صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 52

موضوع: سری جدید تجزیه و تحلیل بازیکنان روبات و نینجا

1. سری جدید تجزیه و تحلیل بازیکنان روبات و نینجا

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,104 بار در 2,539 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    33 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این تاپیک رو من قبلا زده بودم اما با اون مشکلی که برای سایت پیش اومد دیگه معلوم نشد چه اتفاقی برای این تاپیک اومد فقط مدیران این تاپیک رو پاک نکنند که می خوام با اون روبات و نینجایی که بقیه آشنایی ندارند اطلاعاتی رو در اختیارشون قرار بدم.
    اول از همه همون قبلی ها رو میزارم که شاید بعضی ها ندیده باشند و بعد میرم سراغ بازیکنان جدید
    اول از همه خودم
    (Tremor)

ترمور به معنی لرزش
    ، تکان. شاید کمتر کسی باشه که این بازیکن رو میشناسه برای همین من براتون تفسیرش می کنم.
    ترمور که جزو نینجاهای ماهر لین کویی بود بعد اینکه مهارت خود را در فنون رزمی بالا دید از لین کویی خارج شد و به یاران شائوکاهان پیوست.
    من اولین بار توی مورتال کمبات (Mortal Kombat VS Street Fighter) بود که با ترمور آشنا شدم.حرکات جالب اون باعث شد تا من بیشتر به مورتال کمبات علاقه مند بشم.ترمور در مورتال کمبات های پروجکت 4.5.1 ،4.8.1 ، 4.8.2، 4.7 چائوتیک و چند تا کمبات دیگه حضور داشت که در بعضی از این بازی ها به هم به صورت نینجا و هم به صورت روبات حضور داشت.من خیلی دوست داشتم که ترمور در مورتال کمبات 9 حضور می داشت ولی چون یک بازیکن غیر اصلی بود قسمت نشد که باهاش بازی کنم اگه حضور داشت به صورت نینجا میشد ولی خوشبختانه برای پی اس ویتا اومده و ولی متاسفانه برای نه ایکس باکس اومد نه پی اس 3
    عکس های ترمور بزودی............
    فعلا این 3 تا رو داشته باشید
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

ترمور در پی اس ویتا

والپیپر های ترمور

نفر بعدی سابزیرو................

! You Provoke My Rage

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

ارتباط با من در تلگرام

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

10000 500 (11-20-2015),AmiRDarkness (01-31-2013),Angry bird (07-29-2014),CYBER SUB-SCOR (09-08-2012),DARK GAIA (11-15-2012),Gray-Smoke (07-02-2012),haghy (08-11-2017),mahyar_ach (06-25-2016),mkliukang (07-20-2013),noob210 (09-01-2016),Noob__Smoke (09-01-2016),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),predatorr (06-24-2016),Princess Kitana (11-07-2012),Rejected Emperor (07-02-2012),Scorpion-Z (07-02-2012),SUB-SOROUSH (04-22-2015),SUB_SCORPION (07-01-2012),Thunder boy (07-01-2012)

Gray-Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,317 بار در 531 ارسال
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    منم یه تجزیه دارم جالبه نترسین مال ساب زیرو نیست.
    جالبه متنش زیاده خوندنش ضرر ندارهاگه بد بود پاکش کنید نارحات نمیشم.

فراست : شبنم

اولین حضور در مورتال کمبت ددلی آلاینس هدف به دست آوردن مدال اژدها

پس از ضحور او در مورتال کمبت ددلی آلاینس توانست طرفدارانی پیدا کند در داستان های او مشخص شده است که فراست از نژاد کراینمسر و طمع و حس حسادت او باعث شد تا تلاش کند مدال اژدها را از ساب زیرو بدزد و پس از تلاش های فراوران توانست
    مدال را به دست آورد و ساب زیرو را شکست دهد.

ولی قدرت مدال چنان زیاد بود که فراست نتوانست در مقایل قدرت مدال مقاومت کند به خاطر همین از هوش می رود.

و ساب زیرو پس از آن واقعه فراست را به یکی از خرابه های لین کویی میبرد و دفن میکند و در آن جا متوجه میشود که فراست و خودش از یک نسل هستند ...

مورتال کمبت ددلی آلاینس :

هنگامی که ساب زیر به کمک ریدن از زمین خارج شد فراست دوباره زنده می شود و می گوید که بالاخره ساب زیرو را می کشد و از آن پس از سر جایش بلند شد وبه لین کویی رفت و در آنجا قتل آم را انداخت.

تا اینکه ساب زیرو از آت ورد به زمین باز گشت و صحنه جنگ فراست را دید ساب زیرو با عصبانیت فراست را یخ زد و در مکانی امن و در قالب یخی رهایش کرد.

مورتال کمبت آرماگدون :

در مورتال کمبت آرماگدون شاهد بودیم تیون فراست را آزاد کرد تیون او را شکست داد.
    پس از آن فراست به طور نامشخص غیب شد.

سلاح ها :

خنجر یخی _ مدال اژدها (البته زمان زیادی در دست نداشت شاید پنچ الی ده دقیقه)

توضیحی در مورد فراست :

یکی از نینجاهای لین کویی که برای بار اول بود یکی از نینجاهای لین کویی مونث باشد.
    تغرییبا شبیه به ساب زیرو ولی با خصوصیت و رفتار ها متفاوت .
    فراست در ابتدا نینجای قوی و مغروری نبود ولی به خاطر اشتباه ساب زیرو او به مقام بالا ارتقا یافت و غرور تمام وجودش را فرا گرفت.
    فراست در ابتدا جز متحدین ریدن بود که با گذشت زمان به سمت تاریکی رفت با چندی دشمن شد.
    الیبته فراست در مورتال کمبت دسپشن قابل بازی نبود بلکه در کنکوئست در غار یخی او را میبینید ولی در مورتال کمبت
    Unchained قابل بازی بود.

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Gray-Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

2eptile| (08-27-2012),Holy Ninja (07-17-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Rejected Emperor (04-16-2013),slash (09-15-2012),SUB-SOROUSH (04-22-2015),SUB_SCORPION (07-17-2012)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    33 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    (Rain)
    رین : به معنی باران

شاهزاده ادنیا که لباس بنفش رنگ به تن داشت اولین حضور خود را در مورتال کمبات آلتیمیت 3 شروع کرد که شروع خوبی بود شاید اوایل کار که وارد مسابقات شده بود مردم زیاد تحویلش نمی گرفتند اما رفته رفته توانست میان مردم طرفداران زیادی پیدا کند و موفق ترین حضور او نیز در مسابقات قیامت (آرماگدون بود ).

