صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22

موضوع: سایبورگی که روح دارد ا بیوگرافی Cyber Sub Zero

1. سایبورگی که روح دارد ا بیوگرافی Cyber Sub Zero

ARDI2099 آواتار ها کاربر سایت
    تشکر شده 74 بار در 15 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

تو خیلی ترسناک نیستی "

Cyber Sub-Zero یکی از کاراکتر هایی است که در بازی Mortal Kombat 9 به صورت مخفی وجود دارد و شما باید او را در طول استوری مد انلاک کنید.به عنوان یک سایبورگ،قدرت طبیعی ساب زیرو به وسیلیه قابلیت های سایبری بسیار بالا رفته است.او به سادگی میتواند قوی ترین و لایق ترین فرلد در میان سایبورگ ها هم باشد.او حتی توانسته از پس گورو و کینتارو هم بدون هیچگونه کمکی براید که نشان از قدرت اوست.البته همانطور که گفته شد،قدرت های او تکامل یافته قدرت های طبیعی اش است.به عنوان مثال او میتواند از درون سینه خود توپی از یخ به سمت حریف پرتاب کند و حال او میتواند خود را به شکل یخ دربیاورد تا در صورتی که حریف حمله کرد یخ بزند و ساب زیرو با شمشیری از جنس یخ به او حمله کند.حرف از شمشیر شد.باید گفت ساب زیرو در موقع جنگ از نوعی شمشیر هم استفاده میکند.

حرکات ویژه و Special:
    1.Ice Ball:ساب زیروی سایبری توپی از جنس یخ را به صورت مستقیم به سوی حریفش پرتاب می کند.در صورتی که به حریف برخورد کند برای چندین لحظه یخ میزند و شرایط برای کمبو زدن و یا حرکات ویژه دیگر مهیا می شود.البته متاسفانه کمی کند این حرکت انجام میشود و ممکن است یا حریف جاخالی دهد و یا بلاک کند.ورژن enhanced این حرکت Ice Beam نامیده میشود و باعث میشود حریف به مدت بیشتری در حالت یخ زده باقی بماند.

2.Ice Bomb:ساب زیروی سایبری بمب هایی از جنس یخ را بر روی زمین و از درون سینه اش پرتاب می کند.بمب های او میتوانند در فاصله های نزدیک،متوسط(وسط) و دور پرتاب شوند.همچنین این حرکت به حریف اسیب میزند و اگر خیلی به حریف نزدیک باشد باعث یخ زدگی او در هوا میشود.این حرکت شبیه به پرتاب بمب توسط Cyrex است.(MK 2011).ورژن enhanced این حرکت Cryo Bomb نامیده میشود و باعث میشود در یک زمان سه بمب به سوی حریف پرتاب شود.این حرکت قابل بلاک کردن نیست.

3.Slide:ساب زیروی سایبری بر روی زمین سر میخورد و از پایین و از پا به حریف حمله می کند.ورژن enhanced این حرکت بسیار سریع تر است و باعث میشود ساب زیرو از حالت معمول بیشتر سر بخورد.

4.Teleport: همانطور که از اسم این حرکت پیداست،ساب زیروی سایبری توانایی تلپورت را همانند سکتور و سایرکس یعنی دیگر سایبورگ ها دارد.این حرکت شباهت بسیاری به حرکت سایرکس دارد.ورژن enhanced این حرکت باعث میشود تا در حین تلپورت انفجاری شکل بگیرد تا به حریف ضربه وارد شود.

5.Ice Parry:همانطور که گفته شد،ساب زیروی سایبری توانایی یخ زدن خود را داراست.اگر حریف در این حالت مشت یا ضربه ای(منظور Special Attack نیست) به ساب زیرو بزند یخ میزند و ساب زیرو هم از فرصت استفاده کرده و با یک شمشیر از او پذیرایی می کند!ورژن enhanced باعث میشود ساب زیرو یخ بزند ولی به حریف در صورت برخورد ضربه ای با شمشیر نمیزند.

حرکت X-Ray:
    ساب زیروی سایبری به هوا میپرد و با یک Dive Kick از پشت حریف سردرمیاورد.در حالی که حریف گیج است،ساب زیرو یک توپ محکم از یخ را از پشت بر روی کله حریف میزند.سپس شمشیر خود را توی کمر شخص فرو می کند.این حرکت 36 درصد دمیج به همراه دارد!دردناک است،نه؟!

Fatality!

Kold Fusion
    ساب زیروی سایبری کدی را از طریق دستش وارد می کند و بعد بر روی حریف میپرد.او خود و حریفش را یخ میزند و سپس هر دو منفجر میشوند و تنها پاهای حریف باقی می ماند.این حرکت شباهت هایی با فیتالیتی Self-Destruct مربوط به سایرکس در MK3 دارد.

Brain Freeze
    ساب زیروی سایبری دو shurikens از سینه اش به سوی حریف پرتاب می کند و ان ها به داخل چشم حریف میروند و سپس یکی دیگر هم به مغز حریف پرتاب می کند.اخری حرکت می کند و باعث می شود مغز حریف به طور کلی هنگ کند!

Babality
    ساب زیروی سایبری دارد با یکی از بمب های یخی خودش بازی می کند سپس بمب از دستش می افتد و یخ میزند و ساب زیرو درون یخ گیر می افتد.صدای گریه او نیز از درون یخ شنیده میشود!

دیالوگ های ساب زیروی سایبری از MK9:

شما اجازه استفاده از پورتال را نداشته اید.(به کابال زمانی که از طریق پورتال از Outworld خارج شده است.)

Sub-Zero. Unit LK-52O(معرفی کردن خودش به کابال)

خودت به زودی متوجه میشی.(باز هم به کابال زمانی که تمسخرش می کند.)

بله اسموک.

من به یاد میارم تمام کارهایی که برای شائوکان کردم.

اون ها از فرار من خبر ندارند.من میتونم فریبشون بدم.

روح من رفته بود.حالا برگشته!

تمام اون دست ها و چنگال ها دیگه به درد نمیخورن!(به گورو و کینتارو)

تو خیلی ترسناک نیستی!

تو کی هستی که تصمیم بگیری؟(به نوب سایبات)

بی هان؟

بازسازی؟من و تو هردومون.یک کپی ناقص از کذشته ایم.

برای چی؟برای نجات ندرلم و دنیای خارجی؟

پس من از شکست تو بدم نمیاد.

حق با تو بود.ما برادر نیستیم.(بعد از شکست نوب)

لین کوئی!ما رو احاطه کردن!(اشاره به سایبورگ نینجاها)

نکات دیگر:

برای انلاک او،باید چپتر 13 را در استوری کامل کنید.

سایبر ساب زیرو تنها کاراکتری است که اندینگش صدا ندارد.

قسمت سایبر اسم او در بازی توسط گوینده گفته نمی شود.

2. 23 کاربر به خاطر ارسال مفید ARDI2099 از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (07-21-2013),@amirreza@ (07-22-2013),Ali Dr (08-04-2013),AmirKiller (03-19-2014),arya-cage (08-03-2013),chameleon mk9 (07-22-2013),cyborg (08-03-2013),CyraX_lol (03-19-2014),Deadking (03-19-2014),HNafisi (07-23-2014),Holy Ninja (07-21-2013),Kenshi-m (07-22-2013),KING OF IRAN (08-03-2013),KOMBATENT (05-29-2014),Kombo Master (03-19-2014),mahyar.A (12-08-2016),mkliukang (07-21-2013),Noob Javad (05-28-2014),Rejected Emperor (07-22-2013),ruler (03-21-2014),Shadow Priest (03-19-2014),Sub-100 (07-21-2013),The JokeR (12-08-2016)

srm-sub-zero آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 46 بار در 23 ارسال
    حالت من
    Sarbezir
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    اها حالا یادم اومد ولی اون گفت من سابزیرو نیستم
    یه سوال دیگه حالا که یکیش مرد این سایبورگ دیگه ادم نمیشه؟توی بازی های بعدی هیومن سابزیرو نخواهیم داشت؟

یه سوال دیگه حالا که یکیش مرد این سایبورگ دیگه ادم نمیشه؟توی بازی های بعدی هیومن سابزیرو نخواهیم داشت؟

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید srm-sub-zero از ایشان تشکر کرده است:

Deadking (03-19-2014)

AmirKiller آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 5,549 بار در 1,399 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    10
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط srm-sub-zero

