صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31

موضوع: شکست Goro-قوی ترین فرد MK4

1. Lightbulb شکست Goro-قوی ترین فرد MK4

^*^ Scorpion ^*^ آواتار ها کاربر تازه
    منظومه شمشی-کهکشان راه شیری-زمین-قاره آسیا-ایران-تهران
    تشکر شده 106 بار در 37 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام،
    این پست رو به خاطر یه راهنمایی کوچولو گذاشتم.همین جوری...
    ولی اسپم نیست نگران نباشید البته اگه اسپم بود که...خدا به خیر کنه ولی حالا بگذریم...
    می خواستم به عرض تون برسونم که امکان داره خیلی از شما کاربران عزیز خیلی تو MK4 ماهر باشین اما فقط یه مشکلی داشته باشید...اینکه نتونین Goro رو شکست بدین!!
    البته خیلی از شما هم میتونین اما خب اینو برای اونایی که نمیدونن گفتم.
    شما میتونین با اون منوی مخفی Fatality ها برین و اون (دقیق نمیدونم اسمش چیه) رو On کنین و با کشتن نفر اول ببرین...اما بعضی ها دلشون میخواد تو MK4 بتونن خودشون ببرن و حداقل سرشون گرم بشه...خب،در هر حال اونایی که میخوان برج آخر رو،یعنی هموم 15 نفر رو ببرن،باید زحمت زیادی بکشن و گوشه ی همه ی این ها نگرانی بزرگی داشته باشن...این که Goro رو چی کار کنیم؟
    من خودم همیشه این مشکل رو داشتم اما بگذریم کلا که الان راحتم و برج آخر رو تموم کردم.
    شما وقتی که به Goro میرسین تا بیاین یه کاری بکنین،یه مشتی،یه لگدی یا هر چیزی بهش بزنین،اول میرین جلو ولی نیومده میاد می پره سرتون و لهتون میکنه و خودش تقریبا نزدیکتونه؛تو این فاصله که بلند شین تا بیاین به خودتون بجنبین،(ای دل غافل!)میاد جلو،با دوتا دست پایینش شما رو میگیره،مشت بارونتون میکنه و آخرش،پرتتون میکنه زمین...تا همین جا داغونین اما بازم یه کم جا دارین شما یا ناامید میشین یا هنوز هم می خواین ازش انتقام بگیرین و بزنینش...اونایی که ناامید شدن که در جا کارشون تمومه ولی اونایی که میجنگن خیلی شجاعن اما باز فرقی نمیکنه و درب داغون میشن( بعضی وقتا فکر میکنم این کاراکتر های بی چاره چی میکشن!!!!).حالا این همه اتفاق تو دو راند راند بعدی دیدین اومد گیر داد که بیاردتون بالا بعد کمرتون رو بشکنه و پرتتون کنه زمین.بعد Fire-Ball میزنه و یه میپره سرتون و خلاص...
    حالا این همه توضیح بی خود و بی جهت نبود...به این نتیجه رسیدیم که تا روی زمین باشیم بی چاره میشیم...خب میشه روی هوا بود؟نه نمیشه روی هوا راه رفت ولی میشه مدتی بود...شما بپرید هوا و با HK یا HP یا LK و LP بزنینش.همین!
    البته اون خوب میتونه شما رو از رو هوا با پشت دست و پشت پاش بزنه(البته منظورم پهلوی پاست) بزنه اما لااقل شما هم اونو خوب زدین...بعد یه کار احمقانه و گوریلانه ی Goro این که وسط جنگ حس میگیره بعد با چهار تا دستش میکوبه به سینه اش(البته الان دوتا عرض دارم یکی این که وقتی شما رو میزنه داغون میشین به علامت پیروزی این کار رو میکنه و این که بد بخت اون سینه ها...برای Goro قفسه ی سینه هم می مونه؟).
    شما تو این فاصله بدوئین برین سمتش و اصلا از روی زمین نزنینش و بهش بفهمونین که پیروزی کوتاه مدت بود.(البته شما هم میتونین بپرین برین سمتش هم میتونین بدوئین البته من میگم بدوئین چون سریع تره)
    بعد برین Goro رو بکوبین یا به عبارتی لول بکنینش:biggrinsmiley:
    این جوری میتونین ببرینش.
    راستی تاپیک بعدی رو حتما بخونین راجع بحث "قوی ترین فرد MK4" هستش.