محافظ ادنیا پس از حمله شائوکاهان به قلمرو ادنیا و مرگ و میر بی شمار مردمانش که همگی رو شائوکاهان به قتل رسونده بود و رین هم بعد از زخمی شدن شدید بی هوش روی زمین افتاده بود و بعد از چندین ساعت به هوش اومد اما چیزی یادش نبود وقتی دید که همه مردمانش کسته شده اند سرزمین ادنیا را به قصد دنیای خارج ترک کرد او مدت ها بعد مجبور شد به گروه شائوکاهان بپیونده و در واقع این طوری با پیوستنش به افراد شائوکاهان به سرزمین خودش خیانت کرد اما خودش نمی دونست که همین شائوکاهان بود که مردمانش رو کسته بود . بعد از چندیدن روز شائوکاهان تصمیم به حمله به قلمرو زمین حمله کنه و در این حمله نیز رین حضور یافت تا رضایت شائوکاهان رو جلب کنه در همین حال که به زمین رسید اولش فکر کرد که کارشون با اومدن امپراطور خیلی آسونه و راحت می تونن زمین رو تصاحب کنند اما جنگویان زمینی قوی تر آنچه آنها تصورش رو می کردند بودند ، هر یک از افراد شائوکاهان با یک نفر از زمینی ها مبارزه می کرد مثلا : موتارو با جکس ، ارمک با سونیا لیوکنگ با شائوکاهان رین هم رفت با پرنسس کیتانا که دختر خوانده امپراطور بود و از دست او به زمین فرار کرده بود مبارزه می کرد در حین مبارزه کیتانا همه موضوع رو به رین گفت و رین نیز سراسر وجودش را خشم فرا گرفته بود و بعد از اینکه کیتانا تمام ماجرا رو فهمیده بود به گروه زمینی ها ملحق شده بود تا علیه شائوکاهان بجنگه و برای اینکه واقعا وفاداری خودش رو به زمینی ها ثابت کنه ریدن او رو هازم یه ماموریت کرد تا با این کار هم اعتمادش رو به زمینی ها تثبیت کنه و هم انتقام پدرش رو بتونه بگیره ولی توی اون ماموریت معلوم نشد که رین پیروز شده یا اینکه شکست خورده و ناپدید شده بود و هیچ از از اون خبری نداشت. شائوکاهان بعد از اینکه از زمینی ها شکست خورده بود این بار با سپاهی قدرتمند به زمین حمله کرد و از طرفی هم رین نتونست انتقام خودش رو از شائوکاهان بگیره. رین بعد از تورنمنت سوم دیگر در هیچ تورنمنت دیگری مشاهده نشده بود که خبر رسید اون قراره در واقعه قیامت (آرماگدون) حضور داشته باشه . رین در مسابقات آرماگدون بود که هویت اصلی خودش رو پیدا کرده بود و بعد اون ماجرا رین به شدت تمرین می کرد تا در مسابقات آرماگدون پیروز بشه و خودش رو به عنوان شاهزاده ادنیا به همه تثبیت کنه. مبارزه اول شروع شده بود مصاف رین و تیون در اولین مبارزه دیدنی بود ، در مسابقه اول رین پیروز شد و توانست تیون رو شکست دهد ، مبارزه دوم بین رین و برادر تیون یعنی دیگان بود که قدرتی خدایی داشت رین در این مسابقه اوایلش صدمه دید اما توانست دیگان را با یک رعد و برق بزرگ شکست دهد و قدرت دیگان را از آن خود کرد . در مسابقه سوم در یک هوای برفی قرار بود این مسابقه در قبیله لین کویی برگزار شود وقتی رین وارد زمین شد دید که حریفش دوباره تیون است و او با تعجب به تیون نگاه می کرد و دید که از بدن تیون آتش بیرون میاد در این مبارزه بود که رین شکست بسیار سختی از تیون آتشین خورد و بعد از شکست خوردنش مثل قطرات آب به زیر زمین فرورفت رین مدت ها نتوانست تمرین کند تا اینکه اون دوباره به این مبارزات آمد و در نبرد نهایی آرماگدون به نیروهای پیوست اما سرنوشت او نا معلوم ماند. مدت ها بعد شائوکاهان تصمیم به مسابقات تورنمنت نهم گرفت در اون تورنمنت بازیکنان با مهارت بالای خودشون در این مسابقات شرکت کرده بودند و در این مسابقات 4 نفر به عنوان بازیکن جایگزین وارد این مسابقات شده بودند مسابقه اول بین جانی کیج از گروه زمین با باراکا از دنیای خارج بود که با برتری جانی کیج همراه بود دومین نفر از گروه زمین یعنی سونیا بلید با کینو رهبر تشکیلات بلک دراگون مسابقه داشت که اون رو هم بازیکن زمینی برتری را از آن خودش کرد اما نفر بازیکنان سوم از دو گروه مصاف بین اسکورپیون از دنیای خارج با کونگ لائو بود که این بار اسکورپیون از دنیای خارج به برتری رسید تا اینکه 4 نفر از گروه زمینی ها به مرحله پایانی رسیدند اما 4 نفر دنیای خارج بازیکنان جدید با لباس و شکل و شمایل جدید وارد این مسابقات شده بودند نفر اول کریتوس خدای جنگ با جکس از زمین نفر دوم اسکارلت از دنیای خارج با سونیا بلید از زمین و نفر سوم کنشی از زمین با ارمک از دنیای خارج اما چهارمین نفر ، چهارمین نفر از دنیای زمین جانی کیج بود ولی حریفش معلوم نبود ریدن نماینده گرئه زمین به شائوکاهان اعتراض کرد که چرا چهارمین نفر وارد نمی شود شائوکاهان گفت صبر داشته باش تا جمله اش تموم شد یه دفعه روبروی جانی کیج یه چیزی مثل آتشفشان داشت فوران می کرد در کمال تعجب این رین بود کسی که تا مدت ها از او خبری نداشت و هیچ کس نمی دونست اون کجا بوده ، مسابقه بین این دو شروع شد حرکات رین خیلی سریع و کوبنده شده بود و حرکات جدیدی داشت در عرض یک دقیقه رین پیروز این مسابقه شد و بعد پیروزی رین ، رو به شائوکاهان گفت : ای امپراطور قاتل تو تمام مردم شهر منو قتل عام کردی تو باید با من بجنگی ، سپس شائوکاهان لبخند طعنه آمیزی زد و گفت تو می خوای با من بجنگی ؟ هه. تو اول باید نماینده های من رو شکست بدی و لعد با من مبارزه کنی. رین دعوت شائوکاهان رو قبول کرد و رین با کوانچی و شنگ سونگ دو جادوگر حیله گر امپراطور باهاشون مبارزه کرد و در آخر تونست با یه حرکت نهایی (فتالتی) کار هر دوشون رو بسازه و بعد شائوکان با عصبانیت از روی تختش پایین اومد و مبارزه بین این دو شروع شد . آیا رین خواهد توانست انتقام مردمان شهر خودش را از شائوکاهان بگیرد؟

