نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مذاکره با ادبون در مورد داستان اسرار دو برادر

1. مذاکره با ادبون در مورد داستان اسرار دو برادر

Holy Ninja آواتار ها Abraham Takamora
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,493 بار در 2,930 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میرم سر اصل مطلب.

از تمامی اساتید ترجمه و کسانیکه زیاد در توئیتر ادبون هستند تقاضا دارم تا در مورد این داستان به من کمک کنند.

من میخوام داستان اسرار دو برادر رو برای ادبون بفرستم و برای اینکار نیاز به کمک و همکاری شما دوستان عزیز دارم.
    قبل از ترجمه این داستان اول شما باید یه مذاکره با ادبون انجام بدین و بهش بگین که یه همچین داستانی با این خصوصیات وجود داره.
    این داستان اولین داستان بخش فن فیکشنه که در اون از افراد واقعی یعنی (من وبرادرم) در اون استفاده شده و شاید هم اولین داستان واقعی در کل وب سایت های کامبتی ایرانی و خارجی.
    و حتی در این داستان از تریلر،بخش های مهم داستان،فتالتی و حتی انیمالتی نیز استفاده شده که فیلم تریلر داستان به همراه فیلم بخش های مهم داستان و فتالتی مون در پست اول هست اما فیلم فینیشر انیمالتی رو در جریان داستان میزارم.
    هنوز اسرار زیادی در این داستان نهفته هست که اعلام نکردم که به وقتش خواهید دید.
    الان چند روزیه که برادرم درحال مذاکره با ادبونه . این موضوع رو مطرح کنید و هر سئوالی داشتید اعلام کنید.
    اما اگه میخواهید مسخره بازی در بیارید جواب ندید. یه بار هم که شده جدی باشید!!!

این تاپیک پس از به نتیجه رسیدن پاک خواهد شد........

A God's duty must be to the greater good

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

im sepehr آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 335 بار در 126 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من داخل تویترش هستم

ولی این ادبون که فکر نکنم جواب بده
    نینجی مقدس ناراحت نشی اخرش که داستان رو براش فرستادی میگه
    ?so what
    whos next

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید im sepehr از ایشان تشکر کرده است:

Ares (06-23-2014)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط im sepehr
    من داخل تویترش هستم

ولی این ادبون که فکر نکنم جواب بده
    نینجی مقدس ناراحت نشی اخرش که داستان رو براش فرستادی میگه
    ?so what
    اگه همتون بهش پیغام بدید ممکنه جواب بده.در کل سعی تون رو بکنید.(اگه این کار درست بشه بعدا آثارشو در سایت خواهید دید)

ارتباط با من در تلگرام

Ares آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ares
    تشکر شده 2,372 بار در 428 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

لازمه به یه سری نکات اشاره کنم چون تحمل هم حدی داره . هر کی میخواد ناراحت شه ، مهم نیست برام .
    1 . سر بچه های ترجمه شلوغه . وقت نمیکنن برن چهار تا اندینگ ترجمه کنن که اعتبار سایت بره بالا بعد .....
    2. بیشتر از موهای سر همه ی ما داستان نویس شاخ هست . فکر نمیکنم اد بون با وجود اونا رو داستان تف هم بندازه .
    3. گرفتن وقت بچه ها به بهانه ی تاثیر داشتن توی سایت ( که 150% تضمین میکنم یک درصد هم تاثیر نداره ) کار درستی نیست .
    4. هر چیزی قیمتی داره . شما میخوای مفتی برات ترجمه کنن ؟ خوب نمیشه ....
    5. شما مدیر تحریریه نیستی که میای تعیین میکنی کی چیکار کنه با اینهمه شلوغی و مشغله ای که بچه ها دارن .
    6. میخوای مسخرت نکنن ؟ برو بده بیرون یه دارالترجمه ، برات ترجمه میکنن مثل هلو .
    مخلص کلوم . اد بون بیکار نیست بیشینه صبح تا شب داستان بخونه . شما نظر سنجی کن ببین چند نفر داستان میخونن تو این سایت بعد بگو میخوام ترجمه کنم .
    یا علی .

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Ares از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

ArashNew (06-23-2014),AS-SCORPION (08-02-2014),Bi-Han (06-23-2014),EMPEROR (06-23-2014),Ermac Rain (06-23-2014),ERMACboggg (06-23-2014),im sepehr (06-23-2014),KOMBATENT (06-23-2014),Princess Kitana (06-23-2014),Rejected Emperor (01-27-2015),scorpion123 (06-23-2014),The Great HEZAR (06-23-2014)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط ares
    لازمه به یه سری نکات اشاره کنم چون تحمل هم حدی داره . هر کی میخواد ناراحت شه ، مهم نیست برام .
    1 . سر بچه های ترجمه شلوغه . وقت نمیکنن برن چهار تا اندینگ ترجمه کنن که اعتبار سایت بره بالا بعد .....
    2. بیشتر از موهای سر همه ی ما داستان نویس شاخ هست . فکر نمیکنم اد بون با وجود اونا رو داستان تف هم بندازه .
    3. گرفتن وقت بچه ها به بهانه ی تاثیر داشتن توی سایت ( که 150% تضمین میکنم یک درصد هم تاثیر نداره ) کار درستی نیست .
    4. هر چیزی قیمتی داره . شما میخوای مفتی برات ترجمه کنن ؟ خوب نمیشه ....
    5. شما مدیر تحریریه نیستی که میای تعیین میکنی کی چیکار کنه با اینهمه شلوغی و مشغله ای که بچه ها دارن .
    6. میخوای مسخرت نکنن ؟ برو بده بیرون یه دارالترجمه ، برات ترجمه میکنن مثل هلو .
    مخلص کلوم . اد بون بیکار نیست بیشینه صبح تا شب داستان بخونه . شما نظر سنجی کن ببین چند نفر داستان میخونن تو این سایت بعد بگو میخوام ترجمه کنم .
    یا علی .
    رک جواب دادی رک جواب بشو :

1- سر بچه هاشلوغه؟ الان چند وقته که هیچ مطلبی نذاشتید!!!!
    2- داستان اگه محتواش عالی و خوب جلوه کنه مطمئن باش خواننده هم پیدا میکنه
    3- تا حالا امتحان کردین مگه میگی گرفتن وقت کاربران کار درستی نیست؟
    4- من کی گفتم مفتی ترجمه بشه ؟! من حرفی زدم؟ اگه کار بگیره پول ترجمه رو هم میدم.
    5- درسته من مدیر تحریریه نیستم اما این یک پیشنهاده.در ضمن شلوغی کجا بود؟ برای خودت می پرونی!!!
    6- جواب درگزینه 4
    این همه میرن تو توئیتر ادبون و حرف های چ*ر*ت*و* پ*ر*ت میزنن اون وقتی نمیگیره.

کل این داستان در pdf قرارخواهد گرفت می تونه دانلود کنه و بده کس دیگه ای بخونه

ارتباط با من در تلگرام

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

scorpionxl (03-08-2018),You s (06-12-2018)

علاقه مند به
    ares
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Holy Ninja
    رک جواب دادی رک جواب بشو :

1- سر بچه هاشلوغه؟ الان چند وقته که هیچ مطلبی نذاشتید!!!!
    2- داستان اگه محتواش عالی و خوب جلوه کنه مطمئن باش خواننده هم پیدا میکنه
    3- تا حالا امتحان کردین مگه میگی گرفتن وقت کاربران کار درستی نیست؟
    4- من کی گفتم مفتی ترجمه بشه ؟! من حرفی زدم؟ اگه کار بگیره پول ترجمه رو هم میدم.
    5- درسته من مدیر تحریریه نیستم اما این یک پیشنهاده.در ضمن شلوغی کجا بود؟ برای خودت می پرونی!!!
    6- جواب درگزینه 4
    این همه میرن تو توئیتر ادبون و حرف های چ*ر*ت*و* پ*ر*ت میزنن اون وقتی نمیگیره.