اینو دیگه باید از ادبون بپرسی :دی
    فعلا هیچی معلوم نیست .
    باید وایسیم تا اخبار ام کی 10 برسه
    Khily Rozam inja separy shud ... Bax hich vght az ydm nmirid ... Chn sal inja kar krdim ... Maye eftkhrm bud bhton rfght krdm .... Karay ham k kardam shayad chn mahe aval bkhter rank bud ama khoob mahm avalamon bud ... Harki kardm bkhtr sait bud ... Omid varam chehreye badi az mn nmomne to zhntoon ... Faday hmton .. Killer sub

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید AmirKiller از ایشان تشکر کرده اند:

Deadking (03-19-2014),HNafisi (07-23-2014)

کاربر سایت
    تشکر شده 1,487 بار در 495 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    جالب اینجاس که وقتی کشته شد، روحش در جهنم بصورت ربات بود !!!

اخه مگه میشه یک ربات ( آدم اهنی ) به جهنم بره ؟ حداقل باید پس از مرگش دوباره انسان میشد

بعد تا حالا ادم آهنی زامبی ندیده بودیم که دیدیم !!!

یکی دیگه از عجایب هم این بود سایبر ساب زیرو تنهایی گورو و کینتارو را شکست داد بعدش با 2 ضربه ی سیندل کشته شد !!!

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Deadking از ایشان تشکر کرده اند:

ERMACboggg (03-19-2014),Kombo Master (03-20-2014)

ᴀᴍɪʀ ɢʜ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 3,078 بار در 957 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    شما اگه نمیدونی بدون قدرتی که سیندل داره خیلی بالاست تقریبا در حد شاوکانه اما یکم ضعیف تره سیندل خیلی قویه شما چی فکر کردی؟

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ᴀᴍɪʀ ɢʜ از ایشان تشکر کرده اند:

Deadking (03-20-2014),srm-sub-zero (03-19-2014)

کاربر سایت
    تشکر شده 1,487 بار در 495 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط J0ker
    شما اگه نمیدونی بدون قدرتی که سیندل داره خیلی بالاست تقریبا در حد شاوکانه اما یکم ضعیف تره سیندل خیلی قویه شما چی فکر کردی؟
    والا من هردفعه در بازی انتخابش کردم ضعیف ترین بود ... نمونه اش در کمبات سگا ... آرماگدون ... کمبات 9 و ....

حالا نمیدونم چطوری در حالت داستانی قوی ترین نشونش دادن !!!

ᴀᴍɪʀ ɢʜ آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 3,078 بار در 957 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    الکی نبود شاوکان اونهمه نیرو نظامی داشت بجز سیندل هیچ کسیو نفرستاد چند نفر بودن بزار فکر کنم
    سایبر ساب زیرو
    کنگ لاو
    کیتانا
    جید
    نایتوولف
    دیگه هرچی فکر میکنم یادم نمیاد ولی سیندل زد همشونو پاره کرد اما جالبه گیم پلیش ارزش نداره خداییش گیم پلی مفتیه متاسفانه اما سیندل خیلی قویه خیلی بد درستش میکنن اگه کسی بلد باشه باهاش کار کنه خیلی قویه من یک بار کمبو تونستم با 2 ایکس بار 55 تا بزنم

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ᴀᴍɪʀ ɢʜ از ایشان تشکر کرده اند:

Deadking (03-20-2014),srm-sub-zero (03-20-2014)

کاربر سایت
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ساب زیرو چند تابرادرداره؟

T A R O K H آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    scorpion
    تشکر شده 3,512 بار در 1,272 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    27
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

اگه اشتباه نکنم دو تا برادرند "بای هان" و "کوای لیانگ" همین !!!

کاربر تازه
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    بعد اینکه اسکورپین ساب زیرو رو کشت کوان چی اونو در نقش نوب سایبات دوباره زنده کرد اگه دقت کنین وقتی لباس دوم ساب زیرو رو انتخاب کنین تمام اصطلاحاتی که موقع زدن یخ به کار میبره همون اصطلاحات نوب سایباته.

hzdmc آواتار ها HZDMC
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 374 بار در 185 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    15
    حالت من
    Khoshhal
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    یکسوال نینجا ها وقتی تازه به ربات تبدیل میشن روح خودشون نیست؟

subzero
    1992-2019
    fOR the lin kuei

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین