نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بیوگرافی Tremor / (ترمور)

1. بیوگرافی Tremor / (ترمور)

nj.subzero آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 2,581 بار در 448 ارسال
    حالت من
    Khoonsard
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

Tremor

نام واقعی:

نامعلوم

زادگاه:

قلمروی زمین (Earthrealm)

سکونت:

قلمروی زمین (Earthrealm)

نژاد:

انسان

مقام:

عضو سازمان اژدهای سیاه (Black Dragon)

متحدین:

Kano
    Jarek
    Tasia
    No Face

دشمنان:

Jax Briggs
    Special Forces

دسته:

اهریمن

سلاح ها:

نامعلوم

سبک های مبارزه:

نامعلوم

حضور:

Mortal Kombat: Special Forces
    Mortal Kombat (2011 video game) (PS Vita, Challenge Tower only)
    Mortal Kombat X (DLC)

طراح:

Fred Tatasciore (MKX)

ترمور ( Tremorبا تلفظ صحیح تِرِمِر)، در زبان فارسی به معنای « لرزش» ، یک نینجای قهوه ای پوش هست که برای اولین بار در نسخه « نیروهای ویژه» (Mortal Kombat Special Forces) حضور یافت. او در نسخه MK 2011 و بعدها به صورت تمام امکانات و قابل بازی در نسخه MK X حضور یافت.

خط داستانی:

ترمور به دست کِینو (Kano) قادر شد تا از زندان نیروهای ویژه (Special Forces) متواری بشه. به دلیل تبعیت کورکورانه وی از سازمان اژدهای سیاه (Black Dragon)، کِینو وی رو مأمور کرد تا از درگاه (Portal) ورودی دنیای خارج (Outworld) محافظت کنه و هرکدام از اعضای نیروهای ویژه رو که به این درگاه نزدیک می شوند رو بکشه، در نهایت ترمور با سرگرد جکسون بریگز (Jackson Briggs) درگیر شد و به قتل رسید.

منبع:
    MKCenter.ir
    NJ.SubZero

Very BUSY

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید nj.subzero از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Ahmadreza (07-15-2015),assassinsubzero (07-13-2015),Bi-Han (07-13-2015),DARK GAIA (07-23-2015),Dark Noob (07-13-2015),Farshad Grayson (07-13-2015),Holy Ninja (07-13-2015),Kombo Master (07-14-2015),predatorr (07-31-2016),Princess Kitana (07-13-2015),RedDragon (07-15-2015),Shirai Ryu Warrior (07-13-2015),White Night (07-13-2015)

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,222 بار در 1,205 ارسال
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ترمور که مانند یک انسان معمولی بود من فکر میکردم ترمور یک موجودی از نژاد دیگه ای!!
    الان که خوندم فهمیدم که یک بلک دراگون ساده هست !
    خیلی موضوعات واسم روشن شد.
    راستی این قضیه خدای خاک چیه؟ با این وجود...
    Thanx
    Nj.Sub Zero

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده است:

nj.subzero (07-13-2015)

علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Khoonsard
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Shirai Ryu Warrior [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ترمور که مانند یک انسان معمولی بود من فکر میکردم ترمور یک موجودی از نژاد دیگه ای!!
    الان که خوندم فهمیدم که یک بلک دراگون ساده هست !
    خیلی موضوعات واسم روشن شد.
    راستی این قضیه خدای خاک چیه؟ با این وجود...
    Thanx
    Nj.Sub Zero

ترمور قدرت زمین رو در اختیار داره و می تونه زمین لزره ایجاد کنه، مثل نینجاهای دیگه نظیر ساب زیرو که قدرت یخ، اسکورپیون قدرت آتش، و... هست. منتهای مراتب خدا محسوب نمی شه. تا اونجایی که اطلاعات موجوده خدای زمین یکی از خداهای 4 گانه (آّب،باد، آتش و خاک) هست که در معبد عناصر ساکن بوده و کار اون مثل بقیه حفاظت از لوح امیولت شیناک بوده که به دست ساب زیروی اصلی ( بی هان) نابود می شه.

Very BUSY

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید nj.subzero از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (07-15-2015),Shirai Ryu Warrior (07-14-2015),The JokeR (07-13-2015)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,824 بار در 2,488 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با تشکر از نینجا ساب زیروی عزیز اما من بیوگرافی ترمور رو با جزئیات کامل قبلا گذاشته بودم!

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قابل توجه @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]@ :
    طبق اندینگ ترمور در مورتال کامبت ایکس : این بازیکن پس از شکست دادن شیناک و تصاحب قدرت های اون، به یک نیمه خدا تبدیل میشه که لقب خدای خاک به اون داده میشه

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Ahmadreza (07-15-2015),nj.subzero (07-14-2015),RedDragon (07-15-2015),Shirai Ryu Warrior (07-14-2015),The JokeR (07-14-2015)

علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Khoonsard
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Holy Ninja [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    با تشکر از نینجا ساب زیروی عزیز اما من بیوگرافی ترمور رو با جزئیات کامل قبلا گذاشته بودم!

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

قابل توجه @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]@ :
    طبق اندینگ ترمور در مورتال کامبت ایکس : این بازیکن پس از شکست دادن شیناک و تصاحب قدرت های اون، به یک نیمه خدا تبدیل میشه که لقب خدای خاک به اون داده میشه
    داداش اینکه زحمت کشیدی واسه بیوگرافی ترمور ، قدردانی داره. منتها یکی اینکه مأموریت من نوشتن بیوگرافی کل شخصیت هاست، حالا یه سری دوستان گل نظیر داداش گلم، از روی علاقه زیاد، بیوگرافی یه کاراکتر رو می ذارن، با این حال منم بیوگرافیشو می نویسم منتها من سعی می کنم بیشتر مانور بدم روی خط داستانی و نه شخصیت و حرکات ویژه ی طرف. دوم اینکه من متوجه نشده بودم که بیوگرافی ترمور رو قبلا گذاشته بودی

Very BUSY

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید nj.subzero از ایشان تشکر کرده اند:

RedDragon (07-15-2015),Shirai Ryu Warrior (07-14-2015),The JokeR (07-14-2015)