کل این داستان در pdf قرارخواهد گرفت می تونه دانلود کنه و بده کس دیگه ای بخونه
    تا حالا بخاطر امتحانات مطلبی نذاشتیم ... شما اینا رو گذروندی متوجه نمیشی .
    یادم نیست داستانی با محتوای خوب و عالی دیده باشم تو این انجمن ...
    مشکلت اینه که درک نمیکنی .... فکر میکنی مردم بیکارن . اد بون اون چرت و پرتایی که گفتی رو عمرا بخونه .
    بیکار نیستن که ملت ....

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Ares از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (07-10-2014),E R M A C (06-24-2014),Ermac Rain (06-23-2014),ERMACboggg (06-23-2014),KOMBATENT (06-23-2014),Kombo Master (06-24-2014),Rejected Emperor (01-27-2015),T A R O K H (06-23-2014),The Great HEZAR (06-23-2014),The Undertaker (06-24-2014)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Ares
    مشکلت اینه که درک نمیکنی .... فکر میکنی مردم بیکارن . اد بون اون چرت و پرتایی که گفتی رو عمرا بخونه .
    بیکار نیستن که ملت ....
    سئوال : تا حالا بخاطر امتحانات مطلبی نذاشتیم ... شما اینا رو گذروندی متوجه نمیشی .
    جواب : چرا نگذروندم. سن منو ببینی می فهمی.

سئوال : یادم نیست داستانی با محتوای خوب و عالی دیده باشم تو این انجمن ...

جواب : حالا داستان من هیچ. پس بگو داستان بزرگان سایت بی محتوا بوده دیگه

سئوال : مشکلت اینه که درک نمیکنی ....
    جواب : یه بار شد یه چیز بنویسم چیزی نگی!

سئوال : فکر میکنی مردم بیکارن . اد بون اون چرت و پرتایی که گفتی رو عمرا بخونه .
    جواب : گفتم بی احترامی نکنید! اگه به بی احترامی باشه من بلدم ......................(استغفرالله)

از Duke Atom یاد بگیر

سایر کاربران گرامی نیز نظر خود را اعلام کنند

ارتباط با من در تلگرام

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

scorpionxl (03-08-2018),T A R O K H (06-23-2014),You s (06-12-2018)

T A R O K H آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,516 بار در 1,272 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    27
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Ares
    بیکار نیستن که ملت ....

البته تمام حرفای ممد + یذره مهربونی
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    من تو تویــتش هستم کمکی از دستم بر اومد در خدمتم داداش

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید T A R O K H از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (06-23-2014),scorpionxl (03-08-2018)

علاقه مند به
    ares
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Holy Ninja
    سئوال : تا حالا بخاطر امتحانات مطلبی نذاشتیم ... شما اینا رو گذروندی متوجه نمیشی .
    جواب : چرا نگذروندم. سن منو ببینی می فهمی.

سئوال : یادم نیست داستانی با محتوای خوب و عالی دیده باشم تو این انجمن ...

جواب : حالا داستان من هیچ. پس بگو داستان بزرگان سایت بی محتوا بوده دیگه

سئوال : مشکلت اینه که درک نمیکنی ....
    جواب : یه بار شد یه چیز بنویسم چیزی نگی!

سئوال : فکر میکنی مردم بیکارن . اد بون اون چرت و پرتایی که گفتی رو عمرا بخونه .
    جواب : گفتم بی احترامی نکنید! اگه به بی احترامی باشه من بلدم ......................(استغفرالله)

سایر کاربران گرامی نیز نظر خود را اعلام کنند
    بنده سوال نپرسیدم در وهله ی اول .
    مورد اولی رو که کلا متوجه نشدی بحثی ندارم بات
    مورد دومی ، بزرگان سایت داستان نوشتن نه به سایت چیزی اضاف کردن نه به خودشون . به علاوه ، کسی از بزرگان سایتو دیدی اخیرا داستان بنویسه ؟
    مورد سومی ، شما یه چیز درست بگو من مرد نیستم تایید نکنم .
    مورد چهارم ، حدس میزدم نگیری مطلبو .... من منظورم از چرت و پرت داستان شما نبود . اون چرت و پرتایی بود که مردم میخوان بذارن توییتر ادبون ...
    بنده دیگه بحثی ندارم ... نظر منو همه فهمیدن ... دیگه قضاوت با مردم .
    تهدید هم بلد بودی ما نمیدونستیم ؟ بریز وسط حاجی مجلس بی ریاست ... امروز باید تکلیف معلوم شه .... ملت حقو بدن به شما ، بنده ( که تا الان به اصرار امیر موندم) میبوسم میذارم کنار .

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Ares از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (07-10-2014),Bi-Han (06-25-2014),KOMBATENT (06-23-2014),Princess Kitana (06-24-2014),Rejected Emperor (01-27-2015),scorpion123 (06-23-2014),The Great HEZAR (06-23-2014),The Undertaker (06-24-2014)

Kung Lao آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 7,392 بار در 1,442 ارسال
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوستان ، مدیران کاربران و عزیزان

متاسفانه تحمل بنده به سر رسید و دیگه واقعا نمیتونم ساکت بمونم و مجبورم این مسئله رو بگم
    جناب holy ninaی عزیز . امیدوارم بعد از خوندن این پست ، از هیچکس هیچ کینه ای نگیری و ناراحت نشی و حقیقت رو قبول کنی .
    که البته خودت توی این مدت کم و بیش متوجه این حقیقت شدی اما الان به صورت کامل بیان میکنم تا دیگه چیزی پشت پرده نباشه .

بی پرده میرم سر اصل مطلب بازهم میگم امیدوارم موجب ناراحتی کسی نشده باشم .

داستانی که شما نوشتی "اسرار دو برادر" از همون ابتدا که موضوعش ایجاد شد ، هر کدوم از ما با دیدن این موضوع احساس شرم میکردیم .
    احتمالا خودتون دیگه متوجه شدید که هر قسمتی که قرار میدید ، نهایت یک یا دونفر مطالعه میکنن و اون ها هم کسایی هستن که واقعا کم سن و سالن .
    جالب تر اینکه افراد 12-13 ساله هم موقع خوندن و دیدن عکس های ساخته شده توسط شما احساس شرمندگی میکردن و سعی میکردن به موضوع شما سر نزنن.

تمامی عکس هایی که قرار دادی ، همه اسکرین شات از فیلم ها و سریال ها و بازی ها بوده که تو کسری از ثانیه میشده همشون رو بدست آورد
    اما شما به علت عدم مهارت کافی خودتون رو چند ماه عذاب میدادین و فکر میکردید کار خیلی با ارزشی دارید میکنید .
    گذاشتن عکس های خودتون کنار کرکتر ها تو بازی واقعا تاسف بار بود و نهایت شرمندگی رو برای ما به دنبال داشته

هر یک از بچه ها بعد از هر عکسی که قرار میدادید میگفت خدایا پس این کی بزرگ میشه ، انقدر سنو هیکلش بالا رفته اما از لحاظ عقلی ...
    مگه میشه یکی با این هیکل همچین طرز فکر بچگانه و بسته ای داشته باشه ، این بابا حتمی مشکلی چیزی داره ، حتمی داره شوخی میکنه یا مسخره بازی در میاره
    باور کنید هنوز که هنوزه کسی باور نمیکنه شما این عکس هارو به جد درست کرده و داستان رو به جد نوشته باشید و قصد مسخره بازی نداشته باشید !

شما الان حدود 20 سال یا بیشتر _بنده اطلاع ندارم از لحاظ جسمی که چهار برابر بنده هستید_ سن دارید
    یعنی واقعا با نگاه کردن به تصاویری مثلا این : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    احساس افتخار بهتون دست میده ؟ باور کنید ، من و هرکسی که عضو این سایت هست با دیدن این عکس ها فقط احساس شرمندگی میکنه
    باز اگه سنتون پایین بود میگفتیم طرف جو گیره ، اگه لا اقل کارتون با فوتوشاپ عالی بود میگفتیم یارو برای طنز و فان چیز جالبی درست کرده

اما کار بسیار ضعیفی هست که هیچ ، ما فکر میکردیم هدف شما از ساخت این عکس ها فقط طنز و خندوندن کاربرا هست اما انگار
    شما با افتخار اینهارو درست میکنید و حالا میخاین به ادبون هم از طرف سایت ما نشون بدید !!!
    هرچند ادبون هرگز این چیز هارو نمیخونه ، نخوندنش که هیچ مطمئن باشید هرکسی هرجایی از دنیا این مورد رو بخونه
    برداشت بسیار بد و حقارت آمیزی راجع به این سایت ، کاربرانش و درکل مردم ایران پیدا میکنه

باور کنید روزانه یکی لینک موضوع شما رو به بنده میداد میگفت این موضوع داره آبروی سایت رو میبره حذفش کنم
    که بنده و سایرین از اونجایی که شماناراحت نشید چیزی بهتون نمیگفتیم که البته بنده شخصا معتقد بودم شما قصدتون از این موارد سرگمی و مسخره بازیه
    که متاسفانه قصد شما مسخره بازی نبوده و شما به صورت جدی این کار های افتضاح رو با افتخار قرار میدادید !!

برای مثال این ویدیو رو نگاه کنید : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سازندگان این ویدیو ، مهارت زیادی در ساخت و ادیت ویدیو و کار با نرم افزار هایی مثل After Effect بلد بودن و کار خیلی تمیزی درست کردن
    با اینکه این کار حرفه ای بوده سازنده قصدش از این کار کاملا فان ، مسخره بازی و سرگرمی بوده .
    حالا کار خودتون رو نگاه کنید ، نه خنده دار ، نه حرفه ای نه .... اونوقت انقدر هم اعتماد به نفس دارید !
    فکر میکنید بهترین فن فیکشن سایت هست که هیچ میخواین به جهان معرفیش کنید

فن فیکشن نویس هایی تو همین ایران هستند که برای نوشتن هر فیکشن بهشون میلیون ها تومن پرداخت میکنن
    حالا عرصه ی جهانی رو در نظر بگیرید که فن فیکشن نویس هایی هستن که کلی فیلم و سریال از فن فیکشن هاشون طراحی میشه
    شما با گذاشتن این دست نویس هاتون توی هرجا ، فقط شئن خودتون رو پایین میارید و باعث آبروریزی میشید

میدونم که بعد از خوندن این مطلب خیلی ناراحت میشید و ممکنه از بنده متنفر بشید ، یا از سایت متنفر بشید و یا هر چیز دیگه ای
    اما این حقیقتی بود که یک ساله همه میخواستن بهتون بگن و از این ترس که ناراحت نشید و قلبتون نشکنه بهتون نمیگفتن

بنده پیش قدم شدم و به صورت رک همه ی موارد رو توضیح دادم امیدوارم خودتون رو عوض کنید و رفتاری که ازتون میبینیم مطابق با سن و سال و هیکلتون باشه

~>Contact Us<~
    Steam ~> AmirCoder [PLX AMIR]a
    Yahoo ~> Aier [at] yahoo [dot] com
    FB ~> FaceBook.com/General.AmiR
    Zone-HC ~> GENERALL.AMIR

18. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Ahmadreza (07-10-2014),Ares (06-23-2014),AS-SCORPION (08-02-2014),Bi-Han (06-23-2014),Dragon Master (06-23-2014),Ermac Rain (06-23-2014),ERMACboggg (06-23-2014),KOMBATENT (06-23-2014),love day (07-09-2016),mkliukang (06-25-2014),Princess Kitana (06-24-2014),Rejected Emperor (01-27-2015),scorpion123 (06-23-2014),scorpionxl (03-08-2018),Sub-100 (06-23-2014),super hero (06-23-2014),T A R O K H (06-23-2014),The Great HEZAR (06-23-2014),The Undertaker (06-24-2014),toptime (06-23-2014)