نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: Injustice: Gods Among Us Story Mode

1. Injustice: Gods Among Us Story Mode

AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 11,741 بار در 2,632 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

کل استوری مود بازی اینجاستیس که هر هفته یک چپتر اضافه میشود
    ترجمه این استوری مود تماما توسط این سایت انجام شده
    کپی برداری بدون ذکر منبع باعث بدبختی خودتون میشه

بسیار شبیه به داستان مورتال کمبت 2011 , بی عدالتی : خدایان در میان ما یک حالت داستانی حاوی ویژگی های برجسته ای دارد که حوادث و جزئیات آن حول زندگی کرکتر های دنیای DC می گذرد . داستان از جای شروع می شود که همه آنها در کره زمین دور هم جمع میشوند و .... . داستان به دوازده فصل تبدیل شده است که کاملا شبیه به مورتال کمبت هر فصل گویا زندگی یک کرکتر است .

فصل ها و شخصیت ها به این صورت می باشد :

چپتر 1 : بتمن

چپتر 2 : گرین لنترن

چپتر 3 : آکوامن

چپتر 4 : جوکر

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

چپتر 5 : گرین آروو

چپتر 6 : سایبورگ

چپتر 7 : دث استروک

چپتر 8 : بتمن

چپتر 9 : لکس لوثر

چپتر 10 : فلش

چپتر 1
    1 : واندر وومن

چپتر 12 : سوپرمن

خط داستانی :

من میتوانم بدون شک بگویم که تعداد زیادی جهان وجود دارد . بعضی ار آن ها مثل خود ما هستند ..... اما برای یک یا دو رویداد مهم دقیقا یک شکل می شوند " لکس لوثر "

پنج سال قبل از وقوع حوادث اصلی بی عدالتی : خدایان در میان ما , اتفاقاتی آشکار افتاده بود . دوربین ها صحنه هایی از شهر متروپلیس و گاتهام می گیرند که همه آن ها قربانی بمب هسته ای بودند که جان بیشتر از یازده ملیون نفر را گرفت . لنز دوربین بسته می شود و در اتاقی باز میشود . اتاقی که صدای خنده دیوانه واری از آن می آید که آن کسی را که مقصر این نسل کشی است را نشان میدهد : جوکر

بتمن , با خشونت جوکر رو مورد بازرسی قرار داده بود و همش از اون می پرسید : چه چیزی باعث شد که همچین کاری بکنی . اما جوکر حاضر به پاسخگویی نبود . بر طبق قوانین بتمن , او جوکر را بر روی صندلی نشاند تا سوالات بیشتری بپرسد . اما ناگهان دیوار پشت سر آنها به دو تیکه مجزا تبدیل شد . سوپر من با چشمانی سرخ که نشان دهنده خشونت بسیار زیاد بود وارد اتاق شد . او با عصبانیت به بتمن دستور داد که از جوکر دور شود . اما شوالیه تاریکی به او اطمینان داد که وضعیت را در دست دارد . مرد فولادی نسبت به حوادثی که قبلا پیش اومده بود بسیار خشمگین بود , او جوکر را گرفت و به وسط دو آینه ای که در اتاق بود چسباند . سوپرمن با ناله دلیل قتل لوییس و فرزند متولد نشده اش را از جوکر پرسید . اما جوکر شروع به مسخره بازی درباره نابودی متروپلیس و کریپتون کرد . سوپرمن از شدت عصبانیت مشتش را کنار صورت جوکر کوبید و آینه پشت سر جوکر شکست .

جوکر شروع به مسخره بازی بیشتر درباره مرد فولادی عزادار کرد . که باعث شد سوپرمن او را به قسمت های مختلف اتاق پرتاب کند . جوکر با پاهای خود شروع به مسخره کردن مرد فولادی کرد . و این را که مرد فولادی باور داشت که قرار است یک خانواده داشته باشد را مسخره می کرد و همش می گفت این دور از جادوگری های توئه . سوپرمن در حال که داشت به طرف صندلی میرفت با سرعت به طرف جوکر حمله ور شد . جوکر از سوپرمن خواست اونجا رو ترک کنه و فرار کنه و بره برای متروپلیس خراب شده کاری کنه , این کارهای جوکر باعث عصبانیت بیشتر سوپرمن شد پس او جوکر را از گردن گرفت و از روی زمین بلند کرد .

بتمن تلاش میکند آنها را از هم جدا کند اما سوپرمن به آرامی ضربه ای به پشت شوالیه تاریکی میزند و او را کنار می کشد . او دوباره به سمت جوکر می رود . دلقک شاه مجرم برای اینکه بازم سوپرمن رو عصبانی کنه گفت : اگر سوپرمن یک عشق دیگه پیدا کنه ... امیدوارم که خانواده بعدیش رو نکشم . چشم سوپرمن قرمز شد و درحالی که بتمن وحشت کرده بود به سمت آن ها رفت اما مرد فولادی مشتی به جوکر زد و صحنه سیاه شد . صدای خنده دیوانه واری همرا با صدای پاره شدن گوشت آمد .

چپتر 1 : بتمن

بزودی .......

