صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 289101112
نمایش نتایج: از 111 به 117 از 117

موضوع: بحث پیرامون Cheat Engine و ترینرهای دست ساز

1. آموزش هک بازی هاو ترینرهای دست ساز+فیلم

EMPEROR آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 7,193 بار در 1,534 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    11
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    باسلام
    این تاپیک جهت بحث وتبادل نظر پیرامون ابزارهای هک بازیها نظیر Cheat Engine و Art Money ساخت Table ها وTrainer ها توسط بچه های علاقمند فروم وباهمکاری ae_mz ایجاد شده، هربحثی راجع این برنامه دارید توی همین تاپیک مطرحش کنید.

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

* * *

سخنان ae:

سه تا فیلم آموزش مبتدی و متوسط با حجم کم آماده کردم

اینم از فیلم آموزشی قسمت چهارم با حجم کم که جزو دوره های نیمه حرفه ای حساب میشه
    و برای پیدا کردن یک فرمول و ثابت کردن فرمول در بازی استفاده میشه
    این آموزش هم برای چیت انجین آماده شده

پیش نیاز: فیلم آموزشی قسمت اول

فیلم آموزشی قسمت پنجم که جزو دوره حرفه ای محسوب می شه و برای پیدا کردن فرمول و ایجاد پوینتر
    استفاده می شه و به درد زمانهایی می خوره که بعد از خروج از بازی و اجرای دوباره بازی
    آدرسی که قبلا پیدا کردیم تغییر می کنه و قابل استفاده در دفعات بعدی نیست که
    توصیه میکینم دانلود و تمرین کنید

پیش نیاز: فیلم آموزشی قسمت چهارم

فیلم آموزشی قسمت ششم برای اون دسته از دوستانی که احتمالا در بازیشون با فرمول Multi-level Pointers روبرو شدن و از روشهای قبلی برای هک کردن نتونستن به نتیجه برسن
    این فیلم هم جزو دوره حرفه ای محسوب میشه و توصیه میکنم که حتما دانلود و تماشا و تمرین کنید

------------------------------------------------------------------
    دو فیلم آموزشی برای برنامه ArtMoney که مقدماتی و متوسطه محسوب میشه و میتونید دانلود و تمرین کنید
    امیدوارم که مورد رضایت دوستان باشه

فیلم آموزشی قسمت سوم مخصوص هک کردن آدرسهای شناور و دوبل، توسط برنامه ArtMoney
    آماده شد که این فیلم هم دوره متوسطه محسوب می شه و می تونید از لینک زیر دانلود کنید

فیلم آموزشی قسمت چهارم برای پیدا کردن پویینترها توسط ArtMoney هستش که به درد زمانهایی می خوره که وقتی بازی رو از اول اجرا کنید و آدرس هک شده قبلیتون کار نکنه
    این آموزش دوره حرفه ای محسوب می شه که از لینک زیر قابل دسترسه

پیش نیاز: فیلم آموزشی ArtMoney قسمت اول

فیلم آموزشی قسمت پنجم ArtMoney آماده شد
    در این فیلم نحوه پیدا کردن Multi-level pointers آموزش داده شده که دوره حرفه ای محسوب میشه

پیش نیاز: فیلم آموزشی ArtMoney قسمت چهارم

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اولین فیلم آموزشی برای ساختن ترینر که ابتدایی ترین روش ساختن ترینر آموزش داده شده
    به علت اینکه این فیلم به صورت نوشتاری نیست یک کمی حجمش بیشتر شده و با حجم تقریبا 9 مگابایت برای دانلود آماده شده

قسمت دوم فیلم آموزشی برای ساختن ترینر آماده شده که مربوط به Float و Double میشه
    این فیلم به صورت نوشتاری نیست و با حجم تقریبا 7 مگابایت برای دانلود آماده شده
    امیدوارم که علاقه داشته باشین و دانلود و تمرین کنید

Pointer trainer make tutorial

سومین فیلم آموزشی برای ساختن ترینر آماده شده که نحوه ساختن ترینر برای پوئینترها رو آموزش داده
    به علت اینکه این فیلم به صورت نوشتاری نیست یک کمی حجمش بیشتر شده و با حجم تقریبا 9/5 مگابایت برای دانلود آماده شده
    امیدواریم که علاقه داشته باشین و دانلود و تمرین کنید

پسوردفایلها درصورت لزوم: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

موفق باشید

ویرایش توسط EMPEROR : 03-15-2013 در ساعت 09:29 PM

2. 25 کاربر به خاطر ارسال مفید EMPEROR از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (03-27-2013),ae_mz (01-17-2013),AmirKiller (08-05-2013),Ares (09-20-2013),chameleon mk9 (08-05-2013),cyrax0011 (11-18-2013),DARK GAIA (01-16-2013),Dark Noob (02-28-2015),DFSHINNOK7 (01-16-2013),E R M A C (09-10-2013),ERMACboggg (01-03-2014),Kombo Master (03-06-2014),Kung Lao (01-16-2013),mamaly1991 (11-16-2013),mkliukang (08-05-2013),mocap (11-15-2013),Nightwing (01-17-2013),Onaga (01-16-2013),Raiden2012 (02-03-2013),RedDragon (03-01-2015),Rejected Emperor (09-22-2013),Shadow Priest (08-25-2013),STarS|DeViL (01-16-2013),SUB_SCORPION (01-16-2013),White Night (03-03-2015)

3. AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 11,759 بار در 2,632 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط AmiR 120 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    میدونم یه صد سالی میشه این پستو زدی ولی لطفا جواب بده: درست و حسابی یادم بده با چیت انجین پوینتر سرچ کنم.
    AmiRDarkness
    بازی رو توی اسکن انتخاب کن

پوینتت رو بزن اینتر کن

برو توی بازی پوینت رو تغییر بده

پوینت جدید رو بزن و باز هم اینتر کن و تا جایی ادامه بده که اعداد کم بشن

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

The JokeR (03-01-2015),White Night (02-28-2015)

5. AmiR 120 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 896 بار در 337 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط AmiRDarkness [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

بازی رو توی اسکن انتخاب کن

پوینتت رو بزن اینتر کن

برو توی بازی پوینت رو تغییر بده

پوینت جدید رو بزن و باز هم اینتر کن و تا جایی ادامه بده که اعداد کم بشن
    این که آب خوردنه منظورمو اصا میدونی؟ میدونی پوینتر ثابت چیه؟(300% میدونی) پس من پوینتر ثابتو میخوام تا هر بار نیام تو بازی هی ب سرچم امیر. @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام

6. AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط AmiR 120 [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    این که آب خوردنه منظورمو اصا میدونی؟ میدونی پوینتر ثابت چیه؟(300% میدونی) پس من پوینتر ثابتو میخوام تا هر بار نیام تو بازی هی ب سرچم امیر. @[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    وقتی سیو کنی دیگه پوینتر ثابت لازم نداری که

7. AmiR 120 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط AmiRDarkness [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

وقتی سیو کنی دیگه پوینتر ثابت لازم نداری که
    مشکل منم همینه آخه سیو میکنمش(ریجیستری که تغییر دادم)بعد سیو میکنم و بازی میبندم بعد کع میخوام دوباره تو بازی برم آدرسی که سیو کردم رو لود میکنم اما کار نمیکنه .
    سلام

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید AmiR 120 از ایشان تشکر کرده است:

RedDragon (03-03-2015)

9. AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

باید لود کنه

این مشکل مال ورژن های قدیمی بود که برای مثال بازی رو کرش میکرد یا امتیاز رو نگه داری هنگ میکرد دستگاه

اما نسخه جدید این مشکل رو نداره و وقتی سیو کنی و برگردی همون امتیاز رو داری که موقع استفاده کم میشه

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده است:

RedDragon (03-03-2015)

11. AmiR 120 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

باید لود کنه

این مشکل مال ورژن های قدیمی بود که برای مثال بازی رو کرش میکرد یا امتیاز رو نگه داری هنگ میکرد دستگاه

اما نسخه جدید این مشکل رو نداره و وقتی سیو کنی و برگردی همون امتیاز رو داری که موقع استفاده کم میشه

یه سوال میپرسم جواب بده !: تو تو زندگیت با مموری کار کردی که با دسیمال شرکت سازنده یه بازیو به فنا بکشی ( بازیو هک کنی:->)؟ اینو جواب بده
    سلام

12. کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خداییی کاری که کردین حوصله می خواست ممنون

روش cod injection رو بزارین دیگه تکمیل میشه

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 289101112