صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 52

موضوع: سری جدید تجزیه و تحلیل بازیکنان روبات و نینجا

1. سری جدید تجزیه و تحلیل بازیکنان روبات و نینجا

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 10,015 بار در 2,522 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این تاپیک رو من قبلا زده بودم اما با اون مشکلی که برای سایت پیش اومد دیگه معلوم نشد چه اتفاقی برای این تاپیک اومد فقط مدیران این تاپیک رو پاک نکنند که می خوام با اون روبات و نینجایی که بقیه آشنایی ندارند اطلاعاتی رو در اختیارشون قرار بدم.
    اول از همه همون قبلی ها رو میزارم که شاید بعضی ها ندیده باشند و بعد میرم سراغ بازیکنان جدید
    اول از همه خودم
    (Tremor)

ترمور به معنی لرزش
    ، تکان. شاید کمتر کسی باشه که این بازیکن رو میشناسه برای همین من براتون تفسیرش می کنم.
    ترمور که جزو نینجاهای ماهر لین کویی بود بعد اینکه مهارت خود را در فنون رزمی بالا دید از لین کویی خارج شد و به یاران شائوکاهان پیوست.
    من اولین بار توی مورتال کمبات (Mortal Kombat VS Street Fighter) بود که با ترمور آشنا شدم.حرکات جالب اون باعث شد تا من بیشتر به مورتال کمبات علاقه مند بشم.ترمور در مورتال کمبات های پروجکت 4.5.1 ،4.8.1 ، 4.8.2، 4.7 چائوتیک و چند تا کمبات دیگه حضور داشت که در بعضی از این بازی ها به هم به صورت نینجا و هم به صورت روبات حضور داشت.من خیلی دوست داشتم که ترمور در مورتال کمبات 9 حضور می داشت ولی چون یک بازیکن غیر اصلی بود قسمت نشد که باهاش بازی کنم اگه حضور داشت به صورت نینجا میشد ولی خوشبختانه برای پی اس ویتا اومده و ولی متاسفانه برای نه ایکس باکس اومد نه پی اس 3
    عکس های ترمور بزودی............
    فعلا این 3 تا رو داشته باشید
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

ترمور در پی اس ویتا

والپیپر های ترمور

نفر بعدی سابزیرو................

! You Provoke My Rage

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

2. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

10000 500 (11-20-2015),AmiRDarkness (01-31-2013),Angry bird (07-29-2014),CYBER SUB-SCOR (09-08-2012),DARK GAIA (11-15-2012),Gray-Smoke (07-02-2012),haghy (08-11-2017),mahyar_ach (06-25-2016),mkliukang (07-20-2013),noob210 (09-01-2016),Noob__Smoke (09-01-2016),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),predatorr (06-24-2016),Princess Kitana (11-07-2012),Rejected Emperor (07-02-2012),Scorpion-Z (07-02-2012),SUB-SOROUSH (04-22-2015),SUB_SCORPION (07-01-2012),Thunder boy (07-01-2012)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    و حالا نفر بعد
    (Sub-Zero)
    سابزیرو به معنی زیر صفر.کوآی لیانگ ملقب به سابزیرو ، کسی نیست که این بازیکن رو نشناسه برای همین زیاد برای نمیشه از این بازیکن صحبت کرد.این بازیکن در تمامی سری بازی های مورتال کمبات از مورتال کمبات 1 گرفته تا مورتال کمبات 9 و بازی های ماگن و پروجکت. این بازیکن با سبک شوتوکان در مورتال کمبات آرماگدون با تمامی بازیکنان بد در حال مبارزه بود سابزیرو با فنون یخی زیبای خود توانست طرفداران بسیار زیادی را از آن خود کند و همین امر باعث پیشرفت او شد تا ادبون کارگردان این بازی این بازیکن رو ساخته است شاید اگر این بازیکن در یکی از مورتال کمبات ها حضور نداشته باشد که بعید است بازی کردن با این بازی بسیار از زیبایی آن می کاهد و از مهمترین پیشرفت او مبارزه همیشگی او با دشمن سرسخت او اسکورپیون است که او را تا نسخه آخرش ادامه داده است که در تورنمنت آخر توسط سکتور و سایرکس و دیگر سربازان سابرگ به ربات تبدیل شد.

عکس ها ی سابزیرو

نفر بعد اسکورپیون...........
    ویرایش توسط Holy Ninja : 03-04-2013 در ساعت 07:36 PM

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

AmiRDarkness (01-31-2013),Black Scorpion (07-03-2012),CYBER SUB-SCOR (09-08-2012),Gray-Smoke (07-02-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Princess Kitana (11-07-2012),Rejected Emperor (07-02-2012),Scorpion-Z (07-02-2012),SUB-SOROUSH (04-22-2015),SUB_SCORPION (07-15-2012)

Scorpion-Z آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 1,027 بار در 412 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اجازه هس داداش اسكورپيون رو من ذارم؟
    سلامتی همه ی کاربرای سایت

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Scorpion-Z از ایشان تشکر کرده اند:

Black Scorpion (07-03-2012),Gray-Smoke (07-02-2012),Holy Ninja (07-02-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Rejected Emperor (07-02-2012),SUB-SOROUSH (04-22-2015)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    باشه شما بنویس فقط داستانت پر محتوا باشه عکس اگه کم آوردی من عکشو میزارم

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Black Scorpion (07-03-2012),Gray-Smoke (07-02-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Rejected Emperor (07-02-2012),SUB-SOROUSH (04-22-2015)

Scorpion-Z آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 1,027 بار در 412 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من ميخام درباره ي نينجاي زرد پوش حرف بزنم

اسمه اصليش هانزو هست و ملقب به اسكورپيون به معني عقرب
    اين بازيكن كه فكركنم يعني صددرصد طرفداران زيادي داره اسكور با ساب و نوب برادرند من اولين بار تو ميكرو مورتال بازي كردم , و شانسي اونو برداشتم و يه جورايي شدم طرفدار اون

اينم چندتا عكس از اسكورپيون

scorpion

در اصل یک انسان زمینی به اسم Hanzo Hasashi بود که خودش و خانوادش توسط Sub zero کشته شدند اما توسط خدایانش دوباره در جهنم زاده شد و به زمین برگشت تا انتقام بگیره. در واقع تبدیل شد به یک undead hell spawned ninja spectre روح نینجایی که دوباره در جهنم زاده شده و هیچ گاه از بین نمیرود.
    پس درست معلوم نیست که Scorpion رو باید زمینی بدونیم ( earthrealm ) یا جهنمی (Netherrealm ) بدونیم.
    سلامتی همه ی کاربرای سایت

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Scorpion-Z از ایشان تشکر کرده اند:

Black Scorpion (07-03-2012),ermac scor (07-03-2012),ERMACboggg (09-09-2012),Gray-Smoke (07-02-2012),Holy Ninja (07-02-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Princess Kitana (11-07-2012),Rejected Emperor (07-02-2012),Sub-100 (07-02-2012)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دیگه کسه دیگه ای ننویسه من خودم داستاناشون رو از قبل آماده کرده بودم نفر بعد اسموک............
    عکس های اسکورپیون برای داستان بالا
    قمست اول عکس هاش
    قسمت دوم عکس هاش
    بزودی..........

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

Black Scorpion (07-03-2012),CYBER SUB-SCOR (09-08-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Rejected Emperor (07-02-2012),Scorpion-Z (07-03-2012),SUB_SCORPION (07-02-2012)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    (Smoke)
    اسموک به معنی(دود)
    .اسموک در اکثر مورتال کملات ها حضور داشته که اولین حضور او به عنوان یک کاراکتر مخفی در مورتال کمبات 2 بود و بعد از آن به عنوان یکی از کاراکتر های اصلی بازی در مورتال کمبات 3 حضور یافت که به صورت روباتی بود
    اسموک در اصل یک نینجا بود لینک
    ولی در پی مبارزاتی به دست سکتور شکست خورد و لین کویی او را پیدا کرد و به قرار گاه خود برد و او نیز اسموک را به رباتی تحت امر خود در آورد
    عکس لین کویی
    لین کویی اسموک را به صورت روبات برنامه ریزی کرد تا او(اسموک) همراه سابزیرو دشمنان خود یعنی سکتور و نوب سایبات رو بکشند
    .اسموک در بیشتر بازی های مورتال کمبات به صورت نینجا بود که موفق ترین حضور او در مبارزات قیامت یعنی آرماگدون بود
    او یکی از زیر دستان ریدن در این مسابقات بود
    و در چند مسابقه توانست بازیکنانی همچون نیتارا،ارمک،کینو و چند نفر دیگر را شکست دهد.در این تورنمنت(آرماگدون) بود که غول و فرمانروای این بازی یعنی بلیز
    در مرحله نهایی این مسابقات توسط شائو کاهان شکست خورد و او(شائو کاهان) خود را فرمانروای مبارزات اعلام کرد

تا چندی بعد شائو کاهان تصمیم گرفت در یک مسابقات دیگر به زمین حمله و آنجا را تسخیر کند اما کار سختی بود چون ریدن رئیس گروه زمینی ها
    که زیر دست های زیادی از جمله اسموک داشت وارد این مرحله شد و او(اسموک) در این مسابقات بود که با سر و شکل جدی تری پا به این مسابقات گذاشت
    s2.picofile.com/file/7154931070/14.jpg
    و در آخر باز هم شائو کاهان نتوانست زمین را تصاحی کند و شکست خورد.
    کمپانی سازندگان بازی های مورتال کمبات اگر بخواهند مورتال کمبات بعدی رو بسازند و طبق داستان استوری مود مورتال کمبات 9 پیش بروند غول این بازی جدی به احتمال زیاد باید پدر شائو کاهان یعنی شیناک باشد که او نیز دست کمی از پسرش ندارد
    امیدوارم در مورتال کمبات بعدی نیز اسموک حضور داشته باشد تا بتوانیم او را دوباره با ظاهر جدیدی ببینیم

والپیپر های اسموک
    نفر بعد نوب سایبات..............

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

2eptile| (08-27-2012),Black Scorpion (07-03-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Princess Kitana (11-07-2012),Rejected Emperor (07-03-2012)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    (Noob - Saibot)

نوب سایبات همان طور که می دونید یا نمی دونید از نام و نام خانوادگی دو تن از طراحان این بازی درست شده است . بازیکنی که با کمک سایه خود هر حریفی را از پای در می آورد. یکی از بهترین بازیکنان در بخش نینجا. کسی نیست که این بازیکن رو نشناسه. نوب سایبات ، این نینجای سیاه رنگ که اولین حضور خود را در آلتیمیت مورتال کمبات 3 تجربه کرد توانست تا طرفداران زیادی را به خود جذب کند. البته این بازیکن در مورتال کمبات 1 نیز حضور داشت ولی با وارد کردن رمز و یا پچ مورتال کمبات 1 می توانستید او را انتخاب کنید. در هر صورت دومین حضور او در مورتال کمبات 4 به صورت کارکتر مخفی بود.نوب سایبات را می توان بعد از اسکورپیون و سابزیرو سومین بازیکن نینجای هم پرطرفدار و هم قدرتمند(از لحاظ حرکت و تکنیک) دانست. یکی از بهترین حضور او در مسابقات تورنمنت قیامت(آرماگدون) بود که در آنجا توانست بازیکنان زیادی را بکشد و در این حین نیز برادر او نیز یعنی سابزیرو هم در این مسابقات حضور داشت .در این مسابقات بود که رویارویی 2 برادر یعنی نوب سایبات و سابزیرو جالب و دیدنی بود ولی نوب سایبات در عین ناباوری از برادر خود شکت خورد و تصمیم به انتقام از او گرفت و پس از این مسابقات بود که وارد تورنمنت نیرنگ یعنی دسپشن شد که در آنجا با اسموک همکاری مشترکی را داشتند و در آنجا هم موفق بود . تورنمنت دیگری نیز در راه بود که او می خواست در آن شرکت کند و انتقام خود را از برادرش بگیرد.این تورنمنت با نام تورنمنت نهم آغاز به کار کرد که در آنجا جدال این 2 نیز دیدنی است آیا نوب سایبات خواهد توانست که در این تورنمنت برادر خود را بکشد و انتقام خود را بگیرد؟
    این هم عکس های این بازیکن

سایر عکس های نوب سایبات

نفر بعد ارمک............

طرفداران ارمک منتظر باشند..............

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

CYBER SUB-SCOR (09-08-2012),noob-zero (08-08-2012),noooob (12-08-2012),Onaga (04-22-2013),predatorr (06-24-2016),Princess Kitana (11-07-2012),Rejected Emperor (07-06-2012),Scorpion-Z (07-15-2012),SUB-SOROUSH (04-22-2015),اکشن من (07-15-2012)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    (Ermac)

ارمک

بازیکنی جذاب در لباس نیجا.ارمک اولین حضور رسمی خود را در آلتیمیت مورتال کمبات 3 شروع کرد که توانست باعث جذاب شدن بازی شود چون در آن زمان فقط 4 تا نینجا بیشتر وجود نداشت.(اسکورپیون-سابزیرو-رپتایل-هومان اسموک)
    پنجمین نینجای این بازی که لباسی قرمز رنگ بر تن داشت توانست باعث شگفتی بازی باز ها شود چون این بازیکن با حرکات جالب توجه و غیر تکراری اش توانست طرفداران خود را روز به روز افزایش دهد.البته ارمک در مورتال کمبات 1و2 نیز حضور داشت البته با وارد کردن پچ اون بازی ها. ارمک دیگر در هیچ مورتال کمباتی حضور نداشت تا اینکه وارد مسابقات نیرنگ(دسپشن) شود در آنجا بود که توانست موفقت خود را بیشتر کند چون تا آن موقع بود که توانست رضایت مردم را جلب کند تا سازندگان مورتال کمبات را وا دارد تا از او در مسابقات بعدی مورتال کمبات یعنی قیامت(آرماگدون) نیز استفاده کنند. ارمک در آنجا هم توانست موفق شود.وقتی مسابقات شروع شد او برای جدال با جکس وارد مبارزه ای جالب و دیدنی شد در آن مسابقه بود که جکس توانست ارمک را شکست دهد ولی ارمک دست بردار نبود تا اینکه شائو کاهان دستور خاتمه مسابقه را صادر کرد ارمک که خیلی عصبانی شده بود هر طور شده بود تصمیم به انتقام از جکس را داشت ولی شائوکاهان به او گفت که در مسابقات بعدی می تواند این کار را انجام دهد و همین اتفاق هم افتاد و در بخش استوری مود مورتال کمبات 9 دیدید که چه بلایی به سر جکس آورد و دستان او را از جا کند ولی سونیا بلید به کمک او آمد و او را به نزد ریدن برد و او نیز دستان جکس را به حالت اولیه در آورد آیا در مورتال کمبات بعدی نیز شاهد مبارزه بین این دو خواهیم بود....؟!

عکس ها بزودی....................

نفر بعد رپتایل..................

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

AmiRDarkness (07-14-2012),bart simpson (07-14-2012),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Princess Kitana (11-07-2012),Rejected Emperor (04-16-2013),Scorpion-Z (07-15-2012),SUB-SOROUSH (04-22-2015),اکشن من (07-15-2012)

علاقه مند به
    tremor
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    (Reptile)

رپتایل به معنی :خزنده
    این بازیکن نیاز به معرفی نداره چون این بازیکن در اکثر سری بازیهای مورتال کمبات وجود داشت اولین حضور او به عنوان کارکتر مخفی در مورتا کمبات 1 بود که زیاد نتوانست موقعیت خود را در این بازی تثبیت کند.دومین حضور او هم در مورتال کمبات 2 بود که توانست کمی وضعیت خود را سر و سامان دهد و توانست رضایت بازی باز ها را به خود جلب کند.اما موفقیت کار او در آلتیمت مورتال کمبات 3 بود که در آنجا توانست با ظاهر تقریبا متفاوت خود توانست وارد مسابقات این بازی شود. و بعد از آن بود که در مورتال کمبات 4 به مقر شیناک رفت که با او همکاری کند تا بتواند دوستان خود را نجات دهد در همین حال توانست بازیکنانی همچون جکس ، کای و همچنین جرک را شکست دهد تا مورد توجه شیناک قرار بگیرد. اما اوج کار او در مورتال کمبات قیامت (آرماگدون) بود که با ظاهری کاملا متفاوت پای به این مسابقات گذاشت چون دشمن او یعنی سارکس نیز در این مسابقات حضور داشت و می توانست او را شکست دهد اما موفق به چنین کاری نشد و از سایرکس شکست خورد و به همین دلیل هم امپراتور OutWorld یعنی شاهوکاهان ترتیب یک تورنمنت دیگری به نام نیرنگ(دسپشن) را داد ولی در آنجا برای تنبیه او هم که شده او را در این مسابقات شرکت نداد.رپتایل این بازیکن نینجای سبز پوش که کاملا عصبانی و ناراحت شده بود تصمیم گرفت تا مهارت های خود را افزایش دهد تا شاید در تورنمنت بعدی حضور داشته باشد و همین طور هم شد شائوکاهان که مهارت های او را دیده بود تصمیم به شرکت رپتایل در این تورنمنت را داد. رپتایل که خیلی خوشحال شده بود هنوز هم شکست خود از سایرکس را از ذهن خود بیرون نکرده بود ، تصمیم گرفت تا در این مسابقات یعنی تورنمنت نهم او را شکست دهد تا هم انتقام خود را از سایرکس گرفته باشد و هم اعتماد خود را به شائوکاهان جلب کند.جدال این این دو بازیکن در این مسابقا جالب و دیدنی خواهد بود

عکس های رپتایل

نفر بعدی رین................

! You Provoke My Rage

فصل دوم داستان

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده اند:

2eptile| (08-27-2012),AmiRDarkness (07-15-2012),Gray-Smoke (07-16-2012),MR.SCORPION (10-08-2016),noooob (02-28-2013),Onaga (04-22-2013),Princess Kitana (11-07-2012),Rejected Emperor (04-16-2013),SUB-SOROUSH (04-22-2015)

صفحه 1 از 6 12345 ... آخرینآخرین