صفحه 29 از 32 نخستنخست ... 192526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 317

موضوع: انتقادات

1. انتقادات

Sub-100 آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    harleyquinn
    تشکر شده 4,604 بار در 933 ارسال
    حالت من
    Sarbezir
    تگ شده
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

تاپیک ریفرش شد

توجه کنید که در این تاپیک هیچگونه اسپمی ندید
    و این رو هم یادتون باشه هرگونه دعوائی صورت نگیره که که با افراد خاطی به شدت برخورد خواهد شد

ویرایش توسط ʀɪᴄᴀʀᴏs : 08-08-2013 در ساعت 05:09 PM

Devil is not born
    Devil is made
    by the corrupt hearts of those who give up on hope

2. 38 کاربر به خاطر ارسال مفید Sub-100 از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

*SHAO KAHN* (09-01-2013),AdMiN_DeViL (04-05-2015),alikoja (06-02-2015),Ares (09-06-2013),at noob (04-09-2015),best sub zero (03-03-2015),chameleon mk9 (08-06-2013),Dark Noob (01-22-2015),DarkBlaze (09-01-2013),RICAROS (08-07-2013),Fantom Ninja (02-26-2015),Farshad Grayson (06-12-2015),goro4 goro4 (03-02-2015),HNafisi (02-01-2015),Iker Casillas (03-23-2015),King Of Hell (08-14-2016),Kombo Master (10-03-2013),Legend Of Darkness (04-05-2015),liu-kang (02-24-2015),mahyar.A (06-08-2015),Mark Vergil (03-17-2015),Mary Cage (08-13-2016),Maximo (02-25-2015),mkliukang (08-07-2013),Noob__Smoke (09-11-2016),Onaga (08-07-2013),predatorr (08-13-2016),RedDragon (03-02-2015),Rejected Emperor (02-24-2015),Shadow Priest (01-08-2014),Shirai Ryu Warrior (06-15-2015),SUB-SOROUSH (04-22-2015),T A R O K H (02-25-2015),The Great HEZAR (08-13-2016),The JokeR (02-26-2015),کانتر باز (03-28-2015),VAHID.K.R (09-13-2016),White Night (02-15-2015)

3. Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,831 بار در 1,250 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط HNafisi [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام بعضی وقتا باز کردن یه سایت برای دفعات زیاد میتونه باعث بشه اگه اون سایت تغییر جدید بده واسه شما نیاد بالا یا همون قبلی بیاد بالا !

برای من تاحالا پیش اومده چند بار که سایت تغییر قالب میده یا حتی پست جدید میزاره و من هر چه قدر میزنم بازم اون تغییرات رو نمیبینم و همون حالت قبلی میاد بالا !

خب حالا جدا از این حرفا باید از کلید ترکیبی Ctrl + F5 استفاده کنید که یه چیز های سیو شده به اسم کوکی (خودمم نمیدونم چی ان ) رو از بین میبره و همه چیز رو از اول لود میکنه !

کوکی هم کارش اینه که همه چیز یه سایت رو صب نکنید که از اول لود بشن و از همون بارگذاری های قبلی استفاده میکنه . خب ظاهرا این همیشه کارشو درست انجام نمیده !

گودلاک
    دمت گرم

yeah!

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده است:

HNafisi (06-04-2016)

5. Exclamation انتقاد!!!

The Great HEZAR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    تشکر شده 4,784 بار در 1,427 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

با سلام

انتقاد اول اینه که چرا سایت مدیر فعال اینقدر کم داره؟
    در سایت باید حداقل یک مدیر کل و 2 مدیر فعال داشته باشیم که رسیدگی کنن و بتونن با دسترسی کامل به سایت برسن.
    باید مدیرایی باشن که به مشکلات رسیدگی کنن و اسپم ها رو از بین ببرن و اسپمر ها رو مجازات کنن.

