نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: کمپانی AT & T قصد فروش WB را دارد !

1. کمپانی AT & T قصد فروش WB را دارد !

Holy Ninja آواتار ها Abraham Takamora
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,492 بار در 2,930 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    کمپانی AT&T قصد فروش Warner Bros Interactive Entertainment را دارد.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

به نقل از CNBC کمپانی AT&T قصد فروش همه استودیو های WB از جمله NetherRealm Studios و سایر استودیوها را به قیمت ۴ میلیارد دلار دارد.

خریداران WBIE ممکن است Take-Two ، EA و یا Activision blizzard باشند.

متن اصلی خبر

It's been a little over a decade since courts approved the sale of Midway Games and its catalogue to Warner Bros. Now a fresh report is claiming parent company AT&T is internally discussing the sale of the entire Warner Brothers gaming division. Read on for the full story:
    CNBC reports a source "familiar with the matter" has claimed AT&T is discussing a potential $4 billion dollar sale of the entire Warner Bros Interactive Entertainment division. This would include an extensive catalogue of intellectual property, including Mortal Kombat, and various Warner Brothers licenses, such as Injustice, Batman, Harry Potter, and Lego.

The anonymous source claims major holding companies have expressed interest in the acqusition, including Take-Two Interactive Software, Electronic Arts, and Activision Blizzard. CNBC was unable to get any official comment from applicable parties.

Warner Bros retained their Midway Games Chicago development team, rebranded NetherRealm Studios in 2010. The MK franchise was relaunched shortly after with a 2011 reboot, followed by massively successful sequels Mortal Kombat X and Mortal Kombat 11.

Corporate maneuverings from above in 2016 saw Time Warner acquired by AT&T, with little visible interruption to the MK brand. Rumors of the sale of gaming assets coincide with the ascension of WarnerMedia CEO John Stankey to CEO of the telco giant, while "activist" stake holders Elliott Management call for cost cutting and a reduction of expansion, seeking to capitalize from proven core assets.

While big business plays out like a story from the Mortal Kombat saga, Mortal Kombat 11: Aftermath continues to expand the plot and success of the latest installment in the gaming franchise. The recently released Retrocade DLC arena includes reference to several classic Midway Games titles, which could also be part of a WB Games sale.

MK Online will continue to follow this story as it develops. What do you think about another prospective change of hands after the last decade at Warner Bros? Share your thoughts in the comments below and find more stories in the Mortal Kombat 11 forum.

A God's duty must be to the greater good

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (06-15-2020),Shirai Ryu Warrior (09-08-2020),VAHID.K.R (09-19-2020)

HUNTERZR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    reiko
    تشکر شده 76 بار در 29 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اگه EA بخره باید کلن از فرنچایز MK نا امید بشیم...
    K Then ..... What EveR

Dark Noob آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    jade
    تشکر شده 2,817 بار در 960 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    کنسل شد دیگه قصد فروش ندارن خداروشکر.
    همه یا شرکتای خریدار مسخره بودن و به شدت پولدوست
    Steam ID: VhunterV*******Friend Code: 452481343
    Discord: VhunterV#9484******Telegram: @Kure_Awmir******Battlenet: VhunterV#2990
    Instagram: Awmir.Bozorg

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Dark Noob از ایشان تشکر کرده اند:

Shirai Ryu Warrior (09-08-2020),VAHID.K.R (09-19-2020)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,883 بار در 1,273 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من از اینکه کنسل شد کمی ناراحت شدم...
    بنظرم وارنر برادرز تاثیر خیلی بده گذاشته رو تیم مورتال کامبت
    تا قبل این کاراکترا با راز و... باز میشدن
    الان با پول !
    بعد استوری این جدیدارو با کانکوئست دیسپشن و آرماگدون و شائولین مانکز و میثالوژی و... رو مقایسه کنین انصافا !
    و اون حس و حال و تم مورتال کامبت واقعا خیلی نیست تو این جدیدا. اون وایبی که تو مورتال کامبت ۴ و میثالوژی و شائولین و ددلی الاینس و دیسپشن و... بود اصلا تو اینا نیست... هرچند الان که،فکر میکنم الکترونیک آرتز اصلا بهتر نمیکرد بازی رو !

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

Shirai Ryu Warrior (09-08-2020)

cyber-subzero آواتار ها کاربر تازه
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 9 بار در 6 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke
    الان با پول !
    بعد استوری این جدیدارو با کانکوئست دیسپشن و آرماگدون و شائولین مانکز و میثالوژی و... رو مقایسه کنین انصافا !
    و اون حس و حال و تم مورتال کامبت واقعا خیلی نیست تو این جدیدا. اون وایبی که تو مورتال کامبت ۴ و میثالوژی و شائولین و ددلی الاینس و دیسپشن و... بود اصلا تو اینا نیست... هرچند الان که،فکر میکنم الکترونیک آرتز اصلا بهتر نمیکرد بازی رو !
    سلام علی
    من خیلی شنگولم که انجمن برگشته ! (هوووراااااا)

من بنظرم ای اِی اصلا شرکت خوبی برای مورتال کمبت نیست همین که میگی شخصیت قفلیارو تو شائولین و دسپشن باز میکردیم خب اگه به ای اِی باشه میاد همه چیزو پولی میکنه عزیز من . اما با اینکه میگی وارنر خوب نیست موافقت میکنم

سرمای روباتیک ....خوردت میکنه

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید cyber-subzero از ایشان تشکر کرده اند:

Noob__Smoke (09-14-2020),Shirai Ryu Warrior (09-08-2020)

Holy Ninja آواتار ها Abraham Takamora
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 11,492 بار در 2,930 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بخش گیمینگ گروه برادران وارنر به فروش نخواهد رفت !

چند ماه پیش بود که خبر فروش بخش گیمینگ گروه برادران وارنر منتشر شد که در پی آن شرکت های زیادی از جمله شرکت ها و کمپانی های مطرح دنیا نظیر Activision , EA, Microsoft و چند کمپانی دیگر برای خرید کمپانی WB وارد عمل شند و پیشنهاداتی را نیز برای خرید ان مطرح کردند اما در تازه ترین خبر و به گزارش جدید وب*سایت بلومبرگ (Bloomberg)، شرکت AT&T و وارنر اکنون در تصمیم خود تجدید نظر کرده و در بیانیه*ای که توسط مدیرعامل WB Games منتشر شده بود، انصراف این شرکت از فروش Warner Bros. Interactive Entertainment رسماً اعلام شد.

براساس اطلاعات درج شده در این گزارش، به *دلیل تغییرات جدیدی که در سطح مدیریتی AT&T صورت گرفته، این شرکت حالا WB Games را یکی از دارایی*های بخش گیمینگ وارنر می داند که بسیار ارزشمندتر از آن است که به فروش گذاشته شود.

در حال حاظر کمپانی WB قصد دارد تمرکز خود را برای دو بازی جدیدی که در پیش دارد بگذارد تا فروش زیادی از قِبَل این دو بازی نصیب خود کند.

A God's duty must be to the greater good

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (09-14-2020)

Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,883 بار در 1,273 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    حس میکنم یه دلیل اینکه نمیفروشنش دیدن تیزر اون بازی سوساید اسکوآده بود !
    الان که فکر میکنم بنظرم میفروخت نه به نفع ام کی فنا بود نه خود ATT
    این ریبوت مورتال کامبتم بعداََ باید در رابطه با عوامل و... یه تاپیک خیلی جدی بزنم ...

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (09-18-2020),Holy Ninja (09-16-2020)

VAHID.K.R آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,047 بار در 421 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Noob__Smoke
    الان با پول !
    کاملا موافقم .

به نظر من هم EA بازی رو بهتر نمی کرد اما حداقل تغییرش میداد . این ریختی که خیلی جالب نیست .

کشتن 11 بات اکسپرت در کانتر
    http://www.aparat.com/v/4r0Oq

سری سنگین ز ما داری - دلی شاد با رقیبانم / خوری می با رقیبان و - کنی سر در گریبانم / نگویی جانم افسون شد - نبینی مست و بی جانم / ندیدم جز تو من زیبا - ندیدی من چه حیرانم / که چشمم وقف ساقی باد - که من مست می آنم / دو چشمت جام پر می و - منم مستم بدینسانم / تو میبینی دلم تنگ است - تو میبینی که گریانم / امان از شوری بخت و - امان از سردیت جانم .
    شاعر : وحید کریمی رامشه VAHID.K.R