مجددا سلام،
    گفتم که این همون تاپیک قوی ترین فرد MK4 هستش.
    اگه دقت کنین میبینین که قوی تر از Goro،یعنی کسی که برج بالاتریه،همون Shinnok،اصل مطلبه بازیه.
    تو قدرت های Shinnok،هست که میتونه به همه ی کاراکتر ها از جملهScorpion،Sub-Zero،Kai،Jax،Reiko،Sonia،Tanyaو...) تبدیل بشه...(خودتون برین تو Moves List،ببینی)مسلما میتونه قدرت های کاراکتر ها رو داشته باشه دیگه...:sadsmiley:
    ولی،این جوری که خیلی بردنش سخته که!!!!!اما باید به عرضتون برسونم به نظر من اون ضعیف ترین فرد MK4 هستش!!!چرا؟چون که اون اصلا از این قدرتاش استفاده نمی کنه!!!نمیدونم چرا!!!!البته باید بگم خیلی کم استفاده میکنه وقتی Difficulty روی Normal یا Easy باشه،اون این کارو نمیکنه ولی فکر کنم رو Hard این کارا رو بکنه اما من امتحان نکردم...
    کلا اگه ما به Difficulty دست نزنیم روی Normal هستش و این کارا رو نمیکنه ولی اگه هم بکنه چه فرقی میکنه؟اون چه قدرتی داره که بهش بنازه؟هیچی فقط تقلید از قدرت دیگران،مثل Quan Chi.اونم همه ی Fatality های دیگران رو برمیداره برای خودش یعنی با هر کی میجنگه،بخواد Fatality بزنه همون Fatality حریف رو انجام میده!!! انگار هر چی جادوگر و نقش اصلی هستن تقلید کار از آب در میان بیرونا!!!
    اما کلا باید بگم Shinnok هیچی بلد نیست...
    پس بعد Goro،نگران چیزی نباشید...
    اصلا کلا واسه این Shinnok خیلی قویه که نقش منفی و بد جنسه و باید اونو بکشیم و برای بردنش باید عذاب بکشیم.
    ویرایش توسط AmiRDarkness : 07-13-2012 در ساعت 07:34 PM

Life, I fear that always pop balloons ... Kvdkyh hands, takes the fun out of Dashtnsh...

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید ^*^ Scorpion ^*^ از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

AmiRDarkness (07-13-2012),chameleon mk9 (10-16-2013),Deadking (02-13-2013),haghy (06-01-2017),Liu Kang (10-12-2012),m9hsen (01-19-2017),MK360 (11-25-2012),noooob (12-20-2012),Onaga (07-13-2012),scorpionxl (06-01-2017),Thunder boy (02-13-2013)

ERMACboggg آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 3,412 بار در 900 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    6
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    کی گفته؟؟.............دیگه بهترین هم نیست.........اینقدر راحت میشه این فنو دور زد...........بازی رو رو حالت سختی برو میبینی که از این فنت جاخالی میدن..........اما فن ریدن رو اصلا نمیتونن جاخالی بدن...........یه جورایی ؟(((................باگه...........!!!!!!!!!! !!!!)))

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ERMACboggg از ایشان تشکر کرده است:

Deadking (02-13-2013)

King sub zero آواتار ها کاربر سایت
    تشکر شده 664 بار در 227 ارسال
    حالت من
    Ghafelgir
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط ERMACboggg [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    کی گفته؟؟.............دیگه بهترین هم نیست.........اینقدر راحت میشه این فنو دور زد...........بازی رو رو حالت سختی برو میبینی که از این فنت جاخالی میدن..........اما فن ریدن رو اصلا نمیتونن جاخالی بدن...........یه جورایی ؟(((................باگه...........!!!!!!!!!! !!!!)))
    من برای شکست گورو اینو گفتم ولی خداییش در کل رمز باحالیه.اگه تو سختترین درجه ی بازی اینو به گورو بزنید بازم هیچ کاری نمیتونه بکنه.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید King sub zero از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (03-11-2013),Deadking (02-13-2013)

scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,904 بار در 890 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یک راه دیگر هم دارد که اول ریدن را انتخاب کنید سپس فن شیرجه ریدن را پشت سر هم بزنید.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده است:

Deadking (02-13-2013)

Ares آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ares
    تشکر شده 2,368 بار در 428 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

من فکر میکنم که دوتا راه داشته باشه
    1. فقط بپرید بالا لگد بزنید تا برسید به گوشه (امتحان کردم جواب داد نزدیک 50% از جونش رو همینجوری بردم)
    2. با کوان چی یه فن هستش (اسمش یادم رفته) از بالا بیاید توی کلش (البته بستگی به سرعتتون داره تا اون فنو بزنین) راحت میشه زدش

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Ares از ایشان تشکر کرده است:

Deadking (02-13-2013)

کاربر سایت
    تشکر شده 1,482 بار در 494 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    واقعا واقعا یادش بخیر
    من هم یادمه که گورو فوق العاده قدرتمند و خطرناک بود و هرکسی حریفش نمیشد
    من یادمه که فقط با رایدن میتونستم راحت گورو را بکشم و با بقیه ی کاراکترها اگه میخواستم گورو را بکشم جونم به لب ام میرسید
    معمولا هم وقتی به گورو میرسیدم کشته میشدم و بعدش با رایدن گورو را میکشتم و جلوی شیناک خودم را بازنده میکردم تا با کاراکتر مورد نظرم شیناک را بکشم
    کلاء گورو در مورتال کامبت 4 یکی از سخت ترین غولاخرهای تاریخ بود

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Deadking از ایشان تشکر کرده است:

Thunder boy (03-11-2013)

Thunder boy آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 3,503 بار در 1,315 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یعنی شما اینقدر با گورو سخت بازی میکنید. من که با ریدن .لیو کانگ.واسکورپیون راحت شکستش میدم شاید یه دور ببازم ولی آخر شکستش میدم.کاری نداره که. تو اگه فول باشی میتونی با مشت لگد پشت سر هم بازی رو ببرید.من میتونم با مشتو لگد 8 ضربه پشت سر هم به حریف بزنم ولی باید سریع باشی و سریع عمل کنی.

من تمام بازی های مورتال کامبت رو تا آخر بازی و تمام بازیکنانش رو بردم.

بجز کمبت 8 و9 که هنوز بازی نکردم.

http://upload7.ir/images/62988384481640551445.jpg

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Thunder boy از ایشان تشکر کرده است:

Deadking (02-14-2013)

DUKE NUKEM آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 74 بار در 29 ارسال
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من هنوزم MK4 بازي ميكنم

GORO يه باگ هم داره . . . اونم اينه كه چون گندست . . . نميتونه بشينه
    يعني حالت نشستن ميگيره ولي در كل نشسته
    مثلا وقتي با SCORPION طناب براش ميندازي ، اون ميشينه كه طناب از بالاش رد بشه ، ولي با اينكه نشسته باز گير ميوفته و طناب ميكشتش
    يا با CAGE وقتي B-F-LK رو ميزني ، واز GORO ميشينه كه جاخالي بده ، ولي ضربه بهش ميخوره
    من اولين باز با همين روش با Jhony cage كشتمش!
    (كلي هم خوشحال شدما )

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید DUKE NUKEM از ایشان تشکر کرده اند:

Deadking (02-14-2013),Thunder boy (02-13-2013)

noooob آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 282 بار در 127 ارسال
    حالت من
    Akhmoo
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من گورو رو با رپتایل میکشم

موقعی که میزنه به سینه ی خودش (مثل گوریل) قیب میشم و تا اخرش میزنمش!!!!

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید noooob از ایشان تشکر کرده اند:

Deadking (02-14-2013),Thunder boy (02-13-2013)

shang آواتار ها کاربر سایت
    تشکر شده 341 بار در 140 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من گورو رو با همه میتونم شکست بدم ............ خیلی کار آسونیه ! :-> با همه از عقب با لگد به جلو میپرم بعد پشت سر هم بهش مشت که زدی هنوز نرفته عقب یه آپرکاتم میزنم ............ کاری نداره

your soul is mine

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید shang از ایشان تشکر کرده است:

Deadking (03-11-2013)

scorpion123 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,904 بار در 890 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    مگه می شه با رپتال غیب شد؟تعجب خیلی زیاد!
    ویرایش توسط scorpion123 : 03-11-2013 در ساعت 03:38 PM دلیل: اختیاری

22. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorpion123 از ایشان تشکر کرده است:

Deadking (03-11-2013)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین