صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 28910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 127

موضوع: ترفند هاي مورتال كمبت براي شما

1. ترفند هاي مورتال كمبت براي شما

ArashNew آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 2,021 بار در 625 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

خوب هدف از زدن اين تايپك اين بود كه اگه سوالي دارين بپرسين ولي قبل ما خودمون چند مطلب رو ميزاريم اين مطالب رو بخونيد
    شايد سوال شما اوني باشه كه توي مطالب هست.تمامي اين ها رو مديوندوست خوبم لاكسي هستم اگر سوالي داريد يا در
    انجمن بگوييد يا به من يا لاكسيpmبديد با ارزوي بهترين ها براي شما.arashnew and laxi

نحوه بازي با نينجاي اسموك:اول روبات اسموك رو انتخاب ميكنيم قبل از ایکه بازی شروع شه هم زمان دکمه هایx y z a b c
    نگه میداریم تازماني اين دكمه هارو نگه ميداريم كه كلمه فايت گفته بشه
    كليپ تبديل اسموك: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

فيتالتي تبديل كابل به كينو:ابتدا قبل از اين كه بازي شروع شود اين كد را بزنيد تا وقت بيشتري براي فيتالتي داشته باشه(فقط در يك دور
    اگر ميخواهيد هميشه اينطوري باشد قبل از هر بازي هر دو دسته بايد اين كد را بزنند)[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سپس پس از شكست حريف در زماني كه جمله فينيش هيم/هير گفته ميشود اين فن بايد سريع انجام شود:ابتدا به وسط زمين ميرويم
    بعد ايكس را ميگيريم و به طرف حريف ميرويم و ديگر دكمه جلو رفتن را ول ميكنيم و لي ايكس را همچنان نگه ميداريم و ميزنيم دوتا جلو
    دوتا پايين دوتاجلو و ايكس را ول ميكنيم.... توجه اين فن فقط با كابل انجام ميشود و اين فن سريع بايد انجام شود و اين هم يك فيلم از تبديل شدن
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    بزودي با مطالب بيشتري برميگرديم
    arashnewوlaxi
    توجه نكته مهم در اجراي فيلم ها:فيلم ها رو لطفا به صورت انلاين ببينيد چون امكان دارد پس از دانلود فقط صفحه
    ابي ببينيد با تشكر
    ویرایش توسط Kung Lao : 01-29-2013 در ساعت 02:50 PM

2. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید ArashNew از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

07652 (12-31-2012),best sub zero (01-14-2015),cyrax0011 (09-05-2013),Dark Noob (10-24-2014),Deadking (02-19-2013),E R M A C (09-28-2013),Gray-Smoke (08-24-2012),HNafisi (07-22-2014),Kombo Master (03-22-2014),mahyar.A (07-28-2016),mkliukang (07-11-2013),Noob Javad (02-08-2013),noooob (12-13-2012),predatorr (07-26-2016),SCOR MASTER (07-20-2014),Shadow Priest (08-15-2013),slash (08-25-2012),|SCORPION| (07-22-2014)

3. کمبت3

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام چه جوری باید انیمالیتی کنم کسی هست بلد بگوید لطفا کسی نیست بدونه وفتالیتی subziroآن که تف یخی می اندازه

4. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اگرکسی میدونه خواهشا بگه فتالیتی smoke اونی که از دلش مواد منفرجه می ریزه)بمب(

5. Rejected Emperor آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    shinnok
    تشکر شده 6,373 بار در 1,109 ارسال
    حالت من
    Badhal
    تگ شده
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط subzironew [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اگرکسی میدونه خواهشا بگه فتالیتی smoke اونی که از دلش مواد منفرجه می ریزه)بمب(
    برای انیمالتی که نسخه ی نهایی همان آلتیمیت که حیوانی نداره برادر من
    اما اسموک میری ته صحنه دکمه دفاع رو میزنی و اونوخ کره ی زمین بوم

میگویم سلام ، هیچکس جوابم را نمیدهد ، پس خدانگهدار میگویم شاید از سر اتفاق ، یک نفر دست هایش تکان بخورد .

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Rejected Emperor از ایشان تشکر کرده است:

E R M A C (10-30-2014)

7. کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    دوست عزیز من اسموک رو انتخاب میکنم و بازیکن حریف رو هم انتخاب میکنم بعد شش دکمه رو میگریم تا زمان شروع بازی و لی تبدیل نمشه
    برای این تبدیل نیاز است مرحله ای رو بریم؟

8. کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ميشه بگين چجور اسموک نينجا رو باز کنم من با گوشى بازى ميکنم

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید the PHENOM از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (09-28-2015)

10. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 4 بار در 3 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام لكسي اكه ميشه اون ترفندي كه در مورد نوب سايبوت كفتي كه كمتر از فاتال نيس رو كيليپ شو بزا ممنون

11. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 4 بار در 3 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام به همه ی آقایان کسی ترفندی از نوب سایبوت توی آلتیمات مورتال کمبات 3 سگا بلده به اشتراک بزاره ممنون

12. کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ترفندی در یولتیمیت مورتال کمبت سه سگا بلدم
    اگر شما اولین مبارز را شکست دهید و با مبارز بعدی خواستی مبارزه کنی اگر از دسته دوم استارت را بزنید و بعد با دسته یک بازی را یکنفره بری می بینی که شما مبارز دوم را بدون هیچ نبردی شکست داده اید و عکس شخصیت شما در کنار مبارز شوم قرار خواهد گرفت فقط اگر از مبارز اول شکست خوردی این ترفند فایده ای نداره و اگر همچنان همین کار را بکنی بدون هیچ زحمتی به شائوکان می رسی اگر شائوکان را شکست دادی و دوباره از دسته دوم استارت را زدی می بینید ساختمان مخفی دیگری بالا سر شائوکان وجود داره که بیشترش مبارزه با کانو هست

13. کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 43 بار در 26 ارسال
    حالت من
    Asabani
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Ali heydary 3 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ترفندی در یولتیمیت مورتال کمبت سه سگا بلدم
    اگر شما اولین مبارز را شکست دهید و با مبارز بعدی خواستی مبارزه کنی اگر از دسته دوم استارت را بزنید و بعد با دسته یک بازی را یکنفره بری می بینی که شما مبارز دوم را بدون هیچ نبردی شکست داده اید و عکس شخصیت شما در کنار مبارز شوم قرار خواهد گرفت فقط اگر از مبارز اول شکست خوردی این ترفند فایده ای نداره و اگر همچنان همین کار را بکنی بدون هیچ زحمتی به شائوکان می رسی اگر شائوکان را شکست دادی و دوباره از دسته دوم استارت را زدی می بینید ساختمان مخفی دیگری بالا سر شائوکان وجود داره که بیشترش مبارزه با کانو هست
    پس چرا اومدی تاپیک جداگانه زدی

14. RedDragon آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mavado
    تشکر شده 1,784 بار در 734 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    63
    حالت من
    ShadOsarhal
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام
    این تایپگ تکراری است.
    مدیر های محترم پاک بفرمایید.

Ed Boon

شعله خشماژدهای قرمز، قلعه لین کویی را میسوزاند.

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 28910111213 آخرینآخرین