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (06-21-2013),Amish (06-21-2013),cyborg (06-21-2013),Dark Noob (02-26-2015),DFSHINNOK7 (06-21-2013),RICAROS (06-22-2013),Holy Ninja (06-22-2013),Kung Lao (06-21-2013),mokh-zero (12-11-2014),Onaga (06-22-2013),Princess Kitana (06-23-2013),Rejected Emperor (06-23-2013)

Holy Ninja آواتار ها Holy Ninja
    علاقه مند به
    tremor
    تشکر شده 9,696 بار در 2,460 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بتمن دو بار وارد استوری مود میشه!!! یکی رو زدی توی چپتر 1 و یکی رو زدی توی چپتر 8

I am Holy Ninja , Grandmaster of the Lin Kuei

آدرس کانال تلگرام سایت : Telegram.me/MKCenter_Official[/CENTER]

فصل دوم داستان

برای مشارکت در ساخت فصل دوم داستانی به ما بپیوندید

ارتباط با نینجای مقدس در تلگرام : HolyNinja@

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Holy Ninja از ایشان تشکر کرده است:

Rejected Emperor (06-23-2013)

علاقه مند به
    kenshi
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

من که خودم وقت نکردم استوری مود رو تموم کنم ولی جوری که توی سایتی که من اینو توش ترجمه کردم زده :

The chapters and characters accordingly are:
    • Chapter 1: Batman

• Chapter 2: Green Lantern

• Chapter 3: Aquaman

• Chapter 4: The Joker

• Chapter 5: Green Arrow

• Chapter 6: Cyborg

• Chapter 7: Deathstroke

• Chapter 8: Batman

• Chapter 9: Lex Luthor

• Chapter 10: The Flash

• Chapter 11: Wonder Woman

• chapter 12: Superman

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

*SHAO KAHN* (06-23-2013),cyborg (06-22-2013),Holy Ninja (06-22-2013),Onaga (06-22-2013),Princess Kitana (06-23-2013),Rejected Emperor (06-23-2013)

The Great HEZAR آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 4,764 بار در 1,425 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

اگه خواستید کمک بگیرید من تا آخرش رفتم
    3 بار!

علاقه مند به
    kenshi
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

من خودم هم تا اخرش رفتم ولی ما داریم متن انگلیسی رو ترجمه میکنیم و بازی نمی کنیم

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

MHS10 (02-20-2015),Onaga (06-30-2013)

MHS10 آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    taven
    تشکر شده 249 بار در 55 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من زیر نویس اونو تا آخر آکو من تموم کردم چجوری بذارم؟

علاقه مند به
    taven
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Injustice Gods Among Us Story mode

Chapter I: The Batman

چرا؟
    سلام دوستان
    باعث افتخاره که با این انجمن در زمینه ی ادیت و ترجمه ی کمیک با دوستان خوبم مثل Bi Han و Noob666 همکاری داشتم ولی پاره ای از مشکلات باعث شد تا مدتی طولانی نتونم به انجمن سر بزنم ولی حالا قصد دارم در زمینه ی ترجمه و زیرنویس بازی بی عدالتی همکاری داشته باشم که این کار توسط جناب AmiRDarkness شروع شد ولی به علت پاره از مشکلات نیمه کاره موند. اما من قصد دارم طی مدت کوتاهی ترجمه و زیرنویس رو تموم کنم تا سریع به ترجمه ی استوری مد اینجاستیس 2 برسیم. از مدیران انجمن عذر خواهی میکنم چون من عضو گروه ترجمه بی عدالتی نیستم و نمیتونم کار ترجمه رو توی انجمن به عهده بگیرم ولی اگر مدیران تمایل دارند میتوانند این پست را حذف کنند.
    چرا؟

دوستان
    من تا حالا استوری مد را تا چپتر 8 یا چپتر دوم بتمن ترجمه و زیرنویس کردم و قرارمون اینکه که هر هفته دو قسمت از این چپتر ها رو بذارم تا بتونم توی این مدت ترجمه ی استوری مد رو تموم کنم. بابت ترجمه ی ضعیف من هم امیدوارم منو ببخشید. ولی اگه ایرادی توی ترجمه دیدید بامن درمیان بذارید. از توجهتون ممنونم موفق باشید
    MHS10

دوستان عذر خواهی میکنم

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید MHS10 از ایشان تشکر کرده اند:

haghy (11-25-2017),raoof (11-25-2017),The Great HEZAR (11-25-2017)

علاقه مند به
    taven
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Chapter I: The Green Lantern

پسورد زیرنویس: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]قسمت های بعدی به زودی...

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MHS10 از ایشان تشکر کرده است:

raoof (دیروز)

علاقه مند به
    taven
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Chapter III: The Aquaman

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پسورد زیرنویس: www.mkcenter.ir

قسمت های بعدی به زودی...

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید MHS10 از ایشان تشکر کرده است:

raoof (دیروز)

علاقه مند به
    taven
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Chapter III: The Joker

[فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید][فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    پسورد زیرنویس:
    www.mkcenter.ir
    قسمت های بعدی به زودی...