انتقاد دو درباره رنک کاربر ماندگار
    افرادی مثل استاد امپرور و امیر دارکنس و بای هان و ساب صد و... که اینقدر برای سایت زحمت کشیدن باید رنکشون اینقدر پایین باشه؟ پایین تر از کاربر ویژه؟ یعنی ببخشید این استادا برای این سایت 10 هزار تومن هم ارزش ندارن؟ جای این اساتید حداقل به اندازه مدیر آزمایشیه

انتقاد سوم اینکه کاش یک رنک بالاتر از کاربر ساده و... باشه و قدیمی تر ها و حرفه ای تر ها بتونن گروه بسازن و پست های خودشون و تاپیکشون رو ادیت کنن حداقل.
    بجای این کاربر برتر ماه و مدیر آزمایشی و مدیر پورتال و... که هیچ استفاده ای ندارن رنک هایی بزارین که بدرد بخوره.
    کسی مثل من که بالای 3 ساله توی سایت فعالیت داره و بالای 1000 تا پست (هر چند ساده-حداقل خیلیاش اسپم نیست) داره باید توانایی ادیت و... رو داشته باشه.
    فقط خودمو نمیگم. افرادی مثل کمبتنت که اینقدر واسه سایت خوب بودن باید قابلیت ادیت و... رو داشته باشن.

با تشکر

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید The Great HEZAR از ایشان تشکر کرده اند:

javadali2626 (08-08-2016),KOMBATENT (08-08-2016),Kung Lao (08-08-2016),mahyar.A (08-08-2016),Mary Cage (08-08-2016),Nima79h (08-08-2016),predatorr (08-08-2016),RedDragon (08-08-2016),Seth Rollins (08-08-2016),The JokeR (08-11-2016)

7. KOMBATENT آواتار ها دادایه اصلی
    علاقه مند به
    frost
    تشکر شده 1,924 بار در 553 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Ashegh
    تگ شده
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ضمن عرض سلام خسته نباشید خدمت مدیریت محترم انجمن
    بنده برا خودم هیچ تلاشی نمیکنم چون من اصلاً زیاد نیستم تو سایت حقی هم ندارم که بخوام اظهار نظر کنم !!!!
    ولی واقعاً مسخره است ابتدایی ترین دسترسی ها رو هم به زور داریم !!!! من مجبورم یه مشکل که پستم داره یه پست دیگه بفرستم که با قبلی ادغام شه !!!
    حالا حسام عزیز لطف دارن که از بنده اسم بردن !!! من سود چندانی هم برای سایت نداشتم و همین که به چت باکس دسترسی دارم کافیه برام !!!
    ولی دوستانی مثل همین استارتر این تایپک یا خیلی از دوستان که الان دارند برای سایت زحمت میکشند برای مثال : Mahyar a - Mary Cage - love Day - AmiR120 - و.... (دوستانی که اسم نبردم جزو اون و.... هستن من کسایی که اسمشون تو آخرین ارسلات میدرخشید رو گفتم) دسترسی ویرایش را لازم دارند تا کاراشون حرفه ای تر بشه !! (درسته بعضیا اشتباه نادرست کردن ازش ولی لازمه که این دوستان داشته باشند)
    موفق و موید باشید
    خدانگهدار

شقایق میدونه من چی کشیدم / من کی ام توویِ سَرم چی به چی هس
    شقایق میدونه دلم پیش کی هس / فقط شقایق میدونه دیگه هیچکس
    شقایق میمونه وقتی همه میرن /شقایق میدونه من از همه سیرم
    شقایق میخونه غمِ ته دیدمو / انگار شقایقفرشته است و همه دیون

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید KOMBATENT از ایشان تشکر کرده اند:

King Of Hell (08-09-2016),Mary Cage (08-08-2016),Noob__Smoke (08-08-2016),Seth Rollins (08-08-2016),The Great HEZAR (08-08-2016)

9. Kung Lao آواتار ها مدیر کل
    علاقه مند به
    kung-lao
    تشکر شده 7,384 بار در 1,442 ارسال
    حالت من
    Azkhodrazi
    تگ شده
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    درود

با آرزوی بهترین ها برای جنابعالی و تشکر از فراخواندن بنده به سایت به منظور پاسخگویی به انتقاداتتون
    متاسفانه هر سه مورد از انتقادات مطرح شده در حیطه وظایف بنده نمی باشد که درذیل به تفکیک به آنها میپردازم.