عکس های رین

نفرات بعد روبات ها هستند. اولین روبات سکتور
    ویرایش توسط Holy Ninja : 09-14-2012 در ساعت 05:36 PM

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Ares (02-27-2013),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Rejected Emperor (04-16-2013),SUB-SOROUSH (04-22-2015)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    33 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تحلیل شخصیت سکتور
    Sektor معنی خاصی نداره . ولی معنی این کلمه Sector یعنی قطعه

بهترین ، برترین و در عین حال بی رحم ترین روبات در بین همه روبات ها .
    اولین حضور او در مورتال کمبات 3 بود حضور خوبی در این بازی داشت و یکی ازبهترین بازیکنان مورتال کمبات 3 بود تا اینکه در مورتال کمبات گولد به صورت یک بازیکن مخفی وارد بازی شد.این روبات قرمز رنگ که فرمانده روبات های لین کویی بود تصمیم گرفت تا با بقیه روبات ها از جمله سایرکس یار همیشگی او بروند و نشان لین کویی را از فرمانده آنجا بگیرند و همین طور هم شد و علاوه بر گرفتن نشان رئیس آنجا را هم کشت.سومین حضور این روبات قرمز رنگ در مورتال کمبات آرماگدون بود که تا قبل از آمدن آخرین نسخه مورتال کمبات تا سال 2011 یکی از بهترین بازی های خود را در آن مسابقات نشان داد و توانست بازیکنان زیادی را از جمله سارینا ، نیتارا ، داریوس را شکست دهد و در پایان از دشمن سرسخت خود یعنی اسموک شکست خورد و تصمیم به انتقام از این بازیکن بگیرد و همین طور هم شد سکتور توانست اسموک را که یک نینجا بود شکست دهد و او را به مقر خود ببرد و در آنجا او را نیز به یک روبات آدمکش تبدیل کرد و علاوه بر خودش با کمک اسموک و سایرکس توانستند مکان های زیادی را ویران و آنجا را به تصاحب خود در آورند تا اینکه ساب زیرو اسموک رو پیدا کرد واو را به نزد ریدن برد و او توانست او را دوباره به شکل انسانی خود در آورد و اسموک را با شکل و شمایل جدید به وجود آورد و او نیز به فکر انتقام از او افتاد ولی ریدن به او گفت که دست نگه دارد چون مسابقات دیگری در راه بود و در آنجا می تواند او را شکست داده و انتقام خود را بگیرد. مسابقات تورنمنت نهم شروع شد و مبارزه بین این دو نیز آغاز شده و هر دو با هم مبارزه می کنند.سکتور رو می توانید علاوه بر این مورتال کمبات هایی که گفتم در کلیه مورتال کمبات های پروجکت و در کونکوئست دسپشن در قسمت ادنیا پشت جنگل پیدا کنید و از همه جالب تر اینکه این بازیکن رو می توانید به شکل نینجایی هم در مورتال کمبات چائوتیک ببینید. بهترین و مهمترین مسابقاتی که سکتور حضور داشته آخرین دوره آن یعنی تورنمنت نهم است و در آن می توانید شاهد فتالتی جالب آن نیز باشید.
    این هم عکس های اولیه سکتور

