نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: دانلود استوری پک برای Mkxl

1. دانلود استوری پک برای Mkxl

ralas+++ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    tanya
    تشکر شده 1,021 بار در 375 ارسال
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بسم الله الرحمن الرحیم

از اون جایی که MKXL حد اکثر جای dlc رو پرکرده بود و وقتی story pack رو نصب میشه دیدم بازی خراب میشه منم تصمیم گرفتم دوباره اون هارو به انوان لباس جدی(جایگزین نمی شوند)اضافه کنم.
    امید وارم لذت ببرید.
    برای دانلود روی کلمه [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] یا روی عکس زیر کلیک کنید! [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نکته

قبل نص از دو پوشه (Config)و(Localization) و فایل(X64TOC) بک اپ بگیرید که در صورت مشکل بتونین با جایگزین کردن فایل اصلی بازیتون خراب نشه(به احتمال زیاد خراب نمیشه نگران نباشیدخودم بازی میکنم)

نحوه نصب

کپی برداری از این مطلببدون نام بردن mkcenter و ralas+++ غیر مجاز و حرام میباشد

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده اند:

ajabe (08-31-2017),haghy (09-13-2017),Holy Ninja (11-06-2017),MKXsubzero (08-31-2017),scorsub (09-05-2017),Shirai Ryu Warrior (09-18-2017)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 43 بار در 26 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط ralas+++ [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    بسم الله الرحمن الرحیم

از اون جایی که MKXL حد اکثر جای dlc رو پرکرده بود و وقتی story pack رو نصب میشه دیدم بازی خراب میشه منم تصمیم گرفتم دوباره اون هارو به انوان لباس جدی(جایگزین نمی شوند)اضافه کنم.
    امید وارم لذت ببرید.
    برای دانلود روی کلمه [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] یا روی عکس زیر کلیک کنید! [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

نکته

قبل نص از دو پوشه (Config)و(Localization) و فایل(X64TOC) بک اپ بگیرید که در صورت مشکل بتونین با جایگزین کردن فایل اصلی بازیتون خراب نشه(به احتمال زیاد خراب نمیشه نگران نباشیدخودم بازی میکنم)

نحوه نصب

کپی برداری از این مطلببدون نام بردن mkcenter و ralas+++ غیر مجاز و حرام میباشد
    والا من که هرمدی بسازم/دانلودکنم واس من که همیشه ارور please verify the integrity of the mkx game cache میده

علاقه مند به
    tanya
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط ajabe [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    والا من که هرمدی بسازم/دانلودکنم واس من که همیشه ارور please verify the integrity of the mkx game cache میده
    تو تاپیک زیر کرکی گزاشتم که اون مشکل رو درست می کنه منم اون مشکلو داشتم که با این کرک درست شد
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    (تو پایین پست اول هستش)

اگه این کرک رو بریزی دیگه هر مدی رو میتونی استفاده کنی من خودم هم واس این ناراحت بودم که با کرک درست شد مشکلم

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده اند:

ajabe (09-21-2017),scorsub (09-05-2017)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,781 بار در 2,482 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نویسنده تاپیک : یه عکس از جدول بازی همراه با این پک بزار ببینیم

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

علاقه مند به
    tanya
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    نویسنده تاپیک : یه عکس از جدول بازی همراه با این پک بزار ببینیم

اینم عکساش
    راستی خبر خوش یه پکی ساختم که بک پراند های زیر رو میاره و دکمه های بازی رو واسه pc میکنه(به زودی میزارم.......)

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ralas+++ از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (09-17-2017),haghy (09-17-2017),Holy Ninja (11-06-2017)