نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: راجع به تشکر زدن در انجمن (Like)... بخونین

1. راجع به تشکر زدن در انجمن (Like)... بخونین

Shirai Ryu Warrior آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,233 بار در 1,206 ارسال
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ***به نام حق***

چرا از پستی که دوستمون گذاشته تشکر میکنیم؟تاحالا فکر کردین چرا؟دلایل شما برای تشکر و یا همون LIKE چیست؟

به طور ساده تشکر این معنی رو میده که پست طرف تشکر شده مناسب و مفید بوده و تونسته نظر کاربر بیننده را جلب کند.وقتی کاربران در مقابل زحمتی که فرد پست دهنده کشیده فقط با یک دکمه تشکر ابراز احساسات میکنند همین کار به پست دهنده روحیه و انگیزه ای برای ادامه فعالیت مفیدش رو میده و اینطوری فعالیت مفید و... *افزایش پیدا میکنه!
    حالا اگه کسی میاد و زحمت فراوانی رو انجام میده , آپلود های حجیم میکنه, تحقیق زیاد میکنه و کلی وقت و نتشو برای تایپ چیزی میذاره,و میبینه نه تشکر میشه و نه کسی نظر میده این باعث مشکلاتی میشه که انگیزه رو از فرد میگیره تا دیگه واسه انجمن زحمتی نکشه !! تشکر کردن از پست با استفاده از کلیدی کوچک در زیر پست ها نوعی احترام به اعضا و دوستان خود و همچنین حمایتی ست روحی از طرف بازدید کننده . به لحاظی تشکر معانی زیادی داره که نمیشه همشو در یک تاپیک یاد آوری کرد!!

ضمنا اینم بگم که تشکر مختص به مدیران و اونایی که رنک بالاتری دارن نیست . تشکر واسه ی هرپستی که مفید باشه میتونه باشه! و اون دوستانی که درباره ی این موضوع ناراحتی و گله داشتن هم بدانند تشکر واسه هرکاربری از هرنوع رنکی است.
    پس به طور کلی هر پستی که احساس کردین برای شما مفید بود و تاثیری داشت, میتواند شما هم با زدن فقط یک کلید تشکر احساسات خود را ابراز کنید و به صاحب پست خسته نباشید بگویید. این کار نوعی تعامل دوستانه است که واقعا کار جالبی ست .

***و در آخر یک کلید تشکر زدن که کمتر از یک ثانیه طول میکشه تا روش کلیک کنی... , چقدر کار داره که بعضی ها استفادش نمیکنن و خساست به کار برند؟؟!!! جای فکری عمیق و جالب در اینجا وجود داره!***

پس.... !

Now...
    Think of it

How was that?

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

AmiR 120 (06-24-2015),Dark Noob (06-24-2015),HNafisi (06-24-2015),im sepehr (06-28-2015),javadali2626 (06-24-2015),kiarashpion (06-26-2015),Kombo Master (06-26-2015),Lord Quan chi (06-24-2015),Messi10 (06-24-2015),MHS10 (06-24-2015),nj.subzero (06-25-2015),Noob__Smoke (09-16-2016),Princess Kitana (06-24-2015),The JokeR (06-28-2015)

علاقه مند به
    scorpion
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorpion123 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    تکراری...قبلا یوسف عین همینو گذاشته بود...
    ممنون میشدم اگه حد اقل در پیام خصوصی میگفتید .!
    ولی باز هم آپدیتی یا پست جدیدی راجع به این موضوع لازمه تا اون کاربرای جدیدی هم که الان تعدادشون خیلی بیشتر از قدیمی ها شده بدونن و نظر بدن!

