صفحه 68 از 69 نخستنخست ... 1858646566676869 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 682

موضوع: پیشنهادات

1. پیشنهادات

AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 11,763 بار در 2,632 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

تاپیک رفرش شد

2. 39 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (08-02-2013),AmiR 120 (05-21-2014),AmirTNT (03-12-2015),arasg (07-09-2013),♦♦♦viper♦♦♦ (08-10-2015),chameleon mk9 (07-10-2013),Creeper (02-08-2015),cyborg (09-08-2013),DaniDante (03-03-2014),DARK GAIA (01-16-2013),Dark Noob (11-10-2014),DarkBlaze (09-01-2013),Deadking (06-04-2013),E R M A C (06-13-2014),Fantom Ninja (01-31-2015),HamedWS (02-08-2015),HNafisi (08-16-2014),javad farhoudi (08-17-2014),Kombo Master (10-05-2013),Legend Of Darkness (05-01-2015),mahyar_ach (01-05-2018),mkliukang (07-10-2013),Paria1392 (09-22-2014),predatorr (07-26-2016),Raiden2012 (01-12-2013),RATED (06-06-2014),Rejected Emperor (09-04-2013),sadleay (06-03-2014),scorpion123 (08-27-2014),scorpionxl (12-23-2017),Sepanta (07-04-2013),Shadow Priest (10-25-2013),STarS|DeViL (01-12-2013),SUB-SOROUSH (04-20-2015),SUB~ZERO (07-13-2014),TB.C.Cage (دیروز),هومن اسدی (03-05-2015),White Night (02-15-2015),|SCORPION| (06-30-2014)

3. DARK GAIA آواتار ها کاربر فعال
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 1,084 بار در 365 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    2
    حالت من
    Ghamgin
    تگ شده
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    درود

با توجه به نزدیک بودن انتشار عنوان بی عدالتی 2 نبود زیرانجمن جدا برای این عنوان در بخش بی عدالتی حس میشه و این نبود میتونه کاربران در استارت تاپیک ها دچار مشکل کنه. خواهشا بخش مخصوص این عنوان را برای راحتی کاربران و وجود داشتن یک بخش و انجمن برای مطالب عنوان بی عدالتی 2 تاسیس بشود.

با تشکر
    fr-041_debris - Farbausch

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید DARK GAIA از ایشان تشکر کرده اند:

General KOMBATENT (05-12-2017),TB.C.Cage (05-12-2017)

5. mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 1,211 بار در 515 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    هر چند میدونم دیگه مدیری آنلاین نمیشه تا اینو بخونه ولی مینویسم

شاید بهتر باشه فرصتی داده باشه که کاربرای جدیدتر ( اونایی که از 2015 به بعد عضو شدن )

من تو سایت کاره ای نبودم و نیستم یه مدتی کاربر فعال بودم ( اواخر 2014 ) بعدش همه ی رنکا رفرش شد و دوباره آخرای 2016 فعال شدم مثل دوستمون حسین نفیسی

اما کاربرای قدیمی که لیاقت بهترینا رو دارن الان تو سایت نیستن و بر نخواهن گشت چون نوجوون هایی که اونموقع در فکر پیشرفت سایت بودن الان پا به سن گذاشتن و درگیر مسائل زندگی هستن و حتی اگه بخوان وقت نمیکنن ماهی یکی دو بار به سایت سر بزنن من هم شاهد بودم که بدون هیچ چشم داشتی به رنک و مقام برای سایت تلاش میکردن ولی ما هم نباید منتظر اونا بمونیم ، پس شاید بهتر باشه یه تجدید نظری تو رنک های مدیریتی بشه و یه سری سخت گیری ها کنار گذاشته بشه درسته کاربرای جدید اصلا به خوبی کاربران قدیمی ام کا سنتر نمیتونن از پس انجمن بر بیان