انتقاد اول اینه که چرا سایت مدیر فعال اینقدر کم داره؟
    این مورد رو به کلی به dfgh واگذار کردم و با ایشون در تماس باشید

افرادی مثل استاد امپرور و امیر دارکنس و بای هان و ساب صد و... که اینقدر برای سایت زحمت کشیدن باید رنکشون اینقدر پایین باشه؟ پایین تر از کاربر ویژه؟ یعنی ببخشید این استادا برای این سایت 10 هزار تومن هم ارزش ندارن؟ جای این اساتید حداقل به اندازه مدیر آزمایشیه
    تا وقتی بنده بودم رنکی تحت عنوان "مدیر بازنشسته" داشتیم و تمامی افراد نامبرده به رنک مذکور مزین بودند.
    بنابرین هویداست که طرف حساب شما بنده نیستم.

انتقاد سوم اینکه کاش یک رنک بالاتر از کاربر ساده و... باشه و قدیمی تر ها و حرفه ای تر ها بتونن گروه بسازن و پست های خودشون و تاپیکشون رو ادیت کنن حداقل.
    بجای این کاربر برتر ماه و مدیر آزمایشی و مدیر پورتال و... که هیچ استفاده ای ندارن رنک هایی بزارین که بدرد بخوره.
    کسی مثل من که بالای 3 ساله توی سایت فعالیت داره و بالای 1000 تا پست (هر چند ساده-حداقل خیلیاش اسپم نیست) داره باید توانایی ادیت و... رو داشته باشه.
    فقط خودمو نمیگم. افرادی مثل کمبتنت که اینقدر واسه سایت خوب بودن باید قابلیت ادیت و... رو داشته باشن.
    با تشکر
    اگر اندی دقت پیشه میشد متوجه میشدید که رنک "کاربر فعال" به همین منظور گماشته شده است منتها توسط مدیر مربوطه به کاربران واجدالشرایط اهدا نگشته.

سپاس فراوان
    درپناه یزدان

بدرود

~>Contact Us<~
    Steam ~> AmirCoder [PLX AMIR]a
    Yahoo ~> Aier [at] yahoo [dot] com
    FB ~> FaceBook.com/General.AmiR
    Zone-HC ~> GENERALL.AMIR

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید Kung Lao از ایشان تشکر کرده اند:

DARK GAIA (08-08-2016),javadali2626 (08-08-2016),KOMBATENT (08-08-2016),mahyar.A (08-08-2016),Mary Cage (08-08-2016),RedDragon (08-09-2016),Seth Rollins (08-08-2016),The Great HEZAR (08-08-2016)

11. The Great HEZAR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

با تشکر از جناب kung lao که متن رو خوندن و جواب دادن.
    تنها 2 مدیر کل در سایت هست. پس اگر مدیریت به دست آقای دی اف جی اچ هست ممنون میشم که رسیدگی کنن
    خیلی ممنون

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید The Great HEZAR از ایشان تشکر کرده اند:

King Of Hell (08-09-2016),KOMBATENT (08-08-2016),Noob__Smoke (08-09-2016),RedDragon (08-09-2016),Seth Rollins (08-08-2016)

13. Noob__Smoke آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    rain
    تشکر شده 2,831 بار در 1,250 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    22
    حالت من
    Movafagh
    تگ شده
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط General KOMBATENT [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    ضمن عرض سلام خسته نباشید خدمت مدیریت محترم انجمن
    بنده برا خودم هیچ تلاشی نمیکنم چون من اصلاً زیاد نیستم تو سایت حقی هم ندارم که بخوام اظهار نظر کنم !!!!
    ولی واقعاً مسخره است ابتدایی ترین دسترسی ها رو هم به زور داریم !!!! من مجبورم یه مشکل که پستم داره یه پست دیگه بفرستم که با قبلی ادغام شه !!!
    حالا حسام عزیز لطف دارن که از بنده اسم بردن !!! من سود چندانی هم برای سایت نداشتم و همین که به چت باکس دسترسی دارم کافیه برام !!!
    ولی دوستانی مثل همین استارتر این تایپک یا خیلی از دوستان که الان دارند برای سایت زحمت میکشند برای مثال : Mahyar a - Mary Cage - love Day - AmiR120 - و.... (دوستانی که اسم نبردم جزو اون و.... هستن من کسایی که اسمشون تو آخرین ارسلات میدرخشید رو گفتم) دسترسی ویرایش را لازم دارند تا کاراشون حرفه ای تر بشه !! (درسته بعضیا اشتباه نادرست کردن ازش ولی لازمه که این دوستان داشته باشند)
    موفق و موید باشید
    خدانگهدار
    من با جنرال موافقم...
    من وقتی دوباره برگشتم به انجمن کمیک کوچه کمبتیها رو نوشتم. قسمت دومش خیلی درهم برهم شده بود و من دنبال دکمه ویرایش میگشتم ... میگفتم پس این دکمه کجاست؟ از اون موقع من فهمیدم ویرایشو برداشتید... و (با عرض معذرت)گند زدید تو پستام.
    حتی انتخاب حالتم برداشتید! وااااااااااااای!(صدای حُضار)از اون موقع حالت من (قاتی کردم) مونده درحالی که من اصلا قاتی نمیکنم!
    تورو خدا حقوقمونو بهمون برگردونید! مگه ما بهترین انجمن ایرانی مورتال کمبت نیستیم؟؟

DEAD MAN WALKING...
    GRANDPA IS BACK!

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Noob__Smoke از ایشان تشکر کرده اند:

KOMBATENT (08-09-2016),RedDragon (08-09-2016),Seth Rollins (08-09-2016)

15. The Great HEZAR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط Noob__Smoke [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    من با جنرال موافقم...
    من وقتی دوباره برگشتم به انجمن کمیک کوچه کمبتیها رو نوشتم. قسمت دومش خیلی درهم برهم شده بود و من دنبال دکمه ویرایش میگشتم ... میگفتم پس این دکمه کجاست؟ از اون موقع من فهمیدم ویرایشو برداشتید... و (با عرض معذرت)گند زدید تو پستام.
    حتی انتخاب حالتم برداشتید! وااااااااااااای!(صدای حُضار)از اون موقع حالت من (قاتی کردم) مونده درحالی که من اصلا قاتی نمیکنم!
    تورو خدا حقوقمونو بهمون برگردونید! مگه ما بهترین انجمن ایرانی مورتال کمبت نیستیم؟؟

شاید این پست اسپم باشه ولی بهتره تصحیح کنم:
    ما تقریبا بهترین سایت غیرانگلیسی مورتال کامبت بودیم و هستیم.
    الان متاسفانه سایت 2 بخش شده. قدیمی هایی که نمیان. جدیدی هایی که بدلیل نداشتن مدیر تو یک خط حرکت نمیکنن.
    باید دو گروه دست در دست هم بدیم سایتمون رو مثل همیشه عالی کنیم.
    هم برای خودمون و هم برای سایت.
    برای سایتی که بهمون دوست های خوب داد.
    سایتی که لحظاتی شاد برامون درست کرد.
    سایتی که اطلاعات خوبی بهمون داد.
    این سایت ارزش این رو داره که سعی کنیم بهترش کنیم.
    هم برای خودمون و هم برای خودش و هم برای بعد ها که کاربر های جدید میان.

با تشکر

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید The Great HEZAR از ایشان تشکر کرده اند:

Noob__Smoke (08-09-2016),RedDragon (08-09-2016)

17. RedDragon آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    mavado
    تشکر شده 1,787 بار در 734 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    63
    حالت من
    ShadOsarhal
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط The Great HEZAR [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]

شاید این پست اسپم باشه ولی بهتره تصحیح کنم:
    ما تقریبا بهترین سایت غیرانگلیسی مورتال کامبت بودیم و هستیم.
    الان متاسفانه سایت 2 بخش شده. قدیمی هایی که نمیان. جدیدی هایی که بدلیل نداشتن مدیر تو یک خط حرکت نمیکنن.
    باید دو گروه دست در دست هم بدیم سایتمون رو مثل همیشه عالی کنیم.
    هم برای خودمون و هم برای سایت.
    برای سایتی که بهمون دوست های خوب داد.
    سایتی که لحظاتی شاد برامون درست کرد.
    سایتی که اطلاعات خوبی بهمون داد.
    این سایت ارزش این رو داره که سعی کنیم بهترش کنیم.
    هم برای خودمون و هم برای خودش و هم برای بعد ها که کاربر های جدید میان.

با تشکر
    سلام آقا
    اسپم نبود انتقاد بود
    (اسم تایپگ انتقادات)
    وقتی تاپیکی ویرایش نشه مشکل داره
    یعنی وقتی آدم یک تاپیکی رو میزنی
    نیاز به ویرایش داره.

چون نمیتونی اطلاعات پست های بعدی رو به پست اول اضافه کنی
    و ما بین پست های شما یک اشخاصی هستند.
    که پست اسپم میدن.

یا یک نفری که به پست شما سر بیزنه باید هی صفحه ها رو بگرده
    تا اون چیزی که میخواد پیدا کنه.

من نمیدونم ویرایش چه اشکالی داره
    که حذف شده.
    (حالا دو نفر یک کاری کردن باید "ویرایش" رو برای همه حذف کنید )

هالا من این مطن رو چه جوری وایرایش کنیم.

* آدم یک تاپیک میزنه

.....*میزنه

نوشته اصلی توسط The Great HEZAR [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    با تشکر از جناب kung lao که متن رو خوندن و جواب دادن.
    تنها 2 مدیر کل در سایت هست. پس اگر مدیریت به دست آقای دی اف جی اچ هست ممنون میشم که رسیدگی کنن
    خیلی ممنون
    صرفا جهت اطلاع برای کاربران عزیز:
    برای تشکر کردن نمیخواد پست بدین(همون تشکر بزنید کافیه) و یا اگه سئوالی دارید از مدیرها
    توی پیام خصوصی میتوانید به پرسید.

Ed Boon

شعله خشماژدهای قرمز، قلعه لین کویی را میسوزاند.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید RedDragon از ایشان تشکر کرده است:

Noob__Smoke (08-11-2016)

19. The Great HEZAR آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    raiden
    نوشته های وبلاگ
    56
    حالت من
    Moteajeb
    تگ شده
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

نوشته اصلی توسط RedDragon [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام آقا
    اسپم نبود انتقاد بود
    (اسم تایپگ انتقادات)
    وقتی تاپیکی ویرایش نشه مشکل داره
    یعنی وقتی آدم یک تاپیکی رو میزنی
    نیاز به ویرایش داره.

چون نمیتونی اطلاعات پست های بعدی رو به پست اول اضافه کنی
    و ما بین پست های شما یک اشخاصی هستند.
    که پست اسپم میدن.

یا یک نفری که به پست شما سر بیزنه باید هی صفحه ها رو بگرده
    تا اون چیزی که میخواد پیدا کنه.

من نمیدونم ویرایش چه اشکالی داره
    که حذف شده.
    (حالا دو نفر یک کاری کردن باید "ویرایش" رو برای همه حذف کنید )

هالا من این مطن رو چه جوری وایرایش کنیم.

* آدم یک تاپیک میزنه

.....*میزنه

صرفا جهت اطلاع برای کاربران عزیز:
    برای تشکر کردن نمیخواد پست بدین(همون تشکر بزنید کافیه) و یا اگه سئوالی دارید از مدیرها
    توی پیام خصوصی میتوانید به پرسید.
    عزیزم. برای تشکر پست ندادم. پست دادم که از آقای دی اف جی اچ بخوام رسیدگی کنن.
    شما نمیخواد از من ایراد بگیری (تقریبا کل پستت تکرار حرف ها بود و کاملا اسپم بود)
    با تشکر

-------------------------

راستی کاربران عزیز.
    خواهشا همونطور که انتقاد دارید خودتون هم در بهتر شدن سایت بکوشید و قوانین سایت رو رعایت کنید. با تشکر

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید The Great HEZAR از ایشان تشکر کرده اند:

Dark Noob (08-09-2016),RedDragon (08-09-2016)

21. DFSHINNOK7 آواتار ها DF
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 8,534 بار در 1,481 ارسال
    تگ شده
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

سلام
    دوستان ببخشید دیر جواب دادم چون این چند روز خیلی درگیر بودم (و البته هنوز خیلی سرم شلوغه). از پروژه بزرگ! خودم گرفته،.........تا برنامه ریزی برای سروسامون دادن به پورتال و شروع سری آپلود های مهم برای پورتال (که یکی از این سری آپلود ها قراره تا یکسال ادامه داشته باشه)...

به هرحال فعلا تا چیزی آماده نشده نمیخوام اسپویل کنم.

قبل از هرچیز واقعا لازمه که از نیما و هولی نینجا بخاطر زحماتشون در این دو سه ماه گذشته تشکر کنم، هم بخاطر مدیریت تاپیک ها و هم تایید پست های جدید که بدون این دو عزیز، واقعا مدیریت سایت غیر ممکن بود و خواهد بود.

اول اینکه حرف همه دوستان درسته، بعضی از رنک ها اصلا استفاده ای ندارن، و قبول دارم که وجود یک رنک مثل "کاربر فعال" نیازه. البته اگه این رنک ساخته بشه، مثل گذشته بر اساس تعداد پست نخواهد بود و فقط یکسری افراد به صلاح دید تیم مدیریت 3 نفره حال حاضر انتخاب میشن.

دوم اینکه رنک "کاربر ماندگار" دقیقا بر اساس دسترسی های کاربر ویژه ساخته شده و هیچ تفاوتی نداره. یکسری باگ ها تو سیستم انجمن وجود داره که چون از ابتدا من نبودم، واقعا نمیتونم چشم بسته درستش کنم و اگه ایرادی تو رنک ها هست باید Kung Lao کمک کنه. (رنک مدیر انجمن اشکالاتی داشت که خودم تونستم با ساخت دوباره رنک مشکل رو موقتا برطرف کنم.)

اگه مشکل خاصی پیش نیاد انشاالله یک رنک مثل کاربر فعال رو سعی میکنیم بزودی راه بنداریم و بعضی رنک های اضافه هم برداشته میشه و احتمالا یک یا دو مدیر دیگه به تیم مدیریت ملحق خواهند شد...

22. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید DFSHINNOK7 از ایشان تشکر کرده اند:

+ Show/Hide list of the thanked

Dark Noob (08-11-2016),Holy Ninja (08-12-2016),javadali2626 (08-11-2016),KOMBATENT (08-11-2016),love day (08-11-2016),mahyar.A (08-11-2016),Nima79h (08-11-2016),Noob__Smoke (08-11-2016),predatorr (08-11-2016),RedDragon (08-11-2016),scorsub (08-13-2016),The Great HEZAR (08-11-2016),The JokeR (08-11-2016)

صفحه 29 از 32 نخستنخست ... 192526272829303132 آخرینآخرین