نفر بعد سایرکس....................
    ویرایش توسط Holy Ninja : 09-14-2012 در ساعت 05:32 PM

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

bart simpson (08-08-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),predatorr (03-28-2016),Rejected Emperor (04-16-2013),SUB-SOROUSH (04-22-2015)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    33 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تحلیل سایرکس
    Cyrax به معنی (معنی خاصی نداره)

یک روبات جالب زرد رنگ که حرکات و ضربات جالبی داره.
    این روبات که اولین حضور خود را در مورتال کمبات 3 آغاز کرد با حرکات وضربات خود طرفداران زیادی پیدا کرد.سایرکس بعد از مورتال کمبات 3 به مورتال کمبات گولد پیوست تا با چندین مبارز از جمله دوست خود یعنی سکتور در یک تورنمنت حضور داشته باشند و در آن در تورنمنت بزرگ آرماگدون(قیامت) حضور پیدا کرد که در آنجا حریفان زیاد و سرسختی حضور داشتند که پیروزی بر آن ها مشکل بود.سایرکس یک بازیکن خوب بود ولی در پی مبارزاتی شکست می خورد و رپتایل او را به یک بیابان بزرگ می اندازن تا او در آنجا فرو برود تا اثری از او نباشد ولی او زنده می ماند و بیهوش.تا اینکه سونیا و جکس او را پیدا میکنند و او را به یک آزمایشگاه می برند و او را به شکل انسانی خود در می آورند و درست عین روز اولش میشه و تا سایرکس به شکل اولیه خودش در اومد یه دفعه صدای باز شدن در آزمایشگاه اومد وقتی در آزمایشگاه باز شد سونیا و جکس دیدند که سکتور وارد این آزمایشگاه شده و می خواد سکتور رو با خودش ببره ولی اونها مقاومت می کنند تا اینکه هر دو شون کشته می شوند و سکتور هم سارکس رو که بی جون بود بر می داره و به مقر خود می بره

(بر گرفته از ادینگ سکتور در مورتال کمبات گولد)

و او را طوری برنامه ریزی می کند تا به یک آدمکش تبدیل شود و همین طور هم شد که دیدید که در فیلم مورتال کمبات لگسی چه بلایی به سر هیدرو آوردند. در تورنمنت آرماگدون دوستان سایرکس یعنی جکس ، سونیا و نیتارا نیز حضور داشتند که با کمک هم می توانستند با متحد شدن هم بازیکنان شرّ را یکی پس از دیگری از پای در بیاورند.در این مبارزات بود که دشمن سرسخت او یعنی رپتایل نیز حضور داشتکه شکست آن کار راحتی نبود و سایرکس نیز تصمیم به شکست او در این تورنمنت گرفت ولی او در این تورنمنت شکست خورد و او تصمیم داشت که از او انقام بگیرد.رپتایل بعد از پیروزی بر رپتایل نیز مخفی شد چون می دانست که سارکس می خواهد از او انتقام بگیرد.در این حین ریدن به او گفت که دنبالش نگردد چون او را پیدا نمی کند . ریدن به او گفت تا مهارتش را افزایش دهد چون تورنمنت دیگری در راه است.سایرکس که خیلی خوشحال شده تصمیم گرفت تا مهارتش را افزایش دهد و قطعات خود را عوض کرد تا با آن ها بتواند رپتایل را بکشد و با شروع تورنمنت نهم ریدن او را به انسان تبدیل کرد تا با رپتایل به مبارزه بپردازد و ریدن به او گفت که نگران سلاح های خود نباشد چون او را طوری درست کرده بود تا بتواند از آن سلاح ها استفاده کند و در این مسابقات بود که سایرکس توانست انتقام خود را از او بگیرد تا خیالش آرام شود.

عکس های سایرکس

s2.picofile.com/file/7208882147/mk_2011_cyrax_wallpaper_by_fallingcyrax_d339idi.pn g
    s1.picofile.com/file/7208879672/cyrax_id_by_xdevpx_d47he5j.jpg

پست بعدی یک فیلم از هر بازیکنی که تا حالا گذاشتم رو میزارم (به همراه فتالتی شون) و بعد از اون میرم سراغ شخصیت های گمنام

نفر اول Propagator

با تشکر از دارکنس به خاسر کمکش به من
    ویرایش توسط Holy Ninja : 09-14-2012 در ساعت 05:35 PM

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

AmiRDarkness (08-07-2012),bart simpson (08-08-2012),darkside (10-10-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),predatorr (06-24-2016),Rejected Emperor (04-16-2013),SUB-SOROUSH (04-22-2015)

AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 11,763 بار در 2,632 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

ابراهیم جون اشتباه نوشتی

سایرکس زمانی که تو بیابون خاموش میشه سونیا و جکس اونو پیدا میکنند و لباس روباطیش رو عوض میکنند و کاری میکنند که حس انسانیش برگرده

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

Holy Ninja (08-08-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Rejected Emperor (04-16-2013),SUB-SOROUSH (04-22-2015)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    33 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    چه عجب بابا یه نفر نظر داد! داستان رو درست کردم.ممنون
    ویرایش توسط Holy Ninja : 08-08-2012 در ساعت 11:52 AM

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

AmiRDarkness (08-08-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Rejected Emperor (04-16-2013),اکشن من (08-09-2012)

bart simpson آواتار ها کاربر تازه
    تشکر شده 12 بار در 10 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    آخه اگه بخوایم نظر بنویسیم میگن اسپمه بن میشی باید از کلید تشکر استفاده کنی...اگه تشکر کنیم هم میگن به علت تشکر زیاد بن میشی......حالا بعدا میگن اینم اسپمه...انصافا درست نمیگمd:

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bart simpson از ایشان تشکر کرده اند:

noooob (02-28-2013),Rejected Emperor (04-16-2013)

علاقه مند به
    kenshi
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نه درست نمیگی

نظر داری بده کسی کاریت نداره چرت و پرت اسپمه

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

bart simpson (08-08-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Rejected Emperor (04-16-2013),اکشن من (08-09-2012)

noob-zero آواتار ها کاربر سایت
    تشکر شده 351 بار در 134 ارسال
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ببخشید یه سوال راجع به اسموک داشتم
    تا جایی که من میدونم اسوک دوست نوب بوده پس بد هم بوده.ولی تو تحلیل شما هیچ نامی از او برده نشده و گفتید که تازه میخواد او را به قتل برسونه همراه لین لویی
    میشه یه توضیح بدید.ممنون

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید noob-zero از ایشان تشکر کرده اند:

noooob (02-28-2013),Rejected Emperor (04-16-2013),SUB-SOROUSH (04-22-2015)

علاقه مند به
    kenshi
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

اشتباه شما همینجاست اسموک اصلا هیچ دوستی ای با نوب نداشته
    اسموک شخصیت خوبی بود و اون و ساب زیرو تو لینکویی دوستای خوبی بودن بعد از اینکه رسم سایبرشن توی لین کویی رواج پیدا کرد اسموک و ساب زیرو از لین کویی فرار کردند ولی اسموک گیر افتاد و به سایبرگ تبدیل شد ( حس انسانیش پرید )
    به اسموک مامورت دادن ساب زیرو رو بکشه
    توی این ماموریت ساب زیرو سعی میکنه کاری کنه که حس انسانی اسموک برگرده ( موفق میشه ) اسموک به اوت وورد میره و اونجا خودش رو خاموش میکنه ( حس انسانیش برگشته بود )
    نوب اون رو پیدا میکنه و جوری برنامه ریزیش میکنه که به دستوراتش عمل کنه و به اون کمک کنه ( برای همین توی کمبت دسپشن با هم بودند ) اما در اخر از اون جدا شد
    بعد از اون اسموک کم کم حس انسانی خود رو بر میگرده و حتی به شکل انسانیش بر میگرده
    ویرایش توسط AmiRDarkness : 08-08-2012 در ساعت 08:08 PM

22. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

CYBER SUB-SCOR (09-08-2012),Holy Ninja (08-08-2012),noob-zero (08-09-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Rejected Emperor (04-16-2013),SUB-SOROUSH (04-22-2015)

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین