صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: راه حل های دقیق برای سری بازی های مورتال برای افزایش سرعت بازی و ..توسط killer-sub

1. راه حل های دقیق برای سری بازی های مورتال برای افزایش سرعت بازی و ..توسط killer-sub

AmirKiller آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 5,547 بار در 1,399 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    10
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

سلام به همه ی دوستان این تایپگ بسیار مهم رو زدم برای سری بازی های مورتال گمبت برای افسایش سرعت
    و .......
    این عمل روی سری بازی های گمبت عمل میگنه
    امروز از ددلی الیانس شروع میگنم.
    بزودی میزارم
    راه حل هارو
    Khily Rozam inja separy shud ... Bax hich vght az ydm nmirid ... Chn sal inja kar krdim ... Maye eftkhrm bud bhton rfght krdm .... Karay ham k kardam shayad chn mahe aval bkhter rank bud ama khoob mahm avalamon bud ... Harki kardm bkhtr sait bud ... Omid varam chehreye badi az mn nmomne to zhntoon ... Faday hmton .. Killer sub

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید AmirKiller از ایشان تشکر کرده اند:

chameleon mk9 (09-17-2013),cyrax0011 (10-06-2013),HNafisi (10-28-2013),Kenshi-m (12-05-2013),majidq (09-17-2013),Maximo (02-01-2015),mkliukang (09-17-2013),Rejected Emperor (09-17-2013),Shadow Priest (09-17-2013),Sub-100 (09-17-2013)

MKXsubzero آواتار ها EXORCIST
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 213 بار در 94 ارسال
    حالت من
    Pakar
    تگ شده
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    سلام من یه سوال داشتم...
    تو mk9 افت شدید فریم دارم صدا ها هم زود تر از حرکت کرکتر پخش میشن مثلا وقتی نوب حرف میزنه موقع شروع بازی fear me زود تر از حرکاتش پخش میشه...
    حتی با کمترین رزولشن هم کار ساز نیس چیکار میتونم کنم که غیر کم کردن رزولشن جواب بده؟
    مشخصات سیستم من:
    رم: ۶ گیگابایت SSD
    کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GT 740M 2048 MB

(خودم تعجب میکنم چون mkx رو با سرعت خوب اجرا میکنه)

scorsub آواتار ها کاربر سایت
    علاقه مند به
    sub-zero
    تشکر شده 521 بار در 249 ارسال
    حالت من
    Mehraboon
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    نوشته اصلی توسط MKXsubzero [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید]
    سلام من یه سوال داشتم...
    تو mk9 افت شدید فریم دارم صدا ها هم زود تر از حرکت کرکتر پخش میشن مثلا وقتی نوب حرف میزنه موقع شروع بازی fear me زود تر از حرکاتش پخش میشه...
    حتی با کمترین رزولشن هم کار ساز نیس چیکار میتونم کنم که غیر کم کردن رزولشن جواب بده؟
    مشخصات سیستم من:
    رم: ۶ گیگابایت SSD
    کارت گرافیک : NVIDIA GeForce GT 740M 2048 MB

(خودم تعجب میکنم چون mkx رو با سرعت خوب اجرا میکنه)
    سلام
    متاسفانه خيليا اين مشكلو با MK9 داشتن. دوست خودم حتى با كم كردن ريزولوشن تا پايين ترين حد ممكن ، بازم افت فريم داشت. ولى بعد به روز رسانى اى كه بهم گفت انجام داده،درست شد. البته مشكل شما از بابت پايين بودن GPU گرافيك هم هست. gt 740M كارت گرافيك ضعيفيه. ولى با اين حال بايد اين بازى رو در حالت تنظيمات پايين گرافيكى روان اجرا كنه. اگر با پايين اوردن ريزولوشن هم تغييرى ايجاد نمى شه پس ديگه قطعا مشكل از بازيه كه افت فريم رو به همراه داره. چك كنيد براى به روز رسانى هاى تازه كه اومده

اين مشكل براى MKX هم پيش اومده بود. نسخه ى اوليه بسيار افت فريم داشت. متاسفانه استوديو هاى سازنده توجهى به بازى هاى pc ندارن و فريم هاvariable هست. به صورت طبيعى بازه ى 30 تا 60 هست. ولى بازى هاى كرك شده مشكل پيدا مى كنن حتى بازيايى رو ديدم كه با فعال كردن نمايش فريم ها حتى تا ده فريم هم افت مى كنن! با اومدن نسخه ى كامل به همراه آپديت هاى سنگين مشكل افت فريم MKX هم حل شد.

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید scorsub از ایشان تشکر کرده است:

MKXsubzero (06-23-2017)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123