صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 56789
نمایش نتایج: از 81 به 89 از 89

موضوع: آموزش استخراج، اديتو ساخت مود براي مورتال كامبت كامپليت اديشن پي سي (جامع)

1. آموزش استخراج، اديتو ساخت مود براي مورتال كامبت كامپليت اديشن پي سي (جامع)

RICAROS آواتار ها Desmond Miles
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 7,198 بار در 3,368 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

آموزش استخراج، اديتو ساخت مود براي مورتال كامبت كامپليت اديشن پي سي

ابزار لازم ::::

1 - پلاگين فوتوشاپ : DDS
    براي سيو كردن تكسچر ها
    دانلود ::: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

شما بايد فايل دانلودي را به مسير زير بريزيد :: محل نصب فوتوشاپ - Plug-ins

2 - MK9 Texture Tool براي استخراج سازي و فشرده سازي تكسچر ها
    دانلود ::: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

3 - UE Viewer براي استخراج تكسچر ها از فرمت DDS
    دانلود :: براي ويندوز 32 بيت :: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    (براي 64 بيت وجود نداشت)

4 - MK9 Texture Injector براي ايمپورت كردن تكسچر هاي اديت شده به مود ها
    دانلود ::::: [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

*********آموزش اكستراكت*********

بريد به قسمت Start و درRun رو بزنيد و CMD را تايپ كنيد تا صفحه Commont Promont باز شود

در صفحه cmd ، كلمه command cd رو تايپ كنيد و اينتر را بزنيد بعد در cmd كد هاي جديد ميايند با عنوان
    Specified COMMAND search directory bad
    Microsoft(R) Windows DOS
    (C)Copyright Microsoft Corp 1990-2001.

بعد در جلوي كد C> محل نرم افزارUE Viewer رو مشخص كنيد و تايپ كنيد و اينتر رو بزنيد

توجه اين صفحه رو نبنديد !!!!

بعد محل نصب بازيتون بريد بعد به فولدر DiscContentPC\Asset براي مثال ("D:\Games\Mortal Kombat Komplete Edition\DiscContentPC\Asset". )
    در اينجا شما همه فايل هاي كاراكتر هارو كه با فرمت xxx هستند رو ميبينيد.
    در اينجا يك فايل رو كه از كاراكتر مورد نظر داريد( به عنوان مثال : ( Liu_Kang.xxx. رو به محلي كه Ue Viewer رو گذاشتيد كپي كنيد.

!!!!!!!!!! توجه :::: حتمي حتمي حتمي از فايل هاتون بكاپ بگيريد !!!!!!!!!!!!!!!

مثلا من الان لباس سوم ساب زيرو رو انتخاب ميكنم (مال ام كي 3)

بعد برميگرديم به صفحه ي CMD مون بعد كد زيرو مينويسم و بعد اينتر رو ميزنيم

umodel_win32>umodel -nomesh -noanim -dds -export ~your fighters package*

*:منظور از your fighters package هم همون فايلي كاراكتري هست كه به فولدر يو ام ويور كپي كرديد

توضيح : عكس هاي كاراكتر ، در همون فولدري كه يو ام ويور هست ، در يك فولدر ديگر ذخيره شده

******* اديت و ذخيره تكسچر ها ****

فايل DDS ــي كه با UE Viewer استخراج كرديم رو با Photoshop باز ميكنيم !

براي مثال من فايل SubZero_F_Diff.dds رو در نظر گرفتم

!!!! توجه ::: از نصب شدن كامل پلاگيني كه در اول آموزش با عنوان DDS دانلود كرديم ، اطلاع كامل پيدا كنيد (آموزش نصبش هم اول آموزش هست ) !!!!

بعدش تكسچر رو با فرمت XT5 ARGB 8 bpp|interpolated alpha with MipMap سيو كنيد !

">

****** اينجكت كردن تكسچر ها به آرشيو **********

1 - فايلي كه با فرمت xxx هست رو به محلي كه MK9 Texture Tool رو گذاشتيد كپي كنيد

2 - و بعدش همون فايلي رو كه كپي كرديد رو بكشيد(درگ - Drag كنيد ) به decompress.exe .

بعد فايل ها تو همونجا ايجاد ميشن

بعد فايل اورجينالي كه با فرمت xxx بود رو حذف كنيد و فايلي كه دي كامپرس كرديم رو (همين مرحله بالايي) به محلMK9 Texture Tool كپي كنيد !

