صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

موضوع: آموزش آنلاین بازی کردن مورتال کامبت 4 با دوستانتان !

1. Red face آموزش آنلاین بازی کردن مورتال کامبت 4 با دوستانتان !

Kung Lao آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 7,382 بار در 1,442 ارسال
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

سلام خدمت دوستان عزیز

از اونجایی که یک سری از دوستان انقدر بازی های سگا رو آنلاین بازی کردن خسته شدن تصمیم گرفتم آموزش آنلاین بازی کردن MK4 رو قرار بدم که

احتمال میدم خیلی از اعضا از امکان آنلاین بازی شدن این بازی و سایر بازی هایی مثل :

MK Subzero - MK Social Forces - MK Trilogy

بی خبرند ! اما بهتره بدونید این بازی هارو خیلی راحت میشه آنلاین بازی کرد .

بنده که خودم شخصا از مورتال های سگا خوشم نمیاد و درش تخصصی ندارم چون کمبو زدن در اونها خیلی محدوده و بازی رو سخت کرده

اما در نسخه 4 مورتال کامبت کمبو های زیادی اضافه شده و با طراحی سه بعدی جذابیت خاصی به بازی بخشیده شده .

برای آنلاین بازی کردن این بازی ها ، باید نسخه Nintendo64 این بازی رو همراه با شبیه ساز N64 دانلود کنید .

از لینک زیر شبیه ساز N64 رو دانلود کنید و سپس ار فشرده خارج کنید

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

برای دانلود رام بازی هم به لینک زیر مراجعه کنید و بعد از 5 ثانیه صبر بازی رو دانلود کنید

به محلی که شبیه ساز را در آن ریخته اید مراجعه کنید و فایل Auto Settings.reg رو اجرا کنید ارور اول رو Yes و دوم رو OK بزنید

سپس فایل Project64k.exe رو اجرا کنید تا شبیه ساز اجرا شود ، بعد از اجرا از منوی فایل روی گزینه Choose Rom Directory کلیک کنید

سپس مسیر رام بازی خود را تایین کنید و ok بزنید . مجددا منوی فایل را باز کرده و روی گزینه Net Play کلیک کنید

بعد از وارد شدن به قسمت نت پلای محیط زیر رو مشاهده خواهید کرد :

بعد از مشاهده این صفحه شما اسم خود و سرعت اینترنتتون رو انتخاب کنید بهتره که به دلیل سرعت آتشی اینترنت ایران Bad رو انتخاب کنید :D

در قسمت پایین یک سری سرور رو مشاهده میکنید ، به انتخاب خود یک سرور که با سرعتتون مطابقت داره انتخاب کنید و واردش بشید .

بعد از وارد شدن به روم ، روی دکمه Create کلیک کنید و سپس روی بازی کلیک کنید .

شما الان یک روم ساختید ، پارتنر شما بعد از وارد شدن به این روم میتونه به بازی شما وارد بشه و بعد از وارد شدن ایشان روی دکمه Start کلیک کنید و لذت ببرید

ویرایش توسط Kung Lao : 06-18-2013 در ساعت 07:57 AM

2. 25 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (06-17-2013),AmiRDarkness (06-16-2013),ArashNew (06-16-2013),Bi-Han (06-29-2014),cyborg (06-16-2013),cyrax0011 (09-13-2013),Dark Noob (01-16-2015),Deadking (06-17-2013),DFSHINNOK7 (06-17-2013),E R M A C (09-06-2013),EMPEROR (06-18-2013),RICAROS (06-17-2013),General KOMBATENT (01-14-2014),Kombo Master (01-14-2014),laxi (06-17-2013),mkliukang (07-25-2013),mocap (09-21-2013),MS (06-16-2013),Onaga (06-16-2013),Princess Kitana (06-18-2013),Rejected Emperor (06-16-2013),Shadow Priest (01-14-2014),SuB-0 HiddeN (01-14-2014),Sub-100 (06-16-2013),the dragon king (07-25-2013)

علاقه مند به
    kung-lao
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    upupupupupupupupupupupupupupupupupupupupupupupupup

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

Deadking (06-17-2013),Rejected Emperor (06-17-2013),Shadow Priest (01-14-2014)

RICAROS آواتار ها Desmond Miles
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 7,198 بار در 3,368 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

امیرجان بابت تاپیکت خیلی ممنون !

اتفاقا مدتی پیش هم به فکر بازی کردن ام کی 4 بودم ولی با نسخه پلی 1
    دنبالش رفتم ولی دیدم حجمش خیلی زیاده بیخیال شدم
    ولی اینم میدونستم که حجم زیادش بدلیل کامل بودنشه یعنی فیلم هاش و ... توش هست

میگم سری مسبقات ام کی 4 انلاین هم برگزار کنید !
    و جوایزی هم در نظر بگیرید ، کارت شارژی چیزی ..... شما بر گزار کنید جوایز با من

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید RICAROS از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (06-17-2013),mkliukang (07-25-2013),Rejected Emperor (06-17-2013),Shadow Priest (01-14-2014)

علاقه مند به
    kung-lao
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    به غیر از بالا بودن حجم نسخه پلی 1 ، امکان آنلاین بازی کردن گیم های پلی 1 در کامپیوتر وجود نداره قرار بود پلاگینی برای epscpe طراحی بشه که شکست خورد و به صورت null در اومد

اما خوشبختانه کنسول nintendo64 که از گرافیک بهتری نسبت به ps1 برخورداره قابلیت انلاین رو داره و خوشبختانه تر اکثر بازی های کامت ps1 رو این کنسول هم هستند .

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

DFSHINNOK7 (06-18-2013),RICAROS (06-17-2013),mkliukang (07-25-2013),Onaga (06-17-2013),Shadow Priest (01-14-2014)

Green.Reptile آواتار ها کاربر تازه
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    لینک دانلود شبیه ساز مشکل دارهههههههههههههههههههههه هههههه
    I am Reptile, and I do not answer to you. Fight!

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Green.Reptile از ایشان تشکر کرده اند:

mkliukang (07-25-2013),Rejected Emperor (06-17-2013)

علاقه مند به
    None
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

@ Kung Lao :::
    یادمه میقعی که میخواستم بازی تیکن 3 رو بازی کنم قسمتی تو منوی پلی بود مخصوص نت پلی
    میخواست یجور نو آوردی کنم ولی .... دیگه بچگیه دیگه ... بعد تو کول رام رفتم و نسخه پلی 1 ام کی 4 رو دیدم . ، دیدم حجمش زیاد بیخیال شدم
    بعدش گفتی که کیفیت نینتندو بهتره ولی عکس این قضیه رو گفتی ...... من هم نسخه Plat Station 1 - و هم N64 رو دیدم
    به نظرمن پلی 1 خیلی بهتر بود !
    الان تو این نینتندو یکم بلور میشه و این نشانه ی افت کیفیته
    در حالی که نسخه پلی استشین یک این مشکل وحود نداره !!!

راستی امیر جان شبیه سازی که گفتی ..... سرعت دانلودش فوق العاده کمه .... سرورش ضعیفه ... تو مدیا فایر یا سرور های دیگر آپلود کن بزار تا کاربرا راحت تر دانلود کنن

================================= [پست ادغام شد] =================================

اگر خواستید میتوانید از این لینک هم برای دانلود امولاتور استفاده کنید !

-----------------------------------------

ویرایش توسط Kung Lao : 06-18-2013 در ساعت 07:56 AM

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید RICAROS از ایشان تشکر کرده اند:

ArashNew (06-17-2013),DFSHINNOK7 (06-18-2013),mkliukang (07-25-2013),Rejected Emperor (06-17-2013)

laxi آواتار ها کاربر سایت
    تشکر شده 398 بار در 98 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    این مبدلی که با لینک مدیا فایر گذاشتین گزینه نت پلی نداره !!!! شاید من اشتباه میکنم ؟؟ لطفا یه نگاه بندازید ؟؟!!! توی پوشه اصلا Auto Settings.reg نداره . تا وقتی این رو نداشته باشه قابلیت انلاین رو نخواهد داشت !!!!! تا اونجایی که اطلاع دارم و قابلیت انلاین شدن این برنامه فقط توی حالت پرتابل باشه مثل برنامه فیوژن و جنسیس این امولاتور که گذاشتین باید نصب بشه واسه این گمون نکنم نت پلی رو داشته باشید . بررسی کنید بعد اطلاع رسانی کنید من نسخه پرتابل این امولاتور رو دارم قابلیت انلاین هم داره ، اگه این امولاتور جواب نداد من اون امولاتور پرتابل رو آپلود کنم براتون.

With Ermac Telmix is King

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید laxi از ایشان تشکر کرده اند:

cyrax0011 (09-13-2013),DFSHINNOK7 (06-18-2013),mkliukang (07-25-2013),Rejected Emperor (06-18-2013)

علاقه مند به
    kung-lao
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط laxi [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    این مبدلی که با لینک مدیا فایر گذاشتین گزینه نت پلی نداره !!!! شاید من اشتباه میکنم ؟؟ لطفا یه نگاه بندازید ؟؟!!! توی پوشه اصلا Auto Settings.reg نداره . تا وقتی این رو نداشته باشه قابلیت انلاین رو نخواهد داشت !!!!! تا اونجایی که اطلاع دارم و قابلیت انلاین شدن این برنامه فقط توی حالت پرتابل باشه مثل برنامه فیوژن و جنسیس این امولاتور که گذاشتین باید نصب بشه واسه این گمون نکنم نت پلی رو داشته باشید . بررسی کنید بعد اطلاع رسانی کنید من نسخه پرتابل این امولاتور رو دارم قابلیت انلاین هم داره ، اگه این امولاتور جواب نداد من اون امولاتور پرتابل رو آپلود کنم براتون.
    اره درست میگید ایشون شبیه ساز ناقص رو گذاشته بود
    لینک تصحیح شد
    ریکاروس جان لطفا اول تست کن... لینک از پستش حذف شد .

نوشته اصلی توسط RiCaRoS [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    @ Kung Lao :::

بعدش گفتی که کیفیت نینتندو بهتره ولی عکس این قضیه رو گفتی ...... من هم نسخه Plat Station 1 - و هم N64 رو دیدم
    به نظرمن پلی 1 خیلی بهتر بود !
    الان تو این نینتندو یکم بلور میشه و این نشانه ی افت کیفیته
    در حالی که نسخه پلی استشین یک این مشکل وحود نداره !!!

راستی امیر جان شبیه سازی که گفتی ..... سرعت دانلودش فوق العاده کمه .... سرورش ضعیفه ... تو مدیا فایر یا سرور های دیگر آپلود کن بزار تا کاربرا راحت تر دانلود کنن

نه دوست من اشتباه میکنید رزولیشن دستگاه PS1 نصف دستگاه N64 هست غیر از اون تعداد رنگ های قابل پردازش در دستگاه PS1 بسیار کمتر از
    تعداد رنگ های قابل پردازش در دستگاه N64 میباشد اگه شما افت کیفیتی در مورتال کامبت 4 میبینید ، دلیلش اولا کیفیت کم خود بازی هست ، دوما ضعف شبیه ساز
    در شبیه سازی این بازی و سوما تنظیم نبود گرافیک شبیه ساز ، به تنظیمات گرافیک بورو و کیفیت رو زیاد کن .تعداد رنگ های قابل پردازش در این دستگاه خیلی بیشتر
    از پلی استیشن 1 هست ، سایر بازی هاش رو با نسخه پلی استیشن 1 مقایسه کنید متوجه میشید . سال تولید این دستگاه هم 5 سال جلو تر از PS1 هستش .

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

DFSHINNOK7 (06-18-2013),RICAROS (06-18-2013),Rejected Emperor (06-18-2013),Shadow Priest (01-14-2014)

EMPEROR آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 7,201 بار در 1,535 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    11
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بچه ها سلام
    انلاین بازی کردن مبدل پلی یک هم ممکنه چون احتمالاً بیشتر بچه های اینجا رامهای پلی یک رو دارن (البته بحث تفاوت کیفیتش با نینتندو چیز دیگریست!)
    اگه [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]داشته باشین راحت می تونین برین [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]سایت علاوه بر دیدن لیست بازیهایی که در حال حاضر آنلاینن [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] رو برای اینکار دان کنید.
    بقیه مراحل فرقی با مبدل سگا نداره
    راهنمای نصب فایلها:

• Extract the kailleraclient.dll from the zip file to your ePSXe-directory -NOT the plugin directory
    • Extract the cpka.dll in the PLUGINS-Directory
    • After that start ePSXe and select the CyberPad plugin in the Network-Configuration window in ePSXe
    • The CyberPad plugin don't need to be configured

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید EMPEROR از ایشان تشکر کرده اند:

DFSHINNOK7 (06-18-2013),Onaga (06-18-2013),Rejected Emperor (06-18-2013),Shadow Priest (01-14-2014)

علاقه مند به
    None
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Kung Lao [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اره درست میگید ایشون شبیه ساز ناقص رو گذاشته بود
    لینک تصحیح شد
    ریکاروس جان لطفا اول تست کن... لینک از پستش حذف شد .

آره درست میگید امیر جان
    این مبدلو بنده از کول رام گرفتم . چون امولاتور زون سرورش ضعیفه و سرعتش پایینه
    فک کردم همون ولی نیست . بعد از اینکه آپلود کردم .. بعد خودم تست کردم دیدم نت پلی نیست فکرر کردم از منه مشکلش چون درست نصب نکردم

از همه ی دوستان بخصوص امیر و مهدی عذر میخوام

نوشته اصلی توسط Kung Lao [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    نه دوست من اشتباه میکنید رزولیشن دستگاه PS1 نصف دستگاه N64 هست غیر از اون تعداد رنگ های قابل پردازش در دستگاه PS1 بسیار کمتر از
    تعداد رنگ های قابل پردازش در دستگاه N64 میباشد اگه شما افت کیفیتی در مورتال کامبت 4 میبینید ، دلیلش اولا کیفیت کم خود بازی هست ، دوما ضعف شبیه ساز
    در شبیه سازی این بازی و سوما تنظیم نبود گرافیک شبیه ساز ، به تنظیمات گرافیک بورو و کیفیت رو زیاد کن .تعداد رنگ های قابل پردازش در این دستگاه خیلی بیشتر
    از پلی استیشن 1 هست ، سایر بازی هاش رو با نسخه پلی استیشن 1 مقایسه کنید متوجه میشید . سال تولید این دستگاه هم 5 سال جلو تر از PS1 هستش .
    شاید من اشتاه میکنم و میدونید برای چی گففتم پلی 1 ، چون زمانی که این بازی رو بازی گرده بودم تو پلی استشین 1 بود و تو کامپیوتر نبود !
    به هر حال به حرف تو ، دیگه اعتماد دارم !

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید RICAROS از ایشان تشکر کرده اند:

cyrax0011 (07-23-2014),Rejected Emperor (06-19-2013),Shadow Priest (01-14-2014)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین