواهیم کرد.در اینجا بازی از شمامیخواد اسمتون رو وارد کنید.

بعد از پایان بخش آموزشی با صفحه شبیه به این روبه رو میشد:

خب همونطور که مشاهده میکنید در اینجا چند بخش وحود داره. که درباره هر کدوم توضیحات لازم گفته میشه.

اول از نوار باریک عمودی کنار صفحه شروع میکنیم:
    kollection:در اینجا شما میتونید کارت های خوتون (کرکتر کارت ها ساپورت کارت ها و..) رو مشاهده و اونهارو ویرایش کنید.
    talents:در اینجا شما باید سعی کنید از طریق شائوکان تاورتلنت پوینت بگیرید. با گرفتن تلنت پوینت ها شما میتونید دفاع تیم دمیج تیم و.. افزایش بدید.
    objectives:در اینجا ماموریت هایی به شما داده میشه که شما با انجام اونها میتونید روح جمع کنید.این ی راه ساده برای گرفتن روح هست!
    store:در این بخش که از اسمش معلومه شما میتونید کارت پک های مختلف روح و سکه رو خریداری کنید.
    inbox:در اینجا شما میتونید پیام هایی که توسط بازی به شما داده میشه رو ببینید.
    settings:بخش تنظیمات بازی. در مورد این بخش بعدا توضیح میدم.

حالا 3 تا بخش بالایی:
    battle mode: در این بخش بازی تاور هایی وجود داره که شما با تموم کردن هر کدومشون مقداری سکه و روح میگیرید.لازم به ذکر هستش که این بخش بازی سینگل پلیر هست.
    faction wars:بخش مبارزه آنلاین بازی.در مورد این بخش هم به صورت کامل توضیح خواهم داد.
    quest mode:در این بخش شما بازی نمیکنید.بلکه با تایین کردن یک تیم برای مبارزه بعد از زمان معینی مقداری روح میگیرید.درمورد این بخش هم به صورت کامل توضیح میدم.

بخش های پایین:
    در قسمت 1 از سمت چپ فروشگاه و ایتم پک ها و کارت پک هایی که وجود داره تبلیغ میشه.
    terial:در این قسمت شما میتونید با به پایان رسوندن 5 تا تاور به همراه ریدن یا جید mk11 میتونید هم سکه روح و کرکتر گلد mk11 رو بگیرید!
    chalange:در بازی چلنج هایی وجود داره که با به اتمام رسوندن اونها میتونید یک کرکتر گلد چلنجی بگیرید.کرکتر های گلد چلنجی قوی تر و بهتر از کرکترای گلد معمولین.
    shaokhan's tower:در این قسمت 100 تا بازی وجود داره و شما روزی بیشتر از 3 تا نمیتونید برید.با انجام هر مبازه شما پاداش هایی قبیل سکه روح spring fragments و تلنت پوینت دریافت میکنید.

KARDS
    در بازی کارت های مختلفی وجود داره. کارت ها به 3 قسمت کرکتر کارت, ایکوپمنت کارت و ساپورت کارت تقسیم میشن.

کرکتر کارت ها
    کرکتر کارت های بازی به 4 قسمت تقسیم میشن.
    برنزی-نقره ای-طلایی-الماسی

برنزی
    ضعیف کارت های بازی برنزی ها هستن.شما میتونید اونهارو از طریق برنز پک که داخل فروشگاه به صورت رایگان (4 ساعت یکبار)بدست بیارید.
    به نظر من بهترین برنز کارت oni هست.

نقره ای
    در ابتدای بازی به شما یک کارت نقره ای به صورت رندوم داده میشه.کارت های نقره اونقدر ها بد نیستن ولی خیلی خوب هم نیستن.شما میتونید اونهارو از طریق سیلور پک با قیمت 30000 سکه بخرید.
    به نظر من بهترین سیلور کارت kenshi هست.

طلایی:
    کارت های طلایی خودشون به دو قسمت تقسیم میشن:
    معمولی-چلنجی
    معمولی:کارت های گلد معمولی کارت ها نسبتا خوبین.شما میتونید اونهارو از طریق گلد پک با قیمت 150 روح بخرید.
    بهترین کارت گلد معمولی به نظر من covert ops cassie cage هست.
    چلنچی: کارت های چلنجی عالین!حتی بعضی وقت ها از الماسی هام قویترین! اونها رو میتونید از این دو طریق بدست بیارید :
    یک چلنج رو کامل برید و تموم کنید.
    یا اینکه اونهارو از فروشگاه با قیمت 300 روح بخرید.
    به نظر من بهترین کارت چلنجی hanzo hasashi scorpion هست.

الماسی
    کارت های فوق کمیاب الماسی بهترین کارت های بازین. اونهارو میتونید از چن طریق بدست بیارید.
    1.کارت پک های گرونی که داخل فروشگاه وجود داره رو با قیمت 400 روح بخرید. البته اونا به احتمال 9 درصد کارت الماسی میدن ودر غیر این صورت کارت چلنجی میدن.
    2.با کامل کردن بخش relic hunt شما میتونید کارت الماسی konquer shao khan رو بگیرید.
    3.با کامل کردن تاور مخفی در کوئست مود میتونید klassic reptile رو بگیرید.
    4.با انجام مبازه های متعدد در فکشن وارز. در آخر فصل هر فکشن وارز اگه به مقدار کافی مبارزه کرده باشید به شما بسته bloody ruby میده که احتمالش هست به شما ی کرکتر الماسی بده.

ساپورت کارت ها
    ساپورت کارت ها کارت هایی هستن که شما با خریدشون میتونید کمی به قدرت انرزی و یا جونشون اضافه کنید.
    هر کرکتر ساپورت کارت مخصوص خودشو داره.

ایکوپمنت کارت ها
    با خرید ایکوپمنت کارت ها شما میتونید کرکتر خودتون رو قوی کنید.شما میتونید با پرداخت 70000 سکه ایکوپمنت کارت بگیرید.

البته علاوه بر این کارت ها کارت های دیگه ای مثل لول آپ کارت ها هم وجود داره.
    QUEST MODE
    بخش کوئست مود بخشی هست که 2 قسمت تقسیم میشه:
    1.دنیای خارج
    1.قلمروی زیرین
    -----------------------------------------
    در بخش اول 10 تاور وجود داره. با به اتمام رسوندن هر تاور بعدی باز میشه.همچنین یک تاور مخفی هم وجود داره که درموردش در ادامه توضیح میدم.
    در بخش کوئست مود یک نوار قرمز رنگ در بالای صفحه میبینید که نشان دهنده renown شماست.بعد ازپایان هر کوئست به شمامقداری renown میده . هر موقع renown کامل شد در آخرین ماموریت که شما رفتید,به شما پاداشایی مثل سکه روح ساپورت کارت و ایکوپمنت کارت و حتی بعضی مواقع کرکتر کارت داده میشه.
    ماموریت آخر دنیای خارج ماموریت تمومش کن! در تاور 10 هست که شما با پایانش قلمروی زیرین رو باز خواهید کرد.
    بعضی وقت ها یک ماه در کنار صفحه خودتون میبینید.و اگه دقت کرده باشین بعضی از ماموریت ها در اون زمان پاداش بهتون چشم های سبز رنگی رو میدن. اگه 100 تا ازونارو بگیرین میتونید تاور مخفی کلاسیک رپتایل رو باز کنید وباهاش بجنگید.وقتی بردید شما کارت الماسی klassic reptile رو میگیرید!

FACTION WARS
    فکشن وارز بخش آنلاین بازی هست. یعنی شما میتونید با پلیرای دیگه بازی کنید.وقتی فکشن وارز رو باز کنید با این صفحه مواجه میشید:

شما با رفتن هر مسابقه مقداری ازین چیز قهوه ایا (XD) دریافت میکنید هر چی اونا بیشتر باشه پاداشتون هم بیشتره.در آخر هر فصل به شما مقداری پاداش از قبیل روح سکه ایتم دریافت میکنید. ولی به همراش یاقوت های خونی هم میگیرید. با یاقوت های خونی میتونید EQUIPMENT و CHARACTER بخیرید.
    من شخصا برای کرکترا klassic Ermac رو پیشنهاد میکنم بخرید.

خب پارت 1 این تاپیک به پایان رسید.امیدوارم مفید واقع شده باشه و ازش لذت برده باشین.به زودی پارت های جدید رو میزارم!
    اگه خوشتون اومد روی دکمه تشکر کلیک کنید.

YOU'RE NEXt
    scorpion
    | Mortal kombat 11
    Insta : Theycallmesepehr

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید TheBenedict از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (07-08-2019),I.MJP (07-08-2019),Nafas.zare (07-09-2019),ralas+++ (07-08-2019),spoil (07-14-2019),thomas (07-08-2019)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    freddykrueger
    تشکر شده 130 بار در 61 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من چند ساله بازی نکردم ولی فکشن وارز استور شخصیت نداشت واسه فروش؟

I AM SHAO KAHN
    KONQUEROR OF WORLD
    YOU WILL TASTE NO VICTORY

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,339 بار در 2,875 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط ajabe
    من چند ساله بازی نکردم ولی فکشن وارز استور شخصیت نداشت واسه فروش؟
    چرا داره. کلاسیک ساب زیرو و اسکورپیون ، ارمک و تانیا رو میتونی از بخش آنلاین بگیری

I AM Kahn Of Outworld. vacate my throne . or i'll soak these sands with your blood

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

TheBenedict (07-29-2019)