صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 18

موضوع: Mortal Kombat world online-a completely possible idea

1. Mortal Kombat world online-a completely possible idea

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,838 بار در 1,254 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بسم الله الرحمن الرحیم...

خب دوستان ، جریان اینه که منو هولی نینجا یه ایده داشتیم...
    که کاملا ممکنه به حقیقت بپیونده
    خواستم اینجا براتون با رسم شکل بازگو کنم! هرچند که فردا حقایق معلوم میشه
    یادتون باشه این تاپیک یجور فنآرته پس گیر ندید pls

ایده اینه که با توجه به اینکه قبلا گقته بودن علاوه بر استوری یه بخش ادونچر جدید هم تو ام کی 11 داریم، این قسمت احتمالا یه قسمت آنلاینه. explore تو دنیای مورتال کامبت! کشف سرزمین ها و ماجراجویی های بی پایان. کاستوم کاراکتر خودتونو بسازید و از یه قسمت شروع کنید ماجراجوییاتونو. همه ی پلیرایی که آنلاینن تو یه دنیان. کل دنیای مورتال کمبت که شبیه سازی شده. کل قلمرو ها و آرنا ها و جاهای معروف (مث ده پیت یا گوروز لیر و...) تریژر پیدا کنید، باس های مخفی رو پیدا کنید و با پلیر های دیگه بجنگید و یا باهاشون همسفر شید! سرزمین های جدیدو پیدا کنید و به نقشه تون اضافه شون کنیدو لول آپ کنید!!
    و البته این قسمت جای کریپت رو هم میگیره چون تو این دنیا میتونید آیتمارو پیدا و آنلاک کنید.

هرچیزی که قفله (اعم از لباس اسلحه کاراکتر و....) تو این بخش باز میشه.

خب حالا با شکل یخورده نشونتون بدم...

1 منوی اصلی. دارم مورتال کمبت ورلد آنلاینو انتخاب میکنم

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

2.وارد آخرین سیوم میشم که انگار داشتم تو زندان شائوکان میگشتم و یه آیتم نایاب پیدا کردم!نوتیفیکیشن آنلاین بودن یکی اذ فرندامم اون گوشه میاد... (معلومه کیه دیگه )
    3 دارکنوبو اینوایت میکنم

خب دوستان ، نظراتتونو راجب این ایده بگید و...

@[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]@ @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]@

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

.shayan. (01-16-2019),Dark Noob (01-16-2019),haghy (04-20-2019),Holy Ninja (01-17-2019),mkliukang (01-21-2019),Spectre Blaze (02-26-2019),White Night (01-17-2019)

Dark Noob آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    erronblack
    تشکر شده 2,729 بار در 932 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام
    خسته نباشی!
    اول از همه بگم که عکسا محشر بودن و جیگرم حال اومد!چه جزییاتی گذاشته بودی پسر!
    و در مورد ایده ی کلی بگم که:
    به نظرم چنین چیزی با تمام این جزییات نیازمند یه بازی جداگانه با سبک rpg هستش،اگه توی mk11 این بخش رو جا بدن هم باعث حجیم شدن بازی میشه هم باعث میشه استوری مود بازی و بخش فایتینگش کاملا فراموش بشه،و صد البته تمام انلاین بودن این بخش به ضرر ما ایرانی هاست!(مشکلاتی از قبیل دلار،فیلترینگ و نت!)،همچنین همونطور که گفتم این ایده بسیار ایده ی شاخ و نابیه،حیف میشه اگه توی mk11 هدرش بدن،واقعا پتانسیل یه بازی جدا رو داره و صد در صد اگه این جزییات رو داخلش قرار بدن میتونه جزو بهترین بازی های انلاین بشه!
    با توجه به اینکه انلاین شدن بازیا داره روز به روز فراگیر تر میشه ممکنه روزی این بخش رو توی مورتال ببینیم!
    بازم ممنون بابت تایپیک

".blindfold me and i'll still shoot straight"

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (01-17-2019),Noob__Smoke (01-16-2019),White Night (01-17-2019)

thomas آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 607 بار در 291 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    يه نكته.... اگه مثلا تويه جا يه لباس گيرمون بياد و يا يه آيتم ناب براي بقيه هم همينطور ميشه؟ اگه آيتمارو بتونيم اونجا آنلاك كنيم پس سازنده ها بايد كلي زحمت براي طراحي يه آيتم خفن بكشن تا كلا يه پلير تو دنيا از اون استفاده كنه. اگه براي همه باشه تو يه مكان همه جمع ميشن تا آيتم رو بگيرن و اگه تو مپ بازي چند جا بشه يه آيتم رو گرفت ديگه آيتم مخفي باقي نمي مونه... تو بازي آنلاين نميشه چنين چيزايي گذاشت خب. يكم مشكل پيش مياد.
    .................................

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (01-16-2019)

علاقه مند به
    rain
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط thomas [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    يه نكته.... اگه مثلا تويه جا يه لباس گيرمون بياد و يا يه آيتم ناب براي بقيه هم همينطور ميشه؟ اگه آيتمارو بتونيم اونجا آنلاك كنيم پس سازنده ها بايد كلي زحمت براي طراحي يه آيتم خفن بكشن تا كلا يه پلير تو دنيا از اون استفاده كنه. اگه براي همه باشه تو يه مكان همه جمع ميشن تا آيتم رو بگيرن و اگه تو مپ بازي چند جا بشه يه آيتم رو گرفت ديگه آيتم مخفي باقي نمي مونه... تو بازي آنلاين نميشه چنين چيزايي گذاشت خب. يكم مشكل پيش مياد.
    میشه. ببین یه آیتم هست. یه لباس legendary مثلا. تو گیرش میاری و واسه خودت میشه اما بقیه ی پلیرام میتونن بازش کنن. تو کل دنیا که فقط واسه خودت نمیشه. منتها پیدا کردن آیتمای ناب تر خب سخت تره

مثلا اونجا که من اون چکشه رو پیدا کردم هرکس دیگه ای هم بیاد اون مکان و بتونه پیداش کنه به لیست اسلحه هاش اضافه میشه.

دارکنوبم ولی خیلی راست گفت انصافا

بنظر من این ایده با اسکواد یا تیم یا کلن یا.... خیلی باید حال بده مثلا منو دارکنوب اونجا یه اسکواد بودیم... با همدیگه میریم اونجا رو میگردیم باهم باسا رو شکست میدیم و......

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

Dark Noob (01-16-2019)

thomas آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    smoke
    تشکر شده 607 بار در 291 ارسال
    حالت من
    Kesel
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    میشه. ببین یه آیتم هست. یه لباس legendary مثلا. تو گیرش میاری و واسه خودت میشه اما بقیه ی پلیرام میتونن بازش کنن. تو کل دنیا که فقط واسه خودت نمیشه. منتها پیدا کردن آیتمای ناب تر خب سخت تره

مثلا اونجا که من اون چکشه رو پیدا کردم هرکس دیگه ای هم بیاد اون مکان و بتونه پیداش کنه به لیست اسلحه هاش اضافه میشه.

دارکنوبم ولی خیلی راست گفت انصافا

بنظر من این ایده با اسکواد یا تیم یا کلن یا.... خیلی باید حال بده مثلا منو دارکنوب اونجا یه اسکواد بودیم... با همدیگه میریم اونجا رو میگردیم باهم باسا رو شکست میدیم و......
    نه من همون اول گفتم كه اگه براي همه باشه كلي از گيمرا توي مكاني كه يك آيتم مخفي هست جمع ميشن بعد فرض مثال من دارم از يه جا رد ميشم ميبينم يه جاهمه پر گيمره. اينطوري نميشه آيتم مخفي يا ناياب!

راجع به باس هاي مخفي هم همينطوره .شايد بشه مثلا يه كانكوئست درست كرد كه بتوني توش مثله دارك سولز دوستات رو اينوايت كني به دنيات بعد باهم باسهارو بكشيد. يه چيز پرهزينه و نشدني كه امكان ساختش نيست اونم براي ندررلم مثلا.
    .................................

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید thomas از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (01-16-2019),Noob__Smoke (01-16-2019)

علاقه مند به
    rain
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط thomas [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    نه من همون اول گفتم كه اگه براي همه باشه كلي از گيمرا توي مكاني كه يك آيتم مخفي هست جمع ميشن بعد فرض مثال من دارم از يه جا رد ميشم ميبينم يه جاهمه پر گيمره. اينطوري نميشه آيتم مخفي يا ناياب!

راجع به باس هاي مخفي هم همينطوره .شايد بشه مثلا يه كانكوئست درست كرد كه بتوني توش مثله دارك سولز دوستات رو اينوايت كني به دنيات بعد باهم باسهارو بكشيد. يه چيز پرهزينه و نشدني كه امكان ساختش نيست اونم براي ندررلم مثلا.
    من دقیقا منظورم همین بود! تقریبا... ولی خب نه ، دنیاش بزرگه!

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

Smasher آواتار ها کاربر ویژه
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 740 بار در 302 ارسال
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چنین چیزی هرگز ساخته نمیشه

من توی خیلی بازی های دیگه همیشه ارزو داشتم چنین بخشی توشون وجود داشت اما هرگز به ارزوم نرسیدم ( پس از سال ها )

مگه یه بازی کاملا جداگونه و RPG بسازن

.shayan. آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    reiko
    تشکر شده 41 بار در 30 ارسال
    حالت من
    Khaste
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تنها چیزی که امید وارم تو این بخش باشه در مورد کریت فایتر که امکانات زیادی داشته باشه مثلا تمام آیتم های ساختن shang tsung island guard را داشته باشد

نه مثل آرماگدون که یه دونریدن می خوای بسازی نه فن هاشو داره نه لباس های درست و حسابی

we're

brotherhood of shadow
    nobody can defeat us
    Even edboon

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید .shayan. از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (01-19-2019)

علاقه مند به
    rain
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط .shayan. [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    تنها چیزی که امید وارم تو این بخش باشه در مورد کریت فایتر که امکانات زیادی داشته باشه مثلا تمام آیتم های ساختن shang tsung island guard را داشته باشد

نه مثل آرماگدون که یه دونریدن می خوای بسازی نه فن هاشو داره نه لباس های درست و حسابی

حقیقتا کاستوم کرکترای خیلی از بازیا این مشکلو دارن که مثلا از یه کرکتر تو آیتما کلاهشو یا... دارن اما همه آیتماشو ندارن که خیلی اعصاب خورد کنه. اما اگه هم قرار باشه از کرکترا همه آیتماشون باشه، سازنده ها خیلیشو یا قفل میکنن یا تو بازی مخفی میکنن که بری پیدا کنی.

حقیقتا اگر همچین مودی باشه تو بازی ، قطعا بصورت یه rpg جداست که مکمل بازیه

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

thomas (01-21-2019)

علاقه مند به
    rain
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    صرفا اگه راجع به ماجراجویی های منو دارکنوب کنجکاو شدید

دارک نوب اند نوب اسموک دیسکاورینگ اسکای تمپل
    @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]@

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

2eptile| (01-21-2019),ajabe (01-21-2019),Dark Noob (01-20-2019)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین