صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28

موضوع: 10 شخصیت برتر سری مورتال کمبت

1. 10 شخصیت برتر سری مورتال کمبت

AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 11,759 بار در 2,632 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

اینم از TOP10 کرکتر های سری مورتال کمبت

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

#10 : Jax

اولین حضور جکس در سال 1993 در در مورتال کامبت 2 بود و از آن موقع به بعد در تمام سری های این بازی به عنوان نقش اصلی حضور داشت.همچنین وی کرکتر اصلی بازی مورتال کامبت : نیروی ویژه برای کنسول پلی استیشن بود و در بین یازده شخصیت موجود در بازی مورتال کامبت در برابر دنیای دی سی بود.

#9 : Kung Lao

او اولین بار در مورتال کمبت 2 معرفی شد و به سرعت مشهور شد بدون کلاه بعضی ها فکر میکردند او کلون لیو کنگ است کونگ لائو نقشی اساسی در داستان مورتال کمبت داشت و بعضی جا ها می توانست داستان را تغییر دهد فینتالیتی او در مورتال کمبت 9 یکی از خشونت امیز ترین صحنه های بازی های رایانه ای بود

#8 : Baraka

شهرت اوتورد از طرفی به باراکا بر میگشت او نمایان وجود نژاد تارکان ها بود

#7 : Sonya Blade

سونیا بلِید اولین شخصین زن در مجموعه مورتال کامبت و یکی از اولین مبارزان زن در کل تاریخ بازیهای ویدئویی هست. که اولین حضورش در بازی*های مورتال کامبت ۱۹۹۲ بود ستوان سونیا بلید بعنوان یکی از نیروهی ویژه ایالات متحده و آژانس تجسس دنیاهای بیرونی از شخصیتهای اصلی داستان می*باشد. سرگرد جکسون "جکس" بریگز (به انگلیسی: Jackson "jax" Briggs) مافوق سونیا و دوست خوب او می*باشد. سونیا نمایشگر یک زن آزاده و با اراده می*باشد ولی با وجود همه غرور و یک*دندگی همیشه به زندگی دوستان و همرزمانش اهمیت می*دهد. سونیا دشمنی طولانی مدت با کانو (به انگلیسی: Kano) دزد دارد که نمایانگر همه چیزهایی است که سونیا از آنها نفرت دارد.

#6 : Raiden

خدای رعدو برق که در دنیای مورتال کامبت محافظ زمین هم می*باشد. ریدن دارای قدرتهای فراطبیعی گوناگونی منجمله تله پورت، کنترل صاعقه و توانایی در پرواز می*باشد. ریدن فناناپذیر بوده و خاطراتش از آغاز زمان شروع می*شود. کشتن او غیرممکن است، حتی اگر بدن او هم نابود شود بعد از مدتی از نو شکل می*گیرد. هر کسی هم که بخواهد به زمین آسیب برساند سر و کارش با ریدن است! براساس گفته*های خالق رایدن شخصیت او از ۳ خدمتگذار لو پَن در فیلم «دردسر بزرگ در چین کوچک» ساخت سال ۱۹۸۶ به کارگردانی جان کارپنتر برداشت شده*است.

#5 : Shang Tsung

کار او دزدی روح و انجام حرکات دیگران است بعد از گورو او یکی از شخصیتهای کلیدی مورتال کمبت است

#4 : Mileena

کیتانا و او به ترتیب دومین و سومین زن های این بازی بودند او همان کلون کیتاناست اما در لباس ارغوانی . کم کم با پیشرفت بازی های کمبت او برای خود شخصیتی جدا از کیتانا ( از لحاظ ظاهری ) گرفت

#3 : Smoke

او به عنوان یکی از جنگنده های پنهان لین کویی به صورت سایبورگ وارد کمبت 2 شد او در مدتی کوتاه توانست طرفداران زیادی را به خود اختصاص بدهد

#2 : Sub Zero

ساب-زیرو در اولین سری مورتال کامبت حاضر شد اما مرد و در رنگ و روی متفاوتی با نام نوب سایبات در مورتال کمبت 2 و سه گانه و 4 و deception و armageddon و 2011 ظاهر شد. و از مورتال کامبت ۲ برادر کوچکترش با این نام و نشان جایگزین وی شد.در "مورتال کامبت ۳ نهايي" هر دو شخصیت ساب-زیرو حضور داشتند. نام اصلی برادر بزرگتر Bi Han یا بیهان بود و نام برادر کوچک کوای لیانگ است

#1 : Scorpion

اسکورپیون از شخصیتهای معروف بازی مبارزه*ای مورتال کامبت است و در همهٔ سری*های این بازی در میان شخصیت*های اصلی ایفای نقش کرده*است. او توسط دشمن درجه یک خود ساب-زیرو کشته می*شود اما بعدها بوسیله جادو جسم او در جهنم دوباره شروع به حرکت می*کند و مانند یک انسان زنده حرف می*زند و می*جنگد در حالی که در واقعیت مُرده*ای متحرک است. او هدف اصلی خود را انتقام از ساب-زیرو می*داند و بهمین دلیل وارد مسابقهٔ مورتال کامبت می*شود. هیچگونه یاری ندارد و هیچگونه احساس و عاطفه*ای نداشته و کاملا بی رحم است. قدرت اصلی او آتش است و «طناب سوسمار» معروفترین فن او می*باشد. او و ساب_زيرو(Samir)معروف*ترین شخصیتهای بازی مورتال کامبت هستند. از معروفترین فیتالتی*های (به انگلیسی: Fatality) او می*توان به toasty که وی پس از درآوردن ماسک خود از دهانش آتش به سمت حریف پرت کرده و وی را به آتش می*کشد اشاره کرد. این فیتالتی تقریبا در تمام بازی*های سری وی بوده*است.

ادیتور خراب بود مجبور شدم اینطور بزنم ادیتور درست شد اینم درست میکنم
    منبع تاپ 10 : سایت تاپ 10 بازی ها
    منبع اطلاعات : نصفش خودم نصفش ویکی پدیا

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Ahmadreza (08-10-2012),cyborg (05-02-2013),darkside (03-29-2013),Deadking (03-30-2013),General KOMBATENT (08-24-2013),Gray-Smoke (08-10-2012),hassan0913 (08-14-2012),Holy Ninja (08-10-2012),kung lao 2012 (08-10-2012),mkliukang (08-19-2013),noob-zero (08-11-2012),Princess Kitana (04-17-2015),scorpion123 (03-31-2013),Thunder boy (04-16-2015),White Night (04-16-2015)

shang آواتار ها کاربر سایت
    تشکر شده 341 بار در 140 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    جان من نگاه پستو
    نوشته اصلی توسط Deadking [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اسکورپین بهترین و قوی ترین و جذاب ترین و باحالترین شخصیت تاریخ مورتال کامبت بوده و هست و خواهد بود
    هر چند ربطی با موضوع توش نمیبینم ولی اسکورپیون شاید پر طرفدارترین باشه ولی بهترین نیست

your soul is mine

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید shang از ایشان تشکر کرده اند:

cyborg (05-02-2013),Deadking (03-31-2013),mkliukang (08-19-2013),mocap (08-19-2013)

cyborg آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 754 بار در 230 ارسال
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به نظر من اصلا حق ملینا و جکس و سونیا توی تاپ تن نبود.پس ارمک و سایرکس چی ؟اوناگا چی؟
    I am a sinner

Who is probably gonna sin again

Lord forgive me

Sometimes I can't help it

I just have to be a sinner for the rest of my life

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید cyborg از ایشان تشکر کرده است:

mkliukang (08-19-2013)

ali771380 آواتار ها کاربر تازه
    تشکر شده 54 بار در 23 ارسال
    حالت من
    Khoonsard
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    تو مثلا تاپ تن زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    ابروی لیو کنگ - نوب-سایرکس و خیلی ها رو جا انداختی به جز بعضی ها همه بدن شاید فقط 5 نفر خوب بودن بقیه داغون ببخشید ولی درست می گم
    I am the night wolf and I give power from fantasnes

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ali771380 از ایشان تشکر کرده است:

mkliukang (08-19-2013)

AS-SCORPION آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,193 بار در 917 ارسال
    حالت من
    Badjens
    تگ شده
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط ali771380 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    تو مثلا تاپ تن زدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
    ابروی لیو کنگ - نوب-سایرکس و خیلی ها رو جا انداختی به جز بعضی ها همه بدن شاید فقط 5 نفر خوب بودن بقیه داغون ببخشید ولی درست می گم

عزیز من اینارو ک نوشته از خودش که نیورده منبع داره در مورد پستی که میخای بدی سعی کن دقت کنی اینتور نشه

My
    Fire
    is Out

2011-2014

mojtaba 24 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 233 بار در 124 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    14
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اصلا با اینا موافق نبودم فقط چند نفرشون خوب بودن
    جای خیلی از شخصیت های اصلی و با حال رو جا انداختن
    مثل : ارمک - نوب - لیوکنگ و......

فقط فقط فقط فقط
    سنــگ و صخـــره
    و دیگــر هیچ
    پس رای مـــا
    تـــرمـــور
    و دیگر هیچ

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mojtaba 24 از ایشان تشکر کرده است:

Legend Of Darkness (04-16-2015)

اخراج شده
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 371 بار در 201 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    4
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    میگم اگه این شنگ سونگ یکی از کاراکترهای کلیدیه پس چرا تو mkx نیومد
    حتما اون نویسنده از خودش اینو نوشته
    چرا نوب و لیوکنگ و جانی کیج و کیتانا و ارمک و شائوکان و کوان چی رو ننداخته توش
    اعضای کلیدی اصلی همونا هستند نه این جکس و اسموک و باراکا
    ناسلامتی رئیس تارکاتان ها ملینا هستش

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Legend Of Darkness از ایشان تشکر کرده اند:

mojtaba 24 (04-16-2015),White Night (04-16-2015)

pedar آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 96 بار در 47 ارسال
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    عشق است king of hell ! و جمله معروفش get over here

لیو کانگ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    liu-kang
    تشکر شده 14 بار در 10 ارسال
    حالت من
    ShadOsarhal
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط ʀɪᴄᴀʀᴏs [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    1.2 حقشونه ... ولی به نظر من اصلا درست نیست ! .... لیوکنگ با این همه طفردار با این همه ابهت با این همه ......... بیا تو تاپ تن قرار نگیره ؟
    منم موافقم
    لیو کنگ واقعا شخصیت فوق العاده ای هست من کاریزماش رو دوس دارم
    [COLOR="#F0FFF0"]
    کد PHP:
    [HTML][/HTML
    [/HOSIENMK LOVE LIU KANGCOLOR]

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123