نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: دانشگاه های کاربران انجمن

1. دانشگاه های کاربران انجمن

Kombo Master آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    None
    تشکر شده 1,338 بار در 131 ارسال
    تگ شده
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

بسم الله الرحمن الرحیم

خب تصمیم گرفتم تاپیکی بزنم تا کاربرای سایت بیان توش و از دانشگاه های خودشون بگن. (با اینکار کسانی که میخوان کنکور بدن هم با دانشگاه ها آشنا میشن و ثواب داره دیگه.)

کسایی که دوست دارن شرکت کنن میتونن همه چیز راجع به خودشون بگن ولی نمی تونن راجع به پست دیگری نظری بدن که منجر به آزار و اذیت اون فرد بشه و یا آخرش به دعوا بکشه.

مثلاً چیزهایی که بهتره گفته بشه اینان :

1- رتبته ی کنکور شما چند شد و می خواستید کجا در بیاید اما آخرش کجا رفتید.
    2- محل زندگی شما کجاست ، دانشگاهتون کجاست و خوابگاهی هستید یا نه ؟
    3- الآن ترم چندم هستید ، چه رشته ای رو دارید می خونید و تا کجا قصد ادامه دارید مثلاً لیسانس ، دکترا ...
    4- از وضعیت دانشگاه خودتون راضی هستید ؟ راجع به دانشگاه خودتون توضیح بدید تا دیگران نکات قوت و ضعف دانشگاه شما رو بهتر بشناسند.
    5- خودتون بیشتر از کدوم درس خوشتون میاد و از کدوم بدتون میاد ؟ توی چه درسی قوی هستید ؟
    6- روزی چند ساعت درس می خونید ؟
    7- وقتی که از دانشگاه فارغ التحصیل شدید بعدش میخواید چیکاره بشید ؟
    8- اگر دانشگاه نمی رفتید چیکاره میشدید ؟ (این یکی برای فان بود.)

اگر پیشنهادی برای مدرسه ای ها و پشت کنکوری ها دارید میتونید بیان کنید.

هر کاربر به هر کدوم از سؤالات که دوست داره می تونه پاسخ بده (بعضی سؤال ها مثل سؤال یک که چند قسمتی هست باز هم هر کدومش رو دوست داره جواب بده.) و بقیه رو جواب نده. و اگر کسی دوست داره و چیز های بیشتری به ذهنش رسید میتونه بگه.

کسانی هم که دانشگاه رو تموم کردن میتونن به سؤالات پاسخ بدهند و از گذشتشون برامون بگن.

از دادن پست های اسپم ، خوشم اومد ، انتقاد نسبت به پست دیگری جداً خود داری کنید.

از اونجایی که من خودم کنکور ندادم پس بر خلاف بعضی تاپیک ها نمیگم اول از خودم شروع میکنم.

اگر سؤالی به ذهنتون رسید که بهتره به پست اول اضافه بشه ، پست نزنید و بهم پی ام کنید.

اگر مدرسه ای یا پشت کنکوری هستید و یا حتی دانشگاهی هستید ولی میخواهید دیگران آشنا بشن با مدارس گذشته ی شما به تاپیک [فقط اعضاء انجمن قادر به مشاهده لینک ها می باشند برای عضویت در سایت کلیک کنید] سر بزنید.

با تشکر از تمامی دوستانی که شرکت میکنند.

پسورد فایل های آپ شده: www.mkcenter.ir

مرجع آموزش های مد سازی mk9
    مدهای NPC کامبت 9

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Kombo Master از ایشان تشکر کرده اند:

AmiRDarkness (10-16-2013),Ares (10-21-2013),chameleon mk9 (10-16-2013),E R M A C (10-16-2013),HNafisi (10-16-2013),MS (10-16-2013),Rejected Emperor (10-17-2013)

AmiRDarkness آواتار ها Darky
    علاقه مند به
    kenshi
    تشکر شده 11,756 بار در 2,632 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    13
    حالت من
    Mashghool
    تگ شده
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

زیر هزار بود . دوست داشتم دانشگاه شیراز دربیام همونجا هم در اومدم

خوزستان , شیراز , نه خونه خالم ولی قصد دارم برم خوزستان آزاد چون واقعا دلم برای خانواده م تنگ شده

3- الآن ترم چندم هستید ، چه رشته ای رو دارید می خونید و تا کجا قصد ادامه دارید مثلاً لیسانس ، دکترا ...

تازه شروع کردم , دندانپزشکی , تا کجا ؟!

4- از وضعیت دانشگاه خودتون راضی هستید ؟ راجع به دانشگاه خودتون توضیح بدید تا دیگران نکات قوت و ضعف دانشگاه شما رو بهتر بشناسند.

خوبه . چون اولین باره که دانشگاه میرم با محیط دانشگاه های دیگه آشنا نیستم

5-خودتون بیشتر از کدوم درس خوشتون میاد و از کدوم بدتون میاد ؟ توی چه درسی قوی هستید ؟

توی دوران دبیرستان به زیست علاقه داشتم بخاطر همین به رشته تجربی رفتم و هدفم رو پزشکی گزاشتم

روزانه نیست , قبل از هر کلاس درس همون کلاس رو میخونم که آماده باشم ( همینطور دبیرستان رو گذروندم )

دندانپزشک
    ( تازه دیروز برای اولین بار روی دندون کار کردم )

8- اگر دانشگاه نمی رفتید چیکاره میشدید ؟

نمایندگی کامپیوتری میزدم یا موسیقی رو در سطح بالا ادامه میدادم

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید AmiRDarkness از ایشان تشکر کرده اند:

chameleon mk9 (10-16-2013),E R M A C (10-16-2013),HNafisi (10-16-2013),Kombo Master (10-16-2013),kung lao 2012 (10-17-2013),Rejected Emperor (10-17-2013),Shadow Priest (03-25-2014)

E R M A C آواتار ها Senior Member
    علاقه مند به
    ermac
    تشکر شده 3,940 بار در 558 ارسال
    نوشته های وبلاگ
    1
    حالت من
    Relax
    تگ شده
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ویترین مدال ها

1- رتبته ی کنکور شما چند شد و می خواستید کجا در بیاید اما آخرش کجا رفتید ؟

رتبم سه رقمی شد ، می خواستم شریف یا تهران در بیام ولی به دلیل یک سری مسایل با اینکه می تونستم قبول شم ولی رفتم دانشگاه صنعت نفت اهواز

خوزستان-->اهواز ، دانشگاه صنعت نفت اهواز ، خوابگاهی نیستم ولی خوابگاه دارم و یک تا دو شب تو هفته رو با بچه ها (کلا 10 نفریم که از قبل دانشگاه با هم رفیق بودیم) می مونیم خوابگاه و عشق و حال :
    فیلم دیدن دسته جمعی ، کافی شاپ ، فوتسال ، پینگ پنگ ، بدن سازی ، استخر و ...

ترم یک ، مهندسی نفت گرایش مخازن ، لیسانسو که باید بگیریم ولی بعدشو نمی دونم ولی به احتمال زیاد ادامه میدم.

راضیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییی ، نقطه ضعفی تا حالا ندیدم هرچی دیدم قوت بوده. هم از لحاظ علمی هم از لحاظ رفاهی

5- خودتون بیشتر از کدوم درس خوشتون میاد و از کدوم بدتون میاد ؟ توی چه درسی قوی هستید ؟

از ریاضی و فیزیک خوشم میاد ولی از دروس عمومی بدم میاد البته الان که رفتم دانشگاه دارم با انگلیسی حال می کنم. چون متن تمام کتابای اختصاصیمون انگلیسیه

فعلا زیاد درس نمی خونم.

ایشالله میریم شرکت نفت. (اگه خدا بخواد)

8- اگر دانشگاه نمی رفتید چیکاره میشدید ؟

والا نمی دونم. شاید دوباره کنکور میدادم شایدم دوباره کنکور میدادم البته یه احتمال دیگه هم میدم اونم اینکه شاید دوباره کنکور می دادم.:->

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید E R M A C از ایشان تشکر کرده اند:

Kombo Master (10-17-2013),Rejected Emperor (10-17-2013),Shadow Priest (03-25-2014)

mahyar.A آواتار ها Alone Man
    علاقه مند به
    taven
    تشکر شده 1,191 بار در 506 ارسال
    حالت من
    Bitafavot
    تگ شده
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    رتبه شد 1105 ، میتونست خیلی بهتر بشه اما چون پایه درست و حسابی نداشتمو بیشتر سال آخر خوندم ، دانشگاه گیلان
    محل زندگی گیلان ( رودسر ) ، دانشگاه گیلان ، نه خوابگاهی نیستم
    لیسانسو اینجا تموم میکنم بقیش میمونه برای بعدا
    خیلی خوبه اما نه برای ریاضیا ، اساتید رشته های دیگشون به نسبت قویترن
    من مسلما ریاضیو حسابانم قوی بود ، از هندسه خیلی خوشم نمیومد ، عربیرم هیچوقت نفهمیدم
    درس مال قبل کنکور بود ، الان وقت عشقو حاله
    یه کار دارم همینو ادامه میدم تو جای دیگه ، برای مهندسا کار نیست
    8- اگر دانشگاه نمی رفتید چیکاره میشدید ؟ (این یکی برای فان بود.)
    همین شغلی که الان دارم
    این نیز می گذرد ...