دوستان لطف کنن نظرشون رو بگن.
    با تشکر

hhhhhhh!
    تورو خدا اینقدر ضد حال نزنین شاید من واسه این خیلی زحمت کشیده بودم! و وقت گذاشته بودم! دلت میاد؟

یه سلام و یه درود

امیدوارم همه بچه های انجمن حالشون عالی باشه تنشون سلامت.ایام به کام باشه و دلا آروم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

HNafisi (06-24-2015),sakhan (09-15-2016)

HNafisi آواتار ها MKCenter.ir
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,320 بار در 954 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    77
    حالت من
    Delvapas
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط scorpion123 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    یه پست هر چقدر هم براش زحمت کشیده شده باشه ولی اسپم باشه بدرد نمی خوره...درسته؟
    ولی الان تاپیک یوسف تو ته دیگ انجمن بیاریم بالا اسپمه ... درسته ؟
    خب کی میره تاپیک یوسف رو ببینه ؟ تاپیکای جدیدمون رو به زور میبینن

دستت درد نکنه واسه تاپیک ..

کلا کاربرا تشکر به جونشون بسته ـست .. انگار میخوان پول بدن
    #پنج آتشین

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید HNafisi از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (06-24-2015),javadali2626 (06-24-2015),mahyar.A (06-24-2015),nj.subzero (06-25-2015),Shirai Ryu Warrior (06-25-2015),T A R O K H (06-24-2015),The JokeR (06-28-2015)

Princess Kitana آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    kitana
    تشکر شده 3,361 بار در 594 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Shirai Ryu Warrior [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ***به نام حق***

چرا از پستی که دوستمون گذاشته تشکر میکنیم؟تاحالا فکر کردین چرا؟دلایل شما برای تشکر و یا همون LIKE چیست؟

به طور ساده تشکر این معنی رو میده که پست طرف تشکر شده مناسب و مفید بوده و تونسته نظر کاربر بیننده را جلب کند.وقتی کاربران در مقابل زحمتی که فرد پست دهنده کشیده فقط با یک دکمه تشکر ابراز احساسات میکنند همین کار به پست دهنده روحیه و انگیزه ای برای ادامه فعالیت مفیدش رو میده و اینطوری فعالیت مفید و... *افزایش پیدا میکنه!
    حالا اگه کسی میاد و زحمت فراوانی رو انجام میده , آپلود های حجیم میکنه, تحقیق زیاد میکنه و کلی وقت و نتشو برای تایپ چیزی میذاره,و میبینه نه تشکر میشه و نه کسی نظر میده این باعث مشکلاتی میشه که انگیزه رو از فرد میگیره تا دیگه واسه انجمن زحمتی نکشه !! تشکر کردن از پست با استفاده از کلیدی کوچک در زیر پست ها نوعی احترام به اعضا و دوستان خود و همچنین حمایتی ست روحی از طرف بازدید کننده . به لحاظی تشکر معانی زیادی داره که نمیشه همشو در یک تاپیک یاد آوری کرد!!

ضمنا اینم بگم که تشکر مختص به مدیران و اونایی که رنک بالاتری دارن نیست . تشکر واسه ی هرپستی که مفید باشه میتونه باشه! و اون دوستانی که درباره ی این موضوع ناراحتی و گله داشتن هم بدانند تشکر واسه هرکاربری از هرنوع رنکی است.
    پس به طور کلی هر پستی که احساس کردین برای شما مفید بود و تاثیری داشت, میتواند شما هم با زدن فقط یک کلید تشکر احساسات خود را ابراز کنید و به صاحب پست خسته نباشید بگویید. این کار نوعی تعامل دوستانه است که واقعا کار جالبی ست .

***و در آخر یک کلید تشکر زدن که کمتر از یک ثانیه طول میکشه تا روش کلیک کنی... , چقدر کار داره که بعضی ها استفادش نمیکنن و خساست به کار برند؟؟!!! جای فکری عمیق و جالب در اینجا وجود داره!***

پس.... !

Now...
    Think of it

ممنون از تاپیک خوبت!نمیدونم حالا این تاپیک زده شده یا نشده!بهرحال این تاپیک الان بیشتر ممکنه بازدید بشه!

تو انجمن خیلی کم از کارهای کاربرها تشکر میشه.اما تا دلت بخاد هستن کسایی که فقط انتقاد میکنن و ایراد میگیرن.حتی طرف میاد تو تاپیک از مطلب استفاده میکنه و زورش میاد تشکر کنه!مگه برای تشکر از شما پول میگیرن! فقط یک کلیک هست!همین!
    من فکرنمیکنم هیچ کدوم از ما محتاج تشکر باشیم.اما به نظرم تشکر شعور اون شخص رو نشون میده و اینکه قدردان تلاش و زحمت بقیه هست!

من خودم به شخصه انقدر برام مهم نیست!اما وقتی میبینم مطلبی کم بازدید میشه و یا مثلا 1 نفر یا دو نفر تشکر میکنن وهیچکس نظری نمیده ،درحالیکه خیلیا تاپیک رو بازدید کردن این فکر به ذهنم میاد که شاید این تاپیک و محتوایاتش برای کاربرهای سایت جالب نیست و دوست ندارن این مطالب رو و این فکر به ذهنم خطور میکنه بهتره این کار رو ادامه ندم!گرچه تا الان باوجود استقبال کم ادامه دادم.هم من و هم بچه های دیگه که زحمت میکشن و مطالب رو برای شما ترجمه میکنن

فعلا هیچ چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه که بگم!

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Princess Kitana از ایشان تشکر کرده اند:

assassinsubzero (06-28-2015),Bi-Han (06-25-2015),Dark Noob (06-25-2015),HNafisi (06-25-2015),javadali2626 (06-25-2015),Kombo Master (06-26-2015),nj.subzero (06-25-2015),Shirai Ryu Warrior (06-25-2015),The JokeR (06-25-2015)

علاقه مند به
    scorpion
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    آره وقتی میبینم کاری که کلی واسش زحمت کشیدم و آپلود کردم و.. و فقط 2 تشکر زیرش هست اصلا ناراحت میشم و هزارو یک فکر ناجور راجع به خودم میکنم ...شاید من مشکل دارم شاید نحواه بیانم بد بود شاید.....

ولی واقعا تشکر سخاوت و بزرگی طرف رو نشون میده ! و این کلید کوچک تشکر فلسفه ای بس عمیق داره .......

یه سلام و یه درود

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

HNafisi (06-25-2015),The JokeR (06-28-2015)

علاقه مند به
    scorpion
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    راستی نظرتون بابت حذف تشکر چیه ؟؟؟؟؟؟؟....
    یکم نامردی نیست اصلا من که احساس میکنم این گزینه یکم مشکل داره ...
    چرا باید یه بار تشکر کنی بعدش اگه خوشت نیومد یا با طرف قهر شدی و.... حذفش کنی؟؟!!!!

یه سلام و یه درود

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

RedDragon (06-28-2015),The JokeR (06-28-2015)

علاقه مند به
    scorpion
    حالت من
    Gerye
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ببخشید یکم دیر میگم ولی یکی از دلایل دیگه ای که این تاپیک رو درمورد تشکر زدم اینه که :
    هنوز برخلاف اکثر اعضای اینجا که واقعا در تشکرزدن نسبت به سایر انجمن ها تک اند و بسیار سخاوت مند تک و توک افرادی هستند که این موضوع رو نمیدونن و یا تمایل به استفاده ی آن را ندارن و ... دلایلی که خودتون بیشتر میدونن چیه اینو زدم تا یاد آوری بشه و آگاه بشن و....

البته تعدادشون اینجا خیلی کمه!
    همین جا از همه ی افراد سخاوت مند نهایت تشکر و سپاس.... را به جا می آورم.

افراد با سخاوت و بی سخاوت
    نه نمیگم در مرام ما نی

یه سلام و یه درود

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Shirai Ryu Warrior از ایشان تشکر کرده اند:

assassinsubzero (06-28-2015),im sepehr (08-01-2015),RedDragon (06-28-2015),The JokeR (06-28-2015)