بعد فايل دي كامپرس شده رو به برنامه extract.exe بكشيد (Drag) و رها كنيد .
    اين عمل باعث ميشود تا فايل هاي اورجينال از آرشيو جدا شوند و به يك فولدر مجزا كپي شوند

بعد به همون فولدر بريد و دنبال تكسچر بگريد معمولا در فولدر Texures قراردارد (مثل :CHAR_SubZero_F\Textures ) و معمولا با فرمت.Texture2D

بعد اون فايل رو به همراه آرشيوي كه دوباره كمپرس كرديد و فايل DDS اديت شدتون رو به محلMK9 Texture Injector كپي كنيد !

بعد فايل run.bat رو اجرا كنيد ، در اول اسم آرشيو رو بدون فرمت بنويسيد (اگر ارشيو شما اينطوري باشه : RiCaRoS.xxx ، شما بايد RiCaRoS بنويسيد ) و اينتر رو بزنيد بعد اسم تكسچر رو بدون فرمت بنويسيد و بعدش اينتر رو بزنيد
    اگر همه چي درست باشه پيام "File injected" نمايان ميشه

بعد فايل xxx تون رو به همون جايي كه كاراكتر هست بريزيد (~\Mortal Kombat Komplete Edition\DiscContentPC\Asset)

از بازيتون لذت ببريد

________

آموزش تصویری :::

1 -
    Kombo Master ::
    سلام بر دوستان
    اینم آموزش تصویری برای اکسترکت فایل های کاراکترهای MK9
    سرعت فیلم رو بالا بردم حجمش کم شه اگه متوجه نشدین سر آهسته ببینیدش
    [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ببخشید دیر شد چون مسافرت بودم دسترسی به نت نداشتم.

2 -
    [QOUTE] Kombo Master ::

خب اینم پارت 2 آموزش
    کیفیتش عالی نیست ولی دیگه به بزرگی خودتون ببخشید
    لینک : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

________

مشکلات و جواب ها متداول :::

Kombo Master ::

آخر خودم پیداش کردم.
    کسانی که مشکل داشتند تو وارد کردن این کد umodel_win32>umodel -nomesh -noanim -dds -export ~your fighters package
    این کاری رو که من میگم انجام بدن :

توجه : همه ی این مراحل کمتر از 5 دقیقه زمان میبرد. (بک آپ یادتون نره)

1 : این فایل رو دانلود کنید : [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] حجمش کیلوبایتیه
    2 : سپس بعد از اکسترکت کردن فایل umodelGUI رو اجرا کنید.
    3 : از میان تیک های بالا سمت راست برنامه دو گزینه ی nomesh & -noanim- رو تیک بزنید و در کادر پایین سمت راست برنامه یعنی Additional Args عبارت dds- را تایپ کنید.
    4 : سمت چپ پایین هم که آدرس فایل ورودی با پسوند xxx هست و پایینیش واسه فایل خروجیه که باید یک آدرس کوتاه مثل f:\baraka بهش بدین وگرنه اگه طولانی باشه ارور میده.
    5 : از کادر سمت چپ هم وقتی فایل رو import میکنید باید گزینه ای رو export کنید که مثلا اینجوری باشه Baraka_Diff به جای baraka اسم کاراکترتون رو پیدا کنید. export هم با کلیک راست رو همین گزینه ظاهر میشه.

حالا فایل dds واستون تو همون آدرسی که وارد کردید هست با photoshop ادیتش کنید.

saeid.cr7 ::

قابل توجه دوستانی که تو ********آموزش اکستراک *********مشکل دارن:
    این مراحل رو برید همه چی ردیف میشه!!!
    در پایان اگه مشکلتون حل شد یه تشکری کنید....

قدم 1 :
    دکمه های ویندوز (وسط alt و ctrl ) و "R" رو باهم بفشارید و در کادری که باز می شود کلمه "CMD" را تایپ کنید و اینتر را بزنید.

قدم 2 :
    حالا در صفحه سیاهی که باز شده CD بنویسید و بعد از اون ادرس جایی که نرم افزار UMODEL قرار دارد رو بنویسید و اینتر را بزنید. ( برای مثالCD C:\Users\mahdi\Desktop\moood\umodel )
    (به یاد داشته باشید که این صفحه سیاه رو نبندید و فقط minimize ـش کنید ، چون ما به این صفحه سیاه بر خواهیم گشت)

قدم 3 :
    حالا به فولدر بازیتون و همان جایی که بازی خودتون رو نصب کردید برید و به این ادرس بروید : C:\Program Files\Mortal Kombat Komplete Edition\DiscContentPC\Asset (همون جایی که فایل شخصیت ها هست )

قدم 4 -
    حالا این پوشه همان جایی هست که بهش نیاز داریم و شخصیت ها توی اینجا هستن و هر کدومشون به یک شخصیت اختصاص دارن و ما یکی از اونا برای مثال scorpion رو می گیریم که در این پوشه یعنی DiscContentPC\Asset ، اسم فایلش CHAR_Scorpion.xxx هست !

قدم 5 -
    حالا CHAR_Scorpion.xxx رو در پوشه DiscContentPC\Asset پیدا کنید و ان را کپی کنید.می تونید از اون یک بکاپ تهیه کنید تا اگر مشکلی پیش امد فایل از دست نره ! این فایل دقیقا همونی هست که باید روش کار کنیم .

قدم 6 -
    حالا به پوشه نرم افزار umodel (که دانلود کردید) برید و فایل CHAR_Scorpion.xxx رو در این پوشه paste کنید .

قدم 7 -
    حالا دباره به همون صفحه سیاه یا CMD بر گردید و umodel -nomesh -noanim -dds -export CHAR_Scorpion.xxx را تایپ کنید و دکمه ENTER را بزنید.
    حالا یک پوشه با نام CHAR_Scorpion بدون .XXX ساخته می شود.
    توجه :::: منبع اين آموزش ام كي سنتر هست و نويسندش : DaNiaL.RiCaRoS هست
    هر گونه كپي برداري غيرمجاز بوده و فقط فقط با اجازه گرفتن از مديران سايت يا نويسنده مجاز است !
    ویرایش توسط ʀɪᴄᴀʀᴏs : 09-10-2013 در ساعت 04:42 PM

2. 36 کاربر به خاطر ارسال مفید RICAROS از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (08-25-2013),ae_mz (07-11-2013),AmiR 120 (07-18-2014),amiranjel (09-11-2013),AmiRDarkness (07-10-2013),AmirKiller (07-19-2013),Ares (09-10-2013),arya-cage (10-12-2013),ᴀᴍɪʀ ɢʜ (08-27-2013),bardia (05-18-2014),chameleon mk9 (08-02-2013),DaniDante (06-17-2014),DFSHINNOK7 (07-11-2013),Dragon Ninja (07-21-2013),E R M A C (12-19-2013),General KOMBATENT (07-17-2013),HNafisi (10-21-2013),Holy Ninja (07-17-2013),iranscorer (08-08-2013),JUST NOOB SAIBOOT (07-06-2014),Kung Lao (07-11-2013),migmig101 (08-05-2013),mkliukang (07-17-2013),Noob__Smoke (07-24-2013),Onaga (07-10-2013),Raiden2012 (07-13-2013),Rejected Emperor (07-11-2013),scorpion123 (07-10-2013),Shadow Priest (01-31-2014),SUB-SOROUSH (06-20-2015),TB.C.Cage (01-15-2018),toptime (09-07-2013),هومن اسدی (10-02-2013),werebear (08-01-2013),World Of Noob Saibot (08-22-2013),zero vii (09-09-2013)

Raiden_TunderGod آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    noob-saibot
    تشکر شده 40 بار در 24 ارسال
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ریکاروس جان میشه این نحوه یاکسترات نرم افزارا روبه صورت فیلم بزاری.ممنون میشم ازت

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Raiden_TunderGod از ایشان تشکر کرده است:

RICAROS (06-01-2014)

RICAROS آواتار ها Desmond Miles
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 7,198 بار در 3,368 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    3
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

فکر کنم در صفحات اول ، آموزش ویدئویی توسط Kombo Master گذاشته شده حتمی

دوستان مطالبی که از من میبینید برای چندین سال پیش هست که بنده اون موقع پسری بیش نبودم ، شاید شخصیت الان با شخصیتی که اون موقعه داشتم خیلی فرق داشته باشه

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید RICAROS از ایشان تشکر کرده اند:

General KOMBATENT (06-18-2014),Raiden_TunderGod (06-02-2014)

علاقه مند به
    noob-saibot
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ریکاروس جان من وقتی آدرس جایی رو که UE Viewerهست روتوهمون پنجره ی ران همونطورکه گفتی دادم ولی ارور میده.میشه همین بخشی که گفتم روآموزشش روبه صورت فیلم دربیاری؟؟ممنون میشم ازت.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Raiden_TunderGod از ایشان تشکر کرده است:

General KOMBATENT (06-18-2014)

keyvandarvish آواتار ها کاربر تازه
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    من لینک جدید umodel_GUI رو گذاشتم از اینجا دانلود کنیدش

من همه ی ابزار های مودسازیشو داخل یک فایل زیپ برای دانلود گذاشتم

لینک دانلود:http://download1480.mediafire.com/n5af6lpq5lkg/mr0b9gy661mhvt3/Mortal+Kombat+KE+Mod+tools.rar

من همه ی ابزار های مودسازیشو داخل یک فایل زیپ برای دانلود گذاشتم

لینک دانلود:http://download1480.mediafire.com/n5af6lpq5lkg/mr0b9gy661mhvt3/Mortal+Kombat+KE+Mod+tools.rar

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید keyvandarvish از ایشان تشکر کرده اند:

Raiden_TunderGod (06-16-2014),The Great HEZAR (06-16-2014)

علاقه مند به
    noob-saibot
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط majidq [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    اگه هنوز کسی هست که نتونسته با این همه فیلم و تاپیک آموزش اکسترکت کنه، دیگه به خودش زحمت نده فایل زیر را دانلود کنید فایل diff کارکتر مورد نظر را پیدا edit کنید باقیش هم در تاپیک اول از قسمت "اینجکت کردن......" به بعد هست که دیگه کاری نداره:
    پوشه 2 کلاسیک اسکین هاست چون اسمهاش یکی بود جدا کردم.
    اگه مفید فایده بود بگید تا فایل های Damage را هم بذارم.

مجیدجون دستت دردنکنه.خوب بود اگه میتونی فایل هایDamage.Accessory.Accessory Damageروهم برای دانلود بزار.مرسی

General KOMBATENT آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    frost
    تشکر شده 1,880 بار در 538 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    با سلام
    خب دوستان همون طور که میدونین برخی فایل ها (از جمله فایل های کامبو استاد) حذف شده و هرکی می خواد مد سازی یاد بگیره گیر میکنه
    بریم سر اصل مطلب اگه می خوای مد سازی یاد بگیری باید از ادیت تکسچر ها شروع کنی و اونم باید از استاد بنده در این زمینه (کامبو مستر) کمک بگیری
    این کمک گرفتن اینطوریه که اول فایل های زیر را دانلود میکنین و بعد طبق آموزش پیش میرین ودر آخر اگه خوب بود از استاد کامبو مستر تشکر می کنین
    umodel_GUI.rar
    376.66 KB
    MK9.DDSInjectorV1.4.rar
    (4.01 KB)
    Mk9TextureTool_V3.rar
    (2.60 MB)
    پلاگین DDS برای فتوشاپ (با تشکر از DFGH قدیم {ترسیدم اسم جدیدش را غلط }) مخصوص 32 بیت 64 یا برن که گوگل دست بوسشونه!
    (13.92 MB)
    و در آخر مهمترین بخش آموزش تصویریه استاد کامبو مستر
    (5.86 MB)
    جاوا ران نمیدونم چیچی هم می خواد دیگه پا خودتون!
    @کامبو مستر:استاد معذرت توی کارتون دخالت کردم
    @کاربرا:حالا همه شم از کامبو مستر تشکر نکنید با زدن تشکر از منم تشکر کنید تازه مشکلی بود در خدمتم
    @مدیریت این بخش:لطفاً خودتون جا اینا را درست کنین یه دستی هم به سرو روی پست اول بکشید
    با تشکر کمبتنت
    http://up.vbiran.ir/uploads/41223149...uq%20Tatil.jpg

ادی !! تو حرفی نداری ؟؟
    اهل دلاش میگیرن چی میگم !

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید General KOMBATENT از ایشان تشکر کرده اند:

AmiR 120 (08-02-2014),Kombo Master (07-14-2014)

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    خسته نباشید من تو بخش import کردن مشکل دارم
    لطفا راهنمای دقیق تری بدهید ممنون

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    لطفا لینک دانلود برنامه umodel GUI رو قرار بدید لینک قبلی پاک شده با این برنامه تغییر mk9 خیلی راحت تره

hzdmc آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 278 بار در 153 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    داش این مطلبو ول کن برو تو این مطلب بهتر اموزش میده

Lin Kuei

لطفا به داستان من سر بزنید!!
    http://forum.mkcenter.ir/showthread....027#post107027

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hzdmc از ایشان تشکر کرده اند:

scorpionxl (01-15-2018),TB.C.Cage (01-15-2018)

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 56789