نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: تمامی لگو ها و ایکون های Kustom Kombat Modifiers و Factions و .............

1. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

javadali2626 آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    shao-kahn
    تشکر شده 2,763 بار در 465 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید javadali2626 از ایشان تشکر کرده اند:

AmiR 120 (05-23-2015),Bi-Han (05-23-2015),Dark Noob (05-24-2015),Dark Rage (05-23-2015),EMPEROR (05-23-2015),Farshad Grayson (05-23-2015),HamedWS (05-23-2015),Kiyarad81 (05-26-2015),Onaga (05-23-2015),RedDragon (05-23-2015)

Kung Lao آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 7,382 بار در 1,442 ارسال
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    عکس های مورتال کامبت ورهاوس اختصاصی آی پی تولید میشن و الان فقط به شما نمایش داده میشن

لطفا بیشتر از این روی تاپیک هایی که میزنید دقت کنید ، سری قبل احمدرضا بهتون مذکر شد ، این سری خودم مستقیما ذکر میکنم

بنا به قوانین این سایت ، شما می بایست هم عنوان مناسب انتخاب کنید برای تاپیک هاتون ، هم توضیح کامل و شفافی بنویسید

عکس هارو هم می بایست خودتون آپلود کنید در آپلود سنتر های معتبر که به وب خودشون عکس رو لینک نمیکنن مثل vbiran

درغیر این صورت موضوع شما به سطل زباله منتقل خواهد شد .

این انجمن مثل سایر انجمن ها بی قانون نیست و تنها نیازمند موضوعات مفید هست.

موفق باشید

~>Contact Us<~
    Steam ~> AmirCoder [PLX AMIR]a
    Yahoo ~> Aier [at] yahoo [dot] com
    FB ~> FaceBook.com/General.AmiR
    Zone-HC ~> GENERALL.AMIR

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (05-23-2015),Dark Rage (05-23-2015),ffffff (05-23-2015),Kombo Master (09-08-2015),mahyar_ach (09-08-2015),mkliukang (05-27-2015),Onaga (05-23-2015),RATED (09-07-2015),RedDragon (05-23-2015)

علاقه مند به
    shao-kahn
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Kung Lao [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

موفق باشید
    اولین اشتباه توی تایپک زدنم بود ( اصلاح شد}

جواب جمله [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید javadali2626 از ایشان تشکر کرده است:

RedDragon (05-23-2015)

Kiyarad81 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 231 بار در 109 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Kung Lao [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    عکس های مورتال کامبت ورهاوس اختصاصی آی پی تولید میشن و الان فقط به شما نمایش داده میشن

لطفا بیشتر از این روی تاپیک هایی که میزنید دقت کنید ، سری قبل احمدرضا بهتون مذکر شد ، این سری خودم مستقیما ذکر میکنم

بنا به قوانین این سایت ، شما می بایست هم عنوان مناسب انتخاب کنید برای تاپیک هاتون ، هم توضیح کامل و شفافی بنویسید

عکس هارو هم می بایست خودتون آپلود کنید در آپلود سنتر های معتبر که به وب خودشون عکس رو لینک نمیکنن مثل vbiran

موفق باشید
    ببخشيد اگه جسارت نباشه شما با گفت جمله ى اين انجمن مثل بقيه بى قانون نيست خيلى به اونها توهين كرديد و دوما اينكه اينجا اگر قانونمند بود كسانى كه حاضرا شنصيت خود را زير سوال ببرند مثل گورو چهار به اينجا نميامدند و فحاشى ميكردند و شما پس مدت بسيار طولانى زمانى كه تقريبا سايت بى ابرو شده بود ايشون رو بن ميكرديد. يعنى واقعا ظاهرا خبر هم رسيده كه جواد جان انجمن رو پر از اسپم ناراحتى كرده و از اينجا رفتن . الان شما كاربر به اين مفيدى رو از دست داديد هنوزم ميتونيد به اين انجمن بباليد ؟
    You still from Quanchi's side

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Kiyarad81 از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (05-26-2015),mythology (09-07-2015),RedDragon (05-26-2015)

RATED آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 792 بار در 273 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    6
    حالت من
    Khoonsard
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Kiyarad81 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ببخشيد اگه جسارت نباشه شما با گفت جمله ى اين انجمن مثل بقيه بى قانون نيست خيلى به اونها توهين كرديد و دوما اينكه اينجا اگر قانونمند بود كسانى كه حاضرا شنصيت خود را زير سوال ببرند مثل گورو چهار به اينجا نميامدند و فحاشى ميكردند و شما پس مدت بسيار طولانى زمانى كه تقريبا سايت بى ابرو شده بود ايشون رو بن ميكرديد. يعنى واقعا ظاهرا خبر هم رسيده كه جواد جان انجمن رو پر از اسپم ناراحتى كرده و از اينجا رفتن . الان شما كاربر به اين مفيدى رو از دست داديد هنوزم ميتونيد به اين انجمن بباليد ؟
    فازت چیه؟ یه انجمن به این بزرگیو موفقی با دو تا آدم ک.خل بی آبرو نمیشه حالا امیر رضا بت چیزی نمیگه سکوتش معنیی میده برا مغزت سنگینه. صرفا جهت آگاهیت

موفق باشید
    امیر میدونم اینجا جاش نی ولی ادیت پستو آزاد کن. =/

​​
    Every Moment Is Another Chance
    _─═हईEMINƎMईह═─​_

Rated R
    فن فیکشن Rated R با حضور برخی از کاربران سایت توسط من و GHOST

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید RATED از ایشان تشکر کرده اند:

Kombo Master (09-08-2015),Kung Lao (09-08-2015),mahyar_ach (09-08-2015),mythology (09-07-2015),Noob__Smoke (09-08-2015),The JokeR (09-07-2015)

علاقه مند به
    shao-kahn
    نوشته های وبلاگ
    1
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط RATED [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    فازت چیه؟ یه انجمن به این بزرگیو موفقی با دو تا آدم ک.خل بی آبرو نمیشه حالا امیر رضا بت چیزی نمیگه سکوتش معنیی میده برا مغزت سنگینه. صرفا جهت آگاهیت

داداش جریاناتو نمیدونی سریع حرف نزن

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید javadali2626 از ایشان تشکر کرده اند:

Kiyarad81 (09-07-2015),mahyar_ach (09-09-2015),mythology (09-07-2015),Noob__Smoke (09-08-2015)

Kung Lao آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 7,382 بار در 1,442 ارسال
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Kiyarad81 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پست شمارو بیش از 5 بار خوندم و متاسفانه اصلا معلوم نیست چی گفتید , it dosn't make sense
    اولا درمورد گورو 4 ، تا اونجا که یادمه بنده 4-5 بار اقدامات متفاوت انجام دادم که هر سری راه ها به روش بسته میشد و بعد از آخرین مورد دیگه نتونست کار خاصی بکنه
    درضمن اگه مثلا تو کشوری مثل آلمان دوتا جنایتکار پیدا بشن شما میای و میگی آلمان کشور بی قانونیه ؟ عجب منطقی
    چه کل کاربرا برن چه نرن به حال من هیچ فرقی نمیکنه پس لطفا انقدر اینو با کنایه بمن نگید
    الان به خاطر ندارم ، اما اون "سایر انجمن" رو هم یادمه با هدف خاصی گفتم ، احتمالا از ایشون جایی تاپیک اسپمی دیده بودم که ازش قدر دانی هم شده بود.
    موضوع قفل میشه
    ویرایش توسط DFSHINNOK7 : 09-08-2015 در ساعت 05:16 PM

~>Contact Us<~
    Steam ~> AmirCoder [PLX AMIR]a
    Yahoo ~> Aier [at] yahoo [dot] com
    FB ~> FaceBook.com/General.AmiR
    Zone-HC ~> GENERALL.AMIR

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

♦♦♦viper♦♦♦ (09-08-2015),General KOMBATENT (09-12-2015),Kombo Master (09-08-2015),mahyar_ach (09-08-2015),Noob__Smoke (09-08-2015),predatorr (07-30-2016),RedDragon (09-08-2015)