سایت از سال 2015 تا الان در سکوت بوده ( هر چند سال گذشته یه ذره بهتر شد ) ولی الان دوباره برگشته به همون حالت قبلیش

شاید کاربران جدید بتونن تا حدودی به انجمن کمک کنن و رنکشو تو ایران و جهان بهتر کنن و بازدیدها رو بالاتر ببرن

این سایت کاملترین مرجع مورتال کامبت به زبان فارسی بوده و هست پس حیفه دست رو دست بزاریم تا فراموش بشه و در نهایت حذف بشه

شایدم بد نباشه یه گله ای کنم از کاربرای جدید به خاطر اینکه با اینکه فعالن ولی بیشتر وقتشونو صرف کارایی میکنن که هیچ تاثیری در بهبود سایت نداره ولی بازم خدا رو شکر که هستن

به امید اینکه سایتو از دست ندیم... ( هر چند به این موضوع امیدوار نیستم ) چون روند خوبی رو در پیش نگرفته
    Telegram ID / Instagram : @mahyar_ach

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده اند:

Black ninja (01-06-2018),Dark Noob (01-05-2018),haghy (01-05-2018),love day (01-05-2018),MKXsubzero (01-06-2018),scorpionxl (01-05-2018),scorsub (01-05-2018)

7. کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    واقعا حرفهای خوبی بود خوب معمولا کسانی که مجرد هستند بیشتر مشغول بازی و سرگرم کردن خودشون هستند تا کسانی که درگیر کار و زندگی هستند دیگه وقت بازی کردن رو ندارن اما من یه پیشنهاد دارم و اونم اینه که هر بازی جدیدی که به سایت اضافه میشه خواهشا راهنمای بازی رو هم در کنارش بزارین و کسایی که وقت ندارن که چگونگی انجام بازی رو کشف کنن با خوندن راهنماش سریعا وارد بازی بشن و اونو انجام بدن
  8. Smasher آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 662 بار در 284 ارسال
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mahyar.A [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    هر چند میدونم دیگه مدیری آنلاین نمیشه تا اینو بخونه ولی مینویسم

شاید بهتر باشه فرصتی داده باشه که کاربرای جدیدتر ( اونایی که از 2015 به بعد عضو شدن )

من تو سایت کاره ای نبودم و نیستم یه مدتی کاربر فعال بودم ( اواخر 2014 ) بعدش همه ی رنکا رفرش شد و دوباره آخرای 2016 فعال شدم مثل دوستمون حسین نفیسی

اما کاربرای قدیمی که لیاقت بهترینا رو دارن الان تو سایت نیستن و بر نخواهن گشت چون نوجوون هایی که اونموقع در فکر پیشرفت سایت بودن الان پا به سن گذاشتن و درگیر مسائل زندگی هستن و حتی اگه بخوان وقت نمیکنن ماهی یکی دو بار به سایت سر بزنن من هم شاهد بودم که بدون هیچ چشم داشتی به رنک و مقام برای سایت تلاش میکردن ولی ما هم نباید منتظر اونا بمونیم ، پس شاید بهتر باشه یه تجدید نظری تو رنک های مدیریتی بشه و یه سری سخت گیری ها کنار گذاشته بشه درسته کاربرای جدید اصلا به خوبی کاربران قدیمی ام کا سنتر نمیتونن از پس انجمن بر بیان

سایت از سال 2015 تا الان در سکوت بوده ( هر چند سال گذشته یه ذره بهتر شد ) ولی الان دوباره برگشته به همون حالت قبلیش

شاید کاربران جدید بتونن تا حدودی به انجمن کمک کنن و رنکشو تو ایران و جهان بهتر کنن و بازدیدها رو بالاتر ببرن

این سایت کاملترین مرجع مورتال کامبت به زبان فارسی بوده و هست پس حیفه دست رو دست بزاریم تا فراموش بشه و در نهایت حذف بشه

شایدم بد نباشه یه گله ای کنم از کاربرای جدید به خاطر اینکه با اینکه فعالن ولی بیشتر وقتشونو صرف کارایی میکنن که هیچ تاثیری در بهبود سایت نداره ولی بازم خدا رو شکر که هستن

به امید اینکه سایتو از دست ندیم... ( هر چند به این موضوع امیدوار نیستم ) چون روند خوبی رو در پیش نگرفته
    سلام

این مشکلی که شما گفتی ( فعالیت کاربر ساده رو سگ هم حساب نکردن و کسی خودشو بکشه تا تازه کاربر فعال شه ) از بدو تاسیس این سایت بوده و خیلی ها اعتراض کردن اما هیچوقت برطرف نشد ! چون برا نظر کاربرا از اولشم احترامی قائل نبودن ... یکی از دلایل سقوط این سایتم همین بود برای رنک میرفتن سایت رقیب که زود مقام میداد ... بعد مدیرای این سایت انتظار داشتن کاربر فقط برا رفیقاش و کامبت بیاد این سایت فعالیت کنه نه مقام ... که یه چیز غیرممکنی هست چون کسی فقط برا رفیقاش بخواد فعالیت کنه باهاشون میره تلگرام و اینا ... بحث کامبتی شونو همونجا میکنن

مدیرام که هیچوقت انلاین نیستن جز هولی نینجا این پیام شمارو بخونن که اونم دسترسی خاصی نداره دیگه فک کنم همون یه مدیرم که میومدم دیگه از وضع سایت ناامید شد و نیاد ! اما دومین ایراد سایت همین بود مدیری 1 سالم نمیومد رنکش باقی میموند جا اینکه رنکشو بدن کاربرایی که فعال بودن

کلا این سایت تا بوده همین بوده در حدی سخت رنک میدادن یا برا کاربرا احترام قائل میشدن که فک میکردی سایت Raddit یا gamespot هست, فقطم برا ترجمه کردن ارزش قائل بودن من یادمه کاربری بود بازی اپلود میکرد یکی از مدیرا بهش گفت تو هزار تا بازیم اپلود کنی برامون سودی نداره فقط ترجمه لازم داریم !

سایتم خیلی وقته راستشو بخوای از دست رفته ... البته یه راه برا درست شدنش هست ... که اونم عمرا یه نفرم گوش بده اینکه مثل سایت رقیب سریع به همه رنک بدن, تمام مدیرای فعلی هم بجز هولی نینجا برکنار شن مدیریت جدید روی کار بیاد ... کلا باید از ریشه سایتو عوض کرد بصورت ریشه ای داغونه !

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Smasher از ایشان تشکر کرده اند:

mahyar_ach (01-06-2018),scorsub (01-06-2018)

10. mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط Smasher [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام

این مشکلی که شما گفتی ( فعالیت کاربر ساده رو سگ هم حساب نکردن و کسی خودشو بکشه تا تازه کاربر فعال شه ) از بدو تاسیس این سایت بوده و خیلی ها اعتراض کردن اما هیچوقت برطرف نشد ! چون برا نظر کاربرا از اولشم احترامی قائل نبودن ... یکی از دلایل سقوط این سایتم همین بود برای رنک میرفتن سایت رقیب که زود مقام میداد ... بعد مدیرای این سایت انتظار داشتن کاربر فقط برا رفیقاش و کامبت بیاد این سایت فعالیت کنه نه مقام ... که یه چیز غیرممکنی هست چون کسی فقط برا رفیقاش بخواد فعالیت کنه باهاشون میره تلگرام و اینا ... بحث کامبتی شونو همونجا میکنن

مدیرام که هیچوقت انلاین نیستن جز هولی نینجا این پیام شمارو بخونن که اونم دسترسی خاصی نداره دیگه فک کنم همون یه مدیرم که میومدم دیگه از وضع سایت ناامید شد و نیاد ! اما دومین ایراد سایت همین بود مدیری 1 سالم نمیومد رنکش باقی میموند جا اینکه رنکشو بدن کاربرایی که فعال بودن

کلا این سایت تا بوده همین بوده در حدی سخت رنک میدادن یا برا کاربرا احترام قائل میشدن که فک میکردی سایت Raddit یا gamespot هست, فقطم برا ترجمه کردن ارزش قائل بودن من یادمه کاربری بود بازی اپلود میکرد یکی از مدیرا بهش گفت تو هزار تا بازیم اپلود کنی برامون سودی نداره فقط ترجمه لازم داریم !

سایتم خیلی وقته راستشو بخوای از دست رفته ... البته یه راه برا درست شدنش هست ... که اونم عمرا یه نفرم گوش بده اینکه مثل سایت رقیب سریع به همه رنک بدن, تمام مدیرای فعلی هم بجز هولی نینجا برکنار شن مدیریت جدید روی کار بیاد ... کلا باید از ریشه سایتو عوض کرد بصورت ریشه ای داغونه !
    سلام ددکینگ عزیز از اینکه دوباره میبینمت خیلی خوشحالم

حقیقتش شاید اینکارشون یکی از سیاست های درستشون بوده ، چون الان به سایت همسایه هم سر زنی وضعیتش بدتره فقط تعداد کسایی که رنک دارن بیشتره اصلا پست مفیدی زده نمیشه

اینجا همیشه تو انتخاب مدیر سخت گیر بوده و خوشبختانه این سختیگیری ها باعث شد سایت به جایگاه امروزش برسه

با فراگیر شدن مسنجر هایی مثل واتس و تلگرام خود به خود خیلی از بازدید وبسایت های اینترنتی کم شد ( تو ایران خیلی چشمگیر بود ) و هنوزم این موضوع ادامه داره ، فقطم نمیشه تقصیر مسنجرا گذاشت فعالیت کم اعضای اینجا یا جاهای دیگه رو نمیشه نادیده گرفت

شاید بد نباشه این سخت گیری ها رو کمتر کنن ( پ.ن : ناموسا کاربر فعال نمیبینم پست مفید بده ، شاید یکی دوتا ، اونوقت به کی رنک بدن ؟ یه سری که فقط تاپیکای بحث آزادو بالا میارن یه سریم زیر تاپیکای خوب اسپم میدن من یکی دو نفرو بیشتر ندیدم 4 تا پست مفید داشته باشن ) حرفت درسته کسی برای رفاقت صرفا نمیاد فعالیت کنه هر چند همچین کسایی رو داشتیم. ولی کاربرا هم باید خودشونو اثبات کنن که مدیر ( که الان نیست ) تشخیص بده صلاحیت مدیر شدن دارن یا نه

شاید معرفی نسخه ی جدید مورتال کامبت بتونه کمکی به سایت بکنه ( شایدم نه )

موفق باشی عزیز

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده است:

Smasher (01-06-2018)

12. love day آواتار ها کاربر فعال
    علاقه مند به
    sonya
    تشکر شده 1,051 بار در 520 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    16
    حالت من
    Ghati
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    باو فعالیت موضوع میخاد الان همه چیز انجام شده چی کار کنیم؟ مثلا میشه تحلیل و فن فیک نوشت اونم سخته و خوبش کار هرکسی نیست
    وقتی موضوع نباشه طبیعی یه اسپم زیاد یا فعالیت کم بشه

Like how a single word
    Can make a heart open
    I might only have one match
    But I can make an explosion

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید love day از ایشان تشکر کرده است:

TB.C.Cage (01-07-2018)

14. mahyar_ach آواتار ها Devil Within
    علاقه مند به
    sub-zero
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط love day [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    باو فعالیت موضوع میخاد الان همه چیز انجام شده چی کار کنیم؟ مثلا میشه تحلیل و فن فیک نوشت اونم سخته و خوبش کار هرکسی نیست
    وقتی موضوع نباشه طبیعی یه اسپم زیاد یا فعالیت کم بشه
    اتفاقا چیزی که زیاده موضوعه به خصوص اگه سایتای خارجی رو بگردید برای ترجمه تاپیک زیاده ، به خصوص تاپیکای داخل همین انجمن که ترجمشون ناقص مونده

درسته همه چیز آپلود شده ولی اگه سطحی یه نگا بهشون بکنیم میبینیم لینکای دانلودشون خرابه میشه با آپلود کردن دوبارشون تو آپلودسنتر دائمی یه کمکی کرد

و...

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahyar_ach از ایشان تشکر کرده است:

love day (01-08-2018)

16. TB.C.Cage آواتار ها ʳᵉᶤᶰᵃ ᵈᵉ ˡᵃ ˡᵘᶜʰᵃ
    علاقه مند به
    johnny-cage
    تشکر شده 1,692 بار در 757 ارسال
    حالت من
    Ghati
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    کاملا درسته....
    مثل ترجمه اینترو ها(به طور درست و کامل)
    و ترجمه تایپیک سازندگان کارکترا....

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید TB.C.Cage از ایشان تشکر کرده است:

love day (01-08-2018)

18. Smasher آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 662 بار در 284 ارسال
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط mahyar.A [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام ددکینگ عزیز از اینکه دوباره میبینمت خیلی خوشحالم

حقیقتش شاید اینکارشون یکی از سیاست های درستشون بوده ، چون الان به سایت همسایه هم سر زنی وضعیتش بدتره فقط تعداد کسایی که رنک دارن بیشتره اصلا پست مفیدی زده نمیشه

اینجا همیشه تو انتخاب مدیر سخت گیر بوده و خوشبختانه این سختیگیری ها باعث شد سایت به جایگاه امروزش برسه

با فراگیر شدن مسنجر هایی مثل واتس و تلگرام خود به خود خیلی از بازدید وبسایت های اینترنتی کم شد ( تو ایران خیلی چشمگیر بود ) و هنوزم این موضوع ادامه داره ، فقطم نمیشه تقصیر مسنجرا گذاشت فعالیت کم اعضای اینجا یا جاهای دیگه رو نمیشه نادیده گرفت

شاید بد نباشه این سخت گیری ها رو کمتر کنن ( پ.ن : ناموسا کاربر فعال نمیبینم پست مفید بده ، شاید یکی دوتا ، اونوقت به کی رنک بدن ؟ یه سری که فقط تاپیکای بحث آزادو بالا میارن یه سریم زیر تاپیکای خوب اسپم میدن من یکی دو نفرو بیشتر ندیدم 4 تا پست مفید داشته باشن ) حرفت درسته کسی برای رفاقت صرفا نمیاد فعالیت کنه هر چند همچین کسایی رو داشتیم. ولی کاربرا هم باید خودشونو اثبات کنن که مدیر ( که الان نیست ) تشخیص بده صلاحیت مدیر شدن دارن یا نه

شاید معرفی نسخه ی جدید مورتال کامبت بتونه کمکی به سایت بکنه ( شایدم نه )

موفق باشی عزیز
    متسفانه وضع سایت الان اینقدری داغون شده و مدیرا دیگه به سایت اهمیت نمیدن که یه حقیقتی هست حتی اگه همینایی که اسپم میدن تاپیک بالا میارنم مدیر شن سایت از وضعیت فعلی شاید بهتر شه !!

یعنی کار به جایی رسیده بخوان سایت بهتر شه مجبورن اسپمر مدیر کنن تا یه مدت بعد شاید فعالیت مفید بالا رفت برکنارشون کنن کاربر فعال هارو جاشون مدیر کنن ... البته اینا که دارم میگم غیرممکنه اتفاق بیفتن چون ادمین های اصلی که دسترسی دارن کمترین ارزشی برا سایت قائل نیستن

سایتم اینطوری میخواد پیش بره هردفعه کامبت جدید اومد 1-2 سال شلوغ شه بعد که جو بازیش رفت 4 سال باز خلوت ! دیگه واقعا باید گفت امیدی به احیای سایت نیس

در رابطه با این سخت گیری های قدیم باعث شد سایت به جایگاه امروزش برسه هم درسته هم باهاش مخالفم ... چون با اینکه سایتو معتبر کرد و از حالت مهدکودک دراورد که مثل سایت رقیب هرکی از راه رسید با 4 تا پست رنک بگیره ... اما در عین حال خیلی کاربرهارم چون دیدن هرچی فعالیت میکنن مقام نمیگیرنم فراری داد !!

چرا دروغم بگم دیگه یکیشون خودم ... من یکی از قدیمیای این سایت بودم که حتی قبل از درست شدن سایت رقیب اینجا فعالیت داشتم ... اما یه مدت خیلی اپلود میکردم بهم گفتن فعالیت اپلودی به دردمون نمیخوره فقط ترجمه ... همین زده ام کرد از فعالیت ... یا یه بار دیگم بعدا برگشتم بعد یه عمر فعالیت دیدم تازه کاربر فعالم کردن و ...

البته بازم قبول دارم قاتل اصلی هرچی انجمنه در واقع تلگرام بود ... اما من شخصا اگه این انجمن مدیریت درستی داشت کارش خوب بود ممکن بود اینجا بیشتر از تلگرامم سر بزنم چون انجمن یه حال و هوایی داره که تلگرام نداره اما متسفانه در حال حاظر سطح کیفی این سایت به 1/10 تلگرام رسیده

به نظرم یکی از کاربرای قدیمی این سایت General Kombatent رو اگه برگردونن ادمین کنن وضع بهتر میشه چون از مدیریتم خوب سردرمیاورد

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Smasher از ایشان تشکر کرده است:

TB.C.Cage (01-15-2018)

20. hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 279 بار در 153 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    داش اسمشر بنظرم یکی از دلایل اینکه سایت نمیتونه بالا بیاد انقدر تو قدیم برای سایت فعالیت کردن و انقد پست داره ک ادم نمیدونه بجز اسپم یا فعالیت تو قسمت آزاد چیکار کنه که سایت یکم قوی بشه بنظرم چندتا چیزه که فقط تا ابد میتونی ادامش بدی یه بخش عکسه یه بخش مدینگه ک الان هیچ مدری تقریبا تو سایت فعالیت نمیکنه بجز من ک منم انقد از مدام کم استقبال کردن ناامید شدم از ساخت مد...
    تلگراممم خیلییی اثر داره انصافا چون قبلا من میدیدم هزار تا سایت رزیدنت اویل بود ولی انقد تو تلگرام توش چنل ساختن انقد ساختن دیگه نصفشون ناامید شدن یا مثلا یه سایت کمبت دیگه ک فک کنم میدونین کدومو میگم اون تو قسمتای بازیای دیگه بیشتر فعالیت میکنه تا خود کمبت همه سایتا اینطوری شدن طرفدارای اینجاستیسم زیاد نیستن تو سایت بخش تیکن و استریت فایترم که مرده پس کاری نمیشه کرد....
    بنظرم به من قبلا میتونستن یه رنکی حداقل بدن ن حالا مدیر ولی انصافا لایق یه رنک بهتر بودم که ولی الان بنظرم لایقش نیستم چون زیاد پست بدرد بخور نذاشتم اخیرا

ولی واقعا بی انصافیه الان جنرال کمبتنت 475 تا پست داره ولی هنوز کاربر سایته
    خدایی کاربر سایت

Lin Kuei

لطفا به داستان من سر بزنید!!
    http://forum.mkcenter.ir/showthread....027#post107027

21. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hzdmc از ایشان تشکر کرده اند:

scorpionxl (01-15-2018),Smasher (01-16-2018)

صفحه 68 از 69 نخستنخست ... 1